Carrière

Opinie o Carrière

Piotrek

Wyjeżdżałem do pracy z HC już kilka razy, zawsze nie było problemów z wypłatami, na mieszkaniu też spoko. Pracowałem na szklarni i ta pracy nie należy do łatwych, ale zarobki są w porządku obsluga też okej.

@Piotrek

Gdzie pracowales i na ktorym domku? Chetnie sprawdze, gdzie jest tak super

@karolina w jaki sposób nie szanują pracowników ?

Prcownik Oks
@Michał

Ja nie wiem o co tutaj chodzi... Jeżdżę z nimi kawał czasu i ani nie ma problemu z noclegami, ani z pracą...kontakt okej, rektuterzy pomagają, praca jest czasem ciężka i wymagająca, ale przecież nikt nie obiecuje leżenia i wyłpaty za nic. Kompletnie nie czaję o co chodzi w tych komenatrzach.

carmen
@Prcownik Oks

O to że w domkach jest zimno, kary na każdym kroku, ponad 15 euro za nic do ubezpieczenia, a czyścikowa to jakaś maniaczka która chce się wykazać i daje upomnienia za bzdury żeby dostać premię. Agencja żeruje na pracownikach ( czego ty nie widzisz).@Michał jeszcze jakieś pytania ?

@carmen

Michalowi placa za dodawanie pozytywnych opini i wprowadzaniu ludzi w blad.

Kinqua

Ktos jeszcze mial problem z pania, ktora przyjmuje zgloszenia choroby, czy tylko ja trafilam na jej "gorszy dzien"? Moze niech osoby, ktore wypowiadaja sie pozytywnie na temat tego biura napisza, gdzie pracuja... To juz jest moja 3 praca w tym biurze i na kazdej firmie wszyscy narzekaja i chca od niech uciekac, a opinie tutaj SUPER. Osobiscie nie polecam i niestety kontakt z biurem jest mega ciezki... Konsultantki nie odbieraja, jak juz odbiora to wysylaja na myholland, tam trzeba miec stalowe nerwy zeby doczekac sie odpowiedzi... Co do rekruterek to ok, zgodze sie, ze przemile i czarowac to potrafia. Na tyn konczy sie magia holland contracting, sorry juz carriere, bo hc zostalo sprzedane.

Kamil

Cześć, piszecie o pracy w Holandii, mam do Was pytanie, - jak poradzicie sobie ze zmianami w uldze abolicyjnej? Jestem ciekawy, co nas czeka w 2022r. rozliczając się z Holandią, a nie uwierzę Wam, że wszyscy są nagle rezydentami podatkowymi w Holandii... myślicie chociaż o tym?

Ktoś
@Kamil

Hmmm dobre pytanie ...ktoś? Coś??

alan

Hej pracuje może ktoś przy pakowaniu jajek, obsłudze taśm produkcyjnych UDEN, OCHTEN warto jechać?

@alan

Alan chyba zrobiles zle wrazenie na Paniach z rekrutacji, ze tam Cie wysylaja... Smierdzaca, ciezka praca za bardzo slabe pieniadze. Dodatkowa nie szanuja pracownika, wiec nie polecam.

Pracowalam w Holland i nie polecam tej agencji biorą za dojazd do pracy10 euro ,ubezpieczenie 39.5 bo 15 euro idzie nie wiadomo gdzie. W tej chwili pracuje przez inna agencje dojazd mam za darmo,ubezpieczenie 24 euro w mieszkaniu ciepło a nie tak jak u nich jakies plomby i jest zimno w chodza ci do mieszkania kiedy chcą czyscik czepia sie byle czego tylko zeby karę dowalic

Hahi
@Monika

A jak się zatrudniałaś to nie wiedziałaś na co się piszesz? Przecież masz to wszystko w propozycji umowy. Przeczytaj, dopytaj a potem dopiero podpisuj.

olo
@Hahi

A gdzie masz w umowie że podczas twojej nieobecności ktoś będzie ci wchodził na mieszkanie i grzebał w twoich torbach i szafkach ? Bo tak jest w hc.

Ola

Mąz dostał karę 25 e..Za sabotaż termostatu.A skończył się sezon grzewczy

miecioxz
@olo

Nikt nie grzebie w szafkach, tylko w kuchni, łazience, salonie, strefach dostępnych dla wszystkich domowników. Właśnie przez takich ludzi jak ty pilnują czystości bo po każdym pobycie byłby (usunięte przez administratora)

miecioxz
@Ola

Termostat jest ustawiony na 22° czyli optymalną zdrową temperaturę. Ja wiem że wy pewnie palicie w domu piecem kokosowym oponami i macie 40° w budynku ale nie wszędzie jest taka patologia

Była pracownica
@Hahi

Z tej agencji wyjeżdżałam jakieś 3 lata temu. I przepraszam bardzo ,ale nie miałam w umowie ,że mnie wystawia do wiatru i ściągną do Holandii tylko po to,żeby płacić za domek. Wstępnie praca miała być na 8 tygodni. Niestety na miejscu okazało się,że praca skończyła się po 1 tygodniu. Dobrze, pomyślałam panie z agencji coś znajdą. I wiecie co raz byłam na jajkach,przez 3 tygodnie cały czas mydlono nam oczy. Pisze nam,bo w takiej sytuacji znajdowało się parę osób. A za domek trzeba było co tydzień płacić. Tylko z czego? Wyjeżdżałam w lutym,z tego co się dowiedziałam sezon zaczyna się kwiecień ,maj. Ale po co ściągać pracowników,jeśli nie ma pracy i obiecuję im się nie wiadomo co,a potem kłamie i zbywa. Zjechałam do Polski po miesiącu czasu,w tym na tydzień przeniosłam się do innej agencji,żeby mieć za co wrócić. Powiem tak cieszę się ,że wróciłam i nie polecam agencji HC. Mam nadzieję,że pozytywne komentarze są prawdziwe i życzę powodzenia osobom,które przez te agencje wyjeżdżają.

AnnWit
@Monika

Pani Moniko, a przez jaką agencję teraz Pani pracuje ?

@miecioxz

Na którym mieszkaniu miałeś ustawione 22 stopnie? Mam wątpliwości, że było to mieszkanie z HC. MAXYMALNIE 20 stopni jest ustawione i to w najcieplejszym punkcie w mieszkaniu, więc w pokojach itd jest po około 17-18 stopni.

carmen
@miecioxz

Czyścikowa wszędzie wyłazi i to w buciorach( bo jej wolno) po pokojach też buszuje. To jest nielegalne i poporostu bezczelne. Pasowało by zrobić jej wjazd na chatę i wszystkie plamki sfotografować, jesteśmy tylko ludźmi nie robotami. Zgodzę się jeśli ktoś robi nagminnie (usunięte przez administratora) , ale to czego ona się czepia to już przesada.

@carmen

Tak.Potwierdzam.Ostatnio też w pokoju były ślady obuwia .Jest nie spełniona .Ciekawa jestem jak ma u siebie w domu i czy też w butach chodzi.

Pp

Pracuje ktoś w Jumbo online przez to biuro ??

@Pp

Witam.Odpisalem "Po" lecz usuwają opinię.Wiec agencja ma prawdopodobnie wpływ na treść.Pozdrawiam.

Pracus

Czy komuś kiedyś wypłacili za więcej niż 60h pracy w tygodniu? Mi konsultantka odpowiedziała, że to dla mojego dobra, ponieważ później by wszedł wysoki podatek i bym dostał dużo mniejsze wynagrodzenie... Jak się okazało po czasie PRACA PRZY 60H+ W HOLANDII NIE JEST LEGALNA! Więc uważajcie, gdzie do pracy jedziecie, a jak już tu jesteście to zastanówcie się parę razy nad tym co robią.

Ann
@Pracus

A gdzie pracujesz i masz tyle godzin, bo się wybieram do pracy...:)

Pracownicy Jumbo Online

Otóż największym problemem tej agencji jest to że nie wymagają zaświadczenia o niekaralności , potem biorą kogo popadnie , osoby z biura są nieodpowiedzialne nie sprawdzając kogo przyjmują (usunięte przez administratora)

Nina

Jaka wasza opinia Pan konsultantek? Da się z nimi dogadać, czy robią pod górkę? Podobno większość rzeczy załatwia się na myholland... Możecie opisać, jak to działa? Wysyła się pytanie i dwa tygodnie się czeka na odpowiedz?

Nikol
@Nina

Dogadać się da, do czasu gdy jesteś w Polsce i planujesz z Holland Contracting swój wyjazd, później, gdy już jesteś na miejscu, już jest niemożliwe dogadanie się z kimkolwiek z Holland Contracting, a ustalone z Paniami w Polsce sprawy, nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z Paniami z biura w PL, będąc na miejscu w Holandii nie ma sensu rozmawiać, bo będą Cię odsyłać do kontaktu z koordynatorami, którzy to nie odbierają telefonu, lub zbywają, czyli masz napisać, wnioskować na MyHolland. Ogólnie musisz mieć nerwy że stali, i szykować się, że na Twoje jakiekolwiek pytanie lub prośbę, nie odpowiedzą. Nawet jak będziesz rozmawiać z koordynatorem w cztery oczy, odpowiedzi na swoje pytanie nie uzyskasz, a gdy będziesz nalegał, to powie Ci, że jak się nie podoba, możesz wracać do PL. Polacy w Holandii, czyli współpracownicy, też nie są skłonni do pomocy. Życzę powodzenia, i obyś trafił na normalnych ludzi, chociaż na domku.

Wiola
@Nikol

Chyba jesteś w innej firmie, ja wszystko załatwiłam i sie dogadałam a na portalu jak napiszesz też zawsze sie dowiesz. Koordynatorki są na miejscu i sie starają i taka opinia nie jest sprawiedliwa. I tak maja cierpliwośc bo czasem pytania od ludzi to porażka i leca z każdą pierdołą.

Siwy
@Nikol

Mam przeproacowany rok i na poczatku kordynatorke mialem Kinge super dziewczyna. Potem inne dziewczyny tez spoko i sie dogadasz zawsze. myholland im sie udalo jak nigdzie indziej bo wszystko zalatwisz bez ruszana sie z domku. Odpowedzi masz na drugi dzien a jak na cos trzeba czekc to ci napisza ile. Jak ci sie praca skonczy to tez ci znajda inna bez problemu. No chyba ze jestes lewa do roboty.

@Siwy

Siwy Ty tak serio? Pytasz konsultantkę bezpośrednio o coś to odsyła Cie na myholland, a tam to powodzenia z dostaniem odpowiedzi... Może jeszcze kobieta, która przyjmuje telefonicznie zgłoszenia choroby jest miła, uprzejmą i nikt nigdy z nią nie miał problemu? Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie, że ktoś dostaje kasę za pozytywne pisanie o tym biurze. Ciekawe też dlaczego nie chcą zwracać ludziom z prywatnych mieszkań kasy za transport, pomimo ustawowych stawek, a to wierzchołek góry lodwej w HC :) Pozdrawiam wszystkich piszących SZCZERE opinie :)

@Nikol

Prawda Nikol! Znajoma pracuje w planowaniu w tym biurze i doskonale wiem, jak to tam wygląda. Najważniejsze ściągnąć ludzi z PL... Ci mniej ogarnięci zawsze zostaną ;) Reszta dopóki się nie upomina o swoje jest ok. Z drugiej strony ciekawe jest, że właśnie koleżanka beż holenderskiego i z marnym angielskim dostała takie stanowisko.

Olga

Ktoś jeszcze nie dostał wypłaty w nowym roku? Pracownicy innych agencji dostają normalnie wypłaty, a wszyscy przez HC nie dostali kasy

jo-la
@Olga

Co roku na początku roku tak jest i o wszystkim zawsze informują. Starzy pracownicy juz to wiedzą i czejaką bo to normalne. Nie wiem jak jest u innych agencji jest. Kase dostaniesz i o to sie nie martw. Pozdrawiam :)

Ola
@Olga

Koordynatorzy jeździli z początkiem roku i dawali papiery do podpisania, była informacja, że jak nie podpiszesz, wpłaty będą wstrzymywane. Widocznie nie podpisałeś, dzwoń do biura i wyjaśnij sprawę.

Wladek
@Ola

Jakie podpisy?przecież to jawny wałek .pani księgowa to do wymiany...Solaris to ma korektę korekty itp..

Piter

Napiszcie proszę czy może być tak, że polski komornik może siąść na wypłatę mając umowę przez agencję ale pracując u Holenderskiego pracodawcy z holenderskim ubezpieczeniem i świadczeniami... Oczywiście o koncie wiem że nie może zająć bo jest walutowe ale nie polskie a kontretnje Revolut ale chodzi mi o wynagrodzenie... Czy może zająć wynagrodzenie?

Piter

Powiedzcie mi odnośnie umowy... Chodzi mi czy mając komornika alimentacyjnego w Polsce mogę być spokojny o kasę... Między innymi dlatego chcę jechać bo nie mogę oddechu w Polsce złapać a chcę sam płacić a w Polsce nie jest to łatwe. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia za pracę z hollandcontracting... Będę wdzięczny za informację

Kris
@Piter

Szukaj czegoś w Niemczech. Jak zaczniesz pracę w Holandii, sięgnie Cię ogromna opłata w 2022r. bo zniesiono ulgę abolicyjną. Skoro masz długo, problemy z komornikiem, to odprowadzić podatek w Polsce... I to duży. Do Holandii jeżdżą już tylko osoby, co nie mają swoich interesów życiowych w Polsce... Ty masz... Poczytaj na necie co Cię czeka rozliczając się w 2022r., jak zaczniesz tu pracę...

Nikodem
@Kris

Potwierdzam, tutaj gdy masz jakies sprawy niezalatwione w Polsce, albo laczy Cie cos z Polska, oprocz obywatelstwa, to nie oplaca sie jechac...

@Kris

Dzięki bardzo za odpowiedź Poczytałem i znalazłem wyjście bo jest zapis który mówi że jeśli będę w Polsce mniej niż pół roku to podatek tylko w Holandii... (usunięte przez administratora) Jest tam taki zapis. Jak myślisz czy wystarczy? Nie mam żadnych biznesów w Polsce prócz obowiązku alimentacyjnego

@Piter

Umów się na wizytę do jakiejś księgowej, powiedz jej wszystko co Cię łączy z Polską, ile planujesz zostać w Holandii, czy masz jakieś zobowiązania w Polsce, lub majątek w postaci nieruchomości. Jedno nie wyklucza drugiego. Fiskus jak będzie chciał, to i tak Ci nałoży podatek. Ja tak zrobiłem. Każdy podatnik ma inną sytuację. Albo wybierz Niemcy, zarobki trochę większe, i nie ma takiego nacisku na normy w pracy. W Niemczech minusem jest jedynie wpłata co miesiąc, a nie tygodniówki jak w Holandii. Wybierz księgową, która rozlicza dochody z zagranicy, i ma dobre opinie. Dobrze Ci radzę.

@Kamil

Dzięki za szybką odpowiedź ale ten zapis o przebywaniu dłużej niż pół roku wystarcza aby nie płacić podwójnego podatku... Tak jest w zapisie ustawy... Także da się to obejść

@Piter

Pamiętaj o wymeldowaniu się ze swojego miejsca zamieszkania w Polsce, i złożeniu pisma do Belastingdienst. Tak jak napisano poniżej. Dodatkowo należy obowiązkowo spełnić niżej wymienione warunki: Wymeldować się ze stałego adresu pobytu w Polsce. (Korzystając z Internetu można to śmiało zrobić przez profil zaufany tzw. ePUAP) Ubiegać się o certyfikat Rezydentury, w oddziale Holenderskiego Urzędu Skarbowego (Belastingdienst). A w następnej kolejności okazać go polskiemu urzędowi skarbowemu. Bez tego będziesz płacić podwójnie, niezależnie ile czasu jesteś w Królestwie Niderlandów.

Były pracownkk

Co do Veko robiłem pare dni i szczeze niepolecane bo zapierdol ale kasa git bo ok 350e za tydzień na czysto

Mati
@Były pracownkk

Siema, jak nazywa się miejscowość w której jest zakład WEKO? Ogłoszeń na jajka jest 4, i każde ogłoszenie ma inną miejscowość. Interesuje mnie gdzie Ty dokładnie pracowałeś.

@Mati

Szczeze niepamietam miejscowości ale mieszkałem w woudrichem domku na zadupiu i autem my ponad 30min jechali jak nie więcej a już w korkach to masakra po pracy czasem 2-3godz w aucie

Grejson

Czy pracuje ktos na "order picking" w Albert Hein?(Bleiswijk)? jak z mieszkaniem i oplatami?

Karol

Witam, kiedy zaczyna praca na sortowaniu cebulek kwiatowych? Aroyo dalej jest? Czekam na odpowiedzi...

Sup11

Witam czy pracuje ktoś w Ochten przy pakowaniu jajek? Jeśli tak może ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca zakwaterowanie itd?

Olga
@Sup11

Tragedia... Wypłaty na czysto niecałe 200€, brak szacunku do pracownika, robota ciężka i śmierdząca. Mieszkania... Przeludnione, w niektorych pokojach okien nie ma. Nie polecam

Meker
@Olga

Co tam robicie? Wysiadujecie je? Chciałam się tam wybrać do pracy.

Sup11

Olga. Znajomy mi mówił że tam niby nie jest źle kobiety stoją przy taśmach a faceci noszą skrzynki na palety. Zakwaterowanie niby ok z Internetem itd. Jestem zmieszany już. Może masz namiar na coś?

Niki

to bedzie moja 7 agencja przez ktora wyjade. mam nadzieje ze ta bedzie lepsza od pozostalych, pozostalych nie polecam, co przyjezdzalem do holandi to kazali mi pracowac. Bezsensu

Sup11

Witam pracuję ktoś w Ochten przy jajkach ? Jeśli tak może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ta praca czy jest ciężka.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 27 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière