MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Emil

@Pracodawca nadal nie otrzymałem umowy najmu zawartej w moim imieniu. Proszę o przesłanie umowy

@Emil

Prosimy o zgłoszenie się do swojej koordynatorki, która udostępni Panu odpowiednie dokumenty.

Emil

@Pracodawca Proszę o nieusuwanie merytorycznych opinii

@Emil

Panie Emilu, nie mamy możliwości usuwania opinii.

@MONDI sp. z o.o.

Oczywiście że macie taką możliwość. Usunęliście mój wpis w którym napisałem ze chce umowy najmu zawartej przez was w moim imieniu

Cześć wam. :) w większości widziałem komentarze od osób korzystających z usług agencji, po pewnym czasie jednak wpadła mi w oko także oferta dla rekrutera freelancera. Opiszecie mi te prace tak z ciekawości? widać, że normalnie pracuje się w trybie zdalnym, dowiem się czegoś zatem odnośnie szkoleń? I to świętowanie urodzin z opisu w jakiej formie jest praktykowane?

Dzień dobry, wszystkie niezbędne informacje dotyczące tej oferty są dostępne na www.mondifree.pl. Zapraszamy do zapoznania się i aplikowania :)

Jak wygląda proces sprawdzania języka niemieckiego? W ogłoszeniu jest napisane (komunikacja w pracy, podstawowa słownictwo ) . Chodzi o projekt Pomocnik produkcji w Northeim ,Dziękuję za odpowiedź:)

@Marta

Język niemiecki weryfikuje rekruterka telefonicznie - to krótka rozmowa i prośba o przetłumaczenie poszczególnych słówek/zwrotów dopasowanych do stanowiska.

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Jest git

Pracuję przy obróbce CNC agencja załatwiła mi robotę w Niemczech. Trochę trudno ale kasa jest ok.

Chciałem zapytać jak wygląda praca przy montażu rowerów premium w Koblencji ?

Czy był ktoś na montażu rowerów z tą taką opcją, że tylko podstawa języka jest potrzeba? Słabo ogarniam niemiecki, może na miejscu się nauczę i dlatego ogłoszenie przypadło mi do gustu. Na tych rowerach tez się nie znam ale było napisane, że nie musze. Widełki są od 2000 do 2200, to 2000 od czego będzie zależało? I jak sobie wywalczyć jedynkę z opisu? w treści padły pokoje jedno oraz dwuosobowe

Chętny

Też jestem zainteresowany tą ofertą dobrze by było jakby ktoś się wypowiedział na temat tego projektu.

@Chętny

Jak nie ten projekt to najwyżej inny, ważne żeby kasa się zgadzała, tu zawsze tak z nią jest? czemu akurat ten projekt wybraliście? Macie jakieś porady? Ja dopiero zaczynam przygodę, nie wiem na co patrzeć.

Jaki projekt możecie polecić z własnego doświadczenia oprócz tych rowerów byłbym chętny żeby wyjechać przez tą agencję bo z tego co czytałem na dużo pozytywnych opinii ;)

Rudy

Montuję elementy rowerowe, agencja pomogła mi znaleźć pracę. Spoko atmosfera i zarobki też niezłe.

@Rudy

Chciałem zapytać czy można liczyć na takie zarobki które podają w ofercie czyli 2000-2200 euro ?

I jak ze znajomością języka niemieckiego to wygląda?

Cześć wszystkim, chciał*m zapytać o opinię dot. pracy przy Continentalu w Waltershausen. Jak odczucia, jak płaca i czy warto? Pozdrawiam!

Najgorsza agencja z jakiej kiedykolwiek byłam ! Na pierwszym projekcie mieli zapewnić miesiąc pracy po 3 powiedzieli że niestety praca się skończyła że będą dzwonić jak znajdą nam coś innego , pomijając to że na mieszkaniu mieliśmy robale i obok pijaków i potrąca nam za pełny miesiąc życia w takich warunkach , teraz po 3 tygodniach zaproponowali nam pracę mój chłopak pojechał trafił na mieszkanie z 9 osobami z jedną małą lodówką i łazienką piwa porozwalane na ziemi jechał 800 km żeby po godzinie wrócić . Nikomu nie polecam zgłoszę odpowiednim służba to wraz z zdjęciami

Dziękujemy za opinię, każda jest dla nas ważnym źródłem informacji zwrotnej. Przeanalizowaliśmy sytuację dotyczącą zakwaterowania, które zostało Państwu przydzielone. Jak tylko otrzymaliśmy zgłoszenie o insektach, niezwłocznie zaproponowaliśmy alternatywne miejsce zamieszkania. Od razu po wyprowadzce podjęliśmy działanie i we współpracy z właścicielem mieszkania przeprowadziliśmy dezynsekcję. Przestoje w pracy wynikają z przyczyn niezależnych od nas, ale mając na względzie utrzymanie zatrudnienia i satysfakcję ze współpracy, znaleźliśmy dla Państwa inną ofertę oraz zakwaterowanie. Zgodnie z naszą wiedzą i osobistą weryfikacją miejsca zamieszkania przez koordynatora, było ono bez zarzutu. Bieżąca, obustronna komunikacja jest kluczem do sukcesu we współpracy - pozwala nam na bieżąco reagować i rozwiązywać ewentualne problemy.

XY Pracownik

Ogólnie to okej. Myślałem, że będzie gorzej. W Niemczech inaczej, kultura pracy inna, ale da się przywyknąć. Agencja? Czasami literówki w mailach, ale ważne, że kasa na czas i żadnych niespodzianek. Jak masz chęci na zarobek, to polecam.

Nowa

@Pracodawca Czy znajdzie się jakaś praca dla kobiet, bez znajomości języka i bez samochodu?

@Nowa

Dzień dobry, niestety nie mamy aktualnie ofert dla osób bez samochodu na codzienne dojazdy do pracy - ze względu na odległość od zakwaterowania do miejsca zatrudnienia. Zachęcamy do zaglądania na www.mondi.pl :)

@MONDI sp. z o.o.

Witam, a co z osobami z samochodem i z dodatkowym czworonogiem do opieki? W poprzedniej agencji widziałem, że były możliwe do zapewnienia warunki mieszkalne wraz z psem. Czy w tym przypadku tez można pozwolić sobie na taką elastyczność?

Dzień dobry, w takim przypadku zachęcamy do poszukiwania zakwaterowania na własną rękę. Niestety, ze względu na innych lokatorów, regulamin naszych zakwaterowań nie zezwala na przyjazd z pupilem.

@MONDI sp. z o.o.

Cześć, gdzie można zobaczyć ten cały regulamin? Chcę najpierw zapoznać się z jego potencjalną treścią. Co do szukania czegoś na własną rękę to firma za bardzo nie pomoże? Jak to zostanie odliczone w kosztach?

Zachęcamy do poszukiwania mieszkania na własną rękę, służymy radą i materiałami instruktażowymi. Część wynagrodzenia, która standardowo pokrywałaby czynsz jest wypłacana bezpośrednio na Pana/i konto. Pracownik może utrzymać również imienny rachunek od kwaterodawcy za każdy miesiąc – to pozwoli m.in. na rozliczenie tzw. podwójnego domostwa i, co za tym idzie – ulgi podatkowej. Musimy brać pod uwagę współlokatorów, którzy mogą mieć alergię lub z innych powodów nie tolerować zwierząt, a także uszanować oczekiwania kwaterodawcy. Jeśli jednak po przyjeździe otrzyma Pan/i pisemną zgodę gospodarza mieszkania – będzie można przywieźć pupila w późniejszym terminie. Regulamin jest dostępny dla pracowników jeszcze przed wyjazdem.

Dzień dobry wszystkim. Jest to pierwsza moja współpraca z Mondi. Polecam agencje w 100%. Bardzo rzeczowo opisane wszystkie warunki zatrudnienia. Praca na miejscu zgadza się z tym o czym była mowa na rozmowie rekrutacyjnej. Finanse również uważam za duży plus tej agencji. Rozliczenia wypłat bardzo skrupulatnie opisane. Żadnych kombinacji lub innych „ kruczków „ jak to bywa w innych agencjach. Warunki mieszkaniowe na jakie trafiłem uważam tez za wartość dodatnia. Fajne miejsce na farmie. Może finansowo nie jest jakoś super tanio ale nic nas nie interesuje. Wszystkim zajmuje się agencja. Wiec dla mnie na plus. Kontakt z panią Kordynator jest nadzwyczaj dobry. Nie ma problemów z kontaktem , z oddzwonieniem. Wszystkie problemy jakie się pojawiają załatwiane są szybko i naprawdę uczciwie i profesjonalnie. Wiadomo jak to agencja ma swoje godziny pracy ( koordynatorzy tez pracują i maja swoje godziny pracy ). Chociaż jest również telefon alarmowy z którego akurat nie korzystam bo to naprawdę musi być awaria. Każdy kto pracuje przez agencje musi mieć tego świadomość. Ogólnie podsumowując. Serdecznie polecam współpracę bo naprawdę warto. Rzetelnie i uczciwie pracująca agencja.

Chętny
@Paweł

Chciałem zapytać na jakim projekcie Pan jest ?

Dzwonił może ktoś w sprawie pracy i dowiedział się czegoś o zarobkach, tak jak tutaj niżej kazali w komentarzu? Tylko mnie bardziej interesuje rekrutacja na Key Account Managera z ogłoszenia. Zwłaszcza, ze można pracować z domu z okazjonalnymi wizytami w biurze, na to wychodzi. Można wiedzieć, jak często się one zdarzaja?

W przypadku pytań dotyczących stanowisk wewnętrznych, np. Key Account Managera, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kariera@mondi.pl lub do zapoznania się z ofertą na www.mondi.pl w zakładce Kariera.

Spoko

Pracuję przez nich już chwile i jest rożnie. Ale w sumie, jak na Niemcy to nawet spoko. Czasem zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem, ale jak patrzę na zarobki to myślę, że warto. Z agencją spokojnie, czasem się komunikat trochę rozjeżdża, ale idzie dogadać.

Nowa

Czy znajdzie się jakaś praca dla kobiet, bez znajomości języka i bez samochodu?

MB

Ze swojej strony chciałbym bardzo polecić firmę MONDI jako agencję pracy. Warunki finansowe które oferuje przewyższa stawki proponowane przez niemieckie firmy, mimo identycznych obowiązków na danym stanowisku. Przez 18 miesięcy współpracy nie miałem nigdy problemów z wypłatami, kontaktem czy uzyskaniem pomocy od koordynatorów oraz załatwieniem wszelkich formalności. Ode mnie 10/10.

@MB

Mnie tylko zastanawia teraz to jak to się dzieje, że ta kasa jest mimo wszystko lepsza niż podczas pracy bezpośrednio? Wiecie jak agencja to ogarnia? Co do koordynatora to masz zazwyczaj jednego przypisanego czy jest ich znacznie więcej?

Dzień dobry, dodatki wypłacane są zgodnie z regulacjami prawa niemieckiego. Na szczegółowe pytanie odpowie Państwu reprezentant działu rekrutacji pod numerem +48 500 456 300.

Produkcja Koblencja

Witam chciałem się zapytać czy był ktoś na projekcie przy produkcji markowych rowerów w Koblencji i może coś więcej napisać o tej pracy ?

Rowery koblencja
@Produkcja Koblencja

Podłączam się pod pytanie, również dostałam tę ofertę pracy i nigdzie nie mogę znaleźć jakiejkolwiek opinii .

Praca koblenz rowery

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa pracował na produkcji rowerów w Koblenz? Jakie warunki/atmosfera/charakter pracy?

Montaż elektroniki

Chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie jako pomocnik montażu elektroniki i może napisać jak dokładnie wygląda praca i ile można zarobić na czysto?

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 296.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 96 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.