Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Pracownik.

i Gdzie ku...... Są nasze pieniądze na pewno nie będe robił za darmo , niech sobę zjadą na dół prezesi i zapierdzielają najlepiej 24h na dobę o misce ryżu bo na to tylko zasługują , chamstwo normalne , ja nawet nie mam za co żyć

Sprawa znajdzie swój finał z sądzie nie ma co się z nimi cackać oni mają nas w dupię

02z

Gdzie Są Pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z tym trzeba zrobić porządek bo albo przelewają tyle ile kolega piszę albo tak jak w moim przypadku i innych 250zł i co myślą że to załatwi sprawę , trzeba sięzgrać i iść gdzie trzeba bo to nie jest śmieszne panie prezesie że pan traktuje ludzi jak szmaty do podłogi jak tanią siłe roboczą, gdyby pan mógł to by pan wszystkim dał po misce ryżu i wio na dół . Kiedy reszta kasy Ja się pytam bo na prawdę tym co robicie łamiecie prawo i umowę.

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

PRG

Pomoc dołowa pomimo wieloletniego stażu dostaje od dłuższego czasu wypłaty od 1200 do 1400zł. A i tam mamy sie cieszyć bo na umowie jest 35zł za dzień... Dziekujemy wielki prezesie za tak wspaniałą prace... Może teraz to my zadzwonimy po Polsat i niech sie ludze dowiedza jak jest naprawde...

Żenada

Co to ma być 250 zł przelewu co to zaliczka czy cała wypłata chyba do sądu z tym pójdę mam dość , koniec skończyło się robienie w konia , Sami sobie róbcie

9cx

Gdzie są pieniądze już mamy 12 a wynagrodzenia nie ma wy Złodzieje Śiarczyste i Ogniste , Sami sobie róbcie za darmo ja nie będę robił za friko (Złodziejska firma nic więcej )

.kjb.hk
@9cx

Nie rozumiem jak JSW .SA może powierzać wykonywanie robót np. w kop Pniówek , firmie PRG Jastrzębie.Ta firma to karykatura profesjonalizmu,szczególnie na poziomie właścicielskim.

Prg

Ale ile mozna robic za 1300 na dole z nadzieja ze moze kiedys dostaniemy te 100 czy 200zl doplaty... Złodzieje i nic wiecej...

hue hue

taaa jedz po karpia na kondziołowiec hahahahahahahahaa

prezes wasz pan

prosze sie zglosic na kondziolowiec po zupe bedzie to co dla hanysow najlepsze woda z chlebem dla kaczek xD

chwdp

Szczerbaty z Bielska jakoś mało aktywny :D:D:D

twoja stara to kalendarz
@chwdp

pewnie znudzilo mu sie komentowanie takich bezmozgow jak wy robiacych za darmo jak ostatnie ofermy. Wolalbym tez nie miec wcale zebow niz byc takie debilem i osłem murzynem z jascioty, firmy dla prostakow meneli cpunow. pozdro barany z (usunięte przez administratora) wziete. obyscie nie zobaczyli ani grosza bo nalezy sie wam pajacom za wasz brak mozgu. nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

luzak

Te emeryty to by nawet za free robili bo im się nudzi , mają emeryture i zwisa im to kiedy dostaną kase takich to do gazu i finito bo tylko powietrze zatruwają 0 pożytku z takich osób.

miszcz

nie ma jak chodzic do roboty za darmo akie rzeczy tylko w jas-ciotach xD

Ganzel

Nie wiem o co wam chodzi? Podrostki jesteście i tyle. Jak byliście w pieluchach ja już fedrowałem na kombajnie parowym. A co do wypłat, ja na kebab zawsze mam.

p4
@Ganzel

Te Ganzel ty wyglądasz jak kąbajna :P ale zbożowy skad ci się wzieły te bajki o kombajnach . emerycie idz łowić ryby a nie dupisz fleki :D:D:D:D

sperma wam w ryj ryle

za chwile zacznie sie zas gdzie kolejne "przelewy" zlodzieje!!!! hashahahahaah xD to juz drugi miesiac mam nadal jesc parapet? odpowiedz brzmi TAAAAK bo jestes glupi ze nadal tu robisz ! xD

Bartłomiej

Zglosic do radia ma-ryja i tv trfam hahahahahah modlcie sie o jałmużne głupie ryle xD jeszcze zjezdzacie? co za dno!!!!!!!!!!!! zero wstydu i honoru!

rusko

Sprawa do reportera lub interwencja zaprosic prezesa na rozmowe

dzisiaj ostatni dzień miesiąca i gdzie są pieniądze , co wy sobie myślicie , Złodzieje jesteście nic więcej , co ja mam trawę z pola jeść i deszczówkę pić

Gdzie są przelewy jak dzisiaj nie będzie przelew , piszę do Tvn i do CBA i skończy się ten (usunięte przez administratora) w końcu, dość zwodzenia ludzi i żebrania żeby przyjść do roboty bo prezes da 200zł do wypłaty

klon

pija i bawia sie, mysla ze to jeszcze stara polska ukladow i zlodziejstwa wszyscy powinnismy isc do sadu i pipu a te mercedesy pod mlotek na nasze wynagrodzenie jak od sadu sie wywina to do pani premier niech sie dowie jak spolki po starych ukladach okradaja kopalnie i ludzi bo reprezentuje prawo i sprawiedliwosc a prezesowi najlepiej bedzie za kratami

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.