MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Hej. Podacie jakieś info na temat pracy w Waltershausen? Jak podejście do Polaków, czy nie ma problemów z zakwaterowaniem, dojazem itp.?

Chętny

Chciałem zapytać który projekt możecie polecić jeśli chodzi o pracę na produkcji ?

Fałata

Świetna oferta i praca na odpowiednim poziomie. Wypłata zawsze na czas. Możliwość rozwoju w przyszłości, w Niemczech, to całkiem fajna opcja. Większe zarobki, twarda waluta i jak umowa lokalna, to można korzystać z wszystkich programów, jakie niemiecki rząd gwarantuje. A są ciekawe i jest to dodatkowy dochód.

Kwiatkowski

Praca za granicą to spora zmiana. Pewne wyzwanie. Ale jak jest zorganizowana i to jeszcze z duża pomocą na miejscu, to nie ma obaw. Tak właśnie było z Mondi. po czasie można powiedzieć, ze niby był to duży krok, a może nawet skok na głęboka wodę, ale lądowanie było bardzo przyjemne. Pozytywne. Praca ciekawa na produkcji. Nic ciężkiego, zaawansowanego (jeszcze) ale całkiem fajne zarobki. I może z czasem szansa na zmianę stanowiska na coś lepszego. Zobaczymy. Cały czas szkole sobie język, by być tam na miejscu po prostu lepszym, ale tez przydaje się to w normalnym życiu.

sky
@Kwiatkowski

Na jakim projekcie pracujesz?

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Wero

Witam pracował ktoś z Mondi w Coburgu w firmie Brose Fahrzeugteile i może opowiedzieć jak to tam wyglada ?

były pracownik brose
@Wero

Praca ciężka, zdecydowanie nie jest to praca dla kobiet. Jeśli nie trafisz na tzw polska zmianę to będziesz pracować z Niemcami którzy raczej będą się krzywo patrzeć na ciebie. Wiadomo są mili ludzie ale jest ich garstka. Znajomość niemieckiego na pewno ułatwi pracę i nie będą cię obgadywac chamsko stojąc na przeciwko ciebie. Praca fizyczna którą można odczuć dość szybko. Sporo ludzi korzysta z fizjoterapii.

Iwona
@były pracownik brose

Piszesz o nietrafieniu na polska zmianę. Tutaj agencja jakkolwiek ugaduje się z potencjalnym pracodawcą? Nie możesz otrzymać tej informacji jeszcze przed wyjazdem, żeby konkretnie wiedzieć na co tak właściwie się piszesz?

@Wero

Cześć i Wyjechałaś do pracy w Coburg Możesz coś więcej napisać?

Wilkońska

Na plus to, co firma załatwiła na miejscu w Niemczech. Pomoc koordynatora też całkiem sprawna, choć nie zawsze to było tak, ze odbierała każdy telefon :) Ale jak miała chwilkę wolną, to można było liczyć na odzwonienie. Wiadomo, ze koordynator pod sobą ma większą ilość osób, wiec musi dzielić czas pomiędzy wszystkimi. I to jest ok. Sama praca? No taka normalna jak to na magazynie. Bieganie z wózkiem i kompletowanie zamówień. Nic trudnego, jak pozna się zasady. Robi się swoje, czas ucieka. Może nie jest to wybitna praca, ale za to tutaj sensownie opłacana. I zawsze na czas.

@Wilkońska

No jakim projekcie Pani była ?

Aniela

Hej pracował ktoś z was w Kohl automotiv Eisenach? Jaka jest to praca?

Onek31

Witam czy ktoś może mi powiedzieć na jakie realne zarobki można liczyć? Pracowałem już przez kilka agencji i wiem, ze to co jest obiecywane a to co jest rzeczywiście może się jednak różnic. Chodzi mi o wypłatę po odliczeniu mieszkania?

@Onek31

Dzień dobry, wynagrodzenie jest zależne od oferty - na niektórych projektach wymagana jest znajomość j. niemieckiego, zarobki są wtedy wyższe. Na naszej stronie internetowej podajemy widełki netto na 1 klasie podatkowej, a po szczegółówe informacje zapraszamy do kontaktu z rekruterkami pod numerem 500456300.

Pannek

Witam czy szukacie pracowników na stanowisko koordynator? Zastanawiam się jakie kompetencje musi posiadać ewentualny kandydat? Macie jakieś konkretne wytyczne co do języka tzn B2/C1?

@Pannek

Dzień dobry, zachęcamy do zajrzenia do naszej zakładki Kariera, poszukujemy aktualnie Koordynatorów. Wymagamy min. mocnego B2/B2+, optymalny jest dla nas poziom C1 z uwagi na kontakt z klientem biznesowym. Szczegóły: https://mondi-polska.pl/kariera-w-mondi-polska/

Chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie przy montażu chłodnicy w Meerane ?

Chciałem zapytać czy ktoś był może na projekcie w fabryce Continental w miejscowości Waltershausen ?

Continental

Czy ktoś pracował w fabryce continental i może napisać jak wygląda tam praca ?

Praca

Chciałem zapytać jaki projekt możecie polecić i czy wgl warto wyjeżdżać poprzez tą agencję ?

Koblencja
@Praca

Ja polecam pracę w firmie rowerowej. Pracuje w magazynie, jest ogólnie ok. Mam na miejscu koordynatora - bardzo pomocny, załatwi wszystko jak należy i na czas. Zarobki bardzo dobre, na kwaterze też wszystko bez problemu. Jak chcesz pracować i w miarę dobrze zarobić to mogę Ci polecić.

@Koblencja

Na jaki zarobek można liczyć na tym projekcie ?

Iwona
@Koblencja

polecał ktoś Ci tę lokalizację czy to przez przypadek się trafiło? podasz o jaką chodzi? co do koordynatora to ten obszar tylko jeden z nich obsługuje czy jak oni się tym w zasadzie dzielą? czyli problemów z agencją nie miałeś żadnych do teraz tak naprawdę?

rowerek
@Praca

okolo 2200 na reke na produkcjii magazyn nie wiem

nowy

Cześć, pracuje może ktos w Triptis albo Meerane i powie jak wyglda sytauacja jkaby ktos chcial dostać sie bespośrednio pod fime badż gdzie jast najwieksza szansa ?

Meerane

Chciałem zapytać o projekt jako pracownik produkcji przy autach elektrycznych w Meerane jak ta praca wgl wygląda i czy jest ciężko ?

byly pracownik
@Meerane

Pracowałem, ogólnie spoko tam szefostwo fajne nie ma problemu z urlopami. Byłem też na innych projektach i w sumie tam najlepiej było jeśli chodzi o sama firme. Nie ma zajazdu i każdy każdego dobrze traktuje. W poprzedniej pracy jak byłem to polaczki nie byli tak traktowani jak tutaj. Nie czuć podziału więc spoko sie pracuje. Praca nie jest jakaś ciężka tylko 3 zmiany to już jak bardziej czy komuś odpowiada taki system.

@byly pracownik

Rozumiem możesz jeszcze napisać na czym dokładnie polega praca i jak wygląda zakwaterowanie i na jakie wynagrodzenie można liczyć po odtrąceniu mieszkania ?

@byly pracownik

Chodzi mi o projekt przy produkcji plastikowych elementów wentylatorów

Projekt Meerane

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie automotive w Meerane okolice Zwickau ?

Meerane

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie automotive w Meerane ?

paweł

Nie polecam współpracy z tą firmą. Nieznajomość prawa w Niemczech koordynatorów ,lekceważenie ludzi powoduje że nie otrzymasz pomocy Po przyjeździe koordynator odezwał się po dwóch dniach. Warunki mieszkaniowe tragedia. Apelujesz brak odpowiedzi...Dojazd do pracy 25km .Prośba o bliższe zakwaterowanie odpowiedź nie ma możliwości później dowiaduje się że pokoje są wolne 7km od pracy.od kilku miesięcy. Rozliczenia musisz pilnować bo jak nie brakuje dnia to diety za sobotę. Odpowiedź system nawalił. Tragedia .Same gwiazdy w biurze nie potrafią odpowiedzieć na pytania. Brak odpowiedzi na maile... nie mówię o telefonach.Kto tym kieruje?

@paweł

Dzień dobry Panie Pawle, bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony. Żebyśmy mogli stale poprawiać jakość naszych usług, potrzebujemy szczegółowych informacji, m.in. odnośnie projektu, na którym Pan pracuje. Prosimy o przesłanie maila ze szczegółami na adres info@mondi-polska.pl.

@paweł

Na jakim projekcie byłeś ?

Piotrowski

Może nie idealnie, ale na pewno lepiej niż w pl. No i zarobki ciekawsze. Na miejscu odpowiednia pomoc, co jest pozytywne. A w poznaniu też dość fajne podejscie dla tych, co szukają pracy lepszej niż sie ma. Także w sumie pozytywna firma.

Praca

Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie W Coburgu na produkcji Volskwagena ?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 97 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.