Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

tatar

pracuje panowie pracujcie

ooo kuRWA!

TE KOMENTARZE POZYTYWNE TO ZAPEWNE PISZE JAKIS ZJ44BANY PLANISTA ALBO GRUBE SWINIE Z KOLONDZIOWCA XD

ajajajajajaj puerto riiico

Atmosfera jest bardzo fajna po wypłacie szczególnie, wszyscy jestesmy jak jedna rodzina i sobie pomagamy , ten co ma rolnictwo przynosi i dzieli ziemniakami ,ten co ma kury nosi jajka , ten co ma sady nosi jabłka więc na prawde jesteśmy jak rodzina,wynagrodzenie zawsze na czas , nie przypominam sobie dnia w którym nie było by wypłaty , zawsze do 10go jest , jeśli nie masz 10go to dostaniesz 25 go , ale jest przed 10 tym więc duzo wczesniej wypłata jak widać ,jesli chcesz się u nich zatrudnić to musisz mieć orzeczenie lekarskie o tym że jestes desperatem i czesto masz mysli samobójcze , to ważne atuty a tak na prawde to lepiej pracować na polu , niż za darmo jeb...ac w jas polu

Auschwitz
@ajajajajajaj puerto riiico

Hahahahah (usunięte przez administratora) polegem xD dobre w (usunięte przez administratora) tylko menele tam jebia za freeci to z jebia bo tam najwieksza patologia xD

Robol

@takzeobie na jaka rekrutacje czekasz? Tam przyjmuja alkoholików, kulawych, imbecyli. Składasz papiery i pracujesz

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

Górnik

OD CZWARTKU STRAJKUJEMY !!!

Stawka za dzien to 35zl dla pomocy dolowej, 40zl gornik, 45zl strzalowy. Wychodzi ok 800zl za miesiac ale umowy sa o prace wiec placa 1300zl. Pierwsze umowy sa na czas okreslony a 3 umowa byla na czas nieokreslony z tym ze teraz wszystkim przedluzaja do konca sierpnia (data oddania przodka Z7, przypadek?). System 4 zmianowy.

chuj ci w dupe chuju

naprawde to jas-chooy z pseudo prezesami bankrutami xD

niemczyk i wafle

i co kasujesz moje posty qrwo j44bana!? chóju z jas_chója .... to nie firma to (usunięte przez administratora) i dno jak j4biący tam debile za darmo co tylko narzekac potrafia .. widac same cioooty co lubi arobic za free, tam zawsze byl przyladek żuli i patoligi z jastrzebia heh tam nikt normalny nie mieszka xD dobra pedały z patologii j44bajcie dalej hahahahhahaha głupie debile xD

nik2

Gościu to chyba nie znasz tej firmy wypłate płacą na raty i do tego taką marną kase że nie wiadomo co z tym robić nawet to nie jest minimalna średnia krajowa teraz patzre na konto i przelali 688zł co to ma być , to tak jak oni kase przelewają tak ja będe chodził na raty do pracy albo wcale bo to jest poniżej godności , sprawa nadaje siędo sądu pracy i chyba tak zrobię bo to jest upokarzające żeby cięzko pracować a oni ci takie grosze rzucą jak psowi . Więc odradzam tą firme , Omijajcie ją szerokim łukiem bo to ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik 6

Panowie odradzam wam te 2 firmy JAS - POL i PRG ponieważ nie płacą oni wynagrodzenia na czas a teraz to w ogóle nie ma pieniędzy a mamy 21 lipca i gdzie kasa . Odradzam prace w tych firmach

Komosa

panowie omijaajcie te firme z daleka

johny

bo mają mi dzwonić i nwm co robić teraz :D

johny

płacą chociaż te 1200 czy jak ktoś wyżej pisał tylko 200 zł?

..6

jeśli chodzi o te 2 firmy to nie ma sęsu byś tam składał papiery porobisz miesiąc i będziesz dzwonił za pieniędzmi albo jak już wypłacą to tyle że niewiadomo czy iść się nawalić więc odradzam przyjmowanie się do jas polu i Prg

R6

podstawa to 1340 bodajże bo premi od jakiegoś czasu nie dają a na koncie jak nie było tak nie ma pieniędzy i nie ma za co żyć

R6

no są problemy ludzie bez pieniędzy chodzą !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ni3

szkoda słów jak dzwoniłem to dowedziałem się że nie wiadomo kiedy reszte przeleją masakra

Ni3

ja akurat wiem co piszę z wypłaty to uwidziałem tylko 250zł a gdzie reszta więc wiem co piszę

Ni3

Kolega Odradza ci tą firmę nawet tam nie idż wypłaty na raty kartek nie ma więc po co chcesz tam iść

PRG

Firma ledwo żyje. Ludze bez kwalifikacji (pomoc dolowa) od pol roku zarabia po 1300zl ale teraz dopiero ludzie sie zbieraja bo przodowi tez dostaja tyle wyplaty. Doplaty? Byly, na dwie firmy (ok 100 osob) odstalo 30 osob (oddzial maszynowy, ranna zmiana, przodowi i kilku strzałowych) po 200-500zl plus nadsztygar/kierownik zgarnol 1500zl. Lista niejawna, jakby zalezna od widzimisie planistki. Kartki? Super daja po 25zl ale zabrali z wyplaty po 300zl. Za zeszly rok 4 miesiace bez kartek ale teraz nic im nie zrobisz bo zmienili sobie firme z komandytowej na z.o.o. a rylowi bhpowiec przy zmianie umowy z dnia na dzien powiedzial ze jak sie nie podoba to wypad. W nowej firmie leca juz 3 miesiac bez kartek po 15zl (bo od tak sobie obnizyli kartki). Z wyplata z 10 potrafia zaplacic w terminie 200zl a reszta pod koniec miesiaca. Ludzie na umowach czasowych przedluzane je maja do konca sierpnia czyli do czasu oddania przodka na Z7 (mysla ze sie wyrobia) a pozniej zwina firme zarowno PRG jak i JASPOL...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.