ramtex sp. z o.o.

Opinie o ramtex sp. z o.o.

anonim 2009-10-06 13:56:02
ślepy chyba jeszcze nie jestem, a to???: "Ponadto osoby współpracujące z nim w tejże firmie również nie zasługują na pochlebną opinię ze względu na takie samo krętactwo !!! ".
Sceptyk 2009-10-06 15:06:24
Hmm, bardzo wam drodzy koledzy/koleżanki osoby pracujące w R. musiały zajść za skórę. Ale nie widzę żadnych konketnych zarzutów - takich które by przekonały moją firmę do nie kontynuowania współpracy z firmą R.
Do Sceptyka 2009-10-07 18:14:13
Dorgi Sceptyku - Twoja firma może sobie współpracować z kim chce i nic nam do tego. To jest portal traktujący o pracy i te informacje które są tutaj umieszczane mają dać do myślenia ewentualnym pracownikom tej firmy. Wiarygodność właścicieli jest bardzo reprezentatywana dla całej firmy. Tylko tyle mam do napisania a jeśli Drogi Sceptyk poszukuje szczegółów no to chyba ktoś zapraszał do kontaktu z firmą Dramex.
Adam S. - reseller, Warszawa. 2009-10-12 22:41:04
O kogo wreszcie chodzi? o założyciela (w KRS jest dwóch) czy o pracowników? Znam 2 osoby z tej firmy i zawsze byli w porządku, jeżeli coś jest na rzeczy to takie sprawy załatwia się gdzie indziej (podpowiem np. w sądzie), a nie szafuje epitecikami. Wpisy bez konkretnych informacji i do tego anonimowe są tylko i nic więcej niż insynuacjami i pomówieniami. A do Dramex dzwoniłem, nikt nie obiera telefonów, więc to też ściema. Dla mnie to niskie zagrania konkurencji.
krytyk 2009-10-23 22:50:07
Widzę że nie ma już wpisu kolegi z Czech a szkoda bo on też był oszukany przez obecnego "prezesa". Czy to według administratora serwisu jest uczciwe? Wiarygodny serwis nie kasuje wpisów poszkodowanych.
wge 2009-10-23 22:53:38
Powiem Wam tyle ,że ta cała "firma" to jedna wielka ŚCIEMA !!!Nie mają żadnych skrupułów ani resztek godności. Nie dajcie sie ludzie oszukać !Dołączam się do reszty oszukanych...
KRZYSIEK 2009-11-05 22:30:16
Firma niesolidna , oszukują ludzi , szefom i handlowcom daleko do uczciwości , PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH !!!
Agnieszka G. 2009-11-06 11:56:19
Współpracuję z Ramtexem od 3 miesięcy i nigdy nie spotkałam się z żadną nieuczciwością . Fachowość i rzetelność to ich znak firmowy. Gorąco polecam !!
Agnieszka G. 2009-11-06 11:56:20
... 2009-11-06 15:21:27
oj chyba niektórzy lubią się podszywać pod innych , nie dajcie się zwieść nielicznym pozytywnym opiniom na temat tej żenującej firmy !!!
anonim 2010-02-25 21:28:04
bankrut! a tak sie dobrze wsplpracowalo, tam ktos pisal podobno :)
edek 2014-12-16 16:56:52
Ramtex sp. z o.o. to firma działająca w branży elektronicznej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Forma prawna firmy Ramtex sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością....
Dziwo 2015-02-18 00:22:51
A ja się zastanawiam dlaczego po wpisaniu w przeglądarkę nazwy Ramtex, która de facto zajmuje się działką rtv wyskakuje firma medykplus która jest hurtownią farmaceutyczną. Dzielą ten sam adres, ale czy mają jakieś wspólne historie? Trochę to dziwne, tym bardziej, że ramtex nie posiada swojej strony internetowej.
romek 2015-03-10 16:02:52
w takim razie musieli przejąć firmę po prostu. Faktycznie jest to dziwne i wydaje mi się, że powinni jakąś informacje oficjaln o tym zamieścić, a niestety tego nie zorbili.. tlyko jak nie mają strony internetowej, to też pojawia się pytanie gdzie taką informacje zamieścić, może w takim razie na stronie tej drugiej firmy?
brus 2015-03-29 03:32:30
Wydaje mi się, że Ramtex zamknęli ale drugą firmę otworzyli w tym miejscu i dlatego jest taki sam adres, nie wiem jaki jest algorytm wyszukiwania w wyszukiwarce ale wielca prawdopodbne, że adres ma duże znaczenie. Niestety ja konkretów nie znam i prosiłym kogoś kto cokolwiek słyszał o tej sytuacji aby się wypowiedział.
krzys 2016-05-20 22:14:13
@brus a nie ma ramtex sp. z o.o. w KRSie? Uważam, że to najbardziej wiarygodne źródło podczas poszukiwania rzetelnych informacji o każdej firmie :) Trzeba sprawdzić :)
Zostaw swoją opinię o ramtex sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ramtex sp. z o.o.