MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Czy znajomość języka obcego jest obowiązkowa czy może podjąć pracę bez języka i międzyczasie się go ucząc bo zawsze łatwiej nauczyć się za granicą niż w Polsce, bo jednak trzeba go używać

@Zainteresowany

Dzień dobry, większość naszych ofert wymaga znajomości języka niemieckiego, jednak oferujemy również pracę bez konieczności znajomości języka. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami na naszej stronie: https://mondi-polska.pl/oferty/praca-w-niemczech/ lub kontakt pod numerem +48 500 456 300. Pozdrawiamy :) Zespół Mondi Polska

A.

Panie w biurze miłe i dyplomatyczne, nic poza tym. Agencje odradzam, człowiek rzucony na pastwe losu w obcym kraju. Kordynatora nie ma na miejscu :)

@A.

Dzień dobry, jednym z naszych standardów jest stała opieka koordynatora, do którego pracownik może zwrócić się z każdym pytaniem lub problemem. Przykro nam, jeśli spotkał się Pan z takimi odczuciami, jednak dokładamy wszelkich starań, aby pomoc koordynatorów była ciągła – zarówno poprzez formę kontaktu (jesteśmy dostępni telefonicznie, mailowo, a nawet za pośrednictwem WhatsAppa), jak i czas obsługi (pełnione są dyżury wieczorowe oraz weekendowe). Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sprawy, dlatego będziemy wdzięczni za bezpośredni kontakt – wówczas będziemy mieli możliwość odniesienia się do danej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Marek B

Czytając opinie o Mondi wzrosła moja nadzieja na dostanie się do aplikowanej przezemnie pracy. Pozdrawiam

Rafalnix

Dostalem oferte pracy od Mondi w miejscu Pfeifer Holz Schlitz GmbH & Co KG w miejscowości Schlitz (Hesja, okolice Fuldy). Pracowal tam ktoś albo pracuje ? Proszę o opinie czy warto tam jechac

Luki

A na jakie stanowisko?

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Dawid

Firma solidna pracuje od paru lat wypłata na czas i duża elastyczność w wyborze pracy polecam

@Dawid

Panie Dawidzie, dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Gosia
@Dawid

Witam ja w sprawie pracy. Właśnie szukam czegoś dla siebie i mojej koleżanki.. Interesuję nas magazyn jakas produkcja proszę o kontakt781395198

@Gosia

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za informację, nasz rekruter skontaktuje się z Panią w tej sprawie. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Krzysiek 52

Polecam pracę przez Firmę Mondi, pracowałem 10 miesięcy bardzo fajna obsługa, bardzo miłe i pomocne osoby pracujące w tej firmie. Ostatnio pracowałem w zakładzie Bharat koło Feiberga, fajna praca a pracownicy bardzo pomocni. Polecam tam pracę a do tego Mondi ma dla pracowników tam pracujących super warunki mieszkaniowe.

@Krzysiek 52

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię, bardzo nam miło :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Agaa

Dla mnie najlepsza agencja jeśli chodzi o pracę w Niemczech. Jasne warunki umowy, meldunek, wypłaty zawsze na czas. Kontakt z firmą, a szczególnie z panią koordynatorką zawsze kiedy tego potrzebuję. Każda sprawa załatwiana na bieżąco. Mieszkanie blisko pracy, warunki bardzo dobre... Szczerze polecam każdemu, zwłaszcza jak ktoś zaczyna pracę za granicą. Wiem, że czyta się to jak laurkę ale naprawdę nie mam się do czego przyczepić :) Polecam!

@Agaa

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Skoczekkkkkk

Pracowałem w kilku agencjach i mogę z całą pewnością powiedzieć że MONDI to najlepsza agencja

@Skoczekkkkkk

Dzień dobry, bardzo nam miło, dziękujemy :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Polish96

Witam. Może ktoś jest chętny z okolic podlaskiego czy warminsko-mazurskiego wojewodztwa i szuka osoby do wyjazdu razem. Mam 25 lat, mam prawko tyle nie mogę wziąć swojego auta, pozdrawiam.

nowy

kiedy planujesz wyjazd??

psz61
@Polish96

Polisch96 hej. Jestem z Ełku. Też bym bym pojechał ale z kimś żeby raźniej było. Może razem jakąś robotę ogarniemy? ( psz61@wp.pl )

@psz61

Ja się wybieram z koleżanka do Niemiec i szukamy pracy możemy wybrać się razem zawsze raźniej

anzej123

A dokąd ? Fabryka BMW?

Rafalnix

Witam. Wybiera się ktoś może do pracy w Niederstadtfeld (zachód Niemiec) w firmie zajmującej się Produkcją półwyrobów kuźniczych z metalu ??? Jadę z małopolski samochodem mogę zabrać kogoś.

ssss

Maciej

Kiedy się wybierasz?

psz61
@Rafalnix

Rafalnix cześć. Ja bym się z tobą zabrał. Kiedy jedziesz? ( psz61@wp.pl )

Maginczy Król

Witam Czy firma ma zlecenia w Dreźnie. Czy warto pracować przez tą agencję?

Operator Cnc Damian
@Maginczy Król

Jak najbardziej polecam pracuje ponad 2 lata jest wszystko ok.A najlepiej to sobie zadzwonić bezpośrednio do agencji to wszystko powiedzą.

Operator Cnc Damian

Polecam agencje pracuje ponad 2 lata wypłaty robota jest ok. Jak w opisie i po rozmowie z działem rekrutacji wszystko się zgadza. Jedna mała uwaga to dotyczy pracy kordynatorek (może nie wszystkie) Ale była zawsze współpraca na linii pracownik kordynatorka 9 na 10 Teraz niestety trochę gorzej 7 na 10 :) taka malutka uwaga. Duży plus macie sporo ofert pracy ????

@Operator Cnc Damian

Panie Damianie, serdecznie dziękujemy za opinię, takie spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne, ponieważ pozwalają nam nieustannie doskonalić poziom jakości naszych usług. :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Witam bardzo polecam Mondi wspolpracuje juz od 2 lat i wszystko jest wporzadku z ta agencją

@Marcin

Panie Marcinie, serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Rafalnix

Wczoraj dostalem kolejna oferte: ROBETA HOLZ OHG Siedlung Schönberg 1A D-17268 Milmersdorf (Brandenburgia, ok. 70km nad Berlinem) Pracuje albo pracował ktoś z Państwa w tym miejscu ? Bardzo proszę o opinie.

Rafalnix

Dostalem oferte pracy od Mondi do firmy Pfeifer Holz Schlitz GmbH & Co KG w miejscowości Schlitz (Hesja, okolice Fuldy). Proszę o opinie

marian

kilkakrotnie aplikowałem na różne stanowiska zgodne z moim doświadczeniem i znajomością niemieckiego ,panie podnoszą słuchawkę ,bla bla bla ,proszę zostawić cv lub spisują dane i już nigdy się nie odzywają chociaż obiecują ,następnie dane ogłoszenie pojawia się ponownie i ponownie (usunięte przez administratora)

antoni

cześć pracował ktoś w TRIDELTA Hartferrite GmbH jak polecacie tą pracę ? przez mondi

Damian

Witam. Czy mają Państwo pracę na produkcji, pakowaniu w Berlinie? Westdamian7@gmail.com

@Damian

Dzień dobry, niestety na ten moment nie posiadamy tego typu oferty, zachęcamy jednak do bieżącego śledzenia ogłoszeń pojawiających się na naszej stronie: https://mondi-polska.pl/oferty/praca-w-niemczech/ W razie zainteresowania lub pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 500 456 300. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

yankesss

Dzien dobry, czy pracował ktos może przez Mondi na produkcji latexu w Georgensgmünd...? Chodzi mi konkretnie jak wygląda praca i warunki mieszkaniowe. Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

@yankesss

Też się chętnie dowiem coś więcej na ten temat. Proszę Cię, jeśli uzyskasz jakieś informacje z innego źródła to dasz tutaj znać? Podejrzewam, że jest więcej osób, których nurtują podobne pytania.

yankess
@Marta

Nikt nie odpowiedział....;/ a ogłoszenie już zniknęło. Wysyłałaś do nich cv w sprawie tej pracy...?

witam

witam pracowal ktos jako stolarz w Bad Lausick jak warunki pracy

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.