Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Bebe

Ile dostajesz za wpis trollu?

ola

Tesco nie jest firmą węgierska tylko angielską. Na Węgrzech ma swoje sklepy i magazyny. Tesco podtrzymują pod firmy , tak zwane agencje pracy. One są filarem tej sieci bo tesco nie stać na własnych pracowników. Przykładem są również zatrudnianie Ukraińców czy więźniów z Łowicza. Az nie dobrze się robi z kim musimy pracować.

Bebe
@ola

Ola odpowiadasz wynajętemu trollowi ktoremu płacą za wpisy.. zapewne nawet nie wie co to jest tesco...

tesco

W ciągu roku Tesco może zamknąć swoją centralę w Budaors - wynika z informacji do jakich dotarł dziennik. Ograniczanie biznesu rozpoczęło się już w wielu sklepach tej sieci. Jeden z byłych szefów Tesco na Węgrzech podaje, że wielu managerów z Budaros odchodzi z tej sieci, bo jej przyszłość w tym kraju jest niepewna. Kolejna będzie Polska? Wkrótce po sprzedaży przez Tesco swoich sklepów w Korei Południowej w 2015 roku, w brytyjskiej prasie pojawiły się spekulacje, że sieć handlowa wycofa się także z Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski. Potencjalną transakcję miało ułatwić scalenie zarządzania sklepami w poszczególnych krajach. Przypomnijmy, Tesco ogłosiło w ubiegłym roku, że umieści swoje firmy na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji i w Czechach "pod egidą" Tesco Europa, aby zracjonalizować operacje w tym regionie. Tesco w Polsce to jedna z największych sieci detalicznych na rynku. Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie internetowej spółki w naszym kraju posiada ponad 400 super- i hipermarketów, zatrudnia blisko 30 tys. osób i oferuje produkty od 1,5 tys. polskich dostawców.

Nagły atak Spawacza

Na Onecie w dziale biznes jako pierwsza informacja: Tesco wycofuje się z Węgier. Quo vadis Tesco?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Lucky luke

To jest moje zdanie, ja już z tamtąd odszedłem i ogólnie nie polecam dla Polaków. Podobnych magazynów w okolicach Sochaczewa jest sporo i w większości to lepsza płaca i przede wszystkim bez Ukraińców na głowie. Pozdrawiam

Lucky luke

Taka prawda, że nikt już nie chce tam pracować... więc biorą tych biedaków z Ukrainy.

Lucky luke

To jest dramat w tym Teresinie. Dawać jeszcze Ukraińców... Zaraz tam Polaków w ogóle nie będzie..

Megi

Co soądzicie o Piórze ? Bo słyszałam że ostatnio sobie ładnie przewalił u chłopaków

Polo

Kij z tym że pieniądze do bani, że 3/4 etatu. Wykladanie towaru jest spoko, nawet dziewczę można poznać! Dzieki temu wyzywicie rodziny :-)

Pol

Na stanowisku naganiacza piszącego odplatnie pozytywne opinie na forach internetowych. Polecam. Fajna fucha.

Pepco

To bardzo mało wiarygodne forum gdyby ktoś naprawdę chciał wiedzieć coś o firmie. Płatne opinie itp. Tak dla informacji

work

Witam ASYSTENT DS. STANDARDÓW SKLEPOWYCH w jakich godzinach pracuje? na czym ta praca polega? czy ktoś coś mi napisze?????

Pepco

Luis

O. Następny.. Taj jak to tobie podobni napisali albo sam ze sobą tu piszesz. ATMOSFERA JEST GENIALNA, KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA. JAK W RAJU

Luis

Super! O boże jak się cieszę! Wspaniałe stanowiska! Rewelacja..! Och jaka radość mnie ogarnęła! A słuchajcie! W Niepołomicach szukają asystentki do spraw miotly i mopa.! Podobno chętnych jest masa! Wspaniale warunki, socjal, pieniądze rewelacyjne! Wiecie coś na ten temat? Stado baranów (naganiaczy)

Lukii

A no tak, wiesz coś na ten temat?

Lukii

Są przyjecia w tym Tesco Teresin przez agencje na T1?

irena
@Lukii

Są. Hablaszek czeka na tanią siłę roboczą.

s007
@irena

to on jeszcze pracuje?? :D

don't fuck

Ojjjjj naganiaczu ojjjjj. Pozdrawiam Naganiacza. buhaahhaah

Kamil91

Witajcie, orientujecie się kiedy będzie, lub kiedy było szkolenie w Tesco Teresin T1? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

karol

Ciężko trybie. Ja pracuję w tesco przez firmę, czyli jestem pracownikiem tescowym. Nawet przez firmę nie mają chętnych by się tu zatrudnili. Ludzi tesco nie mogą odwołać bo mają umowę o pracę i muszą wypracować auta wow godziny czy jest praca czy nie. W tesco są zatrudnione agencje i ich można odesłać do domu jeśli tej pracy jest mniej. Oni mają umowy o dzieło i można ich zostawić po godzinach czy im się to podoba to czy nie. Jeśli nie przyjdą w dodatkowy dzień ich pracodawca potrafi obniżyć im stawkę godzinową. Może być kilka set złotych mniej. Czyli robią za popychla. Przykre to jest ale taka jest prawda. Rotacja w agencjach jest niesamowicie dużo, wielu ucieka i pojawiają się nowi. Trzymają się za to zawzięcie starsze panie którym coś tam brakuje do emerytury.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO