Opinie o CBS Butler w Pulheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBS Butler. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBS Butler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Pulheim

ciekawy

a sprawdził Pan? dzwonił Pan? czy Pan po prostu wie lepiej? bo ja sprawdziłem jeśli Pan zna Panią Ewelinę to głos Pan na pewno rozpozna ;) powodzenia Pani Ewelino!

bob

To bardzo budujace ze wspomniana pani (usunięte przez administratora)sama wypowiedziala sie na tym forum. Autentycznosc tej wypowiedzi jest rowna innym postom kreslacym pozytywny obraz CBS tutaj czyli zeru, chociazby dlatego ze to pania (usunięte przez administratora)zwolniono z pracy a nie odeszla sama. Tyle w temacie uczciwosci piszacych :) Bardzo to zabawne, ze ktos powolujacy sie na ochrone danych osobowych dwie linijki dalej podaje prywatny numer telefonu do siebie. Sam prezes we wlasnej osobie odbiera? Zadnym wrazen polecam prace dla tej firmy, niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

Ewelina Wolkow

Prosze Panstwa, na poczatku bardzo prosze pamietac o ochronie danych osobowych i nie pisac mojego imienia i nazwiska. Pracowalam dla firmy CBS Butler 2,5 roku i po tym dlugim czasie postanowilam zmienic branze. Poinformowalam wszystkich swoich pracownikow, ze nie bede juz dalej ich koordynatorem,oraz podziekowalam za wspolprace. Z pewnoscia NIE porownalam firmy do tonacego statku. Firma CBS Butler jest firma rokujaca, ktora ma z kazdym dniem wiecej pracownikow, z czego jestem dumna, poniewaz ja rowniez na ten sukces pracowalam. Bardzo prosze nie mylic pojecia i nie mieszac mojej decyzji o zmianie branzy z dyskusjami na forum. Pana ktory ukrywa sie na tym forum pod imieniem karol, prosze o kontakt ze mna pod numerem telefonu: 015166575048

CBSbutler

Jeśli chodzi o przekazywane z ust do ust opinie naszych byłych pracowników wewnętrznych: tak jak skomentowano wyżej - najczęściej to właśnie osoby, z którymi z różnych powodów nie możemy kontynuować współpracy działają pod wpływem emocji i tracą obiektywizm. Proszę się nie martwić, statek CBSbutler jest bezpieczny.

CBSbutler

Kilka faktów na temat pracy w CBSbutler 1. Agencja CBSbutler działa na niemieckim rynku legalnie, a licencja na prowadzenie działalności związanej z udostępnianiem miejsc pracy po kontroli z odpowiednich urzędów w maju 2014 została przedłużona na kolejne 5 lat. 2. Nie ma możliwości, żeby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia za swoją pracę - zdarzały się opóźnienia, ale nie dłuższe niż 2 tygodnie i dotyczyły tylko ok. 20-25% pracowników firmy. Za opóźnienia firma przepraszała. Na na ten moment procedury wewnątrz firmy zostały ulepszone i sytuacja nie powinna się powtórzyć. 3. Każda osoba przed wyjazdem dostaje potwierdzenie stawek, stanowiska oraz ceny mieszkania drogą mailową i dokładnie takie same warunki widnieją na umowie. 4. Żaden z pracowników nie musi korzystać ani tym samym płacić za mieszkania zorganizowane przez firmę CBSbutler. Jeśli pracownik decyduje się na samodzielne znalezienie i opłacanie mieszkania chętnie wystawiamy mu zaświadczenie o zatrudnieniu. 5. Firma zatrudnia obecnie około 340 pracowników i wielu z nich jest u nas zatrudnionych dłużej niż rok. 6. Na forach wypowiadają się głównie osoby niezadowolone, niestety często są to osoby zwolnione z pracy na własne życzenie, których opinia daleka jest od obiektywnej.

mario
@CBSbutler

CbsButler jest bardziej niemiecka niz same Niemcy. Ktora niemiecka agencja, zapewnia ze ma zalozona dzialalnosc w niemczech? i ciagle pisze ile to ma nowych ,,zadwolonych pracownikow. Zwykle jest tak ze jak sie komus zarzuca ze nie pisze prawdy na forum to sam pisze nie obiektywna wypowiedz. Dotyczy to anonima ktory podaje sie za cbsbutler.

piotrbp121

witam mam propozycję jako tapicer przez CBS koło stuttgartu lub bliżej naszej granicy czy może ktoś napisać jak jest z mieszkaniem pracą i płacą jako tapicer czy wszystko jest do DU.... Dzięki

Pit

A jak miala na imie ta pani z biura co sie zwolnila? Moze trzy pierwsze litery skoro tak tu moderator wszystko na biezaco usuwa?

karol
@Pit

EWE inicła E.W Ewelina Wołkow

stefano

ja pracowałem jako tapicer w cbs dobrze mi sie pracowało, blisko polskiej granicy na weekendy w domu, szef też był w porządku

elo

NIE ZGŁASZAJCIE SIĘ DO TEJ FIRMY TO OSZUŚCI!!!!!! NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY W TERMINIE PŁACĄ MIESIĄC/DWA PO O WIELE MNIEJSZE KWOTY NIŻ SIĘ NALEŻĄ... JAK JEST PROBLEM Z WYPŁACENIEM NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW!!!!W REZULTACIE NIE MOŻNA WYEGZEKWOWAĆ OD NICH NALEŻNYCH PIENIĘDZY...NIE POLECAM!!!

leon

czy jest ktos kto pracuje na tapicerni?? prosze o opinie??

karol

Faktycznie w tym cbs sie cuda dzieją,jedna z kordynatorek juz sie z wolniła,pani (usunięte przez administratora).W jak mi powiedziała ucieka z tonącego statku,puki czas...

Witam, Calkiem powaznie nie Polecam tej Firmy !! Wyplaty nie na czas a jak juz wplynie to zawsze cos brakuje jak nie urlop to godziny to cos, Pani ktora prowadzi te sprawy powinna sie wrocic do Podstawowki i nauczyc sie liczyc !! Pozatym nie placa czynsz za Mieszkania i za media co powoduje brak Pradu itd. Chcial bym sie zwrocic do wszystkich poszkodowanych i prosze o kontakt zglaszam ta sprawe do ARDZDF i do sadu pracy. Jak wiecie w taki sposob juz raz sie udalo taka firme usadzic. Pozatym Pracownicy CBS Butler przestancie wypisywac Pozytywy na tych forach sami wiecie jak jest. Dla mnie nie macie wstydu inni sie na NAS i na WAS dorabiaja a wy im pomagacie klamac !!!!!!!!!! Wspolnymi silami mozemy cos zdzialac ja ide do TV mam juz dosc osob na miejscu co sie przylacza

elo

Witam czy mozna jakos do Ciebie kontakt prosic mnei zrobili jeszcze bardziej ale wspolnymi silami bedzie lepiej prosilbym o kontakt meilowy kasp111@poczta.onet.pl dzieki mam nadzieje ze wspolnymi silami da sie cos zrobic zevby odzyskac pieniadze

butler

Butler to firma ,którą omijajcie szerokim łukiem.Brak słów, co to za idioci!!!!!Pomijając kwestie zarobkowe ,Ta Firma nigdy nie powinna zatrudniać Ludzi za granicą !!!!!Nie ma o tym pojęcia!!!!!!!

janek77

ja tez wczesniej mieszkalem daleko od pracy, ale po tyg mnie przeniesli na inne mieszkanie i nie było problemu juz miałem tylko 2 km do zakładu.

mariusz81

nie polecam nikomu tej firmy! byłem i zjechałem,mieszkanie to totalna porażka,bez kuchni,bez tv,2 na 3 metry,dojazd 20km na wlasny koszt,umowa to jakies nie porozumienie i to po 3 tygodniach,w tej umowie nawet niema stawki godzinowej,ale jest wiele załączników,za wszystko jakies kary itp,mamy milczec ile zarabiamy bo jak nie to kara,pierwsza wypłata-koszt mieszkania za obecny miesiac i z gory od razu za nastepny miesiac,mieszkanie 300e,tz.pokoj 2 na 3 metry,nie podpisalem tej umowy i zjechalem,wiec 3 tygodnie pracowalem za darmo,omijajcie tą firme z daleka!

przemo07
@mariusz81

też mam jechać przez tą agencję i po przeczytaniu tych wszystkich postów zastanawiam się czy jechać, a gdzie byłeś w jakim mieście ?

mariusz81
@przemo07

ja mieszkałem w denkendorf a jezdzilem do pracy w ok ingolstadt,przemo07 nie jedz tam do pracy bo szkoda twojego czasu i pieniedzy na wyjazd

tragedia

Ze wczesniej tego forum nie widzialem... pojechalem i zjechalem teraz czekam na pieniadze o ktore musze sie klucic! tragedia, najgorsza agencja w jakiej robilem. Niepolecam!!!

Olek

Kamieniarze, macie wypłatę na czas? U mnie nadal nie ma.

olaf

pracował tam ktoś jako kamieniarz ?

@olaf

tak ja pracuje jako kamieniarz

Przemek

Witam jest wypłata pierwszy raz na czas ale oczywiscie to było by za piekne !!! 400 euro za malo co za firma (usunięte przez administratora) Zwalniam sie

Mike

Witam ,chce sie zatrudnic jako kierowca w Diebel Speditions, moze ktos wie jakie tam sa warunki placy i pracy oczywiscie przez agencje CBS.dzieki

Roman
@Mike

Tragedia daj se spokuj odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Pulheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler