Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

W teresinie tez niebawem ludzie będą odchodzić od zmysłów. Roszady z fresza na t1 z t1 na fresza. Ludzie wolą się zwolnić niż być tak przerzucany i byli zmuszani do jazdy takimi wózkami.

Anis

Dno, brak praw pracowników, ciągły mobbing. Pracownik dźwiga więcej niż powinien. Kierownicy to święte krowy, które robią wszystko by pozostać na stołkach i żeby ich liderzy nie zastąpili. Cała odpowiedzialność spada na zwykłych pracowników. Praca po godzinach (mimo, że działa system elektronicznego odbijania). Krzywo patrzą na pracownika, który bierze L4, cały urlop trzeba zaplanować na początku roku tak aby go wykorzystać mniej więcej do kwietnia. Na sklepie w zimę zimno bo oszczędzają na ogrzewaniu. Umowa na 1/2 etatu, a wyrabia się praktycznie cały. Jak ktoś ma chody to robi na rano, jak nie ma to większość zmian ma na popołudnie. Ciągle ktoś się zwalnia albo bierze L4 od psychiatry bo ludzie nie wytrzymują już psychicznie.

Jaro "ODOL"

I tak ja tu rządzę Jaro ODOL książę T1 na zawsze lamusy !

ler

Niech zwolnią tych co oddają dobre wózki rozladunkowo załadunkowe na złom a karzą nam jeździć tymi nowymi tramwajami z których można wypaść. Kierownicy to muly bo twierdzą że te wózki są cudowne.

irek
@ler

Teraz to ciebie oddadzą cepie na złom

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
fresh

No i dobrze przeciez narzekacie a teraz juz mowicie o grupowych zwolnieniach juz jestescie obsrani ...cholota zenada niech zwolnia tych co na L4 siedza bez przerwy i opierdalaczy...

Ciche ucho

Kochani dowiedziałem się że podobno grupowe zwolnienia idą a tesco zaczyna zatrudniać zamiast Polaków Łukraine

Jaro "ODOL"

Jestem kierownikiem i mam wszystkich gdzieś

jamaajkka
@Jaro "ODOL"

Przyczepiles się do tego odola jak rżyd do psiego ogona. Na dodatek wypisujesz na niego bzdury na forum i w kiblu. Człowieku lecz się.

irek
@jamaajkka

Jamaajkka żyd jest poprawnie tępa strzało

Demasko

Hahahaha @Franek coraz lepsze teksty. Ten jest moim nr1 od dzisiaj "Doradca klienta, obsługa klienta na najwyższym poziomie, udzielanie informacji handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony towar " Hahaha. Nie prościej napisać kasjerka? Za marne grosze i 3/4 etatu. Hahaha. Praca marzenie. Powinni Cię zwolnić i zatrudnić kogoś kto mniej się rzuca w oczy takimi debilnymi opiniami. Swoją drogą ciekawe czy dużo płacą za pisanie tych lipnych komentarzy. Cały gowork jest zasypywany tym scierwem. Pracodawcy naprawdę muszą być zdesperowani.

ktos

No ja juz sie postaram zeby cie do Piotra i Pawla nie zatrudnili......masz jak w banku buraku

@ktos

Możesz moja ciepłą kiełbachę włożyć do ust i possać ale tylko jak ci pozwolę pastuchu. Ale najsampierw powybijam ci wszystkie zęby których i tak masz nie wiele kasztanie

Stary Retrakarz

Tobie wsadzę ty ciasna ciotko będziesz jęczał jak dziewica wezmę cię do piotra i pawała będą tam chamy jechały cię w odbyt przykrasie pedałku :)

Stary Retrakarz

Ja tam idę do Piotr i pawła jeszcze tylko na odpierdalam na koniec w tej wsi tesco pobije paru kierowników i sajonara buraki pastuchy z pola

Głos rozsądku

"Pracodawcom coraz trudniej znaleźć nowych pracowników, a jeszcze trudniej jest ich utrzymać. Ponad 13 proc. pracodawców deklaruje, że podniesie wynagrodzenia. To dwa razy więcej niż rok wcześniej, mamy więc rynek pracownika – mówił w programie dzieje się na żywo Maciej Witucki, prezes Work Service. Robotyzacja wcale nie zabiera miejsc pracy, firmy prowadzą ogromne poszukiwania pracowników średniego i niższego szczebla, najtrudniej znaleźć pracownika fizycznego. Spawacz czy operator wózka widłowego bez problemu znajdzie pracę – mówił Witucki. Wielkopolska, Dolny Śląsk, Śląsk, Mazowsze – tam rynek jest najbardziej chłonny i brakuje tam pracowników" Czekamy co na to nasze kochane Tesco. Podwyżki nie było już od baardzo dawna.

ojcic

Nie wiemy o jakiej kamili mowa ale kierwnicy tesco maja to do siebie ze maja wyprane mozgi i bredza od rzeczy i wymyslaja bzdury.

ktoś

Jezu ludzie! Czy to wasze Tesco wyplulo w naszą szamotulska okolicę taką chodzoca beznadziejną kierowniczke sklepu Kamile? Jeżeli tak to błagam w imieniu swoim i innym: na litość boską Zabierzcie ją spowrotem!!!!!! KATASTROFA!!!

heniek

To nie to forum. To forum magazynu tesco w Teresinie.

andrzej

Fresza mam tam gdzie slonce nie dochodzi. A takze retrakarzy ktorzy maja z niego przyjsc i wszystkich innych ktorzy nas mieszaja. Fres to jest calkowicieinna praca , inni ludzie,gorsze warunki pracy' calkowite dno. Po tylu latach zmienic prace na gorsze mowiac nam ze to zdobywanie nowych umiejetnosvi bez naszej zgody to tak pozbycie sie kulawego i statego psa ktorym nie jestesmy.

Retrakarz 2 zmiany

A ja jak dziadek jaram pety w kiblu i mam (usunięte przez administratora) na wszystkich jeszcze teraz bede napierdzielał sztynks po kiblach i (usunięte przez administratora) mi zrobicie leszcze !

Helena

Ty zryw my już mamy ciebie dość ty krępy tępy kaprawy przypałowcu !!!

zryw

Nadeszła od operacyjnego depesze. 5 osób z t1 wyrzuca na fresza. Magazynierzy puszczą swad i zwieja stąd. Frajerów szuka?

Mati T1
@zryw

A ciebie kondonie zbiją na parkingu i naszczają na ciebie za ściemnianie bucu !!!

Fioletowa Niunia
@zryw

To prawda akurat. W zamian za to dostaniecie od nas 5 nowych retrakarzy, a wasi najbardziej niepokorni pójdą w regały pewnie.

Retrakarz
@Fioletowa Niunia

Ja jak pójdę w regał na stałe to od razu w ryło walę pierwszego lepszego kierownika ale tak żeby już nie wstał

stary teskowy
@Fioletowa Niunia

Wiesz gdzie możesz wsadzić swoich Retrakarzy? Nie chcemy tu żadnych nowych ludzi a waszym freszem się brzydzimy. Wolimy wybrać bramę niż pracować w takich warunkach,z takimi kierownikami i z takimi ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO