Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

LineGirl

Cześć wszystkim, wie ktoś coś może o chłopaku z prepa dniówki.Pracuje na środku na magazynie odbiera towar. Fajny jest.Chciala bym coś się dowiedzieć o nim, chociażby imię. Pozdrawiam :)

Gigi

Stara panna na fejsie to nie ta sama baba co w rzeczywistosci. Ha ktokolwiek to wapno pozna to sie nie lada zdziwi heh.

ciekawa

hej, Mam kilka pytan odnosnie pracy przy produkcji kanapek? Jak ta praca dokladnie wyglada? Slyszalam ze jest to praca w chlodni? Podobno kanapki skaldane sa caly czas w chlodni i kazdy codziennie naklada ten sam produkt. Czy nie jest to nudne? Kolega mi mowil ze najlepiej dostac sie na pakowanie bo tam wszystko robi maszyna a my tylko patrzymy czy dobrze wszystko sie spakowalo? czy ktos mi powie jak ta cala produkcja wyglada.

Olka

czesc, chodzi mi o chlopaka ktory pracuje jako Manager chyba na despatch... ma na imie Pawel. Opalony , dobrze zbudowany, zawsze w koszuli. Czy ktos cos wiecej wie na jego temat, moze jakis nr telefonu? Pytalam ale ktos zyczliwy nie chcial mi dac numeru do niego ... a obraczki nie widzialam :)

milosc
@Olka

jezeli nie chcesz podejsc do niego wprost zobacz na facebboku ... on ma firme ktora robi kursy na wozki widlowe czy cos w tym stulu ( moj maz robil z nim kurs ). umow sie pod pretekstem kursu itd... wiem ze kogos ma ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz... powodzenia

Olka

Hey , mam pytanie o Pawla , managera z dzialu gdzie jest despatch. Czy ktos ma jego numer? Opalony I dobrze zbudowany. Ktos juz sie pytal o jego numer ale wiem ze ktos byl bardzo nie mily I nie dal. Bardzo mi zalezy... a obraczki nie widzialam...

ccc

nazywa sie Michal pracuje na depozytach na drugiej hali. Powodzenia

Mała

Jak nazywa się chłopak co wraca z czarna torba na plecach, białe buty, ścięty na irokeza? Ma kogoś? Z nocek

margo
@Mała

ale dalas opis, napisz cos wiecej , wysoki niski gruby chudy mlody stray itp itd to moze bedzie mi latwej ci pomoc :) pozdr.

Monique

Hej, sa jakieś szkolenia na okres wakacji? ;)

Stiwen

Na dispaczu jest taka jedna do wzięcia. Czas goni pod 40tke jej wiec czepi się wszystkiego.

A kto ich zliczy . Taki koles zonaty z 2 dzieci ale kase ma wiec pomaga finansowo ........ sir panna sprzedaje hahah

xxxxx
@Nowy

A ta czerowona to nie Elka przypadkiem ? no tez slyszalam ze ona dobra w te klocki zreszta wyglada na taka

on
@xxxxx

No to trzeba z nia tam pocisnac zapytac za ile daje zreszta miala wporzo chlopa i ponioslo ja z angolem ... Brak szacunku !! S..

Halla

I z kim ona teraz??

Tak na lince . Noe bede imienian wymienial powiem tylko ze rozowa landrynka z czerwonymi wlosami jako jedyna oczy w roobocie pomalowane !!

Jezeli myslimy o tej samej osobie to ona kiedys z tym Cornelem ciapakim sie dobrze nad morzem bawila a miala faceta wiec to dziewczyna pokroju daje temu kto duzo daje.... jak mozna sie tak samemu ponizyc zreszta swoim zachowaniem w pracy reprezentuje noe za wiele i chyba mamy na mysli ta sama pania E .

lizka
@:)

a czym ona sie zajmuje ? na lince stoi?

kasik
@lizka

o kim mowa??? cos więcej

A kto najglosniej sie drze i udaje ksiezniczke na 2 ??? Wt . Sr. Czw. Chyba wiadomo o ktora tu chodzi . Tak nocki Chlopa z angole puscila a teraz sobie dorabia . Zreszta z niej to kokietka na hali....

Halla

Z nocki?? O kim mowa ?E..?

A nie mowa tutaj o tej najglosniejszej pani E....? Bo z tego co wiem ona sobie na boku dorabia mozna sue domyslic jak jezeli ma urok osobisty. Taka fajna dziewczyna sie wydawala szkoda ze lekkich obyczajow

lizka

jakiemu Richardowi?na jakiej lince on pracuje?? ktory to jeszcze taki playboy jest? na tej 2giej hali?

Llol
@lizka

Co taka cisza???? Jak tam nocka hala 2?

:-)

Co tam na nocce na dwòjce slychac?

;)

Do Ona !

margo
@;)

czyli jaka ona jest? i czemu NIBY niewinna????

;)

Bo wlasnie te osoby ktore ja tak wielbia sa takie same jak Ona . Taka niby niewinna ! Chyba osoba ktora ma tu kompleksy to jestes Ty ! Ja tylko wyrazam swoje zdanie ile Ona jest warta noi zeby ludzie uwazali na Nia ! Bo nie jest taka jak sie wydaje ! Suka i tyle !

Margo

Moze starsza ale napewno 100razy lepiej wyglada od ciebie haha Aneta jest piekna kobieta i chcialabys wygladac tak jak ona w takim wieku, ale ty zazdrosna malpo juz pewnie jestes pomarszczona, to po pierwsze a po drugie wez sie za tego prostaka, bo bedziecie do siebie pasowac jak ulal ;)bo on to prostak i babiarz jakich malo. Trafil swoj na swego heh3

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches