Opinie o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

mitko

ja tam lubiem kierownika hehehehe wezcie sie za robote to bedzie dla was mily

iwonka

pukowiec to super gosc konkret

wyjebane mam

Pokrowiec jest dobry ale na mydło

ledwoń

pukowiec to dobry kierownik przedewszystkim to inz tak jak kapias i to jest godny poziom oni niepija wogule i szanuja ludzi

Górnik

wszystko okey czy pan kocha górnictwo edzie pan donosil na ludzi wszystko git

mozna pan pracowac w soboty i niedziele ?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Krasinski

Mnie tam się dobrze pracuje. Na klej mi starcza, jesteście dziwni że narzekacie. Bardzo dobra firma.

wyjebane mam

Hahahaha widzę że fajnie tam macie. ... uwzieli się na wygłoszonego pseudo kierownika hahhahaha

miły

Pukowiec będzie miał wizyte w domu, a o tak poza zasięgiem pracy

mitko

JAS-POL I KIEROWNIK PUKOWIEC TO DNO !!!

Mam wyjebane

oszukany ty tez zamiast plakac bys sie zwolnil jak czlowiek a nie tu ryczycie jak pisdy wafle i cioty obciagacze zawsze dostana wiecej. bo to pedalstwo firmowe ryje pelne spermy z biura. malo firm kopalni? ale nie potraficie tylko pi3rdolic i narzekac zamiast cos zrobic jak jest ch--yow i jeszcze j4biecie na tych pedalow jak niemiec. ave

Mam wyjebane

Niemiec polamac to ty sobie mozesz najwyzej siebie pizdusiu a zlapac to mozesz sobie (usunięte przez administratora) sztygara za h00ya i mu obciagnac a nie sie tu spuszczasz (usunięte przez administratora) hanysie. W ogole kto dal hanysom dostep do neta? powinni miec zabrane jak kartki hahaha bo jebie sie we lbie. idz niemiec byc (usunięte przez administratora) gdzie indziej smierdzisz gownem zlap sobie metr gumy i strzel sobie w leb pizdeuszu nara netowy kozaku

oszukany

Dlaczego administrator usuwa komentarze prawdy , co to ma być za cenzura ??? Pracuje w tej firmie 7 lat , od lutego to czysta tragedia , płacą po 1300 - 1500 , nie otrzymujemy kartek po 25 zł już 5 miesiąc , 2500 zł w samych kartkach pracodawca nam zalega , brak rękawic , mydła , ubrań roboczych , za badania musimy sobie płacić sami , bo na jas-mosie podczas badań mówią , że ten anty prezes nie ma opłaconych faktur !!! wczoraj były dopłaty w kopertach, po 500 zł i dostali je tylko wybrańcy !!! To sprawa dla urzędu karbowego !!! To czysty mobbing , dlaczego nikt się tym nie zainteresuje ??? Był kilka razy PIP , ale podczas rozmów z górnikami , gdy ci zapytali co z zaległymi kartkami milczał i obracał się na pięcie !!!

Mam wyjebane

i co pochwo? nie bylo cie mamlasie taka pisda jestes netowa a innych wyzywasz mamlasie pod biuro przyjechac wstyd tam gdzie obciagasz biurowcom koorwo pozaym j3bie tam obciagaczami takimi jak ty spermopiju j4bany mowilem wpadnij celu nie ty bedziesz uzgadnial warunki taka ciota na lancuchu jak ty obciagaczu pi4rdolony jestes zerem i chojem zanim kogos obgadasz wez go pierw poznaj j4bana spi4rdolino a nie jak dziwka piszesz ploty pruchwo pi4rdolona jestes scierwem i z checia cie zaj4bie cwelu waflu obciagaczu

uczciwy

gorzej juz byc nie moze

sitek tomasz

panowie szanujcie ta firme bo moze byc gorzej

żal

chopy kiedy kartki/

ciasny RYSIEK

teraz sie tlumaczysz ze to nie ty pi3rdolcu ? , i tak kazdy wie ze to ty szym3czyk wiec sie nie wykrecisz , boisz sie teraz ze ci wypadna ostatnie dwa zeby jak dostaniesz w zyrandol ? w zorach jestem codziennie wiec nie masz kogo zapraszac cebulaku a ryj nadal mam caly i co powiesz bielska kurw0

@ciasny RYSIEK

Niemczyk czy inny chooyu zcwelony wpadnij dzis na powstancow pod 3ke o 20 zobaczysz do kogo bijesz obciagaczu pi3rdolony

szok

Osa to ty ?

wyjebane mam

Ale jesteście zj3bani hahahaha nie wiem o kim tu piszecie ale napewno nie o mnie. Pozdro biedaki i obciagacze dołowi xD a jak chcesz przyjechać zapraszam do Żor cwelu. Zobaczysz oklepany swój ryj spermopiju.

ciasny RYSIEK

zapomniales dodac z twoim nicku ze wyje.bane mam ZEBY przyjedz pod biuro a dowiesz sie kim jestem cioto

ledwoń

niema co narzekac takie czasy sa niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 159 ocen.

Przedsiębiorstwo Jas-Pol Sp. z o.o.