CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.

Nasi pracownicy nie płacą za szkolenia:)

Dora

faktycznie miła atmosfera (jak na firmę windykacyjną) oraz konkretne zarobki w momencie wypracowania sobie pewnych schematów działań. Ci "na górze" też są... po prostu ludźmi.

Robert
@Dora

Jakie stanowisko zajmujesz w firmie Consentia Inkaso? Twoim zadaniem jest kontaktowanie się z dłużnikami, czy może wykonujesz zupełnie inne obowiązki? Przedstaw proszę, jak kształtuje się wynagrodzenie, które oferuje pracodawca na początku zatrudnienia. Czy jest ono na tyle korzystne, że poleciłbyś tę firmę innym osobom?

#zibi

Stała pensja, kilka rodzajów prowizji, wynagrodzenie na czas, w porządku pracownicy i kadra zarządzająca, obsługa Klientów z całej Polski.

Może_kiedyś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Ile lat pracują tam pracownicy? @Pracodawca

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.?

Ola

Jakie są godziny pracy w consentia?

Nowy wpis

@Ola

Godziny pracy BOK w Silesia Office Center to 8-16. Aktualnie prowadzimy rekrutację, więc zapraszamy do składania aplikacji :)

Zdecydowanie nie powinno być u nas takich sytuacji. Jeśli otrzymał/a Pan/Pani od nas fakturę, która wg Pani/Pani została wystawiona błędnie, to bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt: 32 205 1 205

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansowych? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy w CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

DDP

Tak, zapewnia.

Luiza

Najgorsza firma windykacyjna z jaką mięliśmy okazję współpracować. Dzwonią, naganiając klientów , obiecując łatwe dla nich wygranie sprawy, co niestety jest nieprawdą. Za nieudaną windykacje żądają jeszcze wynagrodzenia ! Wiec finalnie jesteśmy stratni dwa razy. Nie polecam ! Firma porażka! (usunięte przez administratora)

@Luiza

Opinia bardzo niesprawiedliwa :(

Pck
@Luiza

Po wysłaniu jednego listu do klienta żądają za rozwiązanie sprawy 10 % nie zrobili ww mojej sprawie całkowicie nic! Typowi (usunięte przez administratora) i naciągacze!

@Pck

Po przyjęciu zlecenia windykacji dłużnik jest niezwłocznie informowany o podjęciu czynności windykacyjnych przez CONSENTIA Inkaso. Od tego momentu każdą spłatę zobowiązania - nawet jeśli została zrealizowana tego samego dnia - należy uznawać jako efekt czynności windykacyjnych. Prawo do ustalonego wynagrodzenia prowizyjnego jest zatem w pełni uzasadnione. Zwracamy uwagę, że wierzyciel ma prawo domagać się od dłużnika zwrotu poniesionych kosztów windykacji. Umowa z Consentia Inkaso przewiduje również dochodzenie tych kosztów od dłużnika zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych (Dz. U. z dnia 8.03.2013 poz. 403 art. 10)

Jak wygląda sprawa grafiku w Consentia Inkaso Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Junior

godziny otwarcia wyświetlają się na wizytówce w Google

Agnieszka
@Junior

Dzięki za informacje. Ogólnie pracujesz tam? Co możesz napisać o atmosferze i zarobkach?

Ile jest zmian w Consentia Inkaso Sp. z o.o.?

jedna

Pozytywnie wspominam pracę w tej firmie. Nigdy nie pracowałem z klientem biznesowym, ale dzięki odpowiedniemu wdrożeniu poradziłem sobie i miałem z tego ogromną satysfakcję. Duży plus dla firmy za atmosferę, która tam panuje + wsparcie osób bardziej doświadczonych. Pozdrawiam b.

Fajnie ze masz pozytywne wrażenia. :) rozumiem ze firma inwestowała w tych bardziej doświadczonych? A co z początkującymi pracownikami, nie mogą liczyć na wsparcie?

@Ewa

Zanim zdobyłem doświadczenie też byłem początkujący.

Handel stalą_mazowieckie

Firma zasługuje na rekomendację, ponieważ cały proces windykacji przeprowadzony zgodnie z przesłaną ofertą. Jesteśmy zadowoleni, firma odzyskała środki od naszego klienta. Polecamy.

Nolan

pracowałem 2 lata temu, dobra praca na początek

Polecam nie marnować swojego czasu na rekrutację. Proponują zarobki słabsze niż w Biedronce na kasie. Najniższa krajowa i premia podobno stała 500zl... PRZEDE WSZYSTKIM jest to pozyskiwanie telefonicznie klientów.... Ogłoszenie, które wisi na internecie ma się nijak do realnych obowiązków. Zwykły wyzysk.... Ale przecież nigdzie nie dostaniesz więcej! Klasyczna gadka. Szanującym się ludziom radzę omijać szerokim łukiem.

@Kandydat

Szanowny Panie Wojciechu (usunięte przez administratora) Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie. Wskazujemy też treść aktualnego ogłoszenia (specjalista ds. finansowych), na które Pan odpowiedział i które znajduje się na jednym z portali, w kategorii: Praca / Call Center/ konsultant telefoniczny 3 500 zł - 6 000 zł/mies. brutto Szukamy energicznej, komunikatywnej i nastawionej na rozwój osoby. Mile będzie widziane doświadczenie związane z obsługą klienta biznesowego. Wymagane prawo jazdy kat B. zakres obowiązków: przeprowadzanie wywiadów handlowych z przedsiębiorcami weryfikacja dokumentacji handlowej i procesowej negocjacje handlowe i windykacyjne oferujemy: wynagrodzenie stałe (zależne od udokumentowanego doświadczenia) plus motywujące premie perspektywy awansu i rozwoju zawodowego, zgodnie z ustaloną ścieżką kariery pomoc i wsparcie przełożonych ----- Panie Wojciechu, hmmm… zupełnie nie rozumiemy Pana oburzenia. Nie wskazaliśmy Panu na żadne inne obowiązki ponad te, które znajdują się w ogłoszeniu. Powinien Pan również przed spotkaniem zapoznać się proponowanymi na początek warunkami finansowymi. Nasze ogłoszenie wyraźnie wskazuje na obsługę klienta biznesowego. Nie wykazał Pan w CV takiego doświadczenia - nie było zatem podstaw, by z góry założyć, że sprawdzi się Pan w pracy w firmie windykacyjnej B&B i zaproponować Panu wyższą stawkę. Rozmowy telefoniczne to oczywiście jeden z ważnych elementów naszej pracy. Nie sprowadzają się one jednak do "telefonicznego pozyskiwania", ponieważ większość naszych nowych klientów jest z poleceń lub leadów. Mimo wymuszonej przez portal kategorii ogłoszenia (Call Center/ konsultant telefoniczny), charakter pracy w CONSENTIA INKASO - firmie windykacyjnej obsługującej wierzytelności B&B - jest bardzo odległy od pracy w typowym call center. Proszę zauważyć, że wymagamy m.in. prawa jazdy kat. B ;) Życzymy oczywiście powodzenia w szukaniu nowej pracy!

Alek
@CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.

rzeczowa odpowiedź, która rozwiewa wątpliwości:)

Pan Wojciech
@CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.

Pięknie - udostępnianie danych osobowych w czasach RODO - czysta reklama! Przede wszystkim, nie aplikowałem nigdy w życiu na stanowisko do pracy w call center, bo NIE INTERESUJE MNIE TAKIE STANOWISKO. Wrzucam ponizej na ktore stanowisko aplikowalem: WINDYKATOR CONSENTIA Inkaso należy do ścisłej czołówki firm świadczących kompleksową obsługę należności gospodarczych. Szukamy energicznej, komunikatywnej i nastawionej na rozwój osoby. Mile będzie widziane doświadczenie związane z obsługą klienta biznesowego. Wymagane prawo jazdy kat B.    zakres obowiązków • przeprowadzanie wywiadów handlowych z przedsiębiorcami • weryfikacja dokumentacji handlowej i procesowej • negocjacje handlowe i windykacyjne oferujemy • wynagrodzenie stałe (zależne od udokumentowanego doświadczenia) plus motywujące premie • perspektywy awansu i rozwoju zawodowego, zgodnie z ustaloną ścieżką kariery • pomoc i wsparcie przełożonych   Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16. kontakt Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w formacie pdf.

@Pan Wojciech

1. Kolejny raz zwracamy uwagę: nie prowadzimy call center i nie szukamy osób na takie stanowisko. To kategoria, w której znajduje się ogłoszenie. 2. Nie udostępniamy danych osobowych. Administrator usunął pierwsza literę Pana nazwiska a nie Pana nazwisko. Proszę więc nie rozpowszechniać fałszywych informacji tutaj i na naszej wizytówce google. 3. Nie zamieściliśmy nigdzie oferty pracy na stanowisko "WINDYKATOR", tylko na stanowisko specjalista ds. finansowych, które znajduje się w dziale Call Center/ konsultant telefoniczny na portalu OLX. 4. W naszej ofercie są ponadto zawarte informacje o zarobkach.

Firma Budowlana

Zadłużenie odzyskane razem z kosztami windykacji zgodnie umowa. Polecam

Czy Consentia Inkaso Sp. z o. o zapewnia pracownikom umowę o pracę czy zlecenie?

@Kandydat

Zapewniamy umowę o pracę, ale na podstawie zlecenia też można z nami współpracować

Nieskuteczne działania, nie wyraźne warunki współpracy w umowie, a potem klient dostał fakturę z ogromną kwotę do zaplaty i klient nie rozumie dlaczego. Chyba w taki sposób zarobi a nie ze ściągania długu

W przypadku poświadczenia przez Zleceniodawcę nieprawdy lub zatajenia istotnych dla prowadzonej sprawy informacji, Zleceniodawca może zostać obciążony określoną w umowie karą umowną. Dotyczy to sytuacji, które mogą skutkować roszczeniami odszkodowawczymi ze strony podmiotów, wobec których podejmowanie działań windykacyjnych okazuje się nieuzasadnione

Na każdym etapie wykorzystujemy wszystkie prawnie dopuszczalne możliwości, by odzyskać pieniądze. W okresie pandemii wprowadzono szereg przepisów, które są dla dłużników parasolem ochronnym. Tym samym utrudniają one wierzycielom odzyskanie należności, wydłużając cały proces i często uniemożliwiając skuteczne działania. Prosimy o kontakt pod nr 32 205 1 205 lub bezpośredni kontakt do opiekuna, w celu wyjaśnienia Pana sprawy.

anonus

Nie polecam, na kilu forach widziałem opisy, które kropka w kropkę były moja sprawą. i się niestety sprawdziły. Firma bierze sprawy robi windykacje nieskuteczna, potem sprawę do sądu zgłaszają i ją ulewają nie starająca się o nic potem kolejne sprawy i tak dalej. a na końcu jak się rezygnuje to przysyłają faktury spore za nieukończone sprawy. Brak raportów i tyle. tylko wszystko zdalnie robią. niestety nie polecam firmy nikomu. chybże chce stracić nerwy i pieniądzem. bo tu ich na pewno nie uzyska.

@anonus

UMOWA ZOSTAŁA PRZEZ PANA ROZWIĄZANA PO PODJĘCIU CZYNNOŚCI PROCESOWYCH przez naszą kancelarię. Potwierdzamy, że w takim przypadku przysługuje nam zwrot kredytowanych przez nas kosztów obsługi prawnej, o czym był Pan wcześniej uprzedzony. Chcielibyśmy również odnieść się do dalszych Pana uwag. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja uwarunkowana odzyskaniem wierzytelności dla naszych klientów, dlatego na każdym etapie prowadzenia spraw dokładamy wszelkich starań, by odzyskać pieniądze – "olewanie spraw" (cyt.) nie byłoby zatem w naszym interesie. Zakres czynności w ramach windykacji polubownej wyszczególniony jest w umowie. Nieoceniony jest na tym etapie bezpośredni kontakt z dłużnikiem, ponieważ skutkuje najczęściej doprowadzeniem do ugodowego zakończenia sprawy. Oczywiście, nie wszystkie sprawy do pozytywnego zakończenia wymagają takiego kontaktu, jak i – mimo wielu różnych zabiegów - nie we wszystkich sprawach można taki kontakt z dłużnikiem nawiązać. Część spraw rzeczywiście załatwiamy zdalnie, jednak dotyczy to częściej załatwiania formalności i kontaktu z klientami, a nie z dłużnikami. W przypadkach, kiedy polubowne zakończenie sprawy nie jest możliwe, nasi klienci mogą rozwiązać umowę, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Pozwy przeciwko dłużnikom przygotowywane są zawsze za zgodą i decyzją naszych klientów, co wymaga podkreślenia, ponieważ z wpisu można wnioskować co innego. Prowadzimy sprawy przed sądami powszechnymi na terenie całego kraju. Niejednokrotnie są to wielogodzinne rozprawy, wymagające czynnego i bezpośredniego udziału pełnomocników procesowych - adwokatów lub radców prawnych. Ponownie zwracamy tu więc uwagę na fakt, że umowa została rozwiązana w trakcie czynności procesowych. Informacje o bieżącym statusie prowadzonych spraw są udzielane na bieżąco – telefonicznie lub mailowo. Nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez odpowiedzi. W związku z pandemią część naszego personelu przebywa aktualnie na kwarantannie lub izolacji, dlatego kontakt telefoniczny z Pana opiekunem mógł być w ostaniem czasie utrudniony. Bardzo żałujemy, że nie mieliśmy możliwości, aby Panu pomóc. Zależy nam również na tym, by wyjaśnić wszystkie okoliczności, które skłoniły Pana do napisania tej opinii, dlatego prosimy o kontakt pod nr 32 205 1 205.

Jarosław W

Firma daje uczciwe warunki umowy. Panuje przyjazna atmosfera. Polecam

Czy firma Consentia Inkaso Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nasi pracownicy nie płacą za szkolenia:)

Zostaw merytoryczną opinię o CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

CONSENTIA Inkaso Sp. z o.o.