Carrière

Opinie o Carrière

Jak szefostwo w Holland Contracting? Spoko traktują ludzi?

Baron

Szefostwem się nie przejmuj, bardziej patrz na to gdzie więcej zarobisz. Szefostwo spoko, koordynatorzy mają nie raz dziwne akcje, ale tak to spoko. Ja pracę sobie chwaliłem, kontakt z szefostwem też spoko, koordynatorzy ich prezentują, więc spoko.

Mimi

Na jajkach w Ochten 35 osób zachorowało na coronavirus

Kazek
@Mimi

Pracowałem tam parę latek temu fajna atmosfera na produkcji A domek melinka cudny .Pozdrawiam ludzi z produkcji jajek :)

Ronan
@Kazek

Witam.Dzieki za pozdro.Wszystkiego dobrego panie kolego. :)

Arek
@Kazek

A lewa faktura za wyposażenie kuchni .Sytuacja nie przeszła bokiem.

Kamil
@Mimi

Ile można zarobić na jajkach? Opłaca się jechać? Jak atmosfera na lokacjach? Jak atmosfera w pracy? U mnie szybkie tempo na taśmie to nie problem... Ktoś coś wie? Odpowie? Dzięki...

Uaaa

Witam, Ogólnie mogę napisać tak... Jeśli chce się chodzić do pracy i nie bierzesz „zików” to nikt nie ma z tobą problemu ???? Z koordynatorami czasem jest ciężki kontakt ale zawsze idzie się dogadać... jeśli chodzi o pieniądze zawsze na czas jedynie z każdym początkiem roku Max do 2 tygodni są pieniądze.

ja-jola
@Uaaa

Witam,potwierdzam. Zawsze na czas pieniądze, chcący pracować będą zadowoleni. Na początku roku do dwóch tygodni zwykle są - jak piszesz. Wszyscy chętni do pomocy,nie mozna narzekać.

Witam pracował ktoś może w tej firmie - PRACOWNIK PRODUKCJI! Waalwijk (Okolice Tilburg) Lokalizacja: Waalwijk lub w tej LINIA PRODUKCYJNA/OBSŁUGA MASZYN - PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ! ATRAKCYJNA STAWKA: 11,74! Lokalizacja: Nunspeet jak tam jest

Mark

Hej, Jak wygląda teraz wyjazd do pracy, przez Holland Contracting? Jak z pracą? Jakaś kwarantanna? - Jak tak, to ile trwa? Czy podczas kwarantanny trzeba płacić za domek, lub za inne rzeczy?

jarek

wszystko ok, oferta pracy spoko.Jak szukacie dobrze płatnej pracy za granica i do tego na dobrych warunkach to polecam własnie te agencję.

Asia

Jak oceniacie agencjie można przez nią wyjechać? Robią jakieś problemy z pracą? Chciałabym wyjechać i nie wiem czy się opłaca.

OLEK
@Asia

Nie bardzo. Ubezpieczenie wieksze.Transport płatny.Kary na domku.Kordynatorzy nie dostepni itp..

Ola

Część.Nie polecam.. Same minusy

Roman
@Asia

Rowniez nie polecam. Jest wiele lepszych agencji, gdzie tak nie (usunięte przez administratora) Nie ma sensu się do nich pchać.

maria

Bardzo dobra agencja pracy, poelcam - jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy ogarnąć sobie tu prace !

jagienka

Wszystko ok,współpraca przebiega jak najbardziej dobrze, bardzo lubię od nich oferty pracy za granica.

jadzia

propozycja pracy naprawdę świetna, ja tam jestem zadowolona, jestem zachwycona z jakości ofert pracy

Bardzo dobre oferty pracy, dla kazdego i dla ludzi z wykształceniem wyższym i śreednim

Nikodem
@Karolina

Jak ktoś ma wykształcenie średnie, lub wyższe, to niby po co ma jechać za granicę? Przecież nasze Państwo jest takie świetne, doskonałe... Większość zagłosowała na rządzących, czeka na nas podatek do zapłacenia, i to 2x, od pracujących za granicą, od 2021r. - żałosne!!!

Polka

Agencja ok, ubezpieczenie to (usunięte przez administratora) nikt mnie nie pytał czy chcę transport i opiekę koordynatorki. To nie jest obowiązkowe i nie mają prawa tego pobierać. Pracuję już bardzo długo i lekarza na oczy nie widziałam !!!! A kasę za nic pobierają.

Basiaaa

Wyjeżdżałam kilka razy przez tą agencje, zawsze było tak jak mówili w PL na rozmowie kwalifikacyjnej, oprócz ciągłych przeprowadzek, to było spoko. Praca była, po pracy działo się różnie na domkach, weekendy to niekończące się imprezy, jaranie, picie, bzykanie, dużo by opowiadać. Ogólnie polecam tą agencje. Mogliby wprowadzić okazywanie zaświadczenia o niekaralności przy rozmowie kwalifikacyjnej, bo co niektórzy pracownicy za samą twarz, to 5 lat kryminału.

Basia
@Basiaaa

Do póki firma HollandContracting, i inne, nie zaczną egzekwować zaświadczenia o niekaralności, to ten trend będzie się utrzymywać, pijaństwo, dragi, trawka, i inne tabsy, mordobicia, i inne bardziej poważne sprawy. W 2016 r. jak polak zabił polaka w UK, do tej chwili jest o tym głośno, coś z naszym narodem jest nie tak, możemy podziękować sobie wzajemnie, i naszym biurom pośrednictwa pracy. Biorą do pracy ludzi, z tak zwanej "łapanki", z pod sklepu monopolowego... tragedia... ogarnijcie się ludzie. Niektórzy jadą tylko po zarobek, i zwyczajnie nie życzą sobie spoufalania się, na poziomie "%", chcecie to pijcie, jarajcie, jak dla mnie możecie się pozabijać, będzie mniejszy problem i mniej (sebixów, koksów, i innej patologii), ale dajcie spać innym... porażka... Firmę polecam, i nalegam o zwiększoną częstotliwość odwiedzin "czyścika", czyli - raz zapowiedziana, a raz losowe dni tygodnia... będzie lepsza atmosfera na domkach... bo kara boli, to będzie większy rygor, który każdy sobie weźmie do serca...

Olga

Ściągnęli mnie z Polski do pracy. Dwa tygodnie siedzenia za darmo na „kwarantannie”, a później okazało się, ze nie maja dla mnie pracy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

lunalu
@Olga

SERIO? Olga do jakiej pracy cie ściągneli? Z tego co widzę bo sama zkończyłam kwarantanne w zeszłym tygodniu to mają pracy w cholere. tylko przez pandemie ludzie muszą te 10 dni na domku siedzieć. Dają mieszkanie za darmo to czemu by mieli cie do chaty odsyłać? Jaki to interes? Napisz coś więcej.

I love hc

Nie dajcie się oszukać. Pozytywne komentarze piszą panie pracujące w biurze hc. Ktoś się zastanawiał dlaczego ubezpieczenie jest dwa razy droższe niż w innych biurach? Dlaczego jest pobierana opłata za transport? Dlaczego nakładają wysokie kary za czystość w mieszkaniach i samochodach? Nie polecam

Dzięki nim udało mi się trafić do fajnej pracy w Holandii. Zarabiam tu dobrze, naprawdę polecam tę agencję. Jest z nimi cały czas dobry kontakt i bardzo mi pomogli.

martynka

Pracowałam tutaj kilka lat i było wszystko ok, nie narzekam na współprace. Ogólnie bardzo fajnie się współpracowało dobra kasa i fajna atmosfera

tamira

Agencja ok, bardzo porządna i solidna, oferty pracy ma genialne, co mnie osobiście bardzo się podoba. Pracowałam tutaj kilka dobrych lat i jestem zachwycona

kimberly

Bardzo dobre opinie świetna jakość pracy ogólnie dobre zarobki jak dla mnie. Mam zamiar tutaj zostać jak najdłużej.

alen

Praca ok, mnie tutaj się bardzo podoba, jestem zadowolony z podejścia i jakości.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrière - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrière?

Zobacz opinie na temat firmy Carrière tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrière?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 27 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrière?

Kandydaci do pracy w Carrière napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrière