Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

WYJEBANY

czekam na kolejne wasze wypociny 10go hahaha chyba admin mnie polubił za prawdę a wasze komenty które piszecie jak cioty kasuje hahahaha Ave niewolnicy!

skubis

zawsze narzekacie panowie ale i tak niem tam najgorzej

skubis

mnie sie tam dobrze pracowalo

mitko

W mc donaldzie hehehe dobre hehehe tam chodza tylko dzieci hehehe

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

Leszno
WYJEBANY

to co ja mam w mc to wy macie za 3mce hahaha j4biecie jak murzyny i jestescie uj44bani jak swinie hahaha i jeszcze wami pomiataja jak burakami hahah jaaa pi44rdole ale zal xD

iwonka

panowie kartki beda napewno

szo

na umowie o prace nic nie pisze o kartkach jak to zgłosić w PIP-ie o zaległych 4 miechach ?????

joł

cześć i chwała bohaterom jas -polu

ciasny RYSIEK

wyje.bany jak bys zarobil 4 tys to byś mial nowe zeby i ciuchy ,a tak to masz 4 i 00 z tyłu

WYJEBANY

Waflowi tylko napinka została i j4banie za tysiac pincset .. ewentualnie ciagniecie gały az do upadku tej ch00yowej firmy :D

PROgór

te cioty zrobiły 150 metrów wiec gdzie jest kasa

WYJEBANY

Pisze tu od dawna ze w tej firmie robia same pisdy i ci0ty i beda tu j34bac i za 700 .. ja tam mam 4 na czystym powietrzu osiem godzin przy produkcji a nie j9akies j4bane kopalnie dla niewolnikow taKICH jak wy ... a jak chcesz sie zwolnic to sie zwolnisz jebnij buły i odrazu kaza ci napisac za porozumieniem pismo ,.. nie jeden tak odszedl bez j4bania na wypowiedzeniu na skuurwysynow .. ave

za free
@WYJEBANY

masz racje kolego dużo gadki mało czynu

jadymy na 5go

cały miesiac w przodku N4b...1589 złotych

xxx

Nie polecam firmy zarobki tak jak pisza wyzej.. górnik z kwalifikacjami nawet minimalnej krajowej nie umie zarobic bez kartek nie mowiac juz o innych dodatkach co pisza na stronie firmy, ciagle straszenie zwolnieniami,paragrafami a jak czlowiek sie sam chce zwolnic to problemy robia i utrudniaja bo niema ludzi do pracy !!

Lordw

Jesteście cip3y i tylko płaczecie jak dzieci co miesiądz to samo patrzę na was z politoeaniem

ROBOCOP

Kartki w piatek ,a zarobki jak byly , tak beda do upadku firmy do konca roku 2015

Prezes

PANOWIE sprawa jest prosta Beda metry beda pieniadze Robcie po 5 na zmiane na N4 a damy wam po 4 z przodu na wyplacie

BP

ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE,ZŁODZIEJE CAŁY MIESIĄC ROBOTY 1335 ZŁ !!! JA PI...E !!!

Krakowiak

Bardziej się opłaca u wyjebanego zbierać surowce wtórne na osiedlu. Pozdro dajcie zasznupać czasami.

v6

ZŁODZIEJE NIC WIĘCEJ WYPŁATY NIE MA CZYSTE DNOOO NIE FIRMA

Grobelny

Co jest do huia gdzie komenty typu gdzie przelewy (usunięte przez administratora) Chyba że dostalista te tysiąc pincset i zacieszacie xD

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.