apeiron

Chełmek

Opinie o apeiron

henryk 2009-08-11 23:54:05
no właśnie, a za pomówienia można sporo zapłacić....
nie pisz tu już.................................. 2009-08-12 00:09:54
palanciku, jakby firma nie płaciła to by ją dawno zlicytowali. Więc jak wspaniały PODWYKONAWCO nie potrafisz robić to się za robotę nie bierz. Bo tak jak ta firma jest w porządku, to by wielu pracowników chciało.
anna 2009-08-12 21:52:18
Firmę Apeiron zaliczyłabym do nie najgorszych w jakich pracowałam. Można mieć zastrzeżenia co nowych obowiązków jakie się pojawiają, ale z wynagrodzeniem raczej nie ma problemu. Podwyżki raczej w formie premii, więc to nie do końca motywuje- ale przynajmniej nie trzeba czekać miesiącami na dodatek do wypłaty.Pracowałam w podobnej firmie w Chorzowie i zrezygnowałam po 2 miesiącach, bo nawet bałabym się wymienić teraz jej nazwę.
wełna 2009-09-25 10:06:55
szkółka taka sobie, są pewnie lepsze, wykładowcy jak wszędzie - generalnie bez zachwytu
firma 2009-12-03 22:59:36
Robiłem dla nich wykończeniówke. Płacą dobrze ale lepiej nie podpaść bo nie mają litości. Strasznie mnie przegonili ale jak sie wywiązałem nie było problemu zapłacili z dnia na dzień.
Arek P. 2009-12-08 17:58:27
Zupełnie się nie zgadzam z opinią Zawiedzonego. Z firmą mam bardzo pozytywne doświadczenia, a współpracuje z nimi już 4 lata na praktycznie każdej budowie. Jeśli mówimy o tej samej Pani Dyrektor to bardzo kompetentna i fajna babka. Bije swoją wiedzą na łeb na szyję nie jednego kierownika. Zawiedzony pewnie został kilka razy przegoniony po budowie przez kobitkę i męska duma go boli.
kontrahent 2009-12-08 20:25:36
Potwierdzam! Mam dobre wrażenia po współpracy z tą firmą.
akurat zadowolony 2009-12-08 21:22:15
Jak najbardziej polecam Apeiron sp z o.o. Szkoda, że to forum stało się polem do personalnych rozgrywek. Nie płacą gorzej niż inni, a kultury nie można odmówić kadrze kierowniczej.
a 2009-12-08 21:27:44
Cóż, partaczom, kombinatorom i oszustom nie pozostaje nic innego tylko anonimowe wylewanie żółci na forach. PRL skończył się dawno a wraz z nim złodziejstwo, pijaństwo i partactwo na budowach ale jak widać niektórzy budowlańcy mentalnie nigdy się nie zmienią i boli ich że ktoś próbuje wymagać minimum przyzwoitości.
Marian 2009-12-08 22:11:50
Z tego co wiem firma od paru ładnych lat działa na rynku i całkiem sporo buduje ale widzę że jej też trafiają się beznadziejni wykonawcy, którzy spartolili robotę i wylewają swoje żele na forach internetowych... Mam nadzieję że prędzej czy później rynek nauczy podwykonawców dobrej roboty albo ich wyeliminuje.
głos 2009-12-08 22:23:58
Jak ktoś mnie oszukał to idę do sądu. Widocznie ci "biedni" "oszukani" nie znaleźli tam sprawiedliwości i sami wymierzają ją na forum. Branża budowlana to brutalny biznes. Nie liczcie, że ktoś zapłaci za wasze błędy.
miro 2009-12-08 22:24:20
Pracowałem dla Apeironu na budowie galerii handlowej w Sanoku i liczę na dalsze zlecenia innym też polecam bo współpracę wspominam naprawdę dobrze!
anonimowy 2009-12-08 22:33:21
Ja z z z firmy apejron znam panią prezes[usunięte przez moderatora] i u niej pracowałem na budowie w Sanoku. Lepszej kobiety to nie poznałem bardzo mi pmogła.
koneser 2009-12-08 22:54:48
zleży który rocznik
:) 2009-12-08 22:59:53
nic dodać nic ująć:)
PIP-stacja benzynowa 2009-12-08 23:34:16
widzę, że poziom dyskusji sięgnął dna. Więc pozwolę sobie wyrazić opinię w celu w celu złagodzenia tonu poprzednika . Otóż życzyłbym każdemu, żeby pracodawca zapewniał takie warunki jak PBU APEIRON.
budowa sanok 2009-12-09 01:21:14
Ludzie nie potrafią znieść jak komuś się powodzi
myślą, że zarządy w spółkach całymi dniami się obijają, a firma na nich robi. Czasem trzeba się pogodzić z tym, że wyżej się już nie podskoczy.A takie wypisywanie jest potrzebne ludziom , którzy nie potrafią sobie poradzić z marnym miejscem jakie zajmują na ziemi .
Firmę Apeiron znam bardzo dobrze. Ze względu na zajmowane stanowisko pozwolę sobie pozostać anonimowy , ale czuje się w obowiązku oświadczyć państwu , że współpraca oraz poziom prezentowany przez zarząd spółki dla mnie wyznaczył pewne standardy.
obywatel 2009-12-09 22:18:39
Potwierdzam!!!!!!!! Budowa w Sanoku. Same dobre wspomnienia. Bardzo w porządku kierownik. Z wynagrodzeniem nigdy nie było problemu. Pełna kultura i miła atmosfera.
hurt 2009-12-10 00:52:35
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 2009-12-09 00:04:30

widze ze wsyscy przekupieni

zgadzam się! łącznie z tymi co atakują firmę. Tylko że ich pewnie przekupiła konkurencja!! Bo wie że w normalnie nie ma z apeironem szans i dlatego bluzga na forum. Moim zdaniem moznaby sie wiele od apeironu nauczyc. Firma co nie daje sie nikomu okrasc tylko ze niektorych to boli
libiazak 2009-12-19 22:54:43
Wypłata nigdy nie była po czasie jak pracuję. Szefostwo nawet miłe w porównaniu do poprzedniej pracy, nie ma chamstwa i jak czegos sie potrzebuję to raczej nie ma problemu z wolnym czy z podobnymi .W sumie jedyny minus to robota daleko i nigdy nie wiadomo czy gdzies trzeba jechać czy na miejscu. Ale jak robota wyjazdowa to pieniądze też lepsze.
majster 2010-04-07 22:00:21
Podobno jakieś ogromne budowy wygrali w na Słowacji i kupili tam 2 betoniarnie. Szukają pracownikow zeby tam oddzial zrobic. Ciekawe jakie tam dadza zarobki ale podobno lepsze niz tu
mecenas 2010-05-20 23:53:11
KRS sobie sprawdz
Podwykonawca Tarnobrzeg 2010-05-21 00:36:48
Ja przychylam się do wypowiedzi anonima, Pani [usunięte przez moderatora]jest kulturalną osobą, która ma konkretne oczekiwania. Problemy na budowie zawsze rozwiązywała w sposób rzeczowy. Nie mogę zgodzić się ze stanowiskiem poprzedników. Firma Apeiron zapłaciła mi 100 % wynagrodzenia, bez stwarzania problemów.
pracownik 2010-05-21 00:56:32
Czy na tym forum da sie znalesc jakie info o firmie? bo widze same osobiste porachunki? miedzy dziwnymi osobami. szukam pracy i chyba po to mialo byc to forum!
hurtownia Pińczów 2010-06-19 11:02:14
mówcie co chcecie ale firma ma u mnie spore długi i jakoś się nie kwapi do spłaty
hurtownia materiałów budowlanych 2010-12-15 13:32:10
Firma Apeiron mogłaby zacząć równie dobrze jak pracowników traktować swoich dostawców materiałów. Niestety, za odebrany towar zalegają ze spłatą i dodatkowo utrudniają wyegzekwowanie długu. Jako partnera do biznesu nie polecam!!!
Staszek 2010-12-26 02:50:33
Tak patrze na te wpisy i nie mogę pozostać bierny, nie mam złych doświadczeń z tą firmą, wręcz lepsze niż z innymi. Pieniądze dostałem o czasie. Inni z którymi pracowałem też dostali, troche po terminie ale dostali. A takie obrażanie na forum to chyba tylko dla tych do do końca racji nie mają. Pozdrawiam
K 2010-12-26 03:15:52
RN to racja, czas może wymienić Panów z imienia i z nazwiska i dodać kilka zdań w temacie rzetelności, podobno człowiek który nie wypowiada się anonimowo jest bardziej skory do myślenia ?
R.... 2011-05-01 09:20:49
najgorsza firma na swiecie do dzisiaj nie wypłacili mi 10tys płacą ludzią za pisanie dobrych opini o firmie mi samemu to proponowali biorą podwykonawców i jak im ktos zrobi robote nie płacą obiecują duze stawki i nato ludzi łapią znam tąfirme 2 lat i to najgorsza firma jaka moze byc
usługodawca 2011-05-15 19:30:03
Szukając info o firmie Apeiron, jako moim dłużniku wszedłem na to forum. Co do warunków , jakie firma zapewnia swoim pracownikom nie mam żadnych informacji. Co do rzetelności jako firma na rynku - mam jak najgorsze doświadczenia. Firma jest mi winna jak dla mnie duże pieniądze i w żaden sposób nie można tych należności wyegzekwować. Stanowczo odradzam jako partnera w interesach.
Krzysztof 2011-12-12 20:03:41
mam przeciwko nim wyrok z klauzulą wykonalności na 14 000 zł [usunięto przez moderatora] nie kwapią się do zapłaty. Sędzina na rozprawie powiedziała że Apeiron to częsty gość w sądzie. Uważajcie na te[usunięte przez moderatora]!!!
paweł 26 2012-01-23 19:36:23
APEIRON TO NIE FIRMA TYLKO JEDNE WIELKIE[usunięte przez moderatora] KTÓRE NIEJEDNĄ FIRME POCHŁONEŁO I PRZENOSZA SIE Z MIEJSCA NA MIEJSCE GDZIE ICH JESZCZE NIE ZNAJA.UWAŻAJCIE NA NICH W CAŁEJ POLSCE!!!
betoniarnia 2012-02-02 10:28:23
Macie racje.

Nie płacą za materiały, betony, nie potrafią nic zrobić dobrze. Firma bez przyszłości.[usunięte przez moderatora]
pablo13104 2012-03-10 18:56:44
Witam,
czy ktos może wie czy ta firma jeszcze funkcjonuje i czy prowadzi gdzies jakies roboty ?
BudPro 2012-03-26 21:01:26
Udało się Panu coś wyegzekwować z tych ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nków bankowych?
KOLbud 2012-03-27 21:51:58
na ich miejscu to bym powypłacal dluznika te pieniadze bo z tego co wiem to niekturzy ich szukaja i maja nawet adresy poszczegulnych prezesów a w tedy juz rozmowa nie bedzie miła,ale ich sprawa...
fv v4r 2012-04-03 15:42:34
dla mnie lepszej firmy nigdy nie było zawsze mi płacili i było tam dobrze a jak komuś sie nie podoba to nich popracuje gdzie indziej to zobaczymy ile zarobi ja jak bym mógł wrócic to bym wrócił z chęcio
Słoma 2012-04-03 15:45:43
czy ma ktoś jakieś wejścia w sprawie pracy w Apeironie
oszukany 2012-04-06 14:34:09
Kolo, to dlaczego w ogóle stamtąd odchodziłeś skoro tak tam dobrze? Firma działa tylko po to, aby znajdować nieświadomych i ich złupić.
kamil28 2012-04-07 23:37:01
popieram kolege.niby tak dobrze wszystko pieknie dopuki ktos sie nie przejedzie znam kierownika ktory u nich pracowal i musial sie tlumaczyc za nich porazka.
bruk bud 2012-05-13 15:57:58
[usunięte przez moderatora] I JESZCZE RAZ[usunięte przez moderatora] I [usunięte przez moderatora] NA CUDZYCH PIENIADZACH JADĄ LUDZIE ZBIERZMY SIE I ZRUBMY IM KOŁO[usunięte przez moderatora] NIECH ZNIKNĄ Z RYNKU PRACY BO NA TAKICH JAK ONI MIEJSCA NIEMA PRAWIE DO KAMIENIOŁOMÓW ICH WYSŁAĆ [usunięte przez moderatora]
bruk bud 2012-09-17 19:47:17
witajcie koledzy.Czy ktoś może wie czy ta firma [usunięte przez moderatora] prowadzi gdzieś jakieś roboty.Bardzo proszę o informacje,gdyż chce im zrobić koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y.DZieki
skład budowlany 2012-09-17 19:54:32
Witajcie koledzy ci co zostali oszukani przez tych [usunięte przez moderatora]niedługo podam adresy[usunięte przez moderatora] tej spółki miedzy innymi[usunięte przez moderatora].pozdrawiam
Odzyskiwanie należności 2013-01-17 08:50:33
Witam serdecznie.Gdyby ktoś z Państwa,oszukanych przez firme APEIRON był zainteresowany odzyskaniem należności,mimo umożenia postepowania przez komornika sądowego,to proszę o kontakt na mdep@saf.com.pl Jako firma windykacyjna odzyskujemy już należności dla kilku firm z branży transportowej oraz budowalnej od tego dłużnika.Z poważaniem.
Mazowsze 2013-03-20 17:27:37
Słuchajcie nie wiem gdzie robiliście,ale ja pracowałem w Apeironie i naprawdę z chęcio bym tam wrócił nie mam teraz pracy,a relacje z nimi były super zawsze wypłacali,lekkie poślizgi były,ale płacili zawsze,dlatego takiej firmy nie znam żadnej.Oszuści wszędzie na około,a o ni naprwde są w porządku i popieram ich firme jako normalno i wypłacalno,Pozdrawiam.P...
radek 2014-10-02 18:57:31
lepiej napiszcie jak tam u Was z wynagrodzeniem, czy nie ma opóźnień w przelewach i co ważne czy wszystko jest wypłacane na czas do 10 czy 31 czy jak tam macie w umowie zapisane? i jeszcze jedno, są u nich umowy zlecenia czy o dzieło, jaką formę umowy dostaje sie na starcie jak przychodzi nowy pracownik?
miłek 2014-12-31 17:01:20
cześć, ja szukałem dziś o apeironie czegoś ale internet na temat tego w chełmku mówi niestety naprawdę nie wiele... czy mogę liczyć na to że tutaj ktoś powie cokolwiek na temat atmosfery panującej w pracy może i jeszcze czy kogoś nowego zatrudniają czasem? są jakieś rotacje czy nie ma na co liczyć obecnie?
sebastian 2015-01-27 04:14:50
szkoda że tu taka cisza i że nikt nic nie pisze... ja wiem że dzisiejsze czasy to mamy takie, ze raczej każdy sobie, niż żeby komuś pomóc... ale liczę że może jednak jakoś inaczej będzie tu i że znajdzie się ktoś kto rozjaśni trochę warunki pracy w apeironie, interesuje mnei to o co pyta miłek ale i jeszcze ile można zarobić na miesiac...
Fomm 2015-03-30 20:54:19
Apeiron to przecież Uczelnia Wyższa. Nie wiem o czym wcześniej pisaliście ale wydaje mi się, że ta firma już nie istnieje, jednakże mogę się mylić bo opieram się jedynie na informacjach z internetu. Może mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy o której jest mowa wyżej i wytłumaczyć dlaczego sprawa tak nagle ucichła ?
iwo 2016-05-15 13:28:08
na poczatek masz szkolen duzo jak sieprzylozysz to i dobrze bedziesz zarabiał
Zostaw swoją opinię o apeiron - Chełmek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apeiron