logo ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.

ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.

Iława

Opinie o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.

zenada 2009-09-18 20:25:37
banda [usunięte przez moderatora] nie szanują pracownikow i płacą 5.60 a sami chondami jerzdzą
vampirella 2009-10-26 20:38:46
zgadza się! [usunięte przez moderatora] ( :/ ) nie dość że mała wypłata to ludźmi pomiatają i stale okłamują....miała być podwyżka -zabawne ale jej nie ma ../ stawka więsza jest niby teraz za godzinę ale premia powiedziała nam : "adios"!!!
Były pracownik dań gotowych levii2000 2010-02-01 00:41:19
Brygadzistki to potrafią zakrzyczeć, zaszczuć pracownika aż do łez. Brygadzista z Dań Gotowych to [usunięte przez moderatora], chłopaki [usunięte przez moderatora] a on premie zgarnia. Wiem bo z tym degeneratem byłem na zmianie, trzy zmiany - jeden brygadzista, bez rotacji mi przypadł zaszczyt pracowania z nim, ja i on, tylko my dwaj, a właściwie tylko ja, gdyż on czas spędza na świrowaniu, lizaniu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mistrzom i kierownikowi. Godziny spędza na pogawędkach w biurze mistrzów, u mechaników, Robi wszystko tylko nie pracuje. Wyrabiałem SAM średnio o 30% wiecej produktów anizeli na innych zmianach 2 ludzi. Praca polega na obsłudze lini do smażenia kotletów. Zajechał mnie gnój psychicznie, zastraszania, szantaże, poniżanie. Niestety byłem w tym bagnie sam, nie było do kogo zwrócić się o pomoc bo ten gnój ma dosłowie wszystkich w paluszku. Ma gadane szuja i z każdej sytuacji się wytłumaczy tak że to JA jestem winny a nie on.
misia 2010-02-05 19:51:56
wiele zależy od tego gdzie się trafi. Jest coraz lepiej - pewnie że nie wszędzie. Ja miałam więcej szczęścia.
anonimeem 2010-05-14 16:01:27
No zarobki bardzo małe.Banda [usunięte przez moderatora]
Ja robie na produkcji. 2011-08-06 08:25:33
Może zarobki nie są wysokie ale jak na iławę nie jest źle 2,5 tyś plus premia.Kierownictwo wyrozumiałe brygadziści też nawet bardzo.Do tego pakiet socjalny(wczasy pod gruszą 3 tyś na rok, opieka medyczna w lux medzie, dodatek mieszkaniowy, kredyty na 0%) no szwajcaria to nie jest ale nie narzekajcie.
byly pracownik 2012-08-03 09:36:43
pracowalem tam,banda jedna wielka,brygadzisci to banda,du...lizow,w taki jedynie spo dostaje sie awans,nie na pods wiedzy i umiejetnosci,klika i tyle,a praca to orka,soboty za dwd,omijajcie to miejsce
kandydat na stanowisko pracownik trechniczny 2012-08-14 15:46:24
a co robi i ile zarabia pracownik technuiczny????
tomaszewski 2012-10-26 16:06:14
A u Szynaki jest podobnie ;)))
też można pomiatać pracownikami za marne 1200 na rękę ;)))
ZAPRASZAM do NAS
robol 2013-05-06 20:11:30
Umowa na czas określony. 1200 na rękę plus premia jeśli obskoczysz 5 mln kurczaków miesięcznie dodatkowe 1100 do kieszonki. Razem daje 2300 pln. Tak to wygląda
produkcja 2013-09-02 20:24:55
Jest dobrze, socjalne jest, wypłata na czas, umowa o pracę czego chcieć wiecj
misia 2013-11-26 19:10:53
co ty opowiadasz jakie wczasy pod gruszą 3 tys jaka wypłata 2,5 tys chyba ci się w głowie poprzewracało
hukil789 2014-07-06 21:21:50
Zawsze każdy może poszukać innej pracy, w Iławie jest przecież tak duży wybór pracy, że każdy ma wolny wybór i nikt nikogo nie zmusza. Ci wszyscy, którzy taj jęczą mogą spróbować na dzieleniu i zarobić dużą kasę. Ja tam pracuje i wyciągam 2600 netto, jak ktoś nie wierzy to zapraszam, ludzi brakuje.
paukru0663 2014-07-15 13:53:38
ludzi brakuje???? dziwne dzwoniłam ostatnio, że jestem absolwentką technologii mięsa pytałam o wolne stanowiska to Pani się wydarła, że nie ma to pytam o staż TEŻ NIE DO WIDZENIA więc już nie wiem czy ludzi brakuje czy jest ich nadmiar :)
madziula 2014-09-11 09:11:36
Animex.to.banda.wyzyskiwaczy.i.tyle.Mecza.pracowników.nowo.przyjetych.a.stare.wyzeracze.jeszcze.dodatkowo.znecaja.sie.i.mowia.ze.sie.nie.wyrabiasz.Sama.tam.pracowałam.i.przezylam.na.wlasnej.skorze.jak.mi.podrzucaly.bo.to.moja.A.jak.sie.odezwalam.ze.pracuje.tu.3.dzien.i.nie.mam.wprawy.jak.one.to.dostalam.wiekszy.wycisk.Po.paru.dniach.dostalam.wprawe.to.stary.pracownik.robil.omijki.i.puszczal.gesi.do.mnie.i.ja.mialam.zapas.az.w.koncu.sie.odezwalam.ze.nie.bede.robic.za.nie.to.ja.bylam.najgorsza.bo.stare.pracownice.staly.murem.za.soba.Tylko.jedna.sie.odezwala.ze.robie.rowno.z.nia.i.ze.maja.dac.mi.spokoj.WYPLATA.wygladala.tak.po.calym.miesiacu.pracy.8h.dziennie.dostalam.na.reke-1140.zednej.premii.ani.stanowiskowe.ani.gesiowej.Czysta.najnizsza.krajowa.bez.dodatkow.Jak.bym.pracowala.po.12h.czy.14h.jak.inni.to.moze.by.bylo.2000.tys.jak.pisza.A.kiedy.spac,odpoczac,zajac.sie.dziecmi.Moje.dzieci.i.tak.mnie.nie.widzialy.10h.dziennie.to.tylko.kolacje.im.zrobilam.i.spac.kladlam.pobawic.sie.z.nimi.nie.bylo.kiedy.GRATULACJEDLAWYTRWALYCH
Przem 2014-11-01 19:42:45
Czy orientuje sie ktoś jak to wygląda jeżeli chodzi o dział kontroli jakości? atmosfera w pracy itd
xxx 2014-11-13 08:08:13
Omijaj to miejsce szerokim łukiem
Życzliwy 2014-11-14 07:54:42
Można dużo powiedzieć o tej firmie ale nie znajdzie się w tym nic dobrego. Banda złodziei,bandytów którzy traktują człowieka jak szmatę za marną minimalną krajową! 2500zł to tylko w ogłoszeniu zobaczycie. Dużo by tu jeszcze pisać. OSTRZEGAM WSZYSTKICH BY SIĘ STO RAZY ZASTANOWILI ZANIM PÓJDĄ TAM DO PRACY!!!
Życzliwy 2014-12-09 16:37:36
Brutto w animex to masz 1680zł
pracownicy 2015-01-03 13:59:00
Dlaczego robole mają 30 minut przerwy a biurowiec ma co 30 minut przerwę na papieroski i plotki?
pawełek 2015-01-07 16:03:30
Współpraca z tą firmą pzebiega coraz gorzej.Przyczyna tkwi chyba w niedoświadczonej i niedouczonej kadrze pracowniczej/kierowniczej, która, w większości, nie radzi sobie z kompetentnym wykonywaniem powierzonej im obowiązków.
Może czas na studia podyplomowe tudzież studia wyższe??
Poziom intelektualny i dobrego wychowania chyba tam zaginął...... oprócz liczenia pieniędzy, może kadra zainteresowałaby się nowinkami i aktualnościami w zakresie hodowli drobiu??? Ma ewidentnie duże zaległości, prawdpopodobnie umysłowo nie do odrobienia....
krzysiek 2015-01-13 06:46:39
sluchaj na pakowni zarabiaja 1200 a na uboju zaleznosci od tonarzu danego miesiaca 1800 netto co 3 miesiace jest premia kwartalnaa , i dostaajesz tez roczna za nie chodzenie na l4
endru 2015-01-19 15:38:56
Kiedy przewidywana jest zmiana kadry kierowniczej i zarządzającej? bo według kodeksu pracy, powinno sie pracowac, a nie tylko snuć sie po korytażu z notatnikiem pod pachą bądź co pół godziny palic papierosy przed zakładem??!!
ewkaa 2015-01-21 19:44:47
racja, z tymi "przerwami" na papieroska to już troche przesada... co pól godziny??!!
steven 2015-02-02 08:47:14
Papierosek za papieroskiem....papierosem przygania
Hodowca 2015-02-20 14:29:48
Animex schodzi na psy. Może szefostwo powinno zastanowić się, czy obecni pracownicy są rzetelni i odpowiedni na swoich stanowiskach....poziom wiekszości z nich jest żenujący, a niekiedy przechodzi wręcz w prymitywizm epoki kamienia łupanego! Nie każda "sexi laska" na wysokich obcasach jest wiarygodnym pracownikiem.
ehhh 2015-03-02 20:00:30
straszna firma, straszne zarobki, straszni ludzie
Polak- zwykły pracownik 2015-03-07 17:02:27
panie dyrektorze, dlaczego nie zaprosił mnie Pan na najbliższą środę na "soczek" celem integracji za mną? Dlaczego uprzywilejowana jest tylko nieliczna grupa "szczęśliwców", smakoszy "soczków"? Może powodem tego jest fakt, iż ja lubię tylko soczek malinowy?! Kto zapłaci za Waszą integracje? Czy znowu my- zwykli pracownicy? czy grupa szczęśliwców poprzez aktywną integrację wybierze DWD ? jak my? chociaż charakter naszej pracy znacznie się różni.... oj wstyd wstyd, niech ludzie dowiedzą się o marnotrawieniu chińskich Yuanów ? jeżeli pan nie wie, jest to waluta Chin- nomen omen - Pana pracodawcy.
Ania 2015-03-07 17:22:00
Szok! niedowieżanie, jesteś tego pewny, bo trudno mi uwieżyć ze nasz kochany szef morze tak postąpic, czekam na inne sygnaly o tych calych soczkach!!!!!!!
zwykły 2015-03-22 18:56:13
Coraz więcej zwolnień chorobowych, coraz więcej głosów o konieczności poszukania innej pracy,najlepsi zaczynają odchodzić.
FREDEK 2015-05-13 21:33:14
Witam
Pracowałem tam dość długo i wiem na czym tam praca polega.Dlaczego jest tak wielki nacisk na wybieranie DWD,ponieważ kierowniczka nie dostanie premii,jej rządy wraz z jej funfelką z morlin są tak beznadziejne że mi się pracować odechciało.Próbują z Iławy zrobić na siłę morliny, ale obie są ślepe i nie widzą że Iława w porównaniu z morlinami to szafka na buty.Ciągłe żyłowanie na sprzętach (na myszkę do komputera czekaliśmy dwa miesiące a komputer cztery już nie wspomnę o wózkach elektrycznych i bateriach )obiecanki dyrektora W.o wymianie na nowy(na tym się kończy). Pracowałem na trzech stanowiskach a płacone za jedno, nie jedno krotnie zostawałem sam na zmianie na cały magazyn bez żadnego wsparcia .Jak się tam przyjmowałem , wszystkie działy grały do jednej bramki teraz każdy dział gra przeciwko drugiem byle tylko kierownicy dostali premie,a pracownik się nie liczy. Życzę wszystkim którzy tam pozostali by jak najszybciej całe te kierownictwo wykopali i trafiła Wam się mądrzejsza kadra kierownicza
XXX 2015-05-14 18:12:45
Święta prawda, tak to jest jak się wpycha swoich znajomych i rodzinę gdzie się da i blokuje miejsca ludziom, którzy mają kompetencje.
Klient 2015-05-30 20:42:43
Szanowna Dyrekcjo Animex Foods Oddział Iława.
Piszę tych parę słów z uwagi na to,że to co kupiłem o nazwie MIĘSO NA KOTLETY Z INDYKA nr partii 6150133846 z datą ważności do spożycia do 03.06.2015 wpędziło mnie w wielkie zakłopotanie.
W szkole podstawowej uczono mnie ,że indyk to grzebiący ptak raczej unikający wody. ( z wyjątkiem przy okazji parzenia ,aby ściągnąć pióra chyba ,że są już INNE TECHNOLOGIE)
Wasze mielone mięso oprócz mięsa zawiera tyle dodatków ,że jako chemik po studiach nie rozumię po co tą chemię pakujecie do ponoć 98% mięsa indyka.
Żałuję wydanych pieniędzy na ten wyrób i nie wiem jak ma się Wasz wyrób do normy ISO 22000 i z nim związanymi normami GMP GHP GAP i inne.
Wasz wyrób Kupiłem 2 razy Pierwszy i Ostatni i życzę Wam , aby jakaś komisja sprawdziła waszą produkcję.
W waszym indyku oprócz chemii i mięsa zawartość wody w produkcie przekracza wszystkie wymagania zawarte w/w normie ISO.
wed 2015-07-23 10:56:19
Ukraińców to tam od ch pracuje.
pracownik 2016-04-14 11:14:34
Na początek masz próbną umowę o pracę na 3 miesiące, najniższa krajowa + premie + posiłek reg. . A potem to już wszystko zależy od tego czy cię zostawią i na jakim stanowisku jesteś.
bbbbbb 2016-06-22 22:50:40
Rozbieracz? Chodzi ci pewnie o pracę na nożu przy wycinaniu skrzydeł, nóg i piersi? 2000-3500, wszystko zależy od tego ile indyków się zkroi, ale jest ciężko i to bardzo. Kobiet jest kilka na skrzydle i oczywiście się zmieniają.
bbbbbbbb 2016-07-11 23:45:58
Jest lżejsza praca, trzeba złożyć cv, jest dużo działów, niekoniecznie możesz trafić na rozbiór.
XxX fiord XxX 2016-10-14 04:22:55
witam, niestety pracy jest coraz wiecej, i jest malo ludzi. Majstrowie jak i brygadzisci niereaguja wcale na przepelnione hale, zadna hala nie wspolgra ze soba. W tej chwili liczy sie tylko tonaz, od czasu wprowadzenia nowych towarow sa wszystkie soboty pracujace. Wynagroidzenie najnizsza krajowa plus premia i dodatkowa premia co kwartal za niechorobowosc.
2i 2016-10-14 09:30:56
@@ a możesz konkretnie jakie są te lżejsza prace/ stanowiska? wolę to uściślić żeby potem niespodzianek nie było
pracownik 2016-10-24 16:31:58
fiord, jaki dział? nam teraz wcisnęli tylko dwie soboty :P
2i, idź i się zapytaj do biura, myślisz, że ktoś zna wszystkie stanowiska itp. z takim zaangażowaniem to nigdzie do pracy nie pójdziesz
Zostaw swoją opinię o ANIMEX Grupa Drobiarska S.A. - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANIMEX Grupa Drobiarska S.A.