SAF S.A.

Opinie o SAF S.A.

Haha

Zostala donosicielem? No coz to jedyna mozliwosc utrzymania sie w tym dziale.

Beata

@Jenny, co masz na myślisz, pisząc, że praca w SAF zależnie od działu wygląda różnie? Czy masz na myśli zakres obowiązków czy trudność pracy? Czy można zmienić dział zależnie od preferencji? Czy próbowałeś w jakiś sposób pozytywnie wpłynąć na zmianę atmosfery? Sytuacje, o których wspomniałeś powinno się zgłaszać przełożonym.

Jenny
@Beata

@Beata o to, że są działy gdzie jest większy szacunek i działy gdzie słownictwo pani kierownik to istny rynsztok. Od donoszenia to saf ma już swoich pupilków, a ludzie którzy nie pracują za długo lepiej aby się nie skarżyli bo będzie "out"

Jenny

Czytam i nie wierzę. Praca w SAF w zależności od działu wygląda różnie, lecz z czystym sumieniem nie polecam. Poniżanie pracowników jest na porządku dziennym, wszyscy o tym wiedzą i milczą, bo starym pracownikom wszytko wolno. Chcesz się utrzymać to trzeba wchodzić odnosić na innych. Poza tym wulgaryzmy w tej firmie to istna patologia.

Prawdziwy pracownik

Nie wierzę w to co czytam. Każdy doskonale wie, że w tej firmie wątpliwościami nie mozna sie dzielić nawet z kolegami a co dopuero z szefem bo dziala system uprzejmie donosze i wtedy się zaczyna. Raz powiedziałam, że mam wątpliwości co do pewnej sprawy a po tygodniu byłam pierwsza w kolejności do zwolnienia i odwrócono kota ogonem. Na spotkaniach z szefową nikt nie chcial siedzieć nawet naprzeciw niej..to byla parodia jak ludzie po 30-tce biegli jak dzieci zajac miejsca gdzie siedzi się jak najdalej od tej pani. Kto tam pracuje niech sie uderzy w pierś bo dobrze wie o czym piszę.

annia
@Prawdziwy pracownik

A jak dawno temu tam pracowałaś?

Pracownik na szczescie byly
@annia

Taaaak jasne..najlepiej zapytać tendencyjnie jak "dawno temu"

Beata

@Niehejter, potencjalni kandydaci doceniając na forum opinie poparte argumentami. Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami o firmie SAF. Wspomniałeś, że firma wprowadza zmiany. To pozytywny sygnał, który świadczy o rozwoju firmy. Czy orientujesz się na jakie stanowiska są obecnie poszukiwani pracownicy? Jakie doświadczenie należy posiadać, żeby dostać pracę w tej firmie?

Niehejter

Zapewne wiele sytuacji, które opisujecie miały miejsce w przeszłości i z tego co widzę nikt tego nie neguje, ale ilekroć zerkam na to forum to odnoszę wrażenie że wiele osób żyje tylko tym co było kiedyś. Przecież to świetnie, kiedy firma wprowadza zmiany, widocznie wyciąga słuszne wnioski. To przykre widziec jak każdy czeka na negatywne komentarze bo tylko takie uznawane są za autentyczne. Systematycznie śledzę wpisy na temat różnych firm i w większości przypadków potwierdza się to co zostało opisalem wyzej - hejt sprzedaje się najlepiej.

D

Z własnego doświadczenia mogę polecić pracę w terenie. Naprawdę nie ma tam na co narzekać. I coś co zawsze będę pozytywnie wspominać to firmowe imprezy, fajny klimat :D

Beata

@zwyklypracownik to, co opisujesz wydaje się być więc pozytywną praktyką. Nie w każdej firmie spotyka się to z taką otwartością lub szczerym komunikatem, a też nie każdy pracownik ma odwagę poruszać z przełożonym wszelkie tematy. @WP a czy wynagrodzenie windykatora w SAF S.A. wzrasta wraz ze stażem pracy w tej firmie?

WP

Uważam, że źle nie jest. Fajna atmosfera, fajni ludzie. Jedynym minusem jest wynagrodzenie - niestety. Uważam, że windykator powinien zarabiać znacznie więcej niż to co proponuje SAF.

ok

jak dla mnie jest ok. wiecie jak to jest, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Beata

@zwyklypracownik czy dobrze rozumiem, że jesteś zatrudniony w SAF S.A. ? Czy w takim razie próbowałeś szczerze komunikować się z pracodawcą w kwestiach, które sam wymieniłeś? Jaka była reakcja zwrotna? Na pewno przykłady pozytywnych reakcji na szczerość pomogą w podjęciu podobnych działań przez innych pracowników.

zwyklypracownik
@Beata

Oczywiście, że tak. Gdyby było inaczej, nie umieszczałbym takiego komentarza. Początkowo również nie byłem przekonany co do tego z jaką sprawą mogę pójść do swojego przełożonego. Ale z czasem stwierdziłem, że jeżeli nie będę otwarcie rozmawiał na każdy interesujący mnie temat to nikt się nie domyśli co mi siedzi w głowie. I tutaj duży plus, ponieważ wiele tematów które wspólnie poruszamy jest akceptowanych, natomiast jeśli nie, to dostaje informację dlaczego tak jest. Nie zawsze nasze pomysły są tak dobre jak nam się wydaje, ale o to właśnie chodzi aby z kimś to przegadać.

antywindykator

Ja, antywindykator, bardzo przepraszam wszystkich których tu uraziłem lub obraziłem swoimi wypowiedziami. Nie chciałem, aby komukolwiek było przykro. Jest mi wstyd, że pisałem nieprawdę.. Przepraszam raz jeszcze.

zwyklypracownik

Czytają poniższe komentarze, uważam że wiele rzeczy już się zdezaktualizowało.. Rynek pracy dynamicznie się rozwija i równolegle firma zmienia się na lepsze. Jednym z priorytetów na obecną chwilę są potrzeby pracowników – ale to działa w dwie strony, pracodawca oraz pracownik muszą ze sobą współpracować i przede wszystkim prowadzić „dialog”. Wydaje mi się, że wiele niepochlebnych komentarzy może wynikać z tego, że zawiodła komunikacja. Z własnego doświadczenia już wiem, że duża część osób w firmie jest raczej otwarta na propozycje oraz nowe pomysły, wystarczy tylko trochę odwagi aby pójść do szefa i porozmawiać :). Nie ma nic złego także w tym, aby zgłosić zastrzeżenia co do pewnych kwestii .. nie znasz zasad rozliczania premii, uważasz że komunikacja zawodzi, chciałbyś się doszkolić, etc. – nie siedź bezczynnie i nie narzekaj, tylko idź do swojego przełożonego i normalnie porozmawiaj, nikt Cię za to nie ukarze. Co do samej pracy, mnie osobiście pracuje się po prostu dobrze, ale może właśnie dlatego że mówię otwarcie o tym co mi się podoba, a co nie. Niewątpliwym plusem są na pewno sami ludzie i chociażby dla tej dobrej atmosfery chce się codziennie wstawać z łóżka.

Byly

Oni maja juz ekipe pracownikow na stałe, reszta jest zatrudniana w razie koniecznosci i zwalniana gdy jest mniej zleceń na zasadzie kogo lubie kogo nie. Panuje duzy stres, atmosfera jest napieta i nieprzyjemna a tworza ja czesto sami wspolpracownicy.

SAF ma opinię dobrego pracodawcy więc zupełnie nie dziwią mnie wasze wpisy. Podpowiedzcie czy szukają ludzi?

@Zainteresowany

Szukają szukają . Specjalista ds windykacji

Byly pracownik
@Zainteresowany

Litosci czlowieku....po co ten udawany komentarz. Wiadomo jak tam jest...jak zle i ze sa tam tylko osoby nie majace innego wyjscia. Sa i tacy ktorzy dlugo pracuja ale trzeba pamietac ze jest grupka nie do usuniecia i szeregowi zmieniani i traktowani jak sie chce.

po prostu ja

Praca w SAF jest pod każdym względem super! :)

eM

Pracuję tu ponad 10 lat i póki co nie szukam nowej pracy. Wiele osób ma taki długi staż pracy w SAF, więc zastanawia mnie tak duża liczba negatywnych opinii. Z jakiegoś powodu ci wszyscy ludzie caly czas tu pracują. Pensja przyzwoita i zawsze wypłacana na czas, atmosfera przyjazna [choć zdarzają się, jak wszędzie, konflikty], są imprezy, wycieczki. Nie ma problemu z urlopem, chorobą, nagłą nieobecnością. Nikt nie wymaga siedzenia i pracy po godzinach, a jeśli zajdzie taka konieczność - są dodatkowo opłacane lub przysługuje wolne do odbioru. Praca jak praca - w każdej są plusy i minusy. Jedna osoba jest bardziej zadowolona, a inna mniej.

Alter Ego

Ile obecnie zarabiają terenowi? Jaka jest rozpiętość wynagrodzeń?

taki/taka tikitaki

Ja jestem tylko ciekaw czy tam nadal pracuje Beata, Gosia i Edyta :)

nick
@taki/taka tikitaki

oczywiście, że pracują.

Ann

Ludzie w tej śmiesznej firemce kończą u psychoterapeutów i psychiatry po psychotropy. Depresje, nerwice, załamania nerwowe to efekt mieszania ludzi z blotem i braku szacunku dla pracownikow, dzieki ktorym firma ma pieniadze. Wstyd!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SAF S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SAF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAF S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAF S.A.?

Kandydaci do pracy w SAF S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAF S.A.