MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Czerwinski

Praca ok. Tu na miejscu nie ma problemu. Wszystko załatione całkiem rzetelnie i bez problemu. Spora pomoc i przy załatwieniu numeru podatkowego i dodatku na dziecko, jakie tu można mieć. Praca na produkcji, wiec nic takiego, ale jest satysfakcja i zarobki sensowne. Lepsze niz ta sama praca w kraju.

Witam czy jest praca dla operator wózka widłowego UDT mam doświadczenie bez znajomości jezyka

@Marcin

Dzień dobry, aktualnie nie posiadamy ofert pracy na wózkach widłowych. Zachęcamy do zaglądania na www.mondi-polska.pl lub na naszego Facebook'a, gdzie najszybciej pojawiają się nowe oferty pracy.

Ewelina

Siemanko, jest to moja pierwsza praca przez agencje za granicą i mam pytanie. Mam zapewniony pokój przez agencje za który jest potrącana dana kwota z mojego wynagrodzenia. Nie wiem jak mam zaprzestać pobierania kilkunastu ruro z wypłaty… Czy agencja dodatkowo może pobierać kilka euro z wypłaty za dodatkowe koszta? Np. Pranie w mieszkaniu? Używam własnych środków. W umowie jest tylko mowa o kwocie zakwaterowania i taka kwota jest zabierana. Są na to jakieś przepisy? I czy ten zapis ma jakiś związek z pobieraniem większej kwoty przez agencje niż powinna? Czy zalicza się to do wynagrodzenia i nie ma nic wspólnego z zakwaterowaniem? „Wszystkie płatności ponad taryfowe mogą być również zaliczane na poczet zbiorowego wynagrodzenia w przypadku retrospektywneo zbiorowego podwyższenia wynagrodzenia jeśli ulegnie to zmianie w wyniku podwyżek taryf, wprowadzenia taryfowych dopłat branżowych..”

@Ewelina

Pani Ewelino, wszelkie informacje dot. kosztów zakwaterowania są przekazywane pracownikowi przez koordynatora – jeszcze przed wyjazdem. Zgodnie z regulaminem kwater, który każdy pracownik podpisuje przed rozpoczęciem pracy, kwaterodawca może pobierać dodatkową opłatę za korzystanie z pralki. Nie jest to jednak kwota odliczana od wynagrodzenia, a rozliczana bezpośrednio na miejscu z właścicielem mieszkania. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości lub pytania, zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu, na którym Pani pracuje.

@MONDI sp. z o.o.

A co w przypadku gdy nie była podpisywana żadna umowa z właścicielem mieszkania tylko jedynie umowa z firma w której pracuje i z agencja. W umowie nie ma nic o wynajmowanym mieszkaniu jedynie koszty zakwaterowania za które zostało odjęte od wynagrodzenia i dodatkowo odjęli za pranie o którym nie miałam pojęcia bo agencja nie poinformowała mnie o tym ani Wlascicielka. Mówiła jedynie o wpisywaniu się na listę.

@Ewelina

Na etapie rekrutacji każdy kandydat otrzymuje informacje, że kwatery wynajmowane są w imieniu pracownika, co oznacza że pracownicy nie podpisują sami umów z właścicielami kwater. Nie ma również możliwości, by podpisywała Pani umowę zarówno z nami, jak i z firmą w której za naszym pośrednictwem świadczy Pani pracę. Tak jak wspomnieliśmy – informacje dot. korzystania z pralki znajdują się w regulaminie kwater, konkretnie §6 punkt 6 mówi: „Zapewniamy dostęp do pralek – w niektórych przypadkach odpłatnie i/lub poza kwaterą.”

@MONDI sp. z o.o.

Dziękuje za informacje. Niestety ale moja agencja nie odbiera ode mnie telefonie ani nie odpisuje na wiadomości i maile…

@Ewelina

Zasady w agencji, w której Pani pracuje mogą być zupełnie inne. Polecamy zweryfikować u źródła. Pozdrawiamy, Zespół Mondi.

Czy w Mondi są też oferty pracy dla kobiet?

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

zainteresoway

Ja chciałbym zadać pytanie firmie Mondi. Czy możliwe jest zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym? A jeśli tak, to jaki jest koszt takiej kwatery?

@zainteresoway

Dzień dobry, jest to możliwe. Zapewniamy zakwaterowanie z dofinansowaniem, które pokrywa koszt pokoju dwuosobowego (ewentualna dopłata może wynosić ok. 50 euro), za pokój jednoosobowy może być dopłata w wysokości ok. 250 euro. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu pod numerem 500456300.

Wiktoria

Dzień dobry, czy mogę prosić kogoś pracującego w Mondi lub osobę zorientowaną czy to prawda, że Mondi nie zatrudnia do pracy par i grup? Jeśli tak to z jakiego powodu? Z góry dziękuję.

Jaki projekt możecie polecić przez tą agencję i czy agencja jest wypłacalna jak wygląda zakwaterowanie ?

Czy ktoś był na projekcie jako pomocnik produkcji automotive w Meerane ?

Jabłoński

Wszystko pozytywnie załatwione. Praca nawet lepsza niż myślałem. Warunki fajne, a po 6 tygodniach lepsze warunki. Wiadomo, okres próbny :) Mondi pozwala na spora zmianę i to pozytywną. Praca, życie, wszystko razem jest teraz po prostu inne. Lepsze. Widać, ze tu się starają o wszystko. Bo to nie tylko dawanie pracy, tylko załatwianie. To dużo więcej. I więcej pozytywnej energii.

@Jabłoński

Jaki projekt ?

Biterfeld-Wolfen

Chciałem zapytać jak wygląda praca na projekcie w Biterfeld-Wolfen ?

@Biterfeld-Wolfen

Dzień dobry, poszukujemy pracowników produkcji do lekkiej pracy w dużym skupieniu - praca polega na montażu niewielkich elementów (bezpieczniki/bateryjki) na płytki elektroniczne. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu pod numerem +48500456300, nasze rekruterki odpowiedzą na pytania i opowiedzą o szczegółach.

@MONDI sp. z o.o.

Czy trzeba znać język na tym projekcie jeśli chodzi o pracę pomocnika ?

@Anonim

Nie trzeba, ale ze znajomością języka niemieckiego oferujemy wyższe zarobki. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu pod numerem +48500456300 :)

@MONDI sp. z o.o.

Jakoś nie mogą się Państwo zdecydować.Pytałem tez o pomocnika elektronika i uzyskałem od Państwa odpowiedz ze jest wymagany język niemiecki (w ogłoszeniu nie jest wymagany)

@Marian

Panie Marianie, nastąpiła pomyłka, ponieważ prawdopodobnie chodzi Panu o ogłoszenie dla pomocnika produkcji elektroniki. Pracy dla elektronika aktualnie nie posiadamy, za to jest oferta dla technika utrzymania ruchu/elektryka.

Iwona

Wysłane a było już info zwrotne? Czy raczej spełniasz każdy warunek, więc masz pewność, że Cię wezmą? Są w ogóle jakieś zastrzeżenia z powodu których można niestety się nie dostać?

@MONDI sp. z o.o.

Ile trzeba czekać na wyjazd bez j.Niemieckiego jeżeli aplikuje dziś?

@Paweł

Dzień dobry, zależy to od dostępności ofert. Zwykle wyjazd możliwy jest w ciągu tygodnia od aplikacji (jeśli kandydat spełnia wymagania). Aktualnie w pierwszej kolejności poszukujemy pracowników z podstawową znajomością języka niemieckiego. Warto kontaktować się z nami telefonicznie lub zaglądać na naszą stronę www.mondi-polska.pl.

Wiszniewski

Mondi oferuje bardzo dobre warunki pracy. Pracowałem w magazynie w Niemczech. Całkiem niezła praca, dobre zarobki. Wszystko na miejscu mieliśmy załatwione, od spraw formalnych po nocleg. Teraz wróciłem do kraju, ale pewnie po świetach znowu z Mondi pojadę do Niemiec :)

Ciekawy
@Wiszniewski

Podasz zarobki jakie otrzymałeś (stawka itd.) ?

Rafał49

Witam zadzwoń dobie Też myślę o tej firmie. 665889732

@Wiszniewski

Pracuję z firmą MONDI i zgadzam się z opinią w 100 procentach. Dobre warunki pracy.

Iwona
@Kasia

Cześć, dasz znać jak długo już tu pracujesz? i generalnie na którym stanowisku jesteś, co robisz? Mnie też te zarobki by interesowały ale ogólnie też sama relacja z pracy, napiszesz co i jak?

Marian

Witam,rekrutacja na stanowisko pomocnik elektronika jest zakończona ?Pytam gdyż widzę ze nie ma ogłoszenia .Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam

@Marian

Panie Marianie, nadal rekrutujemy. Jeśli zna Pan język niemiecki i ma Pan doświadczenie, zachęcamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod numerem 500 456 300.

@MONDI sp. z o.o.

W ogłoszeniu podane było iż nie jest wymagany język niemiecki czyli mam rozumieć ze był błąd ?

@Marian

Od początku poszukujemy pracownika wyłącznie z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Jeśli nie zna Pan języka, pomożemy znaleźć opcję, gdzie jego znajomość nie jest wymagana.

Chętny

Chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić żeby wyjechać do pracy przez tą agencję ?

Grabieniec

Mondi daje to, czego u innych ciężko. Fajne warunki pracy i otwarte podejście do człowieka. No i fajna atmosfera na miejscu, w Niemczech. Fajna ekipa, a dużo zależy przecież od tego, kto jest na miejscu i kto pomaga. I tutaj miałam naprawdę szczęście trafić na mega ludzi. Duży plus.

@Grabieniec

Na jakim projekcie byłeś ?

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie w Bitterfeld-Wolfen przy produkcji elektroniki samochodowej ?

Xyz

Witam. Mam pytanie, czy na ofertę operatora maszyn CNC (Reinsberg) jest konieczne wymagamy język niemiecki?Czy wieloletnie doświadczenie jako operator CNC w zupełności wystarczy?

@Xyz

Dzień dobry, oprócz doświadczenia w branży, konieczna jest również znajomość języka niemieckiego. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, który przybliży ofertę pod numerem +48 500 456 300.

Książulo Wlkp

Cześć Polecam firmę mondi pełen profesjonalizm i nie pisze tego bo ktoś mi zapłacił tylko szczerze z mojego doświadczenia, pracowałem kilka lat firma godna polecenia dziękuję całemu zespołowi mondi dziękuję za współpracę pani Hani i pani Alicji pełna profeska myślę ze jeszcze wrócę do firmy w przyszłości.

Kajda
@Książulo Wlkp

Pracuje również w MONDI. Polecam pod każdym względem. Podpisuję się pod opinią wyżej w 100procentach.

xdddd

Chciałbym z nimi jechać poczatkiem marca do pracy na magazyn (operator wózka widłowego) mógłby ktoś się wypowiedzieć co i jak? Jak z mieszkaniem i wypłatami?

Dominika

Czy MONDI ma oferty pracy dla par?

@Dominika

Dzień dobry, aktualnie nie posiadamy ofert dla par. Zachęcamy jednak do zaglądania na naszą stronę www.mondi-polska.pl, gdzie w pierwszej kolejności pojawiają się nowe ogłoszenia.

Sobczak

Szybki temat, krótka rozmowa i można jechać. Zaczynać nowe życie w nowym miejscu. I to w pozytywnym znaczeniu. Praca dostępna, warunki od razu uzgodnione i na miejscu identyczne. także wszystko jasne i prawdziwe już na początku. Dojechać trzeba samemu, ale to nie problem. Potem można liczyć na miejscu na pomoc przy papierkach, co istotne, bo chce mieć się to wszystko załatwione już na początku. I jest łatwo. Jak dla mnie na plus.

Katarzyna
@Sobczak

Jak super, naprawdę ciekawy opis. A co z zakwaterowaniem? Jest zapewnione, jakie są warunki lokalowe? I jaka cena, rynkowa czy jakoś zawyżona za takie mieszkanie?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.