CLAVEY

Opinie o CLAVEY

Michu

Atmosfera raczej kiepska(każdy sobie rzepkę skrobie),możesz liczyć tylko na siebie.

już jej nie ma

Rex

Myślicie że jest przyszłość w tej firmie?

SJ

Zakończcie już te niczego nie wnoszące komentarze. Jest wam źle to poszukajcie sobie innej pracy. Myślę że już wystarczy tej demoralizacji innych pracowników.

Kondziu

Pracujemy, bo cały czas żyjemy nadzieją, że przejmie nas VWP.

enia

Jestem ciekaw dlaczego dalej pracujecie skoro wam się tak nie podoba i jest tu tak źle? Na rynku jest sporo ofert pracy. Odnoszę wrażenie, ze specjalnie zniechęcacie ludzi.

adam

hmmm nie wiem czy jest prawnie poprawne - umieszczanie nazwiska pracownika i wiadomości jego dotyczących bez jego zgody ....

Paw

O co chodzi Paw?

adam

no widzę że nie słuchacie się starszych pracowników i ich opinii . omijajcie tę firmę jeśli możecie ... Xawer - zmień dilera bo chyba za mocne prochy bierzesz :D :D

Info

Student, napisz tutaj na prv, o co lata. Powiem Ci co i jak: jan.pazdziernik@tlen.pl

ps
@Info

mamusia i tatuś również ?

Xawer

A ja jestem zadowolony. Polecam pracę w tej firmie

adam

dobry w robocie ? raczej we(usunięte przez administratora). co i tak nie gwarantuje sukcesu

Jak będziesz dobry w tej robocie może też dostaniesz paska służbowego,kto wie?

Tow

Dzięki adam, odpuszczę sobie ich w takim razie

Tow

Witam, Dostałem ofertę pracy w tej firmie jako automatyk. Jestem świeżo po studiach. Czy warto brać pod uwagę tę ofertę ?

Stm

A ja pytam gdzie jest Solidarność?

ps
@Stm

W Gdańsku

Obserwator

Ale ''masełko'' już na wstępie określił cel że pieniędzy nie będzie,dobre czasy chyba już się skończyły, wygląda to wszystko tak jak gdyby powoli ,,zwijali żagle'' wyciągnąć ile idzie i zwijać się do siebie. Ja tak to właśnie widzę ale czego się spodziewać, jeżeli nikt nie rozmawia z załogą.Niech robią tak dalej a zostaną sami z młodymi pracownikami.

Michu

Teraz sprowadzili do firmy człowieka który rozwiąże wszystkie problemy i bolączki tylko zrobi to kosztem pracowników a jak powiedział pieniędzy nikt nie zobaczy bo V.w. to kiepski płatnik

Kaj

Zapytanie do S.J jeżeli jest tak za pracownikami to jestem ciekaw dlaczego młody przychodzi za lepszą stawkę niż pracownik który pracuje dla was od początku(i to jest w porządku) robicie sobie z nas jaka! !!

Beny

Praca w tej firmie nie była dobrym doświadczeniem praca pod presją,(usunięte przez administratora)nie interesują ich problemy jakie są na dole ,,co ja Ci na to poradze musisz sobie radzić sam,, to odpowiedz jaką możesz usłyszeć od kierownictwa bądz majstra gdy masz problem.Tylko stawiają wymagania a od siebie nic w zamian-ogólnie nie polecam największemu wrogowi tej pracy.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CLAVEY - Września

• Jak się pracuje w CLAVEY?

Zobacz opinie na temat firmy CLAVEY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAVEY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAVEY?

Kandydaci do pracy w CLAVEY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAVEY