Opinie o TBM Sp. z o.o. w Kunów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TBM Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TBM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBM Sp. z o.o. w Kunów

Lilka

Wszędzie jest kryzys i każdemu przedsiębiorcy jest dzisiaj ciężko. Pewne problemy nie ominęły też Kunowa. Ja z pracy byłam zadowolona i bardzo miło wspominam pracowników i szefostwo. To są ludzie, którzy ciężko pracowali, żeby zbudować ten biznes i za to wielki szacun. Ale trzeba się liczyć z tym, że pracy jest bardzo dużo.

kadry TBM Sp.o.o.
@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto, zatrudniamy pracowników w systemie 3-zmianowym (tydzień 1, tydzień 2, tydzień 3 zmiana).

Olga

SZkoda, że najwięcej o pracy w firmie mają do powiedzenia kierowcy z innych firm. Ktoś z produkcji się odezwie? Ile zarabiacie teraz na linii? Jest może jakiś fajny socjal, chociażby na święta..

@pracuje w TBM

Szanowna Pani, to co Pani pisze niestety mija się z prawdą. Bony w okresie świątecznym przysługują każdemu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę na czas określony i nieokreślony.

Inia Nowy wpis

Dzień dobry, dowiedziałam się właśnie, że prowadzona jest teraz rekrutacja dla specjalisty ds. BHP. Planuje wstępnie zmienić zakład, pełnię tę samą funkcję, lecz atmosfera z czasem zaczęła się pogarszać. Czy możecie opisać te aktualną na dziale? zastanawiam się czym spowodowane są te przyjęcia

Siemka. Po pierwsze to z jakich przyczyn kompletnie nikt nie udzielił odpowiedzi na pytanie o warunki na magazynie...? Ja to sam bym chciał się czegoś więcej dowiedzieć o ile da radę. Dodatkowo kiedy były prowadzone jakieś nabory? Przyjmują? Byłem na stronie w zakładce z karierą i jest pusto... Od nowego roku będzie ktoś potrzebny? I czy wjechały jakieś podwyżki?

Jay

Sam próbuje się tam dostać, kolega już pracuje. Podobno atmosfera bardzo fajna a i warunki pracy odpowiednie. Firma mocno się rozwija więc jest szansa, że będą niedługo potrzebować kilka osób. Podobno podwyżki będą od stycznia.

Lol

Szukaja aktualnie do (usunięte przez administratora) na magazynie. Warunki lepsze niż np w signalu

TBM

Szanowny Panie, waloryzacja wynagrodzeń w obszarze magazynu nastąpiła w styczniu, kolejna w kwietniu. Poziom wynagrodzenia uzależniony jest od poziomu stanowiska i umiejętności na stanowisku. Oferty pracy będą dostępne na stronie internetowej od maja 2024r.

magazynier Nowy wpis

wyjechały

Olga

pracuje w TBM
@Olga

Są bony na swięta, nie dla wszystkich, trzeba rok pracować żeby dostać. paczki dla dzieci były, są premie za polecenie pracownika, premia za brak zwolnień lekarskich i premie jak zrobimy cele miesięczne. ogólnie nie jest źle jak na Ostrowiec.

@pracuje w TBM

no zdaje się tego dużo a sumarycznie da radę to jakkolwiek podsumować? fajnie wiedzieć na jaki zarobek się idzie

pracuje w tbm
@Danuta

troche więce jak minimum, jeżeli chodzi o kobiety. Choć dziewczyny które pracują już dłużej zarabiają z tego co się orientuje całkiem dobrze

@Danuta

Kobiety, na początek minimum, po 3 miesiącach 600 zł więcej. Pracuje 4ty miesiąć i faktycznie przy kolejnej umowie mam kartę gdzie jest 600 zł więcej

Danuta

O dzięki, po połowie roku też jest dalsza perspektywa na to? Opowiesz mi jeszcze jak robota szła przez ten pierwszy kwartał? Polecacie generalnie?

TBM Nowy wpis
@pracuje w TBM

To jak wam te podwyżki są zazwyczaj zapowiadane? ktoś tu niedawno napisał, że od stycznia będą dostępne, ale „podobno”. Wszystko idzie poczta pantoflowa? To w jakich sytuacjach otrzymuje się oficjalne informacje i w jakiej formie?

TBM Nowy wpis

Szanowny Panie, waloryzacja wynagrodzeń zależy od umiejętności na danym stanowisku pracy. Pracownicy naszej firmy zatrudnieni na stanowiskach operacyjnych mają wiedzę jaki poziom umiejętności powinni osiągnąć by nastąpiła waloryzacja wynagrodzenia w trakcie roku.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik ds. Kluczowych Klientów/ Key Account Manager w firmie TBM Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Podobnie zauważyłam jak poprzednik, że na stronie nie ma teraz żadnych ofert ale w teorii można aplikować na maila. Zastanawiam się tylko czy jest szansa na prace w samym dziale marketingu? :) zawsze lubiłam Tygryski i ciekawa jestem czy byłaby szansa na pracę. do tego tak na boku zastanawiam się czy pracownicy maja w formie benefitu darmowe próbki lub zniżki na produkty?

TBM

Szanowna Pani, w okresie styczeń-luty 2024r. na portalu pracuj.pl była oferta pracy na stanowisko specjalisty ds marketingu. W marcu rekrutacja na to stanowisko została zakończona. Pewnie Pani zauważyła, że strona jest w trakcie budowy, oferty pracy będą dostępne na stronie od maja 2024r.

I jaki werdykt? Jeszcze przed nowym rokiem ktoś się tu pytał czy warto w firmie pracować, jak można jednak zobaczyć obyło się to bez odzewu. Na stronie dodatkowo nie ma teraz żadnych ofert i zastanawiam się czy po drodze w ogóle kogokolwiek szukali? ktoś wie? i czy jest jakaś aktualizacja warunków od kolejnego okresu?

Viki

Chciałabym dowiedzieć się czy warto starać się o pracę w tej firmie? Jak zarobki? I czy wie ktoś może czy są jakieś przyjemki? Opinie są podzielone. Bylabym wdzięczna gdyby wypowiedział się jakiś pracownik...

Wojtas

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest na magazynie jaki klimat,w jakie dni od pon-pt ,po 8h czy więcej jaka kasa najniższa czy cos więcej,dzięki pozdrawiam

Lilka

@Lilka

pracy bardzo dużo? można podpytać jakiej tak konkretnie już? i nie widziałam odniesienia co do zarobków za nią, można wiedzieć czemu?

Ewelina
@Lilka

Ja pracowałam w TBM i nie byłam zbyt zadowolona bo praca nie jest łatwa, zmieniłam pracę na piekarnie i to jest dopiero kosmos, nie dość że zarabiam sporo mniej to jeszcze atmosfera jest okropna. Nie mówiąc już o zapleczu. W TBM było ciężko, ale przynajmniej arunki pracy, pieniądze i atmosfera była dobra. Chętnie bym wróciła

prawda
@Ewelina

prawda, nie docenia się. A teraz jest dużo lepiej niż było. Przynajmniej na produkcji

Aleksandra
@prawda

A z tymi warunkami to możecie mi napisać ile teraz płacą na start? Najniższa jest czy coś więcej? Na produkcji na ile zmian pracujecie?

Danuta

brygadówka czy nie? bo w drugim wariancie to jest wgl opcja żeby uelastycznić grafik czy każdy ma narzucone z góry i nie idą w tym aspekcie na rękę? a w jakichś innych idą?

kadry TBM Sp.o.o.
@Danuta

TBM Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko brak. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Z tego co wiem to tylko umowa o pracę

zanteresowan

Tylko umowa o pracę

Roni

(usunięte przez administratora) bonów nie ma i podwyżek też.Bo ta sa tacy ludzie.

Bolek
@Roni

Ty też że wsi i co? Co ma wieś do pracy ?

@Bolek

To że zawsze mu mało. I nie ma szacunku do pracowników.Sam takich pieniędzy by się nie dorobił .Tylko na ludziach po części.

Bartek
@Roni

Przecież w ogłoszeniach o pracę piszą że podwyżki po okresie próbnym, to jak jest?

Edyta
@Bartek

No tak - w ogłoszeniach od firmy TBM jest napisane, że oferują umowę o pracę oraz przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii. Aktualnie szukają asystenta działu sprzedaży, a także kontrolera finansowego. Na które ze stanowisk planujesz aplikować?

@Roni

Ciekawe Gdzie znowu wyjadą na wakacje prezesi.Bo mówią że kasy nie ma a w tamtym roku w Dubaju byli.Samochody se pokupowali .Domy pobudowali.A ludzie za grosze pracują A w święta żucą po 300zł bonów śmieszne.

Ja wiem
@Edyta

Asystent sprzedaży zostanie zwolniony przy gorszej sprzedaży- czyli tak jak zawsze na jesieni.

Ala

Bonów nie ma prezesi się nie dorobił przez 30 lat

Mix
@Fix

A kto Tobie nie pozwolił Prezesem zostać? Babcia? Otwórz sobie firme, kupuj samochody i lataj do Dubaju zamiast narzekać jak Ci to źle. Jak matka z ojcem gonili do nauki to pewnie piwko pod sklepem z kumplami pić wolałeś. Zazdrosne ......, zawsze im mało. Otwórz własną firme i zatrudniaj ludzi, ciekawe ile będziesz im płacił

Morales

Nie polecam załadunek 1 godz oczekiwania na boku a potem 4 godziny pod rampa , towar nie naszykowany oraz lekceważą kierowcy

Morales

Firma bardzo nie poważna załadunek miałbyć o 13 a o 14 dopiero podstawili pod rampę a co gorsze to wtedy dopiero zaczęli kompletować towar.Więc pod rampa kolejne 3 godziny nie polecam i odradzam brania tu załadunków

Aeek66

Tmb:tajna baza talibów mają gdzieś załadunek kierowców: niech NIKT tam nie bierze zlecenia niech sobie wożą taczkami te chrupiki do klientów

Barbara
@Aeek66

Ale czemu nikt ma nie brać zlecenia? Aż tak źle tutaj?

Co opisuje ta firmę!!! Tragedia jaka tam panuje i kolesiostwo nic więcej.... Lepiej zabrać rodziną do większego miasta i pracować w normalnej firmie niż tutaj!!!!!!!

Magazynier

Ale upominek na święta .Hańba.Biedaki jeszcze się nie dorobił.

Jarek

Źle się dzieje maszyny do popcornu kupione i nic stoją na górze.Zamówienie jest a brakuje kartonów a ta osoba nic z tym nie robi nie ma kar dla bióraPełno kar mają i nic.Dlatego bonów nie ma.Ale to jest do czasu.

Magazynier

Praca na 3 zmiany 2800 brutto i zimno.Po podwyżce coraz mniej sie zarabia brak premii.

ksiegowy
@Magazynier

Widać że wcale nie jest kolorowo kredyty i inne zobowiązania ciążą coraz bardziej.

Fix

Każdy w (usunięte przez administratora) już wali.Za taką kasę to każdy ściemnia.

Jasiu
@Fix

Pracujecie tam w ogóle, jak to jest że trzeba czekać cały dzień albo i więcej na załadunek?

Olo
@Jasiu

Bo nie ma ludzi za 2900 brutto na 3 zmiany

Dopóki Starszy prezes rządzi to firma bedzie istnieć.A jak młody przejmie firmę to daje jej 5 lat na istnienie tej firmy.A pieniędzy stary do grobu nie weźmie już ma z górki 100 lat nie będzie żył i rządził

Zostaw merytoryczną opinię o TBM Sp. z o.o. - Kunów

• Jak się pracuje w TBM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TBM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TBM Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kolejowa 7A
    27-415 Kunów