Opinie o Wifama Prexer w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wifama Prexer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wifama Prexer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wifama Prexer w Łódź

Czy Wifama Prexer zapewnia kartę multisportu?

Mati
@Michał

Od października do maja, możesz liczyć na katar z nosa i przeziębienie.. Bo temperatura nie rozpieszcza..

Tomaszek

Witam, czy są przyjęcia na produkcję? Jak wogole firma sobie radzi na te chwile?

@warek

Na jakim dziale?? A jak się mają opaski?? Kiedyś znajomy tam robił ale dawno...

Ilona
@Tomaszek

W jakim sensie jak sobie radzi? Nie jestem pewna, czy pytasz o jej pozycje na rynku czy coś w ten deseń. No chyba że słyszałeś jakieś informacje o tym?

@Ilona

Pytam jak sobie firma radzi w tych trudnych z dnia na dzień czasach bo jednak dużo firm nie przetrwa tych podwyżek prądu i najnizsza krajowa wzrosła itd zatem moje stąd pytanie, pozatym szukam pracy na produkcji to chce wiedzieć co i jak....

warek Nowy wpis
@Tomaszek

Są zmiany, miało być lepiej. Tym czasem prezes "obiecanki cacanki" to nieudacznik tylko gada, ale nie ma wizji i wszystko się wali nie ma roboty każą nam sprzątać zamiast produkować. Kto może szuka pracy żeby stąd uciekać.

Tomaszek Nowy wpis
@warek

Na jakim dziale?? A jak się mają opaski?? Kiedyś znajomy tam robił ale dawno...

Widzę na ich stronie, że organizują staże, podpowie ktoś jak to wygląda w praktyce, bo nie ma tam za wiele informacji? Czy taki staż jest odpłatny, bo na tym także mi zależy? Jest szansa na pracę po odbyciu takiego stażu?

eska Nowy wpis

Staże są płatne. Wynagrodzenie negocjuje się przy rozmowie i zależy od posiadanego doświadczenia. Jeśli staż przebiegał pomyślnie to jest możliwość podjęcia pracy

@eska

A jeżeli nie ma się żadnego doświadczenia, to na jakie wynagrodzenie - tak mniej więcej - można liczyć? Zazwyczaj jaką umowę proponują po zakończonym stażu? I na jak długo? ;) Myślę nad stażem w tym miejscu...

Czy Wifama Prexer zapewnia kartę multisportu?

ELPrezidente

Tylko fit sport i fit profit, z dopłatą 40zł od pracodawcy

@ELPrezidente

Ok. A inne dodatki i benefity? Też są z dopłatą czy wcale ich nie ma?

@ELPrezidente

Tylko? To one są jakieś gorsze od innych?

Mati
@Michał

Uważam, że każdy kto chce pracować i się rozwijać ma taką możliwość, a Wifama Prexer to bardzo dobry pracodawca.

libia

najgorzej

Ewelina
@libia

w jakim kontekście najgorzej? Chodzi o to, że jest ciężko z tym rozwojem? Jaki konkretnie mógł mieć tu na myśli i co w tej firmie można w praktyce osiągnąć?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wifama Prexer, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
mati

Kumoterstwo - kolesiostwo ,z ludźmi się nie liczą, BHP na b.słabym poziomie,temperatura w zakładzie w październiku 15 stopni,zapylenie... ale szkolenia p.poż wow! .Kierownictwo merytorycznie słabe, zainteresowanie problemami produkcji też niskie , ale styl towarzyski na piątkę.Więcej kierowników niż pracowników już niebawem ,takie rządy:((

Nikodem

Uważacie ze firma przetrwa te podwyżki wypłat od nowego roku i pddwyzki prądu itp?

john
@Nikodem

wydaje się że może być ciężko ale prace jakie trwają wyglądają że szykujemy się żeby przetrwać

Nikodem
@john

Ja to cienko widzę... Te prace jakie trwają to co to jest? Myślę że zwolnienia będą..

Natalia

wyczytalam we wczesniejszych wpisach ze mozna tutaj odbyc płatne praktyki, ale nic nigdzie nie ma o tym w ogłoszeniach, czy ktos moze wie czy w 2022 r tez beda przyjmowac? ile wynosi wyplata na praktykach ?

Alfredo
@Natalia

Praktyki w tej firmie nigdy nie byly platne. Co gorsze o zgrozo praktykanci czesto sa wykorzystywani do najgorszych rzeczy jak skuwanie podlogi czy czyszczenie maszyn bo zaden pracownik sie na to nie godzi a wiadomo ze jak chce sie miec zaliczone praktyki to uczen sie na wszystko godzi...

Ewelina
@Alfredo

W sumie to czemu ci pracownicy się na to nie godzą? Przecież za darmo by tego nie robili, oni w tym czasie robią coś produktywnego?

Pytalski

Dodatki pracy. Śmieszne, ale to nie jest żart.

Pracownica.

Witam wszystkich. Zaczynając od tematu mistrza z oczyszczalni, uważam iż wymienianie nazwiska w takich portalach jest dość nie na miejscu, widocznie ktoś ma mało jaj w sobie i odwagi żeby powiedzieć komuś prosto w oczy, a nie malować w Internecie takie rzeczy. Warunki są jakie są, zarobki chyba też nie najgorsze , ponieważ mi osobiście pieniążków nie brakuje. Ale pracy jest dużo można się zwolnić, nikt nikogo tutaj nie trzyma ( mistrz oczyszczalni również) . Osobiście uważam ze jakby poprawiła się atmosfera i było mniej fałszywych"koleżanek" byloby spoczko :) Ale...czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Pozdrawiam. M. :)

Zimny 82
@Pracownica.

Jaj psujesz i w twarz a mówią że pada !!!!!!kto nie ma jaj chyba oni !!!!taka jesteś zadowolona!!!!to ile osób tam zostaje z osób przyjmowanych?jak się bieze 500+ to kasy nie brakuje!!!!nie jest tak !!!!?!!!??!!!

Nix
@Zimny 82

Jezu, chłopie, co Ty bierzesz?

robo
@Nix

bylem ostatnio na rozmowie o pracę w tej firmie, pani z hr cały czas mówiła jak to jest super firma , kart fity , paczki świąteczne..., ale kiedy zapytałem o możliwość rozwoju to już za dużo nie miała do powiedzenia, a wymagania wysokie

Robak2
@robo

a w jakim kierunku chcesz się rozijać

Nix

czyżby panie z produkcji postanowiły wyżyć się w internecie? Jak zwykle chętnie rzucają nazwiskami, ale swoim się nie podpiszą. Pewnie są nieśmiałe.

ale wiesz że te wpisy nie są anonimowe ?

Dex
@Nix

Każdy wie że co weekend matusiakowa siedziała pod biurkiem u tego zboczeńca Bednara A wifamy to (usunięte przez administratora) z gilem

@Pracownica.

No tak uderz w stół nożyce się odezwą wiadomo kto pod stołem u bednara siedział i po co panna K????????????

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wifama Prexer?

6 -14 i 14 - 22

Radek

Może jednak ktoś podzieli się własną opinią o pracy? Pewnie w najbliższym czasie trudno myśleć o rekrutacji?

@Radek

nie polecam pod każdym względem, wyzysk, brak poszanowania ludzi, obiecanki cacanki, pensje głodowe

Halyna :-)
@Radek

Daj se luzu z robotą tu... Od maja z powodu wirusa w koronie i w Wifamie cięcia - 80%wyplaty i mniej godzin w pracy a co dalej to się okaże bo raczej na tym się nie skonczy

Ariwederczi roma
@Radek

Jedynie o kotów dbają tu należycie... Pozdrawiam kocice Larose co jeździ na kocie z olewni (usunięte przez administratora) Mrrrrr miauuuuu

odlewnik
@Halyna :-)

To cieszcie się że o was myślą u nas wywalili 10 osób a pensje dostaliśmy w ratach w kwietniu 50% a reszta podobno będzie w maju co z majową nie wiadomo. Są może do was przyjęcia?

odlewnik
@Halyna :-)

Halyna po co tam robisz zwolnij się i zostań fryzjerką one mają teraz ekstra.

20% mniej wypłaty

barman

tak to prawda niestety, traktują ludzi jak śmieci

Olgierd

Może słyszeliście czy firma potrzebuje teraz pracowników?

@Olgierd

Wyślij swoje CV bezpośrednio nie czekając na oferty pracy. Ja tak zrobiłem i się udało

trzeźwy pracownik Wifamy
@Olgierd

Firma poszukuje pracowników ale jako pracownik z kilkunastoletnim stazem w tej firmie gorąco nie polecam. Firma ma jeszcze komunistyczną politykę zarządzania. Każe się tych co pracują za darmo po godzinach a nagradza nierobów co głośniej krzycza. Pracownicy którzy piją w pracy mają lepsze względy w u prezesów niż sumienni pracownicy. Po hali strach chodzić bo wózkowi jeżdżą po pijaku jak wariaci ae takich zarząd nie zwolni nawet jak przełożony o to wniosoku bo przecież sa potrzebni. Niekompetentni technolodzy którzy nie potrafią od roku niczego wdrożyć. Ustawienie prostego detalu z dwoma otworami na obróbce ich przerasta przez co nie ma pieniędzy w firmie. Takie jest obraz tej firmy i problem lezy głęboko w zarządzaniu firmą. Po co tutaj pracuje? teraz już wiem że to byl bład liczyc na dobre zmiany i pieniądze.

@trzeźwy pracownik Wifamy

Nic się nie zmieni jeśli dyrektor produkcji nie ma dla nas czasu. Trzy razy prosiłem o rozmowę i mnie olewał, mistrzowie mają czas kawę pić a nas mają gdzieś.

Janusz
@Nowy

W jakiej sprawie chciałeś umówić się na rozmowę z dyrektorem produkcji? Czy ma to związek z obecnie panującymi warunkami, które mają pracownicy tam zatrudnieni? Napisz, proszę coś więcej na ten temat.

Juras

Tak cały czas

Gej
@trzeźwy pracownik Wifamy

to prawda, niestety ta firma to smutek i żal

Gej
@Nowy

dokładnie tak

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Wifama Prexer?

Możesz mówić po Polsku, Ukraińsku, Rosyjsku, Niemiecku i po Angielsku oraz Francusku. Mamy pracowników z tych krajów ale jesteśmy 100% firmą POLSKĄ i to jest język obowiązujący. :)

gast
@pracownik

Niewazne czy angielski biznesowy, czy francuski, czy rosyjski. I tak podejrzewam, ze zadnego z tych jezykow nie znasz. Poza tym nie rozumiem sensu Twojego komenatrza????

gast

Zastanow sie jakiego angielskiego powinienes uzywac podczas rozmowy o prace....

Roman

ile zarobi operator cnc?

Jaka jest teraz sytuacja firmie? Jaka jest pensja? Jakie warunki socjalne? Czy się opłaca?

Czy Wifama Prexer praktykuje "luźne piątki"?

Tak i jeszcze cukierki rozdają

Pytalski

Nie. W piątki jest chyba najwięcej pracy, żeby zamknąć tydzień

UkaR

Chciałbym sie dowiedziec jakie zarobki maja operatorzy cnc z doswiadczeniem? Jakie obowiazki?

@UkaR

Niestety nie wiem na jakie konkretnie zarobki można liczyć na tym stanowisku, ale mam nadzieję, że ktoś z pracowników firmy wkrótce udzieli nam odpowiedzi na to pytanie. Widziałam, że firma oferuje swoim pracownikom min. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kursy i szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników oraz motywacyjny system premiowania. Dlaczego zainteresowałeś się pracą akurat w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie?

cnc master
@UkaR

Zależy co umiesz, jak długo piszesz prosty program na CNC ile czasu zajmuje Ci bardziej skomplikowany z doborem narzędzi i takie tam. Najlepiej złóż CV i jak cię zakwalifikują to zaproszą na rozmowę. A jak będziesz dobry to dołączysz do nas :)

ukaR
@cnc master

Nieskromnie powiem ze teraz jestem juz na etapie ze chciałbym byc zachecony do przejscia do jakiejs firmy, obecnie pracuje w jednej z lepszych firm w Łodzi ale szukac nikt mi nie zabroni. Na tokarkach Haassa jestem w pelni samodzielny od wymyslenia technologii po dobor narzedzi i napisanie programu. Od jakuegos czasu pracuje na frezarce tez haassa i uwazam ze tez nie idzie mi zle, wczesniej pracowalem na maszynach z sinumerikiem i nakladka shopturn. Chciałbym poprostu dowiedzieć ile moge dostać w tzkuej firmie jak Wifama, interesuja mnie widelki zarobkowe bez nadgodzin i sobot, z gory dziekuje za odpowiedź.

JACEK GMOCH
@ukaR

PAnie CNC Master w tej firmie zapraszaja na rozmowe wszystkich, a jedyne pytanie to jest o korzystanie ze średnicówki, a Ty ukaR jak lubisz wódkę to na pewno się w tej postkomunistycznej firmie odnajdziesz szczególnie na 2 zmianie

ukaR
@JACEK GMOCH

Wodke lubie, ale pod zakaske i w domu. Realne jest tam 5tys brutto?

Bezimienny
@ukaR

@ukaR Sky's the limit :) 5tys brutto jak twierdzisz ze jestes doswiadczony, to jesteś ciekawą amebą... Idź na rozmowę, powodzenia. Dostaniesz 7 ;) A na kontroli jakości w poniedziałek zobaczysz jak się dziadkom trzęsą ręce po weekendzie :) Co kto lubi

@ukaR

Bardzo dobra odpowiedź - picie alkoholu w czasie pracy jest fatalnym pomysłem. Mam nadzieję, że uda Ci się dostać pracę w Wifama Prexer i wynegocjować taką kwotę. To jak wobec tego będzie? Jesteś zdecydowany na wysłanie tam swojego CV?

Nadimienny
@Bezimienny

Myślisz, że lepiej jeździć taryfą, albo Uberem ?

Ipo

Mam pytanie , jak jest na ,,obróbce ręcznej odlewów,, ile zmian i czy da się tam coś zarobic ?

Kubowy
@Ipo

Chodzi ci o oczyszczalnie odlewów? Gorzej już być nie może. Siedzi się na zardzewiałym krześle i piłuje żelastwo jedno za drugim, zwykłym ręcznym pilnikiem i tak całą zmianę. Mistrzunio to zdziadziały tetryk, o wszystko pretensje np. przyjdziesz do roboty na czas, to wyskoczy do ciebie, że trzeba być kilka minut wcześniej. (usunięte przez administratora) Zarobić się nie da, stawka to minimalna krajowa, żadnej premii. Nawet ci którzy pracują tam po kilka lub kilkanaście lat nie mogą liczyć na żadne podwyżki (tzn. podwyżki są jak rząd podniesie minimalną krajową). Hala wygląda jak by miała 200 lat i nigdy nie remontowana. Zimno jak w psiarni. Wewnątrz mieszka pełno dzikich kotów, kocie odchody są tam wszędzie, nawet w szatni. Krajobraz jak z najgorszego koszmaru. Ja uciekłem po 3 miesiącach. Sam jestem zdziwiony, że tak długo wytrzymałem. Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałem. Dobrze ci radze, i wszystkim innym, omijać z daleka wifame.

@Kubowy

Kubowy jak dawno pracowałeś w wifamie bo ja mam premie kwartalną 600zł i jeszcze uznaniową i większość tak ma. A koty akurat lubię i sami pracownicy je dokarmiają to i powinni po nich sprzątać. Napisz gdzie teraz robisz bo jak jest dużo lepiej to może się przeniosę są może wolne miejsca.

@Ipo

Ipo zależnie od stanowiska zmiany są dwie lub jedna. Na prasach dwie na stołach jedna choć czasem trzeba zostać ale to ekstra płatne.

Ipo
@rura

Jest dzienna norma? czy nowy daje radę za starszym pracownikiem

@Ipo

Są normy i za wykonanie jest premia, średnio sprawny daje radę. Tylko nie wiem czy są przyjęcia.

Filip

A jak z językami w tej firmie ? Trzeba bardzo dobrze znać jezyk angielski?

Ka
@Filip

Tak trzeba znać język emerytów i PRL-u

Dominika

Na stronie internetowej Wifama Prexer znalazłam kilka ofert pracy. Dokumenty aplikacyjne można składać na poniższe stanowiska: Kontroler jakości Operator CNC Operator pras Operator Maszyn Odlewniczych Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.wifama.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ Czy zaglądający tu pracownicy tej firmy mogliby napisać czy warto wysłać cv? Ktoś z Was jest zainteresowany udziałem w aktualnej rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Wifama Prexer - Łódź

• Jak się pracuje w Wifama Prexer?

Zobacz opinie na temat firmy Wifama Prexer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wifama Prexer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wifama Prexer?

Kandydaci do pracy w Wifama Prexer napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wifama Prexer
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Niciarniana 45
    92-320 Łódź