Opinie o Batiment Bau GmbH w Bergheim

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Batiment Bau GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Batiment Bau GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Batiment Bau GmbH w Bergheim

Muchomor Nowy wpis

Tak panie Czajkowski oszukuje pan jawnie ale i do Pana się urząd niemiecki dobierze do dziś mam te zdjęcia z godzinami jak Pan oszukiwał karma wruci

Sosna Nowy wpis
@Muchomor

Witam, czy moglibysmy sie skontaktować telefonicznie, mam propozycję pracy w ww firmie u P.Czajkowskiego i chcialbym sie dowiedziec wiecej informacji

Xoxoxo Nowy wpis
@Muchomor

Czy dostał ktoś od niego papiery do rozliczenia podatków?

Gregor Nowy wpis

Czy po otwarciu granic są już możliwości pracy w firmie, słyszał ktoś?

Perła

Witam.Nie ma żadnej opini na temat firmy Batiment działającej na rynku niemieckim. Czyżby były wszystkie usuwane przez administratora tej strony?Pracowałem tam bardzo krótko, bo tylko dwa dni(aż dwa dni).Na kwaterze(o ile można to tak nazwać) bród i smród. Warunki pracy są zupełnie inne niż przedstawione przez szefa podczas rozmowy telefonicznej. Do pracy trzeba dojeżdżać 100 km w jedną stronę. Wielkim kłamstwem jest też to że odprowadzane są wysokie składki. Całych pieniędzy nie dostaje sie na konto,brakuje godzin na odcinku od wypłaty. Szef podobno tłumaczy to w ten sposób, że on musi wyjść na swoje.W pracy tyrka niesamowita za te grosze. Mało tego jak zjechałem z tego syfu to dostałem telefon z biura czemu porzuciłem prace i że mi za te dwa dni nie zapłacą pieniędzy. Ubrań roboczych też nie daja,o wszystko trzeba się prosić .Ta firma się ogłasza bo nie ma ludzi w ogóle do pracy.Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie (nawet desperatom)Mam nadzieję, że ta opinia da ludziom do myślenia i że chcących przyjechać do nich do pracy skutecznie odstraszy bo by żałowali przyjazdu. Pozdrawiam

Muchomor
@Perła