Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

uuuu

Go.....o nas obchodzi co się dzieje w twoim markecie , to jest forum magazynu tesco teresin.

loja

Bez przesady co nie dziele to na pewno nie,ale raz w miesiącu by wypadało. Ty z tym gryzmolem na skurcze się tam nie pokazuj. W czterech literach wam się poprzewracało i wydziwiacie ze sobą co wam na myśl przyjdzie. Jacy to chcą być oryginalni i jedyni w swoim rodzaju, aż się nie dobrze robi. Trzeba być skromnym i nie zwracać na siebie uwagi.

rty
@loja

Otworzą magazyn w Poznaniu potrzebują 400 pracowników nawet będzie świeża żywność czyli ff,będą obsługiwać 140 sklepów na początek a potem zamkną magazyn w Teresinie tak powiedział generalny dyrektor .

Rr

To po coś wyłaziła ze swojej nory i przychodziła do ludzi? A to złe atrakcje, a to menager sięsię uśmiecha, tu wytatuowany, tu ktoś w rurkach, tu ktoś gruby... Nie było gdzie uciekać przed tymi wszystkimi zagrożeniami!! Na szczęście w naszym jeszcze troche zacofanym kraju coraz mniej takich dzikusów. Obiecujące jest też to że nigdy więcej się na takiej imprezie nie pojawisz :-) po wielu latach zbierania się żeby wyjść z lasu, próba okazała się nie udana.. Świat Cię przerósł.. Pozostaje siedzieć w swej chatce na wielkim tlustym dupsku, z brakami w uzębieniu, przetłuszczonymi włosami. Ideał oceniający innych.

Magazynier t1

Aneta co ty masz w głowie? !!!! Jeśli tak wychowujesz dzieci to gratulacje. Ja juz pracuje tu parę lat i pragnę wam przypomnieć te dni dziecka kiedy dla pociech dostawaliśmy mersi i to był cały dzień dziecka i główna atrakcja. Tegoroczny dzien dziecka jak i poprzedni to były fajne imprezy i oby tak dalej.

tesco
@Magazynier t1

Popieram ...A tym co sie nie podoba niech po prostu nie przychodza..Niech wezma swoje dzieci na lody.

irena
@tesco

Tak zabranie dzieci na lody to o wiele lepszy pomysł. Atrakcją , wejść na nozycowke i pojechać do góry, he! Moje dzieci mają lepsze widoki jak wejdą na drzewo. Zapewne zadowoleni są ci którzy na odchodne napełnili torby chipsami i słodkościami, które bezczelnie kradli ze stołów. Po drugie kiedyś były modne długie włosy, jednak można je obciąć, były modne krótkie włosy ale one odrosną, były modne kolczyki, jednak dziura w uchu zarośnie. Teraz modne są tatuaże, ale ich nie da się usunąć. Co będzie gdy za kilka lat okażą się obciachem? Tatuaże. ..hm. mówią ze maja na sobie sztukę. Jedni tatuuja kulosy, drudzy łapy a inni plecy. Ja radzę wytatuowac sobie jądra. Od kad jesteśmy w Unii mamy wielu brudasów w polsce. Gejów którzy się tym chwala, lezby, transwestytow i wytatuowancow.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
xxxx

Zgadzam się ta baba chyba zyje w PRL-kiedy tatuaz zawsze się kojarzyl z kryminalem ale dzis to kazdy robi sobie tatuaz jesli ma ochote..Tak na marginesie.....Dobrze ze nie zaprosili Chylinskiej..bo dopiero by się to dziecko przestraszylo....hahahaha...Rada na drugi dzien dziecka zabierz pocieche na ogrodek Jordanowski..Ale z ciebie kobieto musi byc dewotka..

Rr

Dzieci bały się wytatuowanych ludzi? Gratuluję wychowania. Same z siebie nauczyły się bać? Wpajasz im jakieś chore zacofane dyrdymały.. Gdzie Ty żyjesz kobieto.. W lesie?

Aneta

Wróćmy do tegorocznego dnia dziecka organizowanego na t1. Trzeba przyznać ze okazało sie totalna klapa. Były konkursy ale malo ciekawe i brały w nim udział dzieci w wieku na ktory pozwalał wstyd. syarsze dzieci nie brały w nim udziału bo nie chciały sobie robić obciachu. W dodatku nagrody były zbyt dziecinne i w dodatku dla nie licznych. Trener pilki noznej uczyl dzieci trafiać piłką do małych brameczek przez dwie godziny a potem grał sam ze sobą. tak samo jak ten co siedział przy plakacie ze stadionem , cześciej siedział na barierkach niż robił zdjęcia. Rozrywką było przejechanie się w koszu po jednej alejce retrakiem. Ale najśmieszniejsza rozrywką było wejście do nożycówki i pojechanie do góry. Własnym oczom nie wierzyłam ze taka do tego była kolejka. Już w tamtym roku stanowczo było ciekawiej- policja , straż pożarna kawa czekolada ,mozliwość zrobienia sobie zdjęcia na wszystkich wózkach. Było tak nudno że wiele rodzin szło do domu dużo przed czasem. A te hotdogi? Okropność i obrzydliwe. W dodatku na tą niby imrezę przysło kilku wytatuowanych ludzi, moje dzieci się ich bały więc musiałam trzymać się od nich z daleka. A menadzer uśmiechał się jak głupi do sera. Założę sie ze wiele rodzin na tym nie było i mogę ich zapewnić ze nie maja czego załować bo wiele z nich wróciło by z niczym do domu. A chipsy i slodycze możemy dzieciom kupić sami

cirrr

Obowiązki kierownika powinny się ograniczać do tego by zlecił nam pracę. Dopilnował żeby ta praca wykonana należycie i to wszystko. A nie żeby wydzieral się na nas chociaż jest młodszy od nas o jakieś 10 lat, to brak kultury, szacunku i wychowania. To nie smaczne i chamskie. Powinni zwrócić uwagę na starszego behapowca, który okropnym tonem czepia się w jaki sposób stoi się na wózku. Kopili takie wózki ze rzuca człowiekiem i trzeba się trzymać obiema rękami a on karze stać bokiem. Niech pojeździ nowymi wózkami to się przekona. Chodzi o wózki nowe rozladunkowo załadunkowe. Porażka.

Ja sam

Jednych kierownikow zwalniają inni sami odchodzą... A ludzie jak to ludzie zawsze beda "gadac" i narzekać. A tak naprawde kazdy boi sie (usunięte przez administratora) zza kata wychylić i pier****** ta robote bo jest mu wygodnie. Wiec skończcie opowiadania ten zly ten dobry kazdy ma swoje zasady podejscie do ludzi. Jeden jest chamem i mozna to zglosic menadzerowi, drugi jest wymagający i stanowczy wiec ludziom sie to nie podoba. Najlepiej byc dobra ciocia i stawiać zielone a ludzie jak przyjdzie co do czego utopia w łyżeczce wody bo takie maja charaktery. Ogarnijcie sie w koncu dzieci jak macie do kogos zal i pretensje wyjaśnijcie sobie to w oczy tchórze :-)

xxxx

Tak abs.....dobrze ze cie zwolnili i reszte ...to byl dobry wybor...Chociaz dorzucil bym jeszcze dwoch kierownikow ..Ale moze powinie sie noga.

najlepszy abs

Poszkodowany :) Gosciu puk puk ile byles pracownikim Tesco I jakie stanowisko czy magazynier. To przepraszam kur.. Robilem rok I ci mlodzi jak mowisz to kur.. Ukraina I Morissa zmiejszone zainteresowanie Bo to jest obiekt mniejszy I wczesniej zalozony biz gliwice a jestem od ur.z tego rewiru I pamietam Bo man znajomych tak paru (usunięte przez administratora) jedno wielkie trzymanie pracownikow stalych (grupa pracujaca powyzej 80%od lat4 ) Bo 20% to malolaty teraz co doszly gdzie ja wczesniwj bymel agenciakiem... Nie bylo opcji Ch.. Mimi ze cytuje 21mam lat ... Pomysl : "chce przejsc jestem liderem 6-8 ekipy osob za darmo " wchodze w (usunięte przez administratora) po palcu paru na mag. I raz kur. Maja humor a raz man swiadka wstyd (usunięte przez administratora) dla nich tescowy rozpier.... Z buts jak frontem dwie elegancko poukladane strefy pikingu po zaladunkach (usunięte przez administratora) chwila 45max min. Kier.HehePawel bardzo Milo sie zachowal Bo mimo slyszalem ze (usunięte przez administratora) ciety jest jest.. Uwierzyl I dal mi 25min. Na ogarniecie I pyk.. Kier Janusz uuu... No sami pracownicy Tesco Teresin gaj ci powiedza (usunięte przez administratora) obronil mi ze3-5razy (usunięte przez administratora) ze obeszlo sie Bo podobno pol zebrania omnie gadka ... Chujowe warunki Nie sa ale chore.wymagania Bo (usunięte przez administratora) ta monotonoa zaladunki mowia na ciebie mistrz jeszcze miesiac a moze kierownictwo poprowadzi. A nawet za mies ci sie konczy umowa zapierdalales jak za 3 a jak co samemu odp. Za Ukraine.... Tesco terefere dwa lata magazyny zamkniete I na sprzedaz... Logistyka Poznan odpier... Podobno sylyszalem grube I to szczerze poufnie 5x wieksze gliwice... Wiec moze lidl albo Piotr i Pawel to kupia hehehe polski kapital a Nie (usunięte przez administratora) Angolow wspieramy Bo .... Wy wiecie

pirat
@najlepszy abs

Dobrze że cię zwolnili. Naucz się kurwa polskiego.

Buraki

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Kierownika w tesco : -Czy będzie Pan miły dla ludzi.? -Yyy..tak. -Jest Pan przyjęty! -Ale.. Już? A pozostałe umiejętności,? O nic więcej mnie nie zapytacie? -Nie! Nic więcej nie jest ważne! Trzeba być miłym. I tylko to znajduje się w Pańskim zakresie obowiązków. Bo tylko to się liczy w pracy. Ma Pan się szczerzyć do wszystkich, na wszystko pozwalać, broń boże denerwować pracowników!! Bo wywalę na zbity pysk!

jola
@Buraki

Byłem na T-1 pracownik z wschodu na pluł do kasku ,nie długo gardła podrzynać nam ,a kierownictwo oko przemykać np.kierownik bo sami się boją bandy 'upa' to tyle uwaga co macie środku w kaskach może naplute jak ja co ostatnio byłem w sobotę na jedynce .

heniek
@jola

Naucz się pisać poprawnie. Piszesz jakbyś był analfabetą. Jak ci się nie podoba na t1 to tu nie przychodź i zabierz ze sobą swoich kierowników.

Niki z Afryki

Co Ty masz do Mazika? A to porównywanie go do Jego ojca to już całkowicie poniżej jakiegokolwiek poziomu kultury. Kierownicy jak kierownicy - trafiają się różne charaktery, jednych się lubi mniej drugich bardziej. Ja tam nikomu zwolnienia nie życzę, nawet jak za nim nie przepadam. Też nie wszystkich kierowników lubię ale żeby zaraz na forum po nazwiskach kogoś piętnować? Masz coś do kogoś to sobie to z nim wyjaśnij osobiście - tak robią dorośli ludzie. A póki co: oglądać mecz i kibicować! Jedziemy z tymi wyspiarzami bo coś za dobre humory mają:P Oby tylko nasi zagrali bez katastrofalnych błędów w obronie to jestem spokojny o wynik. POLSKAAA BIAŁO CZERWONIIII!!!!!

HK

CZY KTOŚ SIĘ ZE MNĄ ZGADZA?

xargos
@HK

Tak , ja się z tobą zgadzam. Jeden i drugi są w porzo.

HK

ZWOLNIENIE (usunięte przez administratora) TO NIEPOROZUMIENIE. TAKI F MAZIK CZY K KRÓL ZOSTALI CHOCIAŻ NIE MAJĄ ZA GROSZ SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW . NIECH PAN MENADŻER SIĘ JESZCZE RAZ ZASTANOWI

xxxxx
@HK

Zgadzam sie z HK ........Nie porozumienie i to duze....

fajny

Tak to prawda. Zorganizował dzień dziecka , który okazał się kompletną klapą. Chodził i szczerzyl żeby jak głupi do sera.

fresz

(usunięte przez administratora)to dobry człowiek, którego szkoda a taki (usunięte przez administratora)którzy nie mają szacunku dla ludzi zostali menadżer chyba nie ma pojęcia o kierownikach tu pracujących. STAWIA NA CHAMSTWO a później się dziwi że nie chcą tu ludzie pracować

git

jeśli czyta to Pan Jaskółka to niech zastanowi się nad postępowanie F Mazika ,który nie ma szacunku dla ludzi jest chamski i ordynarny i nie widzi tu nikogo oprócz B Tarmanowskiego swojego kolegi. Taki człowiek nie powinien być kierownikiem

budlo

Na inwentaryzacjach w Tesco można ładnie zarobić.

POSZKODOWANY

robią tam nieuki i młode bez doświadczenia w 43-190 Mikołowie w Tesco nieład i w kasie nie uprzejme dziewczyny nie dają punktów i oszukują z resztą masakra zmieniłem tesco z mikołowa na Tychy na Towarową , towar stary ogórki kiszone 2 miesiace we wiaderkach po dacie brudne pojemniku zgłosze to do sanepidu i mediów Mikołów ul. Młyńska 7 43-190 Mikołów woj. śląskie , maja tez banany czarne i pognite owoce masakra co za kierownik tam jest albo go niema bo nawewt upilnowac ładu nie potrafi na sklepie i w kasach

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO