Opinie o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

1.9/5
Na podstawie 147 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blue Education Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Blue Education Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education Sp. z o.o. w Warszawa

Kasia00009

Polecam tą szkołę ! :) Osobiście w zeszłym roku ukończyłam w Blue w Krakowie Florystykę i jestem bardzo zadowolona. Obecnie dzięki kwalifikacja jakie uzyskałam w Blue pracuje w swoim zawodzie. Pozdrawiam

Arrek93

Jestem na techniku turystyki wiejskiej i jest fajnie.

Jola

Ja jestem zadowolona z tej szkoły. Polecam

ILA

Pracuję w BLUE ponad rok. Ok, jak to w pracy - raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie nie narzekam. Wykonuję swoją pracę najlepiej jak potrafię, nabór do szkoły robię więc nikt się mnie nie czepia, a nawet i premie są :)

DR

Witam wszystkich forumowiczów, Szanowni Państwo, GO Work jest w gronie firm konkurujących z BLUE Education, Nova, czy AP Edukacja... Czy w związku z tym opinie publikowane na tym portalu można uznać za obiektywne? Wszędzie, w każdej organizacji popełniane są błędy, szczególnie w dużych organizacjach. Są okresy lepsze i gorsze. Naturalne jest jednak to, że skarżymy się publicznie kiedy jest nam źle, ale nie chwalimy kiedy jest dobrze. Ja zachęcam zawsze do osobistej weryfikacji u źródła. Pozdrawiam serdecznie, DR

Nauczyciel

Blue i Nova to ta sama sieć ten sam właściciel więc ta sama polityka. Nie polecam pracy w jednej i drugiej szkole. Chcesz być szanowanym, docenianym nauczycielem to nie w tych szkołach. Dla nich najważniejsze jest zatrudnienie nauczyciela za najniższą stawkę za godzinę jak tylko się da.(usunięte przez administratora)

K.L
@Nauczyciel

Opinia bezpodstawna.Jestem nauczycielem w Blue i nie widzę żadnych uchybień.Dyrektor dokładnie wszystkich nauczycieli informuje,jeśli czegoś nie wie się na pewno,zawsze można dopytać.Z multimediów można korzystać pod warunkiem,że się to wcześniej zgłosi-zasada ok.A zajęcia? W normalnych salach,gdzie na co dzień uczy się młodzież.Jaki miałaś/eś problem przynieść ze sobą termos ciepłej kawy czy herbaty?Bo dla mnie żaden problem.Nie umiesz się dostosować,to wypisujesz głupoty.Każdy szanujący się nauczyciel-potrafi się zorganizować.A Ty tego nie potrafisz.

@Nauczyciel

zgadzam sie, tez tam pracowalam

bighhhh
@K.L

OJEJ O JEJKU NIONIONIO

Mamba

Pracownicy są wymieniani co 2-3 miesiące,ponieważ w tej firmie liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż czyli podpisywanie umów o edukację.(usunięte przez administratora).Tak naprawdę to takie call center z większą liczba obowiązków za śmieszne pieniądze.Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora) Nikt na tym stanowisku nie zagrzał do tej pory miejsca dłużej niż parę miesięcy,Szkoda zachodu.

nauczyciel
@Mamba

zgadzam sie z opinią. Wywiązywałam się ze swoich obowiązków, zapytałam czy bede nadal uczyć to nie otrzymałam odpowiedzi. Dyrektor bał się szczerości ?

Idąc na rozmowę szłam na rozmowę o pracę na stanowisko ,,pracownik administracyjny,, a trafiłam na stanowisko call center. Kto tam pracował to wie o co chodzi liczy się sprzedaż!!!!

DSD
@pracownik

w jakiejkolwiek pracy jest określony zakres obowiązków.w zależności od rodzaju pracy z tym obowiązków należy się wywiązywać. Jak można szukać pracy nie wykazywać inicjatywy ? chcecie zarabiać pieniądze nie kiwnąwszy nawet palcem? W pracy należy być kreatywnym, wykazywać inicjatywę,rozwijać swoje umiejętności zawodowe i w każdym zawodzie można się wykazywać.Przestańcie narzekać - tylko weźcie się do pracy.

Patryk

Zapisałam się do BLUE na asystentkę stomatologiczną w Katowicach. Ogólnie jestem zadowolona. Zajęcia w centrum miasta, nauczyciele w porządku, panie w sekretariacie są cały czas te same więc nie ma problemu z załatwieniem sprawy. Kierunek który w innych szkołach jest płatny tutaj jest za darmo co bardzo mnie zachęciło. Dodatkowo egzaminy z kwalifikacji na koniec nauki również są darmowe.

Mietek

Uczę się w BLUE od pół roku. Nigdy nie było problemu z uzyskaniem jakiś info z sekretariatu, Panie zawsze pomagały jak nie mogłem dogadać się z nauczycielami. W sumie polecam i uważam że nikt nie powinien się bardzo sugerować komentarzami, tylko sam się przekonać.

Kiedy Zarząd wymienił dyrekcję w Blue od razu panuje lepsza atmosfera aż chce się teraz pracować. Dziękuję.

Ja przeniosłam się z Nova do Blue we Wrocławiu, bo tam się kierunek nie otworzył. Trochę się bałam, bo nie znałam szkoły, ale jestem bardzo zadowolona.

oli
@Monika

Przecież Blu i Nova to ta sama szkoła

elwira

ja polecam szkole w Krk, jestem zadowolona z nauczycieli, pracowni jak i organizacji zajec, jedyny minus to plany pozno przysylane

marek

Ja byłem na kierunku instruktor fitness i było spoko. Trafiłem na fajną grupę..Ważne, aby mieć odpowiednią frekwencję, bo gdy nie zliczasz to lipa i dodatkowe koszty..

Oleg Browczuk
@marek

Proszę znajdź mnie na fb. Mam kilka pytań. Też chcę robić kurs instruktora fitnesu. Ile to kosztuje i jak to wygląda.

zenek

Dziewczyno co Ty piszesz ! Chyba nigdy nie pracowałaś w administracji. Tą pracę w tej szkolę można porównać do call center!

Agnieszka

Jak nikt nie lubię pracować przy dokumentach i słuchaczach to może narzekać..ja nigdy na pracę w administracji nie narzekam.

pyska

Maria ... Słucham podziel się tą atmosferą co było ok? Podaj choć dwa przykłady, a będę bić Ci brawo ! ?????

maria

Ja pracowałam 6 miesięcy i nie zarabiałam tyle. Trochę więcej... Atmosfera jest ok.

wigor

Specjalista ds. obsługi klienta?? Ta nazwa kryje w sobie zupełnie coś innego, realnie wygląda to zupełnie inaczej!!! (usunięte przez administratora)! Plan ma być zrealizowany to jest motto tej szkoły ! Bardzo polecam pracę w tym miejscu, po kilku tygodniach się przekonasz jaki (usunięte przez administratora)

xxxa

Skoro odpowiada Ci taka "specyfika" pracy to naprawdę bardzooo Ci gratuluje i podziwiam ale chyba bardzo Ci zależy na pracy że jeszcze tam siedzisz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Blue Education Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Blue Education Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.