FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Łódź

Opinie o FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Bandi 2015-07-30 13:47:25
Nie polecam pracy w fundacji rozwoju przedsiębiorczości w łodzi.
Obie panie nie wiedzą co chcą, choć na początku potrafią być milutkie to po okresie próbnym pokazują pazurki. Pracownicy są zastraszani i znerwicowani. Rozmawiając ze sobą to szepczą by nic nie wyszło poza pokój. Generalnie to ludzie tam pracujący odwalają czarną robotę za którą nie są nawet należycie wynagradzani. Ogólnie nie polecam pracy w fundacji - szkoda czasu.
Szczery 2016-11-15 16:07:24
Jeden koszmar. Zdarzyło mi się tam jakiś czas pracować. Zarząd stwarza taką atmosferę, że aż się dziwię, że ktokolwiek tam jeszcze pracuje. Mobbing, chamstwo i agresja, ale na zewnątrz wszystko cacy. Ciągle zmieniają zdanie i nikt nie wie, co ma robić, więc najlepiej nie robić nic. Zresztą najważniejsze jest siedzenie jak najdłużej, bo Panie z Zarządu lubią sobie posiedzieć po południu i pracownicy boją się wyjść przed nimi. Raczej szukajcie pracy gdzie indziej, bo tu tylko można się rozchorować na nerwy.
Zostaw swoją opinię o FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI