MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Jacek

dziękuję . w końcu mam pracę kakiej szukałem

Rafix83

Witam Czy macie oferty pracy w okolicach Lipska?

@Rafix83

Dzień dobry, aktualnie nie posiadamy ofert w tych okolicach. Zachęcamy do zaglądania na www.mondi-polska.pl, jest kilka ofert z lokalizacją blisko granicy.

Ciekawa

Dzień dobry, uczestniczyłam w rekrutacji do Państwa firmy i bardzo mocno zastanawia mnie test, który należy wypełnić przed rozmową kwalifikacyjną. Z tego co pamiętam zadanych było kilkadziesiąt pytań, około stu, z których 80% dotyczyło kradzieży w miejscu pracy. Skąd takie podejście? Pomijając fakt, że badanie może być niemiarodajne, ale efekt jaki wywołało to moja rezygnacja z dalszych kroków rekrutacyjnych. Byłam przerażona formą i dociekliwością pytań. Poczułam się nieswojo, chociaż nigdy w życiu nie wzięłam nawet ołówka ze swojego miejsca pracy.

@Ciekawa

Dzień dobry, nie przeprowadzamy testów przed rozmową kwalifikacyjną. Czy na pewno aplikowała Pani do Mondi Polska?

Aktualność
W 2021 roku obchodziliśmy nasze 10-lecie - to już dekada wspólnego rozwoju! Ten rok zainspirował nas do zmian. Chcemy zaakcentować dynamiczny i nowoczesny charakter naszej organizacji, dlatego przedstawiamy Wam Mondi w nowej odsłonie wizualnej.
Arash

Gratulacje na 10- lecie , firmy MONDI. Pomyślności na kolejne lata , dobrych interesów , życzy przyszły pracownik. Bardzo podoba mi się strona MONDI , oraz opinie od byłych pracowników na temat pracy. Pozdrawiam ARASH

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Korzeniowski

Firma bardzo ok. Załatwianie pracy i sam kontakt bez zastrzeżeń. Do tego sama pomoc na miejscu, w Niemczech przez koordynatora, całkiem sprawna. Praca załatwiona taka, jak chciałem, z całkiem fajnym wynagrodzeniem, które wypłacane jest zawsze na czas. Brak jakiś dziwnych ruchów ze strony firmy, kombinowania z samą umową zatrudnianiem. Wszystko na legalu.

Pracuje ktos na montażu elementów drzwi do mercedesa okol Stuttgart mozna jakies opinie

Chmielewska

Oferta i sama praca ciekawa i dokładnie taka, jak oczekiwałam. Prosta praca, która po prostu daje satysfakcje. Tempo pracy całkiem fajne. Najważniejsze, że praca jest dobrze wynagradzana. Na miejscu całkiem przyjemny kontakt z koordynatorką. Po przyjeździe czekało miejsce z noclegiem, ale z czasem można było znaleźć sobie lepsze lokum i można skorzystać z dodatku. To całkiem ciekawa opcja. Najważniejsze, że na miejscu można liczyć na pomoc i fajna ekipę.

Były pracownik z Turyngii

Ostatnio tutaj przeczytałem ze komuś tam firma Mondi jakąś kasę nie wypłaciła, lub ze są niezgodności. Firma Mondi po moim zwolnieniu mega mnie pozytywnie zaskoczyła. Ostatnio patrzę a tutaj mam wyrównanie - zapłata za urlop który wcześniej nie wypłacili. Na tle innych firm a pracowałem w firmie Mondii na dwóch projektach przez 21 miesięcy wypada bardzo dobrze. Szczególnie co się zauważa to mieszkania które maja w ofercie dla pracowników - dobry standard łącznie z internetem a z tym jest problem w niemczech. Jest 21 wiek a oni w tym kraju mają z tym problem - albo brak zasięgu albo ich internet na kartę to jakaś masakra. Fakt że teraz mieszkania dużo poszły w górę w Niemczech i się płaci drogo ale jak się ma dobry standard mieszkania to już jest połowa sukcesu. Ja jak pracowałem to miałem dobry kontakt z Paniami koordynatorkami. Jedyna nie wiadoma w tym wszystkim to jak się jedzie do danej pracy to się do końca nie wie na co się padnie - jaka to praca będzie. Może być i za ciężka albo komuś do końca nie odpowiadająca. W tym leży problem ale to już nie firmy Mondii tylko firmy w której się ma wykonywać dane obowiązki. Osobiście jak ktoś szuka pracy za granicą zna trochę jeżyk niemiecki, jest mobilny - ma auto to szczerze polecam. Mają dobre oferty pracy. Pozdrawiam Panie koordynatorki z biura w Poznaniu. Dziękuje za opinie z pracy.

Pawlak

Wszystko bardzo ok. Proces rozmowy i załatwianie pracy w de przebiegł całkiem fajnie. Biuro w Poznaniu robi wrażenie. Rozmowa na miejscu miła. Sporo można się dowiedzieć. Wyjazd samodzielny, ale na miejscu już czekała koordynatorka, która wszystko wyjaśniała i oprowadziła. Też sympatyczna osoba. Dostępna w miarę możliwości pod telefonem. Może nie od razu, po jednym sygnale, ale była i jakby co to telefon zwrotny był. Praca dokładnie taka, jak umówiona jeszcze w kraju, bez jakiś zmian itd. Na miejscu już kilku Polaków, wiec też było fajnie. Można powiedzieć, że praca taka sama jak u nas, ale fajniejsze zarobki :)

Praca w tej firmie to jedna wielka porazka pieniądze 1400 € śmiech na sali. Mieszkania przeważnie z lokatorami dwie lub więcej osób oddalone od firmy po 30 km

Natalia jaworska

Witam serdecznie szczera prawda nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) szukam czegoś nowego w najbliższym czasie wypłata ja raz jest raz nie ma zawsze jest jakieś coś. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam

Przyszły kandydat

Chciałam się zapytać umowa jest niemiecka czy Polska ? I na jaki okres

@Przyszły kandydat

Dzień dobry, oferujemy umowę niemiecką, którą podpisujemy na rok. Po tym okresie jest możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę w Niemczech. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48500456300. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

hubert

witam jak oceniacie pracę przez ta agencje? Ktoś pracował na produkcji w okolicach Zwickau (Meerane) Z GÓRY DZIĘKUJĘ

@hubert

Pracuje ponad 3 lata agencja bardzo dobra mieszkania jak trafisz raz lepiej raz gorzej wypłaty wszystko ok trzeba pilnować maja nowy system są błędy a robota to zależy od firmy w której pracujesz jak trafisz dobrze spoko może być trochę gorzej ale ogólnie roboty maja ok . Swoje trzeba zrobić jak w każdej pracy

hubert

mówisz o Zwickau?

@hubert

Ogólnie ja mam 3 kontrakt Proszę nie usuwać opinii:)

Kozłowska

Fajna praca i dająca dużą satysfakcję. I całkiem fajną kwotę w przelewie. I to w euro :) Praca w Niemczech z pomocą Mondi to fajna przygoda i całkiem fajne warunki. No i spora pomoc samej agencji i ludzi, którzy w niej pracują. Właściwie to oni sprawiają, że jest tam na miejscu tak fajnie.

Mikołaj

Pracuję za pośrednictwem firmy Mondi już ponad rok. To pierwsza praca w Niemczech, wcześniej pracowałem przez agencje pracy w Polsce i Holandii. To pierwsza firma, która w pełni wywiązuje się z określonych warunków. Pierwsza, w której kontakt z koordynatorką projektu jest na tak wysokiem poziomie, że ma się wrażenie iż to aż przesada, że tak wszystko można załatwiać i nie trzeba dopytywać przypominać się po 10 razy jak to miało miejsce w innych firmach. Osobiście jestem zachwycony podjęciem współpracy z Mondi i uważam, że ta agencja może śmiało wyznaczać maksymalne standardy dla innych agencji, które powinny brać przykład z Mondi. W firmie do której aktualnie przydzieliło mnie Mondi proponowali mi przejście bezpośrednio do nich. Zarobki przez Mondi są LEPSZE niż praca bezposrednio u pracodawcy. Dla mnie bomba :) Pani Agnieszka Chomicka załatwia sprawy, których nie musi załatwiać, ale jako koordynatorka zawsze stara się być pomocna i nie zostawia człowieka gdy tylko widzi możliwość pomocy. Nie znam ani osobiście ani z opowieści od znajomych lepszej firmy do podjecia współpracy. ZDECYDOWANIE POLECAM

Witam mam pytanie ile sie płaci za zakwaterowanie już po dofinansowaniu od firmy ? I czy firms pomaga w meldunku jadąc z pracownikiem ?

@Adam

Dzień dobry, zapewniamy zakwaterowanie z dofinansowaniem. Jest możliwość zamieszkania w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym. Dofinansowanie od Mondi pokrywa w większości koszty zakwaterowania, po stronie pracownika są niewielkie dopłaty od wynagrodzenia. Do pokoju dwuosobowego może być dopłata od wynagrodzenia w wysokości ok. 50€, za pokój jednoosobowy ok. 200-250€. Oczywiście, koordynator pomoże w zorganizowaniu meldunku, ale też w tłumaczeniach i wszelkich formalnościach związanych z pobytem na terenie Niemiec. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Pracuje ktoś jako operator cnc w Eberswalde? Jak praca itp.? Dzięki za info .

Radek

Witam.ktos pracuje w coburgu na produkcji w dziale volkswagena?Moze opowiedzieć jak tam jest?

Grzesiek
@Radek

Też chciałabym wiedzieć mam zamiar się wybrać. Kolego

@Radek

Praca bardzo ciężka.duze tempo pracy.normy bardzo wysokie.wymagaja 135%.duza rotacja ludzi.

Grzesiek

Witam mam pytanie robił ktoś na produkcji volkswagen colburg .Jak praca wygląda i mieszkanie jest ok?

Grabowski

Idealolo :) Praca załatwiona przez biuro w Poznaniu, całkiem fajna rozmowa, a po przyjeździe na miejscu wszystko ogarnięte, co miało być. Koordynatorka pokazała co najważniejsze, pomogła z papierkowymi sprawami w urzędzie, bo bez tego nie da się tam pracować. No i można zaczynać pracować i zarabiać na marzenia. Atmosfera jak wszędzie, ale jak jest kilku z kraju, to od razu raźniej. A przy okazji można sobie podszkolić na miejscu język, bo jakieś tam podstawy ze szkoły pamiętam. Także całkiem fajna atmosfera, i kasa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.