SAF S.A.

Opinie o SAF S.A.

była

A ja powiem tak: Pracowałam, nie długo ale bardzo intensywnie. Oddałam całą siebie tej firmie(usunięte przez administratora) już nigdzie nie będę umiała się zaangażować. Nie doceniają lojalności i oddania, nie doceniają dobrej roboty, klepią Cię po ramieniu a potem wywalają jak .... (usunięte przez administratora)Płacą dobrze, ale do czasu potem szukają gdzie można przyciąć i obciąć. Moje zdanie.

hm

jeśli w ogóle ktoś rozpatruje pracę w windykacji firmy ukaranej za łamanie prawa, to ja współczuję. nie macie innych ambicji tylko dzwonić i straszyć ludzi? praca nieszczęście. współczuję.

Realista

Zapomnij o tej firmie, poszukaj bardziej stabilnego zatrudnienia z lojalnym pracodawcą - tak będzie lepiej dla Ciebie. Pozdrawiam.

aaaallleee

Powiem tak... ściany mają uszy, w firmie mega plotkarstwo, Zarząd chwiejny jak chorągiewka... niestety :/ w firmie jest tylko kilka osób - wieloletnich pracowników, z którymi Zarząd sie liczy... Reszta to tylko pionki, i predzej czy póżniej każdy się o tym przekonuje. Dobrych i sumiennych pracowników za kiwnięciem palca wywalają - za nic :/ pracowników zwalniają masowo, falami. Częste obcinki pensji, w innych działach brak premii... Lata lata wstecz było super. Teraz kiedy kasa zaczęła Zarządowi przysłaniać oczy, już tak super nie jest. Na chwile obecną nie polecam pracy w tej firmie. Wizyta na rozmowie kwalifikacyjnej złudna - bo firma powierzchownie wydaje się być super... Ale nie dajcie się zwieść... Pozdrawiam

@aaaallleee

Całkowicie się zgadzam ...

Wypłaty i premie (dość niskie) wypłacane regularnie. Ludzie - jak wszędzie jedni w porządku, inni czekają na okazje żeby kogoś obgadać(usunięte przez administratora)

Brawo REALISTA !

(usunięte przez administratora) niedocenianie i nie szanowanie za grosze...

Wojtek

Nie polecam. Manipulują, bałagan, itp.

były
@Wojtek

W pełni popieram. Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodzi się na prace w takich warunkach.

mxkyz

Każdy ma swoje subiektywne zdanie, które należy szanować. A fakt, że już tam nie pracuję nie wynika z tego, że pracowało się źle - wręcz przeciwnie, czasami inne sytuację życiowe skłaniają do takich działań. P.S. Fora tego typu służą wyrażeniu opinii na temat danego pracodawcy a nie komentowaniu odmiennego zdanie innych ludzi. Pozdrawiam.

@mxkyz

Gdyby było tak jak twierdzisz, to ta działalność obroniła by się sama, bez zbędnej pomocy wazeliny jaką prezentujesz własną osobą. Ponadto to forum posiada opcję odpowiedzi na dany post, z której w tej chwili korzystam, aby uświadomić ci że jesteś palcem robiona.

Realista

Hahaha :) Na prawdę musi być tam kiepsko skoro ludzie nadal tam pracujący skłaniają się do pisania już takich bzdur o tej pseudo firmie, twierdząc że są byłymi pracownikami. Wynika na to że zaczyna brakować konkretnych osób do pracy. Szczerze się uśmiałem :)

HaHa

.....o co chodzi jest powyżej, zachęcam do czytania ze zrozumieniem... zbędne jednak wydaje się dalsze wdawanie się w "dyskusję" wszystko ZOSTAŁO POWIEDZIANE ...

mxkyz

Czas na prawdę o SAF S.A. Miałam przyjemność pracować w opisywanej wyżej firmie. Po 2 latach pracy mogę z czystym sumieniem napisać: - Zarząd: osiągnęli bardzo dużo ale pomimo tak dużego sukcesu wciąż pozostali ludźmi, na których zawsze mogłam liczyć - wspaniali ludzie, praca z takim zespołem to prawdziwa przyjemność (nie tylko praca)!!! z taką ekipą można było się też dobrze pobawić :) - wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie, premie wypłacane terminowo Dla wyjaśnienia: nie pracuje już w SAF-ie moja opinia to zbiór doświadczeń, które miałam okazję zebrać przez te 2 lata. Zdecydowałam się na wyrażenie swojego zdania (nigdy tego nie robiłam w taki sposób), ponieważ jest na prawdę przykro czytać komentarze, które w dużej mierze mijają się z prawdą (w moim odczuciu). Czas spędzony w tej firmie to zdobycie cennej wiedzy, doświadczenia, miłych wspomnień i przyjaźni, które nadal trwają. Podsumowując: JAKO BYŁY JUŻ PRACOWNIK POLECAM FIRMĘ SAF S.A. JAKO WARTOŚCIOWEGO PRACODAWCĘ!!!

śmiech i bezczelność

do andy - 2014-03-09 21:00:04 szkoda tylko ze niekompetentne pasozyty otrzymują jescze raz tyle, jednych sie wyciska jak cytryny bezczelnie kopiac po drodze a inni za mily usmiech czy wredne komplementy dostają podwójną najnizszą krajową. Prosze wybaczyc ale czy stwierdzenie, że "że wiele firm nie płaci tej najniższej" ma oznaczać ze powinnismy po nogach całowac zarząd , ze ja dostajemy ?! - GRATULACJE !

bzdury
@śmiech i bezczelność

Bzdurne te dyskusje i argumenty o zarobkach. Całować zarządu po nogach nikt Ci raczej nie każe - tak samo jak podejmować pracy za najniższą krajową. Podjąłeś decyzję, że bierzesz tę pracę to o co Ci teraz chodzi z zarobkami???

XY

"prowizje otrzymujemy- każdy taką na jaką zapracuje" !!!!!! nie rozsmieszaj mnie - mówią Ci cos słowa: " jak bedziesz chciala taki sam procent przy takim duzym splywie to "XX" i tak obetnie,przeciez wiesz o tym" ?????? zajechac sie tam mozna a nawet 50 zl podwyzki ciezko po kilku latach pracy z niewiele wiecej niz najnizsza krajową

bzdury

(usunięte przez administratora) .kompletna bzdura, zarobek prawie najnizsza krajowa

DKS

...własnie, właśnie... największym problemem tych, którzy wypowiadają się na tym portalu jest to, że nie wiedzą kto i co robi w SAF, bo po prostu nie są pracownikami tej firmy :) (usunięte przez administratora) ma swoje zdanie, charakterek, lepsze i gorsze strony, ale jeśli poprosisz ją o pomoc zawsze pracę swoją wykona z największą starannością i to akurat nie podlega dyskusji. Zgodzę się, że "Szeregowy" nie może o tym wiedzieć, bo z pomocy, jak to określiłeś marketingu nie masz potrzeby korzystać. P.S. Po co Ci wiedzieć czym zajmuje się Pani (usunięte przez administratora)...? -są ciekawsze tematy ;)

szeregowy
@DKS

Tak,nie mialem potrzeby zbyt wiele korzystac a dobrze byloby wiedziec czym sie (usunięte przez administratora) jeszcze kilka osob w tej Firmie zajmuja.

windykator

Każdy kto pracuję w SAF i jest obyty w temacie, to wie że prawie każdy post w pozytywnym charakterze jest zamieszczony przez pewną osobę z marketingu.

m

Bedzie premia, a pani ola jest pewno wdzieczna za taka pomoc:) chyba ze sama uzyla twojego nazwiska zeby wiarygodnie bylo. Jestescie mega smieszni. Pozdrawiam!

zainteresowany

Piszesz, że chcesz zarabiać 7-8 tyś, a podpisałeś umowę na 1,5tyś.? Papier roznosiłes w SAF? To co tam można jeszcze robić?

DKS

W SAF S.A. jest Pani(usunięte przez administratora) która robi super oferty dla Klientów. Naprawdę pełen profesjonalizm. Oczywiście polecm wszystkim zainteresowanym :)

szeregowy
@DKS

Hmm "(usunięte przez administratora) co nikt nie wie co i po co w tej firmie robi,a jednak robi-reklanuje sie na goworku:)

do Robercika

Jesteś jakiś popaprany! przejęzyczyć się każdy może a co dopiero "kliknąć" nie tę literkę! Po to są rozmowy kwalifikacyjne, żeby przyszły pracownik mógł wyrazić czego oczekuje a pracodawca ze swojej strony co może zaoferować. Nikt nikogo nie zmusza do podpisania umowy! i owszem są dni kiedy mamy dość ale to nie tylko w SAFie bo w każdej firmie zdarzają się mniejsze lub większe nieporozumienia. Jestem na te 8,5 w skali do 10 zadowolona z tego gdzie pracuje. (a to dużo) Jeżeli chcesz zarabiać takie pieniądze o jakich piszesz to proponuję założyć własną działalność i utrzymać ten cały "swój SYF w Polsce" SAF tworzy stanowiska pracy i dziękuję za to tym dwóm łebskim "chłopakom" PS jest możliwość takiego zarobku o jakim piszesz, kwestia tego do jakiego działu trafisz, jako reprezentant możesz sporo zarobić, zależy tylko jak dużo poświęcisz czasu w pracy (nie ma co popijać kawki tylko (usunięte przez administratora) Dziś nie znajdziesz nigdzie pracy, gdzie się stoi czy się leży to Ci pensja przynależy. Aby zarobić, trzeba się narobić....

Robercik
@do Robercika

Hahaha to się uśmiałem :) Aż mi się przypomniało że typ który przeprowadzał wstępne trzy dniowe szkolenie, zbladł gdy go uświadomiłem że mam włączony dyktafon w telefonie :) Czyżby się bał o własną skórę mówiąc o zarobkach rzędu 7-8 tyś., oraz o premii po kilku miesiącach pracy ? Prawda jest taka że po trzech miesiącach po umowie na okres próbny, z 1500 zł zrobiło się 1550 zł, oraz absolutnie żadnych zapisów na temat premii od wykonanej pracy. Na moje pytanie "A co z premiami które miały mieć miejsce ?", odpowiedziano mydleniem oczu że będą do umów aneksy :) Zejdźcie na ziemie, ponieważ żadnych aneksów nikt z zatrudnionych wtedy osób nie zobaczył, ja osobiście się tego nie spodziewałem po firmie która tak oszczędza na papierze :)

do zainteresowanego.

w skali od 0-10 oceniam pracę na 8,5, pensja w terminach wypłacana, warunki na jakich będziesz pracować negocjujesz w trakcie rozumów kwalifikacyjnych.

Zostaw merytoryczną opinię o SAF S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SAF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAF S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAF S.A.?

Kandydaci do pracy w SAF S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAF S.A.