Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

katalizator

Jak budowano gniazdo na crosach to zmianowy powiedział ze skończy się eldorado tym co tam pracują. Obecnie mamy zwrot akcji. Osoby tam pracujące z automatu mają niebieskie światło,a ci co najciężej pracują w pickingu maja cieżko wyrobić na żółte. Taki mamy cudowny system oceniania. Ci co mają multiskiling muszą dużo wiecej zrobić żeby dostać premię. Ci co nie mają multiskilingu mają wyższe premie od multiskilerów. Gdzie tu sprawiedliwość? Multiskilerzy mają jak wszyscy dwie nogi i dwie ręce. System oceniania to porażka. Po kilku dniach sekcyjni wzywają i pytają czemu mamy czerwone światła i co tego dnia robiliśmy? Śmiechu warte. na domiar złego zmianowa mówi że taki system powstał żeby nic nie poprawiać. Jednak system liczy tylko cyferki, a bywa że w ciągu dnia robi się kilka prac i system tego nie liczy a sekcyjni nas nie opisują. I taki tego skutek. w dodatku menadżer nie ma pojecia o pracy fizycznej

kierownik.
@katalizator

Ta zmianowa mówi sobie że musi być norma a jak nie to rozwój na T-2 ,bo są darmowe obiadki.

dred 4

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku wszystkie kolegom i koleżankom z tesco a także polakom z agencji fast serwis życzy kolega z tesco.

b uuuu uuuu

W dhl-u wszyscy dostali karty podarunkowe o wartości 400 zł. Powtarzam WSZYSCY. Nigdzie ,w żadnej firmie nie ma by bony wydawano na podstawie dochodów na członka rodziny. A tesco tak się chwali ze ma tak dobre warunki socjalne. To samo tyczy się palarnii. W żadnej innej firmie nie trzeba wychodzić na palarnie na parking. Takową palarnie każda firma ma na terenie budynku. Sami Ukraińcy nawet mówią ze warunki w tym obozie są beznadziejne.

jyjy

Ciocia by czerwonego światła nie dostała.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Wściekły pies z fresha

W Tesco bardzo maja dobre pomysły jak np dwóch liderów w każdej agencji tylko ja się pytam po co jeśli te osoby nic nie robią cala zmianę tylko spacerują trzymając dłonie w spodniach i więcej przestają z sekcyjnym i niż pracują.... Takie osoby maja umowę o prace i dostają kolo 12 zł za nic robienie a taki pracownik który naprawdę chce zarobić musi się na charowac i na (usunięte przez administratora) eby cos zarobić taka jest sprawiedliwość w Tesco oraz rządy p. Tomka i p.Renaty którzy zwykłych ludzi maja gdzieś i potrafią tylko kraść pieniądze tymi niby absencjami których w kodeksie pracy nie ma !!!!!

Przemysław
@Wściekły pies z fresha

Agencja musi doginać żeby ten śmieć i wazeliniarz T. Hałałaszek zarobił na ratę swojego nowego merca. A w wolnym czasie wozi chłopców mercem i łapie ich za gałki .

fresh men
@Wściekły pies z fresha

niedługo będzie więcej liderów niż ludzi do pracy, żeby coś jeszcze potrafiły załatwić, ale nigdy nic nie wiedzą są zielone jak szczypiorek na wiosnę. Za to wiedza wszystko o wszystkich i z ochotą dzielą się życiem prywatnym innych. Nie dobrze się robi jak się patrzy na takie nie róbstwo ale ludzi to ganiają za wszystko brawo pomysłowości jeszcze może ze trzech bo dwoje liderów to za mało

han

Zdrajcy mają dobrze w tych czasach. Tak ci z platformy, kodu i nowoczesnej. Wychodzą na ulicę i robią rabat obrażając rząd i naszego prezydenta. Dlaczego policja ich nie paluje? Koryto im się przykrocilo i nie mogą się z tym pogodzić.

@han

ZDELEGALIZOWAĆ PiS (usunięte przez administratora) Polska nie ma prezydenta tylko to jest marionetka Kaczora.

felicjanin

Masz chyba wyprany mózg bo nie wiesz co piszesz. To chyba normalne że ma taką samą wizję i program jak prezes przecież pochodzi z tego samego zaplecza politycznego. Podoba mi się ze jest katolikiem i z podniesiona głową przemawia do narodu. To patriota. Nie widzę nic złego ze bierze przykład od starszego. Nie całuje w zad unii europejskiej. Mamy najlepszy rząd od komuny, rząd prospoleczny, a ci co wychodzą na ulicę to grube koty , którym skrócono Koryto. Nie obrażaj głowy państwa.

kierownik.
@felicjanin

Personalnym są karty w tekach wiedzą czy jesteś żonaty ,lub samotnym ,itd wszystko wiedza jak za czasów PRL-SB,tak pisze historia Tesco .Ja,już dawno postawiłem krzyżyk na tą firmę .Przepracowałem 10 lat tej firmie dostałem 200 zł a są takie osoby które nie mają ślubu do stali po 800 złoty +500 plus od państwa .Tak rozdaje kartę pani personalna.Jak będziesz się zwalniał to nic niemów .Bo te czarne teczki co mają pójdą za tobą do nowego pracodawcy .Dlatego składamy do działu kadr danie czy masz związek czy samotny ,a jednym w pokoju mają archiwum tek jak IPN,a całą pielęgnacje ma Głowna osoba Kadrowa pełni taką funkcje co Kiszczak kiedyś .Na magazynie T-2 są wybrani liderzy z agencji którzy chodzą jak ZOMO pilnują żeby palety się nie przewróciły jedna esesmanka tak się oparła że odchodził chichot zer reakcji w strefie ze waliły się palety z mięsem itd ,za co im płacą .Wesołych świat.

mnio

agencja tam jeszcze jest? jakie warunki szczegolnie na freshu? i czy jest dojazd z okolic zychlina

tranportowiec

UWAGA!!! OMIJAĆ Z DALEKA ZENTRUM DYSTRYBUCYJNE TERESIN GAJ!!! KTO WJEDZIE TO WYJEDZIE NIE ROZŁADOWANE Z BYLE JAKIEGO POWODU. KIEROWNICY TEGO MIEJSCA ZACHOWUJĄ SIĘ WULGARNIE!!!!

kierowca
@tranportowiec

Tak I nawet nie ma palarnii na terenie tego obozu. Trzeba iść na aż na parking. W żadnej firmie tak nie ma.

karina

Swierzaki przyjmują ,rozladowuja, ladują a starzy pracownicy pikuja. Nie ma czasu by zrobić i dać uprawnienia na wózki nowym tescowym ale ukraincom daje się po krutkim instruktazu na temat jazdy wózkiem. Porażka. Nowi Tescowi boją się pickingu! Maja znajomości.

znajomy
@karina

Oj boli picing żal wielkie dupsko ściska ?? Koniec plotkowania i obrabiania wszystkim dupy tylko zakasać rękawy i do roboty. Może mają może nie ale Ty najwyraźniej ich nie masz znajomości skoro taki ból dla Ciebie wykazać się w picingu, masz okazję pokaż wszystkim jak się pracuje ile wart jest doświadczony (stary) pracownik TESCOWY.

anna1

Wy się procesujecie a ludzie z agencji zapieprzają też od 10 lat za 8 zł na godzinę bez premii bez bonów i nie maja prawa narzekać i to jest ok według was?

techniczny
@anna1

Nie jest w porządku, ale widocznie jesteś mało zaradna skoro od dziesięciu lat pracujesz przez agencję. Szukaj pracy na umowę o pracę a nie o dzieło lub zlecenie w dodatku na akord. Chyba nie spodziewasz się ze tesco da ci bony na święta! Roluje was ten wasz pracodawca i do kogo masz pretensje?

Al Bundy
@techniczny

Przez agencję pracują tylko emeryci co sobie dorabiają (to jest akurat ok) i bardzo mało zaradni życiowo - taka prawda. Kto normalny dałby się tak okradać? Tym bardziej teraz kiedy wszędzie jest tyle pracy z normalną umową. Mają ich za nic a oni się cieszą jak głupi do sera.

anna1
@Al Bundy

Gdzie masz tyle pracy na umowę o pracę???? Może w dużych miastach jak Wa-wa. Wszyscy teraz zatrudniają przez agencje i dają śmieciówki i zaradność nie ma tu nic do rzeczy bo jak ci nie pasuje to Ukraińcy chętnie cie zastąpią.

@anna1

Mam Ci pracy szukać? I co jeszcze, może podetrzeć? Wystarczy się trochę rozejrzeć, poskładać podań... tylko uprzedzam nie wszędzie Ci cztery litery zawiozą autobusem jak przez agencję - praca na umowę to przywileje ale i odpowiedzialność. Jak nie ma pracy tam gdzie mieszkasz to może czas dorosnąć wyprowadzić się od mamusi i zamieszkać tam gdzie jest praca? Trochę odwagi. Czego Ci na nowy rok życzę.

ola

Gardze wytatuowanymi ludźmi. Brzydzę się nimi.

ewr

Niedługo poczęstunek i głupie życzenia ,zielone uszka,pirogi ,wyliczone dla każdej osoby.

lena
@ewr

Tak, za Podsiadlo było najlepiej. Dostaliśmy kartkę na obiad świąteczny i każdy sobie zjadł kiedy chciał i z kim chciał. Można by powrócić do tamtego zwyczaju. Nie musieliśmy siedzieć w towarzystwie osób ,których nie da się tolerować. . Tak samo z bonami świątecznymi, od stażu pracy. To było sprawiedliwe. A teraz byle łach co pracuje kilka dni ma więcej od tego co pracuje 12 lat. Kogo obchodzi dochód?

beata

Pozbyli się najlepszych wózków rozladunkowo załadunkowych zostały te ze wspomaganiem, które się zacinają i nie jedna paleta się już przez nie wywrocilo. Tak te stare wózki były najlepsze , najwygodniejsze i na bardziej zwrotne. Nowe wózki, tzw. tramwaje stanowią zagrożenie. Jadąc tyłem i przy gwałtownym ruchem kierownicy rzuca ze można wypaść z niego lub w kogoś uderzyć. Przy rozładowaniu w nim baterii i obniżeniu wideł do samego dołu powoduje ślimczy napęd i jadąc z końca magazynu do akumulatorowni zajmuje kupę czasu. Praca nim jest wolniejsza, zajmuje on dużo miejsca i trudniej nim dojechać w ciasne miejsca. Porażka, cóż jak chcieli tak będą mieli.

chal@poczta.fm

Któryś raz z rzędu zostałem oszukany w tym molochu.W dniu 25 list. po reklamie w ich gazetce sledzi a.la matias 12.99 w kasie zapłaciłem 14.99.kasjerka potwierdziła tą niską cenę ale odesłała mnie do działu reklamacji w którym była kolejka na godzinę.Dziwię się ,że tak duża bogata firma ucieka się do tak niskich oszustw.To nie pierwszy raz ,że cena na sklepike jest inna w kasie.Liczą na to ,że kupujący w pośpiechu nie zwrócą uwagi na te drobne oszustwa.Zakupy robiłem w TESKO kraków kapelanka.

aniel

Brawo dyrekcja. Brawo kierownictwo na najwyższym szczeblu miękkim członkiem robiona. Najwyższe bony daje się świeżo przyjętym do pracy, a pracownikom z dziesiecioletnim stażem 50 złotych. Wstyd. Dlaczego? Bo przekroczyli pułap zarobków. Wypadało by podnieść ten pułap , bo nikt nie zarabia poniżej trzech tysięcy brutto. 4 tysiące było by na miejscu. Śmieją się z nas w twarz. Tak nam dziękujcie za tyle lat pracy. Wiemy ze liczy się dla was sztuka , ale wypadałoby zachować pozory. W żadnej firmie tak nie ma by brano pod uwagę dochody. Nie wmawiają ie nam ze jest taka ustawa. To też się dotyczy palarnii. W żadnej firmie nie ma palarnii na parkingu i nie zabrania się palenia kierowcom na terenie firmy. Tylko w tesco jest taka głupia polityka. Sprawdziłem to.

Do widzenia
@aniel

Bony, nowy system oceniania który premiuje pupilków kierowników, podniesione normy - brawo wy. Tesco to jest jedyna firma w kraju w której nie wystarczy uczciwie i rzetelnie pracować żeby mieć święty spokój. Nie polecam tej firmy nikomu. Takie pieniądze jak tu ,są już na co drugim magazynie a zdrowie ma się jedno. Szukam innej pracy i wszystkim radzę to samo.

asdf

najlepsza to bedzie zmiana grup ktora sobie wymyslil pewien zmianowy, dltego zeby jeden kierownik mial z kim dojezdzac to zamieni dwie grupy

Marcin T1
@asdf

który to fajfus ten kierofnik? Zaraz go się skapiszonuje na parkingu razem z tymi lizusami przykrymi co ma z nimi jeździć do roboty. I fura będzie leżała do góry kołami na parkingu.

Kierowniki od roweru bez pedałów
@Marcin T1

A jeszcze lepszy ten zmianowy który chce pozamieniać grupy żeby jeden kierownik miał z kim jeździć. To pokazuje podejście tego pana do magazynierów, których ma jak widać za nic. Sam sobie woź kolegę panie zmianowy jak jest sierota a nie życie układasz kilkunastu pracownikom pod jego dyktando. Zresztą co tu dużo gadać - jacy zmianowi takie decyzje. A ciekawe co zrobi jak pozamienia te grupy a oni nie będą i tak tego sekcyjnego zabierać bo nie chcą pracować na innych zmianach, pozwalnia ich wszystkich?

tarman
@Kierowniki od roweru bez pedałów

Po prostu go nie wozcie, niech daje z buta.

Marian Jajeczko
@tarman

Ile zarabia magazynier w Tesco w Anglii wie ktoś? Jakie mają normy?

tescowa .uk
@Marian Jajeczko

ja pracuje w Tesco w Anglii na magazynie 9,35 na godzinę

Jak wygląda sprawa z bonami w tym roku? Jestem na urlopie wychowawczym i niewiem nic w tym temacie? Proszę o informację

Viktor

do 1500 zł brutto- 740, 1500-1800 - 670 zł, 1800-2200- 640, 2200-2800- 550,od 3200-3800- 200 zł, od 3800-5000- 50 zł. Tyle pamiętam jeśli coś pomyliłem to sorry

hi hi
@Viktor

Czyli jak ktoś nie ma dzieci i pracuje tylko na siebie dostanie na litr gorzaly i zakaske. Najlepiej żeby spożył ja sam patrząc w lustro.

bONIORZ
@hi hi

a potem sypnął ci w ryło po pijaku za to mądralowanie śmieciu !

wy
@bONIORZ

Debile

bONIORZ
@wy

idioci

mejsi
@hi hi

w sklepach CHM nowe zasady .. uwaga ... kierownicy nie zamykają sklepu.. zmowa 4 menagerów.. zgadnijcie kto pełni dyżur...Koordynator i kasjerka ..a czy ma na piśmie ? nie !!!! ale musi.... Zmowa 4 menagerów ze sklepów. ciekawe czy to wie nasz regionalny.. lub personalna regionu.. Zwalaja obowiązki kierownika dyzurnego na szaraków i kończa o 21 lub 22 prace a ty latasz sklep zamykasz .. pomóżcie nam co mamy robic.. pracowac chcemy ale nie w takich warunkach... Odezwac sie nie możesz bo nawet na przerwe nie pójdziesz i wszystko co robisz stoja i obserwója... a jak niedajboże zawołasz na POK to pier.. lą i nie przychodzą a klient czeka... Jak u was jest z dyżurami bo wg procedury chyba musi byc kierownik do zamknięci sklepu??? POMÓŻCIE NAM nagłościc sprawe

lichotka
@mejsi

Zadzwoń anonimowo na infolinię tescowa do Krakowa i zgłoś problem w jakim cipermakiecie i w jakim mieście dzieje się taka sytuacja. To jedyny sposób żeby ktoś na najwyższym szczeblu przyjrzał się sprawie. Nagłośnienie tego nic nie da a tylko zaszkodzi sieci tesco. Trzeba to załatwić po cichu . Tu jest forum magazynu z teresin a więc nie tu takie żale i problemy. My mamy swoje problemy.

bartek

Normy w górę. Odległe jak gwiazdy na niebie. Menadżer chce żebyśmy się pozwalniali i znalazł na to sposób. System dwa razy wolniejszy a normy o 20 procent w górę. A nygusy z biura co dostali 500 zlotych podwyżki nabijają się z magazynierów. Szukajmy innej pracy, uciekamy przed szalencem.

@bartek

Jakim prawem ktoś podnosi nam normę do niewykonalnego pułapu??? Na Freshu ponad 3 auta można załadować tylko i wyłącznie jeśli dostaniesz naprawdę dobre zlecenia i obecnie robi to garstka ludzi albo nikt jak są dni z gorszym wolumenem i załadunki po 5-6 miast. Norma powinna być ustalona na takim poziomie, żeby była możliwa do zrobienia niezależnie od wolumenu albo "łaskawości" kierownika. Zapraszamy tego "specjaliste" systemowca od norm na 8h na magazyn niech zobaczy jak wygląda i ile trwa przeciętny (a nie zerówka) załadunek w rzeczywistości a nie w tabelkach w Excelu. Wiedzą to świetnie wszyscy kierownicy ale żaden nie podniesie ręki w obronie magazynierów. To samo na PT - jak dostaniesz dobre noty zrobisz normę, jak dostaniesz złe - możesz wyjść z siebie i latać z wywieszonym jęzorem a i tak nic z tego nie będzie. Zrobi połowa a drugiej połowie będą próbować przypiąć łatkę nieproduktywnych. Chcemy być sprawiedliwie oceniani za uczciwą pracę a nie traktowani jak banda idiotów z którymi można zrobić wszystko. Nie dość, że magazynier robi tu najgorszą robotę to jeszcze traktuje się go jak śmiecia. Potem są jeszcze zdziwieni, że ludzie nie chcą tu pracować albo, że viewpoint źle wypadł - ignorancja w najczystszej postaci.

Jorund byk
@Gavroche

A pracownikom administracji wyrownano pensje za friko z tymi co zrobili operacyjnego. Ba nawet młodym Retrakarzom dali operatora choć pracują kilka miesięcy. Za to najciężej pracującym magazynierom nie wyrownano z pozostałymi . Uważa się ich za coś gorszego, choć znają prace na każdym odcinku. Te z biura nie zasłużyli na taką podwyżkę bo mają pracę lajtowa i robią sobie często pogaduszki. Magazyniera porównuje się do ciemnego ukrainca który nie potrafi dobrze pikowac i układać towaru. Magazynierzy polscy pracują od nawet dziesięciu lat i nie można ich dyskryminowac, trzeba im wyrównać pensje i przeprosić.

@Jorund byk

Bo prawda jest taka, że powinni tak samo podnieść pensję wszystkim magazynierom do operacyjnego skoro pracują na wszystkich odcinkach na zielone światło. Czyż nie takie było kryterium na magazyniera operacyjnego?? Ale nie, lepiej bezpodstawnie podnieść normę operacyjnym a reszcie rzucić ochłap w postaci szansy na premię - niech się ciemniaki pozabijają. Pozdrowienia dla administracji PT i skanerowni - super macie "pracę", tylko pozazdrościć. Nie musicie się martwić czy starczy wam dziś sił, żeby przerzucić 14 ton albo czy jakiś kierowniczyna nie ma gorszego dnia i nie będzie się na was odgrywał. Pensyjka ta sama, a żadnego stresu, żadnego ciśnienia na normy... pogadać można sobie z koleżanką do woli, kawusie z szuflady wyciągnąć i sobie zrobić. Byku, kto Cię tu przeprosi nie bądź śmieszny. Żeby rękę podać i przeprosić to trzeba mieć chociaż jedną rękę wolną a u nich obie zajęte bo muszą stołka się trzymać.

Jorund byk
@Gavroche

Nie zamierzam być śmieszny. Uważam że powinni uderzyć się w piersi za to jak nie sprawiedliwie potraktowali magazynierów z podwyżkami. Druga sprawa to tegoroczne bony są znów niższe i każdy na pewno zauważył ze kawaler dostanie na waciki. Wstyd, tylko w tesco tak jest.

On
@Gavroche

A kto Ci broni zatrudnić się na etacie w biurze?

xargos

Musimy pożegnać się ze starymi dobrymi wózkami. Nie dotarło ze są one najbardziej zwrotne i najbardziej wygodne. Na siłę wymieniają je na tramwaje. Te nowe wózki rozladunkowo załadunkowe to porażka. Nimi się stanowczo wolniej pracuje i można z nich wypaść bo rzucają.

Racjonalista
@xargos

Nie becz lamusie tylko się bierz do roboty bo naczepy czekają ! A jak nie pasuje to w piking głowę spuść i cichutko tam dochrzaniać lapsie skończony

xargos
@Racjonalista

A co gardzisz tymi co pracują w pickingu? Nie boje się pickingu, a nawet zaskocze cię, ja lubię pikowac. Tam może jest ciężko ale są lepsze wózki i jest spokój. Ty najwyraźniej obijasz się w pracy , może nawet przed komputerem skoro tak ponizasz magazynierów. My lepiej znamy się na sprzęcie na którym pracujemy. Brak mi na ciebie słów, więc mam cię gdzieś.

Racjonalista
@xargos

Gardze tobą pupolizie i forumowy napinaczu za 2 grosze śmieciu

Rrd

Kij wie....

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO