Opinie o CBS Butler w Pulheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBS Butler. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBS Butler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Pulheim

Olek

zjechałem do Polski bo dziecko mi sie urodzilo ;DD pracowalo sie normalnie i mozna w soboty jak sie chce mi tam zalezalo,zeby dorobic wiecej jedz nic nie stracisz, lepsze to niz siedzenie na bezrobociu albo w tym chorym kraju za 1000 zł...

malinka24

Olek ok...a praca jest codziennie? a weekend wolny? wogóle ty tam jeszcze pracujesz?

Olek

zalezy ile godzin robisz, czasem robilem po 10 godz to bylo spoko a tak to roznie ale w okolicach 900 -1200 na renke

malinka24

Olek a ile miesiecznie mozna zarobic? po odciagnieciu wszystkiego?

Olek

raz tak było i fakt wszyscy sie wku.... ale przeprosili, dobrze ze wyplacili wogole,ile jest historii ,ze agencje oglaszaja bankructwo i nie wyplacają wogole. Mi sie nie spozniała jak cos to max 2 dni....

malinka24

praca po 10 godzin dziennie mówiła mi pani z biura a za mieszkanie 160e... A wyplate z tego co czytam to sie spozniaja

Olek

ja pracowałem i nie ma zle. Zawsze się znajdzie grupa,co będzie wiecznie narzekać.mieszkania wcale nie są takie złe. Cena za mieszkanie nie jest zła. Kiedys w Monachium pracowałem tam standard był ze płaciło się 250 - 300 za miejsce w pokoju przez inną agencję. Co prawda zarabiałem też więcej, ale moim zdaniem nie zdzieraja za mieszkania. Wiadomo każdy chce jak najlepsze ale te są w porządku w porównaniu do ceny. Malinka, a praca spoko. Moim zdaniem naprawdę nie jest źle ;)

malinka24

czy ktos pracował w My Toys? jakie macie doświadczenia? prosze o odpowiedz

Malinka praca jest i kasa jest, czasem fakt spozniona, ale pewna i praca na dluzej; jak masz lepsza perspektywe to i pewnie nie ma po co jechac ale ja w polszy na zlecenie zarabialem kolo tysiaka a tu tez, ale w euro wiec przymykam oczy jak wyplata dojdzie 16; raz byl tylko problem jak im sie zdarzyl jak to okreslili "poslizg" ale cala kasa w koncu doszla i dla mnie to najwazniejsze

zona aga

Moj maz pracuje przez ta firme jako spawacz i nie narzeka. Wiadomo kasa nie robi szalu ale tak to jest jak pracuje sie przez posrednika. Na poczatku byly male problemy z mieszkaniem co tydzien sie przeprowadzal ale juz ma mieszkanie na stale niedaleko o zakladu pracy. Koordynatorka pani Marlena zawsze odpisuje na maile i jest dostepna przez telefon. Oby tak dalej sie ukladalo.

kamieniarz

bylem przez nich na zakladzie kamieniarskim, praca ok, ale daleko do polski, wiec jak sie nadarzyla okazja to przenioslem sie blizej

Panie Arkadiuszu, odpowiedź otrzymał Pan na podany adres. Pozdrawiamy

arek pospiech

witam pare dni temu do firmy mailano tresci :jakie warunki jaka praca jako tapicer itd poprosilem o wzor umowy chcac poprostu zapoznac sie .A tu nic zero odzewu poprostu cisza .I co tu myslec o tej firmie jeden mail i wszystko jasne .PANIE PANOWIE FIRMY BUTLER PROSZE O ODPISANIE MI NA MAILA arek.pospieszalski@onet.pl czekam pozdrawiam

fredek

Ludzie trzymajcie sie zdala od tej firmy. Mozna sobie ja sprawdzic w Schufa w DE lub Creditreform i to jest tragedia. Dobrze ze mam rodzine w Niemczech, ktora ma mozliwosci sprawdzenia firm. A caly Pan Prezes tej firmy to podobno jeden wielki kretacz.

kamil

Dzwonili dzis do mnie z ofertą jako kamieniarz,może sie ktoś wypowiedziec na ten temat oczywiscie kamieniarzy pracujących w cbs pytam? Dzieki za odpowiedz.

pawel

witam chce dowiedziec sie jak to jest w tej firmie naprawde czy oszukuja czy poprostu nieudacznicy sie nie wykazali i teraz wypisuja jakies dziwne opinie mze po do pracy sie panowie panie wezcie i koniec kokosow nie ma nikt za darmo wam nie da kasy nie te czasy a w hotelach 4 gwiazdkowych to wy raczej mieszkac nie bedziecie na ziemie panowie panie ja jestem chetny na prace w niemczech jak jest szansa 5000 zl na miesiac wyciagnac to pisze sie na ta prace a pokoj malo wazne lozko umywalka lodoweczka stolik i praca mam dzieci i zone i nie chcial bym zeby mi sie nie powiodlo opiszcie wiec jak to jest

tom
@pawel

Pawel, naucz sie najpierw pisac po polsku. Wystarcza proste zdania. W Tych Twoich wypocinach nie ma ani jednej kropki.

Jeżeli ma Pan jakieś pytania, kwestie, wątpliwości również zapraszamy do kontaktu mailowego: konsultant@cbsbutler.de Skontaktuje się wtedy z Panem odpowiednia osoba, w zależności od tego, jaki kontakt będzie Pan preferował - czy to drogą mailową, czy też telefoniczną. Mamy nadzieję, że skorzysta Pan z takiego rozwiązania, a my ze swojej strony służymy pomocą. Pozdrawiamy

bob
@CBS Butler

Tym razem odpowiedz nie na temat.Czesto tak bywa

arci

witam ponownie czy jest mozliwosc przeczytania umowy w polsce czy wysylaja ja do przecytania zanim podpisze sie i wyjezie zalezy mi na konkretnej firmie bo ja jestem konkretnym facetem lubie prace i wklada w nia wiele wysilku nie chce byc poprostu w jakis sposob oszukany czekam na odp

CBSButler
@arci

Witam, jak najbardziej może Pan otrzymać wcześniej umowę na maila. Proszę napisać na adres: konsultant@cbsbutler.de bądź podać kontakt do siebie, wtedy wzór umowy zostanie przesłany do wglądu. Pozdrawiamy, Zespół CBS Butler

arci

witam chce podjac prace jako tapicer napiszcie co sadzicie

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Pulheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler