Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

zdruzgotana

może szanowny pan ''PREZES'' miał by jaja i wyszedł do ludzi którzy na niego ciężko zapier ...alają poinformował ich na czym stoją czy już leżą chyba że boi się swoich pracowników co w tej sytuacji jest zrozumiałe bo ludzie się już niecierpliwią- więc może okazać się zwierzątkiem które się boi. Wypłat za styczeń psia mać jeszcze nie ma a ludzie dalej chodzą do pracy za damski ch..j a już połowa kolejnego miesiąca SZANOWNY ZARZĄDZIE GÓRNICTWO TO KUR...A NIE WOLONTARIAT MIEJCIE TO NA UWADZE

WYJEBANY
@zdruzgotana

Nie wiem po co tu płaczecie, oni i tak maja wyj333bane. Czytaja i sie smieją z was... traktujecie ta chvvjowa firme z (usunięte przez administratora) jak ostatnia na pniowku. Sami sobie jestescie winni ze jeszcze tam jestescie i dajecie sie okradac zamiast cos z tym zrobic jak inni. To nie jest jedyna firma, a gornictwo to nie jedyny zawod ... tez sobie nie wyobrazalem nic innego ale jak sie chce to mozna wiele .. ale wolicie tu siedziec i plakac ... zwolnilem sie z tego burdelu i mam 2 razy tyle i nie w j44banym gornictwie i nigdy nie wroce do syfu za glodowe stawki nawet gdyby proponowali w drugim syfie zwanym jsw ;) ave

jozef

panowie do sadu

mitko
@jozef

na japka? hehehehehe

tatar

dokładnie sprawa do sadu pracy nawet do prokuratury

prawnik

sprawa od razu do sadu pracy nawet do prokuratury sie nadaje jezeli w umowie jest napisane że do 10 maja byc wyplaty to sprawa jest jasna

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

Leszno
zdruzgotana

złod... gdzie wypłaty nikt nie chce od was nic za darmo oddajcie nam nasze pieniądze jeszcze trochę i nie będę miała co do gara włożyć wtedy widzę tylko jedno wyjście z tej sytuacji zabrać rodzinę i pojechać do ''prezesa'' do palowic na obiad a swoją drogą to ciekawe co jada darmozja... A zastanawiające co będzie jadł jak górnicy przestaną na niego pracować a zresztą tacy to zawsze spadają na cztery łapy w dupi....e mają ludzi którzy na nich pracują nie ci to inni będą pracować porządny szef przed 10 szukał by pieniędzy na wypłaty a nie 10 jeździ i szuka kasy szkoda że ten pan''PREZES'' nie wie ze pieniądze na drzewie nie rosną.

kl1

Koniec skończyła się moja cierpliwość w piątek idę do prawnika z umową , skoro nie ma pieniędzy a na umowie która jest pisze że do 10 każdego miesiąca a mamy już 16 luty , a kartek jak nie było tak nie ma, pewnie za jakiś czas dadzą pasek na którym będzie data 10 luty że wypłata była czyste kłamstwo , pytam się gdzie są pieniądze co wy sobie myślicie że będziemy na was robić za darmo !!!!!!!!!!!!!!!

@kl1

BARDZO DOBRZE ZROBIĘ TO SAMO WIECEJ TAKICH ODWAŻNYCH

s
@zdruzgotana

nic nie zrobisz ,prawnik ci tu nie pomoże .Sprawa sądowa ,ale to gdzieś za pół roku a pracodawca bedzie sie z was śmiał .Niestety taka polska rzeczywistość!!!!

Bartłomiej

Poczekajcie lebry, już ja wami zaoram wieśniaki nieroby.

transportowiec

Gdzie jest do k... nędzy Bartosz P ?????????????? uciekł !!! Wieśniak !!!

punktowiec kij ci w uszy

Zamiast skomlać i płakać na forum publicznym weźcie się chłopy zainteresujcie idzcie do sądu i złóżcie pozew zbiorowy , rozwiążcie umowę z winy pracodawcy każdemu z was wyplaci odprawe 3 miesieczna i bedziecie mieli cza na szukanie nowej pracy A może to lenistwo ????????? Punktowiec ty wieśniaku spotka cię to .

c5

Gdzie pieniądze , moja cierpliwość się kończy już bo to jest czyste złodziejstwo , oszusty i (usunięte przez administratora) nic więcej to się nadaje do PIP albo do sądu pracy i do telewizji .

lolo
@c5

Do prokuratury! Do sądu pozwy zbiorowe!

szweda

Nie płakać tu. Przelewy we wtorek po 1100 się należy za wasze opierdalranie. Robta tak dalej. Pozdrawia zarząd. Wesołych świąt. Jutro do roboty tyrac na nas i nasze wygody. Nie ma metrów nie ma kasy nieroby jedne.

pracownik wyjebanego

"ośiedla" to dopiero patologia firmowa. Zajmij się sobą, a na pewno już pisownią, a nie tym co kto ma, bo zapewne nie masz połowy tego i sapiesz jak bezdomny tani pracowniku fizyczny :)

pracownik wyjebanego

naiwniak

Szweda itd. dobrze wiedzieli jaki bedzie LOS jas -polu, dlatego szybko sie wycofali z biznesu. A reszta to tylko (usunięte przez administratora) co zarabiają na rylach

transportowiec

WSZYSTKO TO WINA USZATEGO WIEŚNIAKA Z RUPTAWY !!!

czemu kuzwa im jeszcze na dol zjezdzacie? nie zjezdzac dopuki wyplat nie bedzie proste

WYJEBANY
@pracownik

bo to debile tam robia juz tylko ... kiedys potrafili nie zjechac teraz robia same cioty w rurkach co zjada i za darmo heh leje z was jak uuuj jak tu placzecie co mc gdzie hajs ... jak nie macie mozgu ... to w (usunięte przez administratora) xD

mxc

Jak można nie wywiązywać się z umowy , sami ukręcają na siebie bata , śmiech na sali nie dość że grosze płacą to jeszcze nie dali wypłaty i ten kit że nie mają kasy żałosny , nikt w to nie uwierzy .

Banda oszustów i nic więcej ta sprawa nadaje się do Sądu bo ile można czekać na kasę

skubis
@04

widac ze brakuje kierownika z ruptawy on by na to niepozwolil

zdruzgotana

jest 11.02 wypłat jak nie było tak nie nie ma.Panie z kondziołowca skorumpowane żadna nic nie wie i żadna nie połączy cię z,, prezezem'' bronią go jak lwice swoich małych ciekawe za ile bo na pewno nie za średnia krajową jedna wielka klika złodzieji ludzie uczciwie pracują i nie mają na chleb.Według kodeksu pracy to co oni wyprawiają nie płacąc wynagrodzenia podlega karze od 1000 do 30000 i powinni wypłacić odsetki za zwłokę w wysokości 13% w skali roku .więc teraz odpowiednie służby trzeba zawiadomić

sitek tomasz
@zdruzgotana

panie z kondziolowca sa pieszczone dlatego bronia swoich szefow

czesio
@sitek tomasz

dokładnie uszatego kierownika brakuje

hanys
@zdruzgotana

ma pani 100% racji. Ale każdy nowy prezes musi sie na najeść z koryta jak najwięcej, taki bines.

łysy elektryk

Buahaha obciagniemy kable z trafoka jak dozorowi pale i bedzie gitara... radar daje kielbase dla nas biedaków wiec przezyjemy hahahaha.... xD

kujwa mac

firma otrzymala tylko 9% naleznego za wykonane prace w styczniu.. takze domyslcie sie jakie beda wyplaty o ile beda

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.