Opinie o TVN S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TVN S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TVN S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVN S.A w Warszawa

hihpo

policja to nie przedszkole i robi to co powinna robic .i dobrze ze nowacka dostała gazem po oczach bo tam jej nie powinno byc ipo jakiego czorta tam lazła zeby podburzac nielegalny wiec.

Ktoś

Masakra ile można w faktach mówić o koronie przecież to jest tragedia nie ma innych wiadomości to jakaś spirala strachu po faktach które uwielbiałam oglądać nie ma śladu zmieniam stację bo długo czekam i mam dość jest coraz gorzej

Peter

Oglądam co wieczór fakty TVN ale ten bloki reklamowe między raportem o wirusie i sportem i pogodą to porażka pogoda kwadrans przed dwudziestą zaczyna się z pięciominutowym opóźnieniem tak prężna stacja jak TVN powinna utworzyć swój program reklamowy gdzie będzie można dawać reklamy 24 h na dobę dotyczy to też inny telewizji jak mam oglądać reklamy to za oglądanie programu dziękuję

grafik

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca na stanowisku grafika komputerowego, jaka tam panuje atmosfera ?

nick
@grafik

atmosfera jest super, mlody zespol, bardzo pomocni

@grafik

Buta, zadufanie, cynizm. Podejscie: jesli nam nie przypasisz, damy ci to odczuć w bardzo specyficzny i 'swojski' sposób, aż bedziesz miał dość...tak bardzo ogolnie. Co do projektow-zdarzają się ciekawe, w wieksości jednak sieczka. Współpraca miedzy działami bywa różna co tez wpływa na prace (stres, gó..noburze, itd) Dla zachowania wlasnego zdrowia psychicznego-NIE POLECAM!!

Kto

Waszych inżynierów ?? :) co palcem do tyłka próbka trafić ?

Wariat

To nie jest strona do wypisywania gorzkich żali na temat pracowników tylko opinie na temat pracy w tej firmie oraz pracodawcy. Swoje gorzkie żale możecie wrzucać na ich FB lub gdzieś indziej.

Obserwator z Wysoki

Najlepsza telewizja w Polsce oglądam i popieram mam nadzieję że TVP zostanie zlikwidowane. Telewizja publiczna kłamie i prowadzi mowę nienawiści.

Andrej

Dlaczego TVN24 jest kodowany a powinien być nie kodowany żeby każdy miał dostęp do informacji

Agnieszka 78

Nie da się oglądać TVN tak jak zawsze wydawało mi się że dziennikarstwo powinno być rzetelne i nie stronnicze zarzucają telewizji publicznej jednostronność a sami postępują tak że aż głowa boli w chwili obecnej ponad podziałami jest według mnie tylko Polsat

Grzesiek

Strasznie negatywnie się wypowiadacie, uważam, że skoro Justyna Pochanke bez ukończenia żadnych studiów zaszła tak wysoko to reszta też ma szanse

Łysy

właścicielami TVN nie są amerykanie, ale ROSJANIE!! 16 marca 2015 r Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A za 548 mln euro grupie Scripps Networks Interactive. Dzięki temu amerykański koncern stał się właścicielem TVN.28 września 2015r SNI za pośrednictwem spółki zależnej Southbank Media skupił od inwestorów z GPW niemal wszystkie akcje TVN. Do 98,76%. Teraz najlepsze: 20 czerwca 2016: Moskwa. Jak podaje Kommersant, Ivan Rodionov, były członek Rostelecom (!) i Igor Pozhitkov, były szef International Federation of Phonogram Producers (IFPI), nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji. Myślę, że każdy Polak powinien wiedzieć do kogo tak na prawdę należy TVN. Powinniście trąbić o tym wszędzie, bo wielu Polaków myśli, że skoro TVN jest amerykański to jest rzetelny

Mada

Jeej co za dziennikarze.. ogladam tvn24 pani redaktor nie da sie wypowiedziec Panu Marszalkowi Karczewskiemu...co za dziennikarstwo co za niski poziom

TVN - morze być lepiej

TVN Fakty słabe. Wiadomości z USA przerost formy nad treścią. Protesty w stanach incydentaklne - pompowanie zagrożenia. Po co?

obserwator

tvn to bardzo stronnicza i mijajaca sie z prawdo stacja duzo klamstw i przekrecania faktow prezenterzy czesto nie przygotowani zapraszajac do studia gosci tak manipuluja zeby wyszlo na ich strone totalna porazka

Joanna Kowalska

Witam. Na TVN o 17-18 pojawił się program Fakty po południu. PO CO? KANAŁY Informatyczne są na TVN 24 TVN bis i starczy. Nie dosc że huraganówo zwiększa się ilość reklam to jeszcze ta polityka. Rano 6-8 też, az na wymioty zbiera.. Dajcie ludziom prawo wyboru kanalow Nie wszyscy lubią od rana do nocy polityka, polityka polityka.......

Widz

Chciałbym zwrócić uwagę na postawę prezenterów, dziennikarzy w TVN. Jak widzę (usunięte przez administratora) opierająca się o blat i jeszcze kubek przed nią to na prawdę brak klasy. Inni też tak robią.I wtedy trzeba przełączyć program - program informacyjny to nie bar, a nieraz mam takie wrażenie.

xxx

Ta stacja zatrudnia bez karnych pedofilii i popiera ich , każdy tam zatrudniony robi karierę dając (usunięte przez administratora) zresztą widać po niektórych że kariery to by nawet na wysypisku śmieci by nie zrobił

Polka

Ta stacja nie jest obiektywna i wiarygodna To po prostu stek plotek rodem z magla Szczyt amerykanskiej hipokryzji To wstyd że taka stacja nadaje w naszym kraju Uprawiają hejt. Czy to robią polscy dziennikarze? Wstyd

Iwona

ostatnimi czasy zwiekszyla sie przerazajaco ilość reklam. Stalo sie to tak uciążliwe i DROGIE DLA WIDZA że przestalam ogladac te stacje Obliczylam ze za pieniadze ktore musze wydac za prad ogladajac reklamy TVN moge obejrzec 2 razy tyle na innej stacji ! Do przemyslenia innym widzom. A moze my widzowie zaczniemy temu przeciwdzialac ?

jacenty3112

najwiekrza epidemia jest tvn ,tv .niema zadnej epidemi jest to wszystko tylko nakrecane przez telewizje .ludzie sa jak barany a barany trzeba golic

Polka

TVN jest powodem podziału Polaków

Zostaw merytoryczną opinię o TVN S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w TVN S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TVN S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVN S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TVN S.A?

Kandydaci do pracy w TVN S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TVN S.A