MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Maro

Praca marzenie na warunkach niemieckich, porządna kasa, a do tego świetni ludzie którzy pomagają w załatwianiu papierów w urzędach jak i w znalezieniu lokum na czas pobytu.

Gremlas
@Maro

Porządna kasa to ile? 4500 to ja mam w Polsce. Czy jestem w stanie 1500 euro przesłać do rodziny? Raczej wątpię więc za 1000 euro nie będę z siebie Jelenia robił bo się szanuję.

Xyz
@Gremlas

Gdzie się w Polsce zarabia 4500?

Gremlas
@Xyz

Wszedzie, tylko trzeba miec fach. Ja akurat na CNC pracuje.

Xyz
@Gremlas

No to chyba nie wszędzie skoro na cnc. Typowy Polaczek który chce miliony, skoro robisz na cnc to szukaj pracy na cnc a nie szukasz na produkcji i oczekujesz 3 tys euro netto

@Gremlas

z kasą jest tak co proponują to jest ale przelicz koszt dojazdu i amortyzacji i za mieszkanie trzeba płacić od 300 do 550euro czyli dostajesz 2200euro minus od 300 do 550 euro za mieszkanie czyli 1750 euro minus benzyna czyli jakieś 1500 zostaje no jeszcze jedzenie na to też licz ze 400euro dajmy ze 1000 euro zostanie w kieszeni jak auto się nie będzie psuło i papierosów nie palisz .....A jeśli chodzi o kwaterę to luksusów tu nie ma i mieszkasz wspólnie z kimś jednym słowem masakra jakbym miał w Polsce 4500 tysia to bym sie nigdzie nie ruszał

Blabla
@Paweł mondi

Tylko w Polsce z tych 4500 też musisz zapłacić za mieszkanie,jeść,dojechać więc z tych 4500 nic nie zostaje przy tych cenach

Mateo
@Gremlas

tylko nie każda agencja dofinansuje Ci do mieszkania, transportu, i płaci dodatkowo diety a tutaj tak jest :) więc zarobi się więcej niż 2k euro plus do tego nadgodziny :) ale jak się nie chce pracować, to tylko siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić to już nie mój problem. Lepiej mieć te 1500 czy ponad 2 tysiące euro niż nic

Jack
@Gremlas

Ja na projekcie w Koblencji mam 2300€ na miesiąc - jak wziąć pod uwagę, że średnia płaca tutaj to 1500-1700€ to pieniądze bardzo dobre, dla każdego kto chce pracować. Praca jest naprawdę bardzo dobra, pieniądze również. Fajnie, że jest koordynator na miejscu, który bardzo pomaga i stara się, by dobrze się pracowało i żyło w DE.

Marzena
@Jack

Podałeś stawke brutto czy netto?

Jack
@Marzena

Netto

My

Czy jest praca dla par ?? Czy jak jest mowa o jedynym projekcie to jedzie się na ten konkretny? Na ile miesięcy jest umowa ?? Jakie Aok jest zakładane na start ?? Czy kordynatorzy są słowni i rozwiązują problemy naprzyklad na kwaterach ?? Ile może być najwięcej km z kwatery do miejsca pracy ? Czy przed wyjazdem można dostać zdjęcia zakwaterowania razem z rozkładem pomieszczeń ? Jeżeli jest możliwość proszę o odpowiedź firmy tu otwarcie w komentarzu by wszystko było transparentne. Priv nie interesuje mnie to są pytania podstawowe który zadaje prawie chyba każdy. Odpowiedź otwarcie na nie była by dużym plusem dla waszej firmy że niczego nie ukrywa. Pozdrawiamy

Tomaszewska

Moja pierwsza praca poza granicami kraju. I to jeszcze ze słabą znajomością niemieckiego. Ale wyszło całkiem fajnie. Spora pomoc na miejscu. I przy załatwianiu spraw formalnych w urzedzie, jak i w samej pracy. Trafiłam na całkiem sympatyczną koordynatorkę. Jak nie odbierała telefonu, to zawsze po czasie odzwoniła. No i mogłam tez liczyc na pomoc innych, którzy tu pracują. Fajna ekipa mi się trafiła. A to też pozwala w pewien sposób zadomowić się w nowym miejscu.

Irena
@Tomaszewska

jak długo juz jestes za granicą, zdradzisz w jakim mieście dokładnie w niemczech? pojechałas sama czy z kims? jak warunki mieszkaniowe?

Fajne warunki

Praca poza granicami kraju, w Niemczech, na całkiem ciekawych warunkach. Praca dość prosta, niewymagająca. No i z językiem nie ma problemu. Jakieś tam podstawy mam, ale w ogłoszeniu było, ze nie ma wymogu. I nie potrzeba aż tyle. Na miejscu całkiem fajnie. Zarobki regularnie wpadające na konto i całkiem fajne. No i najważniejsze - umowa jest tutaj lokalna. Na miejscu. I podatki i wszystko załatwione w Niemczech.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Pracuje ktoś jako operator CNC lub szlifierz w Reinsberg koło Drezna ? Może ktoś się wypowiedzieć jak praca itp. ? Jak wyglada to wszystko na miejscu?

Dxx

Witam, ile jest odciągane za zakwaterowanie?

zzz
@Dxx

360 euro od osoby/ 6 osób w mieszkaniu/ kiepskie warunki

Zj.bany Tomasz

Myslicie ze czytaja te opinie sami frajerzy? Typowa sponsorowana opinia Szkatulny pajac,ale teraz wszystkie te pseudo firemki tak robia....ta kasa to moze i dobra dla ukraincow ale juz nie dla polakow ....

GazaG

Oferta na różne stanowiska, jak i same oferowane prace całkiem fajne. Można sobie wybrać to, co nam pasuje. Zarobki bardzo fajne. Pomoc na miejscu, w Niemczech fajna. Trzeba samemu dojechać, ale już tam czeka na nas miejsce noclegowe. Oczywiście nie jest to hotel z 5* :) ale typowo pracownicze rozwiązanie. Wygodne. Na początek jak znalazł, a z czasem można poszukać czegoś lepszego, korzystając z dopłaty od Mondi. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Sama praca dość prosta, bo to typowo na magazynie. Nic skomplikowanego.

Jacek

Dzień dobry wszystkim , niestety nie mogę pochlebnie wypowiedzieć się o Firmie Mondi . Pracuję obecnie i trudno chwalić osoby reprezentujące tę firmę . Na pracę nie narzekam ( bywało lepiej , bywało gorzej ) , kwatera na zdjęciach przed przyjazdem spoko w rzeczywistości poniżej standardów . Mieszkanie nie przygotowane na lokatorów brudno , nieprzyjemny zapach . Kontakt z koordynatorką mocno utrudniony . Sprzeczne informacje na temat opłaty za kwaterę . Stosowana praktyka opłaty z góry za kwaterę za cały miesiąc daję sporą możliwość do nadużyć ze strony Mondi . Planujesz urlop i wyjazd do kraju a i tak płacisz za kwaterę choć nie wypracowujesz tzw. diety . Chcesz się zameldować , firma rezerwuje wizytę w urzędzie pod warunkiem , że koordynatorka nie zapomni o tym . Przypomnę , że nadal pracuję , mam cierpliwość i nie robię gów-burzy . Zwracam uwagę na problemy z którymi się spotkałem i niewiele trzeba aby to poprawić . Pozdrawiam

@Jacek

Panie Jacku, wiemy, że przed napisaniem tej opinii rozmawiał Pan z naszą koordynatorką Martą, która odpowiedziała na wszelkie pytania. Nie zgłosił Pan prośby dotyczącej umówienia terminu meldunkowego w urzędzie. Odnosząc się też do kwestii kosztów za zakwaterowanie, chcielibyśmy podkreślić, że o ponoszonych za kwaterę kosztach został Pan poinformowany na początku współpracy. Koszty są potrącane z góry, rachunek jest opłacany na cały miesiąc, a zasady są jednakowe dla każdego pracownika, nawet jeżeli ten zjeżdża na urlop (który jest płatny). Udało nam się porozmawiać z Pana partnerką, na której prośbę umówiliśmy wizytę w urzędzie. Mamy nadzieję, że praca spełnia Pana oczekiwania, a wszelkie trudności prosimy zgłaszać na bieżąco do koordynatorki lub na adres mailowy info@mondi-polska.pl.

Gabi

Praca na magazynie w Niemczech przy konfekcjonowaniu całkiem fajna. Lekka i przyjemna. Raczej bezproblemowa. I bez potrzeby znajomości języka, wiec dla mnie idealnie. Pomoc na miejscu koordynatorki bardzo dobra, bo sama bym nie dała rady załatwić pewnych spraw, szczególnie tych urzędowych. Pokoje typowo pracownicze, nic szczególnego, ale jest ok.

xxx

super praca i koordynatorki

Ass Assn

Jest mozliwosc pracy dla par bez własnego auta ? I na jak długi okres jest zatrudnienie w danym zakładzie? Bo już to przerabiałem gdzie zakład po 2 miesiącach zwolnił wszystkich Polaków a nie chce się znowu naciąć.

@Ass Assn

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy wyłącznie osób mobilnych, z własnym autem na codzienne dojazdy do pracy. W razie dodatkowych wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48500456300. Pozdrawiamy, Zespół Mondi

paw87

jestem zadowolony z pracy w koblenz przy rowerach, bo kasa dobra i sporo polaków tu pracuje wiec jest mi raźniej polecam każdemu aplikować na tom ofertę ;)

Atze
@paw87

Długo tu pracujesz? jak z mieszkaniami?

paw87
@Atze

od stycznia jakos mieszkam w dwójce ok 10km od zakladu pracy

Wiktoria
@paw87

A czy jest załatwiony dojazd do pracy czy na własną rękę trzeba dojeżdżać? Jak sobie radzisz z tym dystansem

Aro71
@paw87

Hej, Właśnie się zastanawiam na tą ofertą pracy. Mam uprawnienia na wózki i chce wyjechać,aby podreperować fomowy budżet. Czy firma jest rzetelna i to co oferuje to jest? Jak z noclegiem i ile można zarobić na czysto? Pozdrawiam.

@paw87

A jak wychodzisz netto na m-c?

Kurwy z mondi
@Marcin

1300 euro na gewerbie

@Kurwy z mondi

To chyba dość mało. A są jakieś premie? Ile płacą za nadgodziny?

@Aro71

oferta ofertą to i tak zależy od tego gdzie trafisz i gdzie cię przydziela mondi daje ofertę a gdzie trafisz to Niemcy ciebie przydzielą

Gosia
@paw87

A czy agencja jest słowna? Czy jest na miejscu tak jak obiecują przy rozmowie?

Sławomir
@Paweł mondi

To co? Wcześniej nie wiadomo gdzie się trafi do pracy? Dopiero przed wyjazdem jest info? Bo myślałem że jak się podpisuje umowę to wszytko jest już dograne.

Kasia m
@paw87

A jak wychodzi z kasą na msc rzeczywiście tak jak proponują?

@paw87

Jakie pieniądze zarabiasz jak można wiedzieć? Już na rękę i czy mieszkanie jest bezpłatne. Pozdrawiam

Witam, Czy ktoś pracuje w koblenz przy rowerach i powiedziałby czy naprawdę idzie tyle zarobić jak w ogłoszeniu i mieszkanie jakie są warunki i czy jest bezpłatne czy trzeba płacić. Pozdrawiam

Dzień dobry. Czy ktoś pracuje na Koblenz przy montażu rowerów??? Jaka praca i jak wynagrodzenie?

squbj

Witam , jedzie ktoś w ten weekend do Canyon Bicycles GmbH& Co Autobahnkreuz 7 56072 Koblenz Jakieś opinie można ? Czy praca jest w miare łatwa do ogarnięcia ? Jak ludzie w pracy i w domkach ?

Dzień dobry, polecam pracę przez Mondi w fabryce rowerów w Koblencji. Jestem bardzo zadowolony, odkąd przyszedł nowy koordynator Pan Tomasz to bardzo wiele zmieniło się na lepsze. Bardzo dobry kontakt, zawsze chętny i pomocny. Czasem trzeba trochę poczekać, ale zawsze podejmie się załatwienia sprawy. W końcu jest ktoś kompetentny, który ogarnia wszystkie sprawy tutaj na miejscu i w końcu pracownicy mają kogoś na kogo mogą liczyć. To bardzo ważne! Wielkie podziękowania dla Pana Tomasza za jego pracę!

Marzena

Czyli jakoś wpłynęło to również na atmosferę? Nie ma zbędnego stresu w pracy?

Mateeeo

@Mateeeo

Pracował ktoś na produkcji w Wustermark przez agencję MONDI? Jakie są warunki mieszkalne? Jaka atmosfera w pracy? atmo ok ale produkcja w niektórych miejscach przejebka

Bogdan

Wiele ofert więc jest w czym wybierać i pomimo, że zatrudnienie jest w Niemczech to dzięki ich wsparciu człowiek czuje się komfortowo.

Hej. Czy ktoś może napisać jak wyglada praca w centrali w Poznaniu? Widziałem ofertę na rekrutera i zastanawiam się czy aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.