Opinie o Medica Polska w Poznań

Sprzedaz bezposrednia na zorganizowanych spotkaniach

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Polska w Poznań

Alutka Nowy wpis

Dzień dobry wczoraj była u mnie Pani Regina z mata masującą na początku rozmowa przebiegała ok po chwili Pani zaczęła reklamować mate masującą w tak nie miły sposób odnosiła się do mojej osoby że miałam ochotę ja wyprosić miał być to dla nas zwykły masaż a zakończył się niezadowalająco nie polecam PANI REGINY????????

Maria Nowy wpis

witam, chciałam się zorientować w aktualnych warunkach jakie mogą tu występować dla PH, ktoś się orientuje? Kiedyś w ogłoszeniu pisali o najwyższych stawkach w branży czyli jakie oferują tu obecnie? I praca jak wygląda jeśli o współpracę z klientami chodzi? Czytając poprzednie opinie zastanawiam się czy faktycznie może być ciężko

Tolo Nowy wpis

Witam Dzisiaj 12.12. 22 przyjechał pan na umówiony bezpłatny masaż. Kilka dni wcześniej miła pani zadzwoniła na telefon stacjonarny i zaproponowała darmowy masaż. Na pytanie, czy coś mi dolega, odpowiedziałem, że akurat doskwiera mi "rwa kulszowa" i mam bolące pośladki. Na to pani zapewniła mnie, że pan przyjedzie ze sprzętem i dokładnie mnie wymasuje. Ja na to, czy ma taką rozkładaną ławeczkę, żebym nie musiał leżeć na podłodze, zapewniła mnie, że firma jest tak dobrze wyposażona, że będę zadowolony. A więc pan przyjechał trochę spóźniony, nie wylegitymował się - mimo zapewnień pani, następnie rozłożył jeden masażer rozgrzewający na moim tapczanie, kazał położyć się na wznak - podłączył do prądu potem drugi już na siedząco. Na pytanie kiedy będzie mi rozmasowywał pośladki, które własnie najbardziej mnie bolą, odpowiedział, że on robi tylko masaże na urządzeniach, a na masaż ręczny muszę się zapisać i jest odpłatny !!! Gdybym wiedział o wszystkim wcześniej, to podarowałbym sobie takie masaże, bo mam w domu podobny masażer. Tak więc, pani przez telefon nie mówi całej prawdy, dlatego moja opinia jest negatywna, bo masaże nic nie pomogły.

Córka

w dniu dzisiejszym przedstawiciel handlowy zwany masażystą "przekonał" 75 letniego staruszka do zakupu maty nefrytowej za olbrzymie pieniądze. Wstyd, wyciągać od emerytów ostatnie pieniądze na rzekomą rehabilitację, wykorzystywać ich naiwność i łatwowierność. Podobne maty można kupić za przynajmniej połowę mniejszą kwotę w necie. Mam nadzieję, że wyłudzone pieniądze od mojego taty - zbierane na ogrzewanie domu - staną panu Piotrowi w gardle. Rozumiem, że każdy musi zarabiać na życie, ale w ten sposób? Kosztem słabych i chorych. Nadzieja w tym, że to co się robi w życiu, wraca do człowieka. Porównanie działania waszej firmy do metody na wnuczka jest jak najbardziej zasadna

@Córka

Nie wiem czy mówimy o tej samej placówce. Masaż darmowy i bardzo dobry, potwierdzam, na nowoczesnych urządzeniach. Jest także możliwość skorzystania z wniosku refundacyjnego na urządzenie, ale trzeba się zakwalifikować i wszystko odbywa się dobrowolnie wg woli pacjenta / klienta. Fachowa obsługa, od lat na rynku i na terenie naszego województwa Pomorskiego. Polecam!

@Zbych_Gowidlino

No chyba nie każdy masaż jest darmowy tylko pewnie ten pierwszy. A ta refundacja to na NFZ i można dostać urządzenie za darmo? Bo ne bardzo zrozumiałem.

koczi Nowy wpis
@Michał

nie można

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Medica Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Barbara

W imieniu mamy Jadwigi Dzisiaj odwiedził mnie masazysta Marcin .Z poczatku myślałam że to metoda na wnuczka .Jednak przedstawił mi swoje kwalifikacje i wykonał bardzo dobry masaz na kręgosłup .Od wielu lat zmagam się z problemami z kręgami szyjnymi . Coś mowil o dofinansowaniu. Ze względu że jestem biedna osoba i nie stać mnie , nawet nie namawiał do zakupu .

Katarzyna

Masażyści potrafią dobrze wykonywać swój zawód. Wykonywaliscie mi już kilka masaży i każdy był obłędny!

@Katarzyna

Masaż darmowy i bardzo dobry, potwierdzam, na nowoczesnych urządzeniach. Jest także możliwość skorzystania z wniosku refundacyjnego na urządzenie, ale trzeba się zakwalifikować. Fachowa obsługa, od lat na rynku i na terenie naszego województwa Pomorskiego. Polecam!

Pan Piotr zrobił extra masaż, za DARMO ,naprawdę polecam a też miałam obawy wpuścić obcego Pana do domu ,jeszcze raz polecam

@Ania

Masaż darmowy potwierdzam, jest możliwość skorzystania z wniosku refundacyjnego na urządzenie, ale trzeba się zakwalifikować. Fachowa obsługa, od lat na rynku i na terenie naszego województwa Pomorskiego.

Zbych_Gowidlino

Dobry wieczór, to już 3cia moja wizyta z Ośrodka Medica. 2 razy odwiedził mnie pan Marcin rehabilitant masaż manualny plus aparatura nefrytowa, raz Pan Krszystof - terapia na łózku sensorycznym/wibracyjnym. Co pół roku korzystałem z darmowych wizyt (raz na pół roku można się zapisywać), za każdym razem zabieg prowadzony dobrze, profesjonalnie, aparatura dezynfekowana przed i po masażu. Zaczęliśmy korzystać z małżonką z polecenia sąsiadki która refundowała urządzenie poprzez Ośrodek. Podczas ostatniej wizyty oprócz masażu skorzystaliśmy z wniosku refundacyjnego na jedną aparaturę (w tym roku korzystny dodatek senioralny). Wcześniej korzystaliśmy w Polanicy z podobnego urządzenia. Przed wizytą wiedziałem że się i tak zdecycdujemy na urządzenie. Z wnioskiem cena dużo niższa niż w sklepie producenta lub za podobny sprzęt renomowanej firmy Casada z Lubonia. Aparatura zdaje egzamin, jesteśmy po 4 serii, jest poprawa, ale na konkretne efekty trzeba całość zabiegów zgodnie z programem wykorzystać. Dobrze że w tych czasach można skorzystać z takich udogodnień prywatnych specjalistów,niż stać pół roku za masażem z Funduszu... Ośrodek Medica Poznań obsługuje nasze województwo już od lat, więc mogę polecić w 100%, tym bardziej że przez dużo zainteresowanie może będą otwierać placówkę za miejscową w pobliskiej Łebuni. Pozdrawiam Zbigniew.

Zbigniew

Wystawiam dobrą opinię. Jestem zadowolony z wizyty masażysty. Na jakiś czas pomoże, ale co dalej? Na NFZ nie mogę doprosić się rehabilitacji, czekam prawie rok za zabiegami. Mam nadzieję, że jeszcze będę mógł skorzystać z zabiegów oferowanych przez tę firmę. Dziękuję Panie Piotrze.

Henryka Szymańska

Dzień dobry. Chciałam podzielić się swoją opinią na temat ośrodka. Zadzwoniła do mnie Pani i zaproponowała masaż. Miałam obawy czy wpuścić obcą osobę do domu. Jednak nie żałuję. Przyjechał Pan, zrobił sesję masażu 40 minutową po której czułam dużą ulgę. Osobiście polecam. Henia.

Alina

Zamówiłam masaże dla mojej mamy. Mamie się podobało natomiast osobiście wolę masaże ręczne nie na urządzeniach dlatego nie skorzystam więcej.

Firma zdecydowanie godna polecenia. Od razi czuć, że osoby wykonujące masaże mają duża wprawę i wykonują to z pasji i chęci.

Szymon

Świetny masaż, polecam!

Czuje się o wiele lepiej, a to dopiero dwa masaże. Na pewno wrócę!

Albert

Masaże naprawdę świetne, czuje po każdym z nich wielkie rozluźnienie.

Jakub

Polecam!! Wasze masaże są dla mnie wybawieniem. Czuje się po nich o wiele lepiej.

Szymon

Nie mam żadnych zastrzeżeń - masaże wykonuje wykwalifikowana osoba, a atmosfera jest bardzo przyjemna.

Maks

Polecam - masaż bardzo przyjemny, osoba, która go wykonywała bardzo kompetentna.

Ostatni masaż był dla mnie wielką ulgą. Dziekuje za niego i tak jak mówiłam, niebawem umówię się na kolejny masaż.

Bartek

Z całego serca polecam. Byłem na jednym masażu, ale na pewno przyjdę niebawem na kolejny, bo było świetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Medica Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Medica Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medica Polska?

Medica Polska

Medica Polska