Carrière

Opinie o Carrière

Rafał Ce

Na ogłoszeniach inna stawka niż na solarisach. Rekrutka powie ci, że soboty są płatne 150% na miejscu okazuje się, że w sobotę płacą jak za poniedziałek. Jak już umowę podpiszesz to w jej telefonie twój numer jest zablokowany i zapomnij, że się dodzwonisz by to wyjaśnić. 6 dni na jumbo online za 300e. Kontakt z biurem jest jak wizyta w szpitalu psychiatrycznym. Rodaku przyjeżdżasz do pracy z uczciwymi zamiarami żeby pracować i zarabiać a traktują cię jak niewolnika ze skolonizowanego kraju. To że ktoś będzie darł na ciebie jape... Zdążysz się przyzwyczaić albo ekspresowo zmienisz pracę. Dom, mieszkam na wiosce do sklepu mamy 10km i zakaz skorzystania z auta służbowego by kupić jedzenie a rowerów nie dają. Wróćmy do domu... Budzisz ale rano i termostat pokazuje 14*C. W niektórych drzwiach nie ma klamek. Cześć okien się nie otwiera. Pewnie po to żeby się nie dało stąd uciec. Jak za dużo świateł włączysz na raz to wywala fazę i siedzisz bez prądu. Nie myśl, że agencja będzie się spieszyć z usunięciem usterki, lokatorom w pokoju, w ścianie pękła rura spustowa i w nocy fekalia zalały im pokój. Instrukcje firmy to zatkać dziurę w ścianie reklamówką. Za jedyne 95€/tygodniowo. W całym domu śmierdzi metanem. Opieka koordynatora 24h?! Hhhh od tygodnia nie mamy kontaktu z koordynatorem. Zgłoś chorobę, to pani z ryjem naskoczy. Pani co sprawdza porządek w domu grzebie w twoich prywatnych rzeczach żeby się upewnić, że nie opuściłeś lokacji zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Takowe jest stanowisko firmy na zgłoszenie o grzebanie w prywatnych rzeczach. Lubisz wyważenia i adrenalinę?! Jesteś młody i elastyczny?! Lubisz być traktowany jak(usunięte przez administratora) Szukają właśnie ciebie. Nie polecam.

SarabiX a kiedy jedziecie???

nickjestniewazny

witam, czy pracuje ktos dla tej agencji w Albert Heijn? chcialbym wyjechac do holandii, jednak co agencja to tak naprawde wszyscy tylko wypisuja same brudy i tak naprawde nie wiem sam co mam myslec...XD czy naprawde agencje pracy w holandii sa tak beznadziejne czy po prostu to polacy sa jacys nienormalni? juz chyba lepiej nei czytac nic tylko pojechac sie przekonac samemu jak to wszystko wyglada, bo z tych wszystkich opinii to wychodzi na to, ze lepiej nikomu nie ufac i co agencja to gorsza.

@nickjestniewazny

Zapytaj rekruterke, dlaczego ubezpieczenie jest drozsze niz w innych agencjach, zapytaj o adres, dlaczego masz placic za transport do pracy itd. Jak juz przyjedziesz i dostaniesz kilka "kar" to bedziesz miec swoja opinie. W ah bedziesz pracowac przez carriere, nie holland

efka
@nickjestniewazny

W kazdej agencji znajdziesz narzekaczy i zadowolonych, lizusów i burzycieli, porządnych i tych mniej sprzątających. Jesli agencja jest na rynku kilka dobrych lat, to o czyms to jednak świadczy a liczba ludzi jaka się u nich przetoczyła, musi być znacząca. Na fora trafiają ludzie którzy mają żal do agencji, nadepnął im ktoś na odcisk albo zmienili pracę i tęsknią:) Koleżanka poprosiła mnie o opinię na temat HC i o skomentowanie tego co na forach. Jako były pracownik wiem co mowię, byłam w wakacje 3 lata pod rząd. Wszystkie grupy się tam poznało. Do listy można jeszcze dodać (usunięte przez administratora) i uzależnionych od różnych środków.. Jest tam jednak w większości normalna grupa ludzi, którzy pracują, mają swoje plany i pobyt traktuja poważnie! I ci poważni i zaangażowani nie mają czasu ani głowy do tego by pisać na forach. Sama widziałam jak ci, ktorym podziękowano pisali, dzwonili, że chcą wrócić bo inna agencja nie ma jednak tak kolorowo bo w HC jednak żle nie bylło. Długo by pisać...

@efka

Prawda, sa duzo gorsze agencje. Znajac holenderskie realia i bedac tu troche czasu nikt rozsadny nie wybierze HC. Ich priorytetem sa osoby z PL, najlepiej "swieze", ktore beda ich utrzymywac. Jezeli chodzi o uszczuplanie wyplaty pracownikow to DLUGO BY PISAC...

@efka

Efka jestes taka zadowolona z wspolpracy i polecasz te agencje, pracowalas w wakacje 3 lata pod rzad... mialas kiedykolwiek stawke na umowie za jaka pracujesz? Mialas na umowie swoje stanowisko? Nazwe firmy do ktorej Cie wypozyczaja? Wyszczegolnione, ktore CAO Cie obowiazuje? No wlasnie, DLATEGO ZANIM KTOKOLWIEK ZACZNIESZ PRACE NIECH PROSI O UMOWE W KTOREJ ZAWARTA JEST STAWKA ITP INFORMACJE :)

Mimi

Hej, wybieramy się z chłopakiem do pracy przez HC na paprykę, czy ktoś coś może powiedzieć na ten temat ??

@Mimi

Szybkie tempo pracy, jak sie nie spodobacie to szybko wam podziekuja. Duzy przeplyw ludzi. Z minusow to jeszcze odleglosc miejsca zamieszkania do pracy, bo pewnie was wrzuca na citta romana. Z godzinami i wyplatami to loteria, raz jest duzo, raz siedzisz w domu

Mimi a kiedy dostałaś ofertę???

Hej, pracował ktoś w AH Rotterdam przez Holland Contracting? Jak z mieszkaniami, wypłatami?

Wyplaty na czas,mieszkania ok

Majka

Było ok

Kamil
@Gość

a pracuje ktos aktualnie?

@Gość

Otto rowniez rekrutuje do AH, wyplaty duzo lepsze i warunki mieszkaniowe o niebo lepsze.

Pracowałam w tamtym sezonie na papryce. Normy są, ale jeśli wszystko się ogarnie to praca sama idzie. Koordynatorka pomocna,wypłacalni,godzin nie brakowało. Ludzie w pracy różni,ale szybko można się zaklimatyzować. Polecam:)

krystian

hmmm, zadalem pytanie ktore nagle zniknelo ze strony :) CZY WARTO WYJECHAC DO ALBERT HEIJN ZA POSREDNICTWEM TEJ AGENCJI? moze te nie zniknie ;)

Kazik

Odpowiedź do Egar To że w ostatniej chwili dostajesz adres pod którym masz się zameldować o danej godzinie to nie jest normalne.Ja zawsze jak jechałem to dostawałem numer do koordynatorki w Holandi, a od niej dostawałem numer do kogoś z kim będę mieszkał. Dogadywałem się o jakiej godzinie będę bo mogą to być różne, (środek nocy) mówienie że będę konkretnie o danej godzinie to wróżenie,później warowanie pod drzwiami jak pies, bo albo wszyscy w pracy, albo śpią. jak warunki w mieszkaniu (o ile to mieszkanie a nie jakaś szopa z jedną łazienką na 8 osób). Ale skoro ludzie dają się traktować jak bydło i o nic nie pytają i nic nie sprawdzają, to później niech nie robią oczu jak BYK U RZEŹNIKA!! Że mieszkają w chlewie, pracują z burakami i do tego są poganiani. Są ludzie którym to pasuje i uważają to za normalne bo i tak mają lepiej niż w ojczyznie. Jak sami nie będziemy się szanować to nikt nas nie będzie szanował

Kazik

Powrót do Polski nie wchodzi w grę, z wirusem! ?. Podejrzewam że są to dużo większe problemy. Warto się nad tym zastanowić za nim zdecydujemy się na wyjazd. Bo myślę że są to wysokie koszty związane z leczeniem. Kwarantanna w najlepszym przypadku, sam w mieszkaniu przez conajmiej dwa tygodnie, ponowne testy i jak będzie ok to pracę masz pewną bo przez najbliższe pół roku, będziesz spłacał koszty związane z twoją chorobą :(

Kazik

A jak wygląda sytuacja w przypadku wykrycia wirusa? Wiadomo że jadąc busem z innymi nie znanymi osobami można się zarazić. Co wtedy agencja robi z takim pacjetem, bo tak go już można nazwać. Czy ktoś z agecji odpowie?

@Kazik

Oczywiscie bezplatna kwarantanna, albo powrot do PL. Jezeli sie rozchorujesz przed rozpoczeciem pracy to nie masz ich ubezpieczenia, wiec jestes zbedny

Kazik

Pracować w agencjach które mają chociaż odrobinę szacunku, opłata za dojazdy i te wysokie ubezpieczenie to agecji wymysł. Wystarczy porównać z innymi agencjami, bo co do pracy to we wszystkich jest tak samo SZYBKIE TEMPO I WYSOKIE NORMY do wyrobienia, po to nas tam ściągają

Kazik

(usunięte przez administratora) ludzi, kobieta z biura z Polski nie ma zielonego pojęcia co się dzieje w Holandi, czy praca jest czy nie. Albo świadomie wprowadza ludzi w błąd bo ma płacone od sztuki. Domagajcie się numeru do waszej koordynatorki w Holandi niech wam powie coś na temat pracy jak i mieszkania, dojazd rowerem czy jak?Ludzie o nic nie pytają a oni to wykorzystują i cieszą się że mają jeleni którzy będą na nich pracować

Egar
@Kazik

Bardzo tu widzę, że skrajne opinie. Ja nie wiem czy Ty piszesz o HC, ale ja nimi jeźdże od kilku lat... co za fanaberie, że nie wiesz czym jedzisz i gdzie spisz... jakos my z żoną wszystko wiedzieliśmy od początku... głupoty!

@Kazik

Ja w HC pracuje 11 lat i jest ok.Mieszkania dobre,wyplaty na czas,kontakt z koordynatorka super,informacje na bieżąco. Jeśli chce się pracować to się pracuje i tyle w temacie.

Bożena

Ja bym mogła wrócić, niestety nie ma obiecywanych godzin. Poza tym było prawie ok.

Kinga

Witam czy ktoś może jedzie przez ta firmę teraz w weekend?praca w szklarni

Jaka nazwa firmy?

@Kinga

Właśnie przyjechałam i też pracuje na szklarnii

@Kinqua

Kazali mi jechać ale nie mam adresu dzisiaj miałam jechać , dzisiaj wysłali adres hotel 4 gwiazdkowy , mówią że mam pracę A karza wysłać jeszcze raz dokumenty, nic nie rozumiem, numeru do koordynatorki w Holandii dac nie chcą, chyba zrezygnuje , czeski film

@Konik

A jak kwarantanna i jak mieszkanie? Długo masz kwarantanne?

miki
@Kinga

Hotele mają? Bo w życu nie mieli. Moim zdaniem są tylko domy i mieszkania - takie proponują do wyjazdu. Nie pomyliłaś firmy? 4 gwiazdkowy??? To gdzie taki wypas? Numer zawsze dostaniesz i adres też na smsa na dzień przed wyjazdem. Polecam-wszystko załatwiają jak trzeba.

Milena

Nie polecam Jumbo Den Bosh !!!!! Stawka 11,41 niby fajnie tylko na salarisie jest biednie przy 37 h 315€ a na magazynie w ciągu 8h zrobisz prawie 20km na nogach Co chwile przychodzą z normami ( co wiadomo w NL jest to nielegalne ) Jeśli system się zawiesi musisz zostać 2 h dłużej w pracy jak to mówi jobcoach „ prośba z nakazem „ Inaczej blokują transport i nikt nie może wrócić do domu Na drugiej zmianie obiady są darmowe ale co z tego ze nie ma gdzie usiąść i zjeść jak zwolni się miejsce na kantynie to już musisz wracać do pracy Czasem pracujesz pełne 6 dni a czasem tylko 3-4 Jeśli chcesz coś załatwić to nie z Holland tylko odsyłają was do biura Carriere ( bo dla nich będziecie pracować ) Domki większość to ruiny co z tego ze „wyposażone "jak podłogi i ściany śmierdzą zgnilizna Grubo się zastanówcie nad agencja jak i praca dla Jumbo Den Bosh Pozdrawiam

@Milena

Opinie trafiona 100% POZDRAWIAM

Benjix
@Milena

Ja pracowałem przez jumbo w tamtym roku i było tragicznie. Tak jak mówisz, na nogach nakręcisz dziesiątki kilometrów a wypłaty rzędu 150 euro. Uciekłem po 2 miesiącach bo było bardzo mało godzin. Wszystko co napisałaś to fakt aczkolwiek z wypłat rzędu ponad 300 euro byłbym zadowolony bo tak jak mówie, większość moich solarisów to kwoty ok 150-200 euro. Masakra

Jedzie ktoś może do pracy w tym tygodniu przez ta firmę?

Lepiej dawac się okradać w NL niż w tym bagnie zwanym Polska

Lepiej dawac się okradać w no niż pracować w tym (usunięte przez administratora) Polskim bagnie

trosy

Normy w Holandii są i zawsze były. Ja pracuje na pomidorach i od kiedy pamiętam zbierasz na normy a nie dla zabawy na luzaka. Koleżance poleciłam pracę ale się nie podobało jej i nie sprawdziła się w tej pracy. Każdy musi trafić z domkiem czy pracą. Nie narzekam. Czekam na sezon i jak co roku odpadnie wiele ludzi. Wiele też trzyma się kilka lat i pracy nie zmieni. bo jezdzi fajna stała ekipa. Jedzie też czasem towarzystwo dla zabawy i tacy wystawiają opinie nam wszystkim bo picie palenie i jedna wielka impreza a sasiedzi na to patrzą i wstyd. Jak chcesz pracować to sobie wszędzie poradzisz a żale do kieszeni bo za darmo pieniędzy nie dają.

@trosy

Masz racje, "jak chcesz prscowac to sobie wszedzie poradzisz" tylko po co dawac sie okradac?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 27 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière