Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Gdzie są pieniądze , oszusty i (usunięte przez administratora) w tej firmie to (usunięte przez administratora) na zodzieju (usunięte przez administratora) pogania , a pracowników to mają za niewolników a pewnie sami mają forse gdzieś na sowich kontach bankowych i rozbijają się autami a ludzie nie mają co jeść ani za co opłat robić , telewizja się tym zainteresuję z pewnością.

zdruzgotana

może szanowny pan ''PREZES'' miał by jaja i wyszedł do ludzi którzy na niego ciężko zapier ...alają poinformował ich na czym stoją czy już leżą chyba że boi się swoich pracowników co w tej sytuacji jest zrozumiałe bo ludzie się już niecierpliwią- więc może okazać się zwierzątkiem które się boi. Wypłat za styczeń psia mać jeszcze nie ma a ludzie dalej chodzą do pracy za damski ch..j a już połowa kolejnego miesiąca SZANOWNY ZARZĄDZIE GÓRNICTWO TO KUR...A NIE WOLONTARIAT MIEJCIE TO NA UWADZE

WYJEBANY
@zdruzgotana

Nie wiem po co tu płaczecie, oni i tak maja wyj333bane. Czytaja i sie smieją z was... traktujecie ta chvvjowa firme z (usunięte przez administratora) jak ostatnia na pniowku. Sami sobie jestescie winni ze jeszcze tam jestescie i dajecie sie okradac zamiast cos z tym zrobic jak inni. To nie jest jedyna firma, a gornictwo to nie jedyny zawod ... tez sobie nie wyobrazalem nic innego ale jak sie chce to mozna wiele .. ale wolicie tu siedziec i plakac ... zwolnilem sie z tego burdelu i mam 2 razy tyle i nie w j44banym gornictwie i nigdy nie wroce do syfu za glodowe stawki nawet gdyby proponowali w drugim syfie zwanym jsw ;) ave

jozef

panowie do sadu

mitko
@jozef

na japka? hehehehehe

tatar

dokładnie sprawa do sadu pracy nawet do prokuratury

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

prawnik

sprawa od razu do sadu pracy nawet do prokuratury sie nadaje jezeli w umowie jest napisane że do 10 maja byc wyplaty to sprawa jest jasna

zdruzgotana

złod... gdzie wypłaty nikt nie chce od was nic za darmo oddajcie nam nasze pieniądze jeszcze trochę i nie będę miała co do gara włożyć wtedy widzę tylko jedno wyjście z tej sytuacji zabrać rodzinę i pojechać do ''prezesa'' do palowic na obiad a swoją drogą to ciekawe co jada darmozja... A zastanawiające co będzie jadł jak górnicy przestaną na niego pracować a zresztą tacy to zawsze spadają na cztery łapy w dupi....e mają ludzi którzy na nich pracują nie ci to inni będą pracować porządny szef przed 10 szukał by pieniędzy na wypłaty a nie 10 jeździ i szuka kasy szkoda że ten pan''PREZES'' nie wie ze pieniądze na drzewie nie rosną.

kl1

Koniec skończyła się moja cierpliwość w piątek idę do prawnika z umową , skoro nie ma pieniędzy a na umowie która jest pisze że do 10 każdego miesiąca a mamy już 16 luty , a kartek jak nie było tak nie ma, pewnie za jakiś czas dadzą pasek na którym będzie data 10 luty że wypłata była czyste kłamstwo , pytam się gdzie są pieniądze co wy sobie myślicie że będziemy na was robić za darmo !!!!!!!!!!!!!!!

@kl1

BARDZO DOBRZE ZROBIĘ TO SAMO WIECEJ TAKICH ODWAŻNYCH

s
@zdruzgotana

nic nie zrobisz ,prawnik ci tu nie pomoże .Sprawa sądowa ,ale to gdzieś za pół roku a pracodawca bedzie sie z was śmiał .Niestety taka polska rzeczywistość!!!!

Bartłomiej

Poczekajcie lebry, już ja wami zaoram wieśniaki nieroby.

transportowiec

Gdzie jest do k... nędzy Bartosz P ?????????????? uciekł !!! Wieśniak !!!

punktowiec kij ci w uszy

Zamiast skomlać i płakać na forum publicznym weźcie się chłopy zainteresujcie idzcie do sądu i złóżcie pozew zbiorowy , rozwiążcie umowę z winy pracodawcy każdemu z was wyplaci odprawe 3 miesieczna i bedziecie mieli cza na szukanie nowej pracy A może to lenistwo ????????? Punktowiec ty wieśniaku spotka cię to .

c5

Gdzie pieniądze , moja cierpliwość się kończy już bo to jest czyste złodziejstwo , oszusty i (usunięte przez administratora) nic więcej to się nadaje do PIP albo do sądu pracy i do telewizji .

lolo
@c5

Do prokuratury! Do sądu pozwy zbiorowe!

szweda

Nie płakać tu. Przelewy we wtorek po 1100 się należy za wasze opierdalranie. Robta tak dalej. Pozdrawia zarząd. Wesołych świąt. Jutro do roboty tyrac na nas i nasze wygody. Nie ma metrów nie ma kasy nieroby jedne.

pracownik wyjebanego

"ośiedla" to dopiero patologia firmowa. Zajmij się sobą, a na pewno już pisownią, a nie tym co kto ma, bo zapewne nie masz połowy tego i sapiesz jak bezdomny tani pracowniku fizyczny :)

pracownik wyjebanego

naiwniak

Szweda itd. dobrze wiedzieli jaki bedzie LOS jas -polu, dlatego szybko sie wycofali z biznesu. A reszta to tylko (usunięte przez administratora) co zarabiają na rylach

transportowiec

WSZYSTKO TO WINA USZATEGO WIEŚNIAKA Z RUPTAWY !!!

czemu kuzwa im jeszcze na dol zjezdzacie? nie zjezdzac dopuki wyplat nie bedzie proste

WYJEBANY
@pracownik

bo to debile tam robia juz tylko ... kiedys potrafili nie zjechac teraz robia same cioty w rurkach co zjada i za darmo heh leje z was jak uuuj jak tu placzecie co mc gdzie hajs ... jak nie macie mozgu ... to w (usunięte przez administratora) xD

mxc

Jak można nie wywiązywać się z umowy , sami ukręcają na siebie bata , śmiech na sali nie dość że grosze płacą to jeszcze nie dali wypłaty i ten kit że nie mają kasy żałosny , nikt w to nie uwierzy .

Banda oszustów i nic więcej ta sprawa nadaje się do Sądu bo ile można czekać na kasę

skubis
@04

widac ze brakuje kierownika z ruptawy on by na to niepozwolil

zdruzgotana

jest 11.02 wypłat jak nie było tak nie nie ma.Panie z kondziołowca skorumpowane żadna nic nie wie i żadna nie połączy cię z,, prezezem'' bronią go jak lwice swoich małych ciekawe za ile bo na pewno nie za średnia krajową jedna wielka klika złodzieji ludzie uczciwie pracują i nie mają na chleb.Według kodeksu pracy to co oni wyprawiają nie płacąc wynagrodzenia podlega karze od 1000 do 30000 i powinni wypłacić odsetki za zwłokę w wysokości 13% w skali roku .więc teraz odpowiednie służby trzeba zawiadomić

sitek tomasz
@zdruzgotana

panie z kondziolowca sa pieszczone dlatego bronia swoich szefow

czesio
@sitek tomasz

dokładnie uszatego kierownika brakuje

hanys
@zdruzgotana

ma pani 100% racji. Ale każdy nowy prezes musi sie na najeść z koryta jak najwięcej, taki bines.

łysy elektryk

Buahaha obciagniemy kable z trafoka jak dozorowi pale i bedzie gitara... radar daje kielbase dla nas biedaków wiec przezyjemy hahahaha.... xD

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.