Opinie o CBS Butler w Pulheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBS Butler. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBS Butler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Pulheim

sari

Witam,gorąco odradzam pracę w Steinheim przy słoikach już wiele kobiet stamtąd uciekło,to jakaś kpina co się tam dzieje.

Przemek

Witam najgorsza firma w jakiej pracowalem z pierwszej pensji biora za mieszkanie 600 euro !! to wyplata zostaje maks 400!! i ciekawe czy oddadza mi za mieszkanie bo wzieli mi za miesiac z gory za mieszkanie ale praca sie skonczyla i ciekawe czy oddadza pieniadze za wziete z gory mieszkanie a i jest 25 a ja nie mam dalej wyplaty

Witam pracowałem w Gersheim w hurtowni zabawek 3 miesiące .powiem tak że za mieszkanie biorą z góry za dwa miesiące 320 euro . czego wcześniej nie mówią bo po co , mieszkanie rożnie raz lepsze raz gorsze szału nie ma . bo za 160 euro nic lepszego nie znajdziesz, jako komisjoner zarobisz jakieś 930 euro po odbiciu mieszkania , a jako rozkładacz towaru einlager 860 euro .Kordynator rzadko odbiera telefon , cygan i tyle . Praca na dwie zmiany . Ja z Kasą nie miałem problemów była zawsze 17 na koncie . Osobiście nie jest tak źle ale nie polecam tej agencji bo niby jest niemiecka a szefem jest jej polak . Lepiej poszukać niemiecką agencje lub jakaś polska z lepsza reputacja . Podaje mój email sonne_80@poczta.fm w razie pytań piszcie odpowiem w ramach wolnego czasu ..

gocha

Nie mam auta, a po drugie to bez sensu zeby kazdy jechał swoim samochodem. Przeciez na miejscu mozna sie jakos z ludzmi dogadac i razem jezdzic do pracy, na zakupy itd i koszty mniejsze niz samemu. A z tymi wypłatami to faktycznie nieciekawie:/ Dzięki za odp

Ani
@gocha

Gocha nie daj sie wkręcic prawda jest taka nie płacą ludziom według tego co w umowie kasy do dzisiaj niema miała być do 15,nie jedz lepiej bo nie bedziesz miała za co wrócic ludzie tu włacznie ze mna czekaja tylko na wypłate i sie z tad zawijaja,już nie maja za co życ z polski od rodziny porzyczają taka prawda niestety.

kkkki

Tak płacili i nie było zle z wypłatami, nikt nie kombinował. Agencja nie była zła. Znam gorsze, czasem oczywiscie trzeba było sie pokłucic o kase. Ale mieszkania były ok, płacili, kordynatora trzeba było czasem opierdolić, ale zaraz potem było ok. Teraz dali plame z kasą, jest opoznienie. Wszedzie w Niemcach masz sklepy. To kraj marketów. Wszystko kupisz tylko kase trza miec, zależy gdzie mieszkasz i pracujesz. Jak wyjazd to tylko samochodem. Czasami stracisz kupe czasu na dojazdy, bo może być daleko, a komunikacja jest tylko w duzych miastach. Na wsiach masz bryndzę. Lepiej jechac autem, bo jestes niezależna.

gocha

A w poprzednich miesiacach wyplacali terminowo? Jak daleko jest z miejsca zamieszkania do pracy? Sa jakies sklepy w poblizu? Po ile osob na mieszkaniach jest?

Nie pierdolta

Ja mam bardzo dobre mieszkanie. Nie moge nic powiedziec. Ktos kto pisze ze syf to koleś wrzuc zdjecie i podaj gdzie tak było. Pewnie sam w oborze mieszkasz w Polsce. Natomiast z kasą czekamy od tygodnia i to jest problem.

Jurek
@Nie pierdolta

Własnie tylko tobie sie mieszkanie może podoba bo w polsce masz gorsze,ja mam 3 mieszkanie i zawsze gorsze,wypłaty nie ma juz 9 dzien a pani mnie zapewniała ze do konca tamtego tygodnia wszyscy dostana z naszej ekipy do dzis nikt siana nie dostał mają problemy jak zwykle z systemem bankowym w zeszłym miesiącu to samo mówili od nas sie wszyscy chcą zwolnić niech szukają innych naiwnych ludzi!!!

wałach wyścigowy i pociagowy
@Jurek

Mieszkanie w agencjach to zawsze temat trudny. Kroją na tym kase agencję, ale CBS w miarę nie był najgorszy, znałem gorszych ściemniaczy. Zresztą to zalezy od regionu. W Monachium, Frankfurcie mieszkasz na zadupiu, u turka, słowem ciulowo i ceny mieszkań to 1.500 E. Sam raczej nie wynajmiesz. Natomiast to samo w regionach na północy lub na wsi dostaniesz za 300 Eurosków, całe mieszkanie 3 pokoje. Na to klade lachę jak masz 3 mieszkania to zlewasz i wynajmujesz własne. Zalezy wiec gdzie siedzisz i na jak długo. Mnie martwi ten problem z systemem bankowym bo to jest nie do końca jasne czy to ściema czy jakies wały są robione, ale poczekajmy do przyszłego tygodnia bo nerwy nic nie pomoga, a kasy tym nie odzyskamy jakby co.

pawel

nie polecam firma leci w kulki ja sie zwolnilem, jest 22 drugi a wypllaty nie ma a powinna być do 15 tego

Nat
@pawel

A jak warunki ?mieszkanie dojazd itp ?

Jurek
@Nat

tragedia smród syf nie do uwierzenia i wypłty niema do dzisiaj to oszusci!!!!!!

pitek

Dostał ktos kase?

giovani_dziadzia

rowniez dostalem oferte pracy na magazynie, ale po przeczytanmiu wszystkich opini wyjazd stoi pod duzym znakiem zapytania

kasia
@giovani_dziadzia

Ja byłam u nich zatrudniona to wszystko co w komentarzach to prawda zgadzam sie z wszystkimi komentarzami nie daj sie złapać na ich miłom gadke,mnie złapali i żałuje nie polecam.

ggga

niestety wypłaty brak za darmo dwa miesiące to dopiero motywacja do pracy dbają o pracowników jak nikt

cargo

Nie ma wypłaty. Kartofli nie kupię

gregor

Oszusci nie płaća na czas do dziś wypłaty niema a miała być do 15,oni obracają naszą gotówką,byłem dziś u swojego szefa z zapytaniem gdzie moja wypłata on pokazał mi potwierdzenie ze przelał ma pensje do cbs 30ego,a oni tyle dni obracają naszą gotówką łatwo policzyc jeżeli mają niby ponad 300 zatródnionych, to obracaja około pół miliona euro,łatwo poliszyć ile można na tym zarobić,oj tak tego nie zostawie.

bukowski

hej dostalem oferte pracy na magazynie zabawek, ktos z was tez dostal podobna i planuje wyjazd ?

Gabi
@bukowski

Ja też dostałam, jeszcze jutro mają się ze mną kontaktować jak wszystko pójdzie dobrze to będę planowała wyjazd:). Z jakiej części Polski jestes? Pozdrawiam

majster

No wlasnie nie ma wyplaty za lipiec !

Dostał ktoś wypłate

ogor
@Ania

Tak ja dostalem :) Pozdrawiam MT

hej mam wyjazd na produkcje do ogórków 8.5 euro brutto warto jechac nigdy nie byłam za granicą czekam na info

renia
@ja

Czesc ja byłam na ogórkach z cbs,te 8,5e to sciema na renke dostaniesz nie całe 5 i jeszcze 300 za smierdzące łużko zapłacisz dałam se spokuj,i tobie też lepiej tak radze w pl można więcej zarobić.

Gosc

Dzwonili do mnie z tej firmy,odrazu po rozmowie zrezygnowałem,a jeszcze te opinie potwierdziły moje domysły dzięki za info wszystkim

witek

Nie dajcie sie tym oszustom kłamią kręcą oszukują i nic pozatym nie polecam ich najgorszemu wrogowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hej ja mam wyjazd na produkcje do ogórków warto jechac czekam na info ale szczerze piszcie

Krzyś
@ja

Daj se spokuj z tą firmą oni tylko sterują ludzmi do banda oszustów!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Pulheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler