Wolimex

Opinie o Wolimex

noder 2010-04-25 23:21:31
zupełne dno
x 2010-06-24 19:58:11
jak się nie chce robić to tak piszesz
w 2010-09-02 21:45:18
najlepiej podaj numer konta aby przelewać ci kase bez wychodzenia z domu
anonim 2011-01-04 19:01:33
U (usunięte przez administratora) nigdy nie ma przyjęć do pracy. Ile razy przyjdziesz na drzwiach wisi kartka "BRAK MIEJSC PRACY" już od końca lutego ! Przyjdziesz w zimie powiedzą, że przyjdź Pan na wiosnę ! Jak zignorujesz kartkę na drzwiach i wejdziesz do kadr/sekretariatu to spotkasz tam dwie Panie. Gdy zapytasz o pracę to popatrzą na Ciebie z ironicznym uśmiechem, spojrzą po sobie pojednawczo i skwitują, że nie ma pracy, albo powiedzą pytać Pana (usunięte przez administratora)..... Dwa dni później spotykam znajomego, który mówi, że podjął pracę w Wolimexie, co okazało się prawdą. Jak nie masz znajomości to roboty tam nie dostaniesz. Tak jest w Limanowej.
Kowal 2011-01-06 11:53:37
Też z czymś takim się spotkałem.
anonim 2011-01-19 14:12:51
stabilna firma o długoletnim doświadczeniu warto złożyć podanie
Anonim 2011-01-20 12:08:00
Podań to nikt nie ogląda. Jak cię nikt nie wskaże palcem i nie poleci to podanie możesz sobie składać i składać do usranej śmierci
życzliwy_ 2012-08-23 07:44:23
wolimex to totalna klapa i dno. Robią z ludzi starających się o pracę idiotów..dwa razy tam byłem, i mimo dużo wcześniej obiecanego stanowiska zostałem odstawiony z kwitkiem. jeżeli ktoś ma godność, to radzę dać sobie spokój.
DIDIE 2013-09-24 10:24:43
Witam ,,Wolimex todobra firma .........pracownicy robią co chcą ,jeżdzą do domów kiedy chcą i to jeszcze firmowymi samochodami. A mało tego jeżdza gdzie chcą tymi też samochodami...Dobra firma ,,da mi ktoś instruktaż jak tam się dostać do pracy? Też bym chcia tak pracować . Pozdrawiam !!
oni 2014-10-04 23:17:04
witam ,hihi dobre paliwo podobno w wolimexie .......
jojo23 2014-11-03 13:11:54
taka doskonała firma a na wypłaty nie ma totalne dno i tyle!najgorsza firma z wypłatami
franke 2015-01-18 13:56:34
w sumie miesiac już minął od ostaniej wypowiedzi tu, więc może ktoś coś więcej wie o wypłacalności? niby profil firmy mi się podoba i praca w Wolimexie może być interesująca to mimo wszystko chciałbym pracować i realnie dostawać pieniądze, najlepiej jeszcze bez zwłok w czasie. Czy ktoś może powie czy sytuacja w tej firmie się polepszyła może?
roberrrrt 2015-03-29 16:03:48
o to wielka niespodzianka dla mnie że niby firma jest niewypłacalna. z tego co rynek obserwuję to nikt nic o tym nie wspominał do tej pory. taki upadek tak nagle to szok. ja chcę dalej się tam zatrudnić mimo wszystko natomiast bardzo się właśnie boję ze te ploteczki o opóźnionych pensjach których się nie wypłaca nagle okażą się jakimś cudem prawdą
ciekawy 2015-05-21 18:25:28
Witam, jak tam zarobki wyglądają na poszczególnych działach, stanowiskach. Może trochę merytorycznie podyskutujmy a nie lanie wody?
lilia 34 2015-11-16 14:12:15
kolego z tego co słyszałem to sa 3 oddzielne firmy Wolimex Wolimex Plus i Pawlimex a co do szkoleń to zapomnij.
tomek 2016-05-08 11:05:40
Ale skąd macie informacje, ze akurat na szkolenia nie bardzo można tu liczyć? Co prawda najcenniejsze, co t się zdobywa to faktycznie doświadczenie :)
Zostaw swoją opinię o Wolimex - Limanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolimex