Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Cześć kiedy bony będą .

@Aniołek z sekcji

Nie będzie bonów bo za dużo zarabiamy i nam się nie należy . Słyszałem, że w tym roku dochód nie będzie mógł przekroczyć 100 zł na osobę.. także wiesz sam sobie policz ile jeszcze musisz dzieci dorobić albo dopisać innych członków (bez skojarzeń zboczeńcy) :P Acha: proponuję również porcję obiadu świątecznego uzależnić od dochodów... np. dla tych co nie mają dzieci dajcie tylko kompot z suszu., tym biedniejszym niech podaje do stołu pan kierownik przebrany za samego mikołaja a tym "bogatym" co najwyżej za elfa. Absurd goni absurd ale co zrobić... ktoś mądry kiedyś powiedział, cytuję: "Zajrzeli do toreb, zajrzeli do waliz.... nie zajrzeli do du.y - tam miałem socjalizm" Amen

Pedro
@Gavroche

Powinno być odwrotnie. Ci co mają więcej dzieci dostają mniej bonów z uwagi na 500+ hyhy

patryk
@Gavroche

Jak ktoś pamiętam to za socjalizmu robotnik nie miał tak źle. Będąc dzieckiem zakład mojego ojca organizował imprezy , dawał paczki dzieciom pracowników a ci co ich nie mieli dostawali premie . Teraz rządzi prywaciarz i robi co chce a ludzi traktuje ją śmieci.

Gavroche

A można spytać po ilu blantach jesteś? Czy coś innego było wciągane? Tak tylko pytam :-)

ola

Tylko żeby jeszcze te pensje były równe dla magazynierów a nie tylko w administracji było by sprawiedliwie. Żeby sprzęt był jednakowy i dobry a także ,żeby ludzi traktowali z szacunkiem. Obecnie to Ukraińcy są nie tykalni a Tescowych się gani. Generalnie odradzam ta firmę bo wieczne i chore zmiany przyprawiają o ból głowy.

Lodziara z biura przyjęć

To zależy ile gałek natrzaskamy kierownikom i menadżerom. Tylko musi być z połykiem albo spustem na twarz

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Redzina ochara

To nic nie da . Juz jeden z naszych zmianowych powiedział ze nikt nie jest nie zastąpiony. Miał oczywiście na myśli magazynierów. Magazyniera można zastąpić byle ukraincem a w biurze trzeba dobrze znać język polski i umieć pisać po polsku. Magazynierzy polscy traktowani jak gorszy sort. Choć znamy pracę na każdym odcinku to i tak według kierownictwa nie dorownujemy osobom z administracji zajmującymi się tylko jedna pracą.

DOMINIKA

Problemem tej firmy jest obecny menadżer, który wprowadza idiotyczne zmiany powodujące cofanie sie firmy w rozwoju. Panie menadżer podaj się pan do dymisji i nie rób z siebie pośmiewiska ze swoimi pomysłami a od naszych pensji wara.

zaneta

Aneksy to już dawno nam dali. Z choinki się urwałas ? Kto dostał 200 złotych to dostał. W biurach to niektórzy dostali nawet 500 bo im wyrównał z tymi co zrobili multi. Teraz my Magazynierzy musimy na nich zrobić. Magazynierom nie wyrownano a pracują dużo ciężej. To dyskryminacja. Wyrównać pensje za friko a magazynierów się czepiać ze maja pensje nie adekwatne do wykonywanej pracy? To potwarz!

Aniołek z sekcji

Jak nie dostaniemy bonów wysokości 200 zł to zobaczą co zrobimy to ze złożymy wypowiedzenia i będą sami pracować .Było spotkanie co nas boli forum pracownicze ale ja miałem zadać pytanie osobie która nas reprezentuje ,dlaczego niema darmowych szczepionek przeciw grypie na koniec Sierpnia a jestem chory i nie mogłem tego zgłosić tej osobie .A ze kierownicy odchodzą to dobrze mała kadra to słaba kasa ale na ff to ich i tak za dużo .

Gavroche

Hmmm "kraojwoego" powiadasz? Zaiste ciekawe stanowisko pracy, nie spotkałem się nigdy. Z pisaniem na forach kolego jest jak z jazdą samochodem - po pijanemu jest to niewskazane. Przemyśl to i wyciągnij wnioski.

Sasza i Masza

Jaki socjal człowieku, co ty bredzisz? Socjal jest fatalny w tej firmie: kiedyś były imprezy raz na rok - zabrali i nie ma nic w zamian (gdzie są te pieniądze???) Bony na święta z każdym rokiem są coraz mniejsze. Jeżeli nie masz dzieci to nie dostaniesz prawie nic mimo że tyrasz dla tej firmy z 10 lat. Tak sobie zmieniają definicję wspólnego gospodarstwa domowego żeby jak najwięcej osób pozbawić tych bonów. Wczasy pod gruszą raz na dwa lata a są to takie pieniądze, że nawet nie będę pisać ile bo to powinien być wstyd dla tak dużej europejskiej firmy (oczywiście tylko dla tych co mają dzieci które zaniżą ich zarobki - inaczej możecie zapomnieć). Uciekają już z tej firmy wszyscy od kierowników i administracji po magazynierów.

ewelina

Powiększenie gniazda na rampie 73 i w sadzenie tam kierownika zaladunkow i dwóch osób z administracji pracujących na jednym komputerze jest wielkim niewypałem. Kto wpadł na tak idiotyczny pomysł? Jak Ci ludzie maja pracować w takich warunkach? Przebywa tam wielu pracowników w jednym czasie, jest ciasno i przede wszystkim głośno. Nie można w spokoju załatwić jakiejś sprawy bo nie można się ruszyć. Dobrze było do tej pory to ktoś musiał to zepsuć. Na tych krzesłach to można dostać wady kręgosłupa. Proszę o rozebranie tego gniazda i nie cofać firmy w rozwoju i wrócić do poprzedniego systemu bo to co się dzieje w pikingu to porażka. Jak ci ludzie na gnieździe mają się skupić?

tomek

Harem Kochanka idzie na inną zmianę. Wreszcie zwolnią miejsce na załadunkach. W pierwszych grupach agencja rządziła na załadunkach, a teskowi zasuwali w pikingu. W żadnej firmie tak nie ma. Brawo zmianowi, zdrajcy. Starzy Tescowi zaczynają się zwalniać. Mają dość ciągłych zmian i być na drugim miejscu za agencją,. Praca w tesco przestała się atrakcyjna juz dawno , wiec Tescowi szukają innej pracy. Jedynie stare babki nie pubu ja takiego ryzyka. Nowy system to porażka.

Aniołek z sekcji

Na magazynie T-2 pani personalna zakupić łózka polowe dla kierowników sekcji i jasie pod główki ,bo panowie śpią między 1.30 a 2.30 a jeden z nich który się przebudzi to bełkocze przez telefon coś tam.I znowu cisza .Po małej chwili przespania wizyta na magazynie przemarsz w jedną stronie mrożnia i na plus 12 gdzie zostają do godziny 5.40 pożegnanie pracowników agencji itd.Tacy są zaspanie że lista nie jest wywieszana na czas tylko przed godziną 5 .59 gdzie pracownik powinien być na magazynie .Teraz pytamy gdzie jest osoba która kontroluje ich stanowiska pracy co mają napisanie na liście gdzie pracuje.Panowie sekcji życzymy dobrych snów i miłego chrapania z soboty na niedziele i dobrej nocy.Pa,pa kociaki z Tesco /?.

eti

To jedz do warszawy i się dowiedz. To forum magazynu z teresin. Albo sobie zadzwoń, albo zapytaj się jakiegoś bezdomnego na dworcu w warszawie. Ci ludzie są ślepi? Nie widzą ze tu nie ma żadnego sklepu? Może dowiedz się w posredniaku w tej warszawie.

Bob

Otworem to będzie stało tam coś innego co będziesz musiał wylizać razem z rodzynami. To jest forum Teresina kolego, ogarniasz?

Kali1920

Doszły mnie słuchy, że w Teresinie zmienili system, na który wszyscy narzekają, bo normy się nie wyrobi. Czy od teraz większość pracowników będzie miała 7zł/h. Ja się pytam... Co to ma być...? Ja to dobrze, że mnie tam już nie ma. Czekam na jakąś opinie nt. tego systemu. Pozdrawiam

Bronek

Z tego co widzę płatni wybielacze tesco mają nową taktykę. Nie wdają się w dyskusję, bo mogą szybko zostać sprowadzeni do parteru, tylko prowadzą rozmowę między sobą, tak jest bezpieczniej. A może to jedna i ta sama paniusia z działu HR prowadzi ze sobą rozmowę z różnych komputerów?

Żaneta

Jakie stanowiska na litość boską? Mowa jest o pracownikach podstawowych na magazynie. Jest jeden zmianowy i czterech kierowników odcinków. Magazynierów średnio jest koło setki i ich dotyczy to forum. Nie piszemy o pracy żadnych kierowników czy specjalistów bo mają oni całkiem inne zadania i siedzą tylko przed komputerem. Nie dotyczy również osób pracujących w administracji , bo nie są oceniani codziennie światełkami i nie mają żadnych norm. Piszemy o pracy magazynierów , im bowiem cały czas serwuje się zmiany , nowe wymagania i najgorzej się ich traktuje. Wykonują oni najcięższe prace a płaci im się najmniej. Miesza się ich po odcinkach, zmianach i po magazynach. Jak nie wiesz o co chodzi to po co komentujesz? Wara do siebie.

baska

Co ma umowa wspólnego z atmosferą w pracy? Co mają do rzeczy pakiety socjalne skoro stoją od kilku lat w miejscu i są zależne od dochodu na członka rodziny. W pracy najważniejsza jest atmosfera między ludźmi, sprzęt na którym się pracuje a w tesco w teresinie jest w opłakanym stanie po ostatnich zakupach. Najważniejszy jest szacunek dla pracownika. A tu mieszają nas po odcinkach, po magazynach i po zmianach. Czy to wpływa dodatnio na atmosferę w pracy? Juz nawet starzy pracownicy odchodzą. Nie rozumiem jednak po co się wypowiadacie na temat tej firmy skoro tu nie pracujecie? To jest forum magazynu w teresinie a nie jakiegoś sklepu.

Pejo

Na temat Tesco mogę powiedzieć Wiele. Pracowałem już w nieistniejącym pionie ochrony na stanowisku kierownik zmiany. Fakt byłem na 2k więc pewnie od 10k praca się różni. Byłem zatrudniany przez agencję ochrony, dlatego warunki miałem inne (min. zlecenie i 7,2 netto na h). Jeśli chodzi o pracowników Tescowych nie mają w większości powodów do narzekań- w mojej opinii oczywiście. Pakiety socjalne, bony na święta (nie małe), zniżka 10% itp. Atmosfera w pracy to istna porażka. Pracownicy dzielą się na dobrych i dobrych w opinii kierowników- kadra kierownicza na obiekcie, w którym byłem to istna porażka. 70% do wymiany- brak znajomości procedur, pewne odmiany nepotyzmu i wiele więcej. Jeśli trzymasz równo palec to możesz zbijać bąki, a jeżeli dobrze pracujesz i nie wdajesz się w śmietankowe grono to i tak najmniejszy błąd będzie zauważony. Kierownicy głowni (menager sklepu przykładowo) to jakieś nieporozumienie. Podczas mojego okresu było ich trzech- każdy inny wiadomo, lecz łączy ich jedna cecha- dwulicowość. O personalnych powiem tyle (dalej mówię o obiekcie, na którym pracowałem) tępe sztuki, błądzące w swoim idealnym świecie, które nie wiedzą co dzieje się między pracownikami, a jak Ci się nie podoba to kadra uweźmie się na Ciebie i masz przerąbane. Najlepszy powód zwolnienia jaki usłyszałem na Ditlo: " doprowadziła poprzez niedokładne sprawdzanie terminu do przeterminowania 3x5kg worków marchwi ( 99gr/kg)" . Szary pracownik zwolniony natychmiastowo, a jak padło 500kg karpia, bo kierowniczka wyłączyła pompkę co by "oszczędzać energię" na noc ( gg !) nie poniosła żadnych konsekwencji- żadnej rp200, nagany dosłownie nic. Nawet nie poruszano tego tematu, bo tak wieloletni pracownik ma prawo się pomylić- słowa personalnej. Równi i równiejsi- Witamy w Tesco. Nic dziwnego, iż sieć leci na dno. Art. 306 kk jest na porządku dziennym. Teraz na 2k wolą zatrudniać dwóch pracowników na 1/2 etatu lub inną odmianę niż jednego. Jeśli nie jesteś odporny na stres, nie masz gadanego co by obracać się w gronie śmietanki to ta praca nie jest dla Ciebie. Bez kitu tęsknię za tym :D Historii nieprawidłowości było tyle, iż napisałbym książkę. Pozdrawiam

Monia Gonia i Aldonia

Trzeba gałe zrobić, jeśli wiesz co mam na myśli :-) Ja to się tylko dla tej karty zatrudniłam. Co tam pensja, co tam poszanowanie dla pracownika - karta na siłkę jest.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO