NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

bomba

kierownik w poznanskim oddziale to(usunięte przez administratora), szkoda słow na opisanie tego ile osob przez niego stracilo prace, zeby zrobic miejsce dla jego znajmoych.Osob, ktore dobrze pracowały... nedza

Blitz

konQrent, powinieneś wiedzieć,że w Nordisie pracują tylko kierownicy bez honoru i dotyczy to wszystkich oddziałów.

konQrent

a chciałem zapytać o kierownika z wrocławskiego oddziału. Mianowicie podobno kto 3 planów z rzędu nie robi to wylatuje z roboty. doszły mnie słuchy że wasz szanowny kierownik zadeklarował swoją honorowość i po nie zrobieniu 3planów miał złożyć wypowiedzenie. Ktoś wie czy złożył? i jak to się ma wobec PH? wywalają?

hans kloss
@konQrent

honor honorem... mógł po prostu zapomnieć ;)

bomba

do tej osoby , która pisała o Pani Małgorzacie, z tego co wiem to nie pracuje w Nordisie a i tak robiła najwiekszy obrót w tym oddziale , a podobno nie znała sie na sprzedazy? A jaki ty robiłes ? w 2010 jeszcze były dobre zarobki ... mamy pisac o nieuczciwosci tej firmy a nie obrazac przedstawicieli

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zuza

Najciekawsza dla mnie postacią jest księgowa w Opolu. Dzwoniła i wyzywała przez telefon nie potrafiąc wyjaśnić żadnej sprawy... Patologia handlowa nie firma.

Zuza

Ja sie nieco dziwie. Nie moge pojac, że nikt nigdy nigdzie nie zgłosil ze wobec obowiazujacego prawa gdzie umowa o prace w pelnym wymiarze czasu to owszem moze byc, ale mimo wszystko, NAJNIZSZA krajowa ani grosza mnie. prowizja spoko. ale podstawa powinna byc zgodna z obowiazujacym w tym kraju prawem.

AL
@Zuza

No teraz jest. Gdy się zwalniałem w 2010r to jż była najniższa krajowa i do tego prowizja. Podstawa był wcześniej UWAGA 3,5 za godz!!!!! To nie żart.Niestety nawet po zmianie nikt nie zarabiał miesięcznie więcej niż wcześniej. Ta firma to oszuści z Panem Prezesem niedouczonym managerem na czele. Ktoś kto pracuję od 10 lat nie narzeka bo ma już dobry teren i wyrobione układy. Niestety ten sam człowiek nie zdaje sobie sprawy, że w innej firmie przy tych samych klientach zarabiał by 70% wiecej. No cóż nie obrażając inteligentnych ludzi, których jest w tej firmie może 3% pracuja tam same smoki bez podstawowej wiedzy na temat handlu i metodach sprzedaży.Np pani Małgorzata Z w Poznańskim oddziale. Zwykła wiejska baba, bez wykształcenia i doświadczenia i bez żadnej wiedzy sprzedażowej siedzi na detalu śmierdzi :)

zmrożony

Nordis Nordis... piękne czasy dla przedstawiciela. Wspaniale je wspominam. Biuro w Opolu... cóż za biurowiec. Umowa, prawie jak menedżerska - umowa o pracę, pełny etat. Wynagrodzenie zasadnicze 300 zł brutto + prowizja... dokładnie dobrze widzicie, nie pomyliłem się. Było to w 2009 roku. Dla niedowiarków fotka świadectwa pracy:) Odradzam!!!!!!

bomba

W Poznaniu sledzie wozą w kabinach .... nic dodac nic ujac , omijac szerokim łukiem zarówno jako pracownik , jak i kupiec

Zuza

w magazynie południowym śledzie latem stojące na słońcu w warunkach w których nie chciałabym kupić hermetycznie zamykanej żywności.

B.O.R

Podobno teraz jak tak dalej będą postepować to w przyszłym roku sami se towar beda wozić[kierownicy...].Kierowcy odchodzą masowo,a konkurecja zaciera rece i bardzo im dobrze

Zuza

jestem skłonna twierdzić,że "kara utraty pracy" w tej firmie jest zbawienna. Dają Ci wtedy szanse na lepszą, fajną, rozwijającą pracę w prężnych zespołach mądrych, doświadczonych ludzi. Zwolnieniem pokazują Ci , że jesteś wart wiele więcej!

B.O.R

Wiem pracowalem jako kierowca. Nie polecam,zero poszanowania czlowieka. kierownicy bez doświadczenia zarządzania zasobami ludzkimi.Wszystko pod karą utraty pracy.... Zarząd nie widzi bo tak jest prościej.Odbijanie pileczki.

toudi

Taaak, zdaje sie zabolało. Prawda w oczy kole

i komentarz usunięty ":-)"

haaaa

widzę.. gorąco się robi :)

haha

Nordis to firma w ktorej wymaga sie nadgodzin ale sie za nie nieplaci mobing i zastraszanie to podstawa współpracy nie polecam moje dzieci podejmuja madrzejsze decyzne niz kierownictwo na szczebelkach

CoTuPoradzic

Grzesiek a o który oddział pytasz? Mogę co nieco powiedzieć o Wrocławiu. Nie polecam. Atmosfera ok. Wynagrodzenie (kierownik obiecuje gruszki na wierzbie a przychodzi wypłata i 1800netto). W sezonie pełno sobót pracujących no bo jest sezon i trzeba sprzedawać, z urlopami czasami są problemy w zależności jak szybko otworzą się oczy nowemu Skoczkowi, że czas uciekać z tej firmy :P jeśli nie chcesz wielkiego ciśnienia ale też możesz sobie pozwolić na zarobki rzędu 2tyś zł to śmiało. Niestety ale Twoja wypłata jest uzależniona od trasy. im lepsza trasa tym lepsza pensja... a że najlepsze trasy są obsadzone i wręcz nie do ruszenia to możesz zarabiać po 2000-2500zł netto. Moja średnia wypłata z okresu kiedy pracowałem to 2400zł netto i nie była to najgorsza trasa.

Zuza

Może moja na szczęście była koleżanka z pracy zarabia z różnych względów więcej? ale też mnie dziwni czemu nadal tam siedzi. . . (usunięte przez administratora)

Zuza

nie wiedziałam, ale szybko przejrzałam na oczy. . . rok czasu i uwazam , ze i tak za długo.. a skłoniła mnie lepsza oferta pracy, gdzie etat równa się 8 godzin i ani sekundy dłuzej, zarobki są dwukrotnościa wyplaty z premią w Nordisie, a premia równa sie połowie wyplaty. . . w biurze jest czysto, sucho, ciepło, pachnąco, a narzedzia pracy nie odbiegaja od swiatowych standardow porzadnych firm. Obecnie w moiejscu pracy jestem DOCENIANIA,(usunięte przez administratora)

ciekawe...
@Zuza

to moje gratulacje :) z tego co piszesz dobrze zrobiłaś :) pytam bo dziwi mnie wobec tego dlaczego pani X dalej siedzi w Nordisie skoro zarobki takie marne z tego co piszesz :)etat nie jest równy 8h, o czystości też można podyskutować :) pewnie nie Twoja brocha jak i nie moja :) ale jednak jest to dziwne :) powodzenia

Zuza

wielka firma, to wielkie słowa. w mniemaniu o sobie są wielcy. na tle innych ... pozostawie bez komentarza. O wielkości firmy świadczy sposób traktowania pracownika i dbałość o jego komfort pracy. A zatem firma pod tym względem jest malutka... (usunięte przez administratora) o świetnie zadbanych sprzętach nie będę się wypowiadać, bo najwidoczniej 15-letnie xero i równolatki komputery to nie jest to co widziałam w tej firmie napewno mi sie coś pomyliło :)nie wiem który z kierowników pomógł ci uwierzyć w cudowność tej firmy, ale przejrzyj na oczy :>

ciekawe...
@Zuza

Zuza, chyba trochę popracowałaś w tej firmie ? to wcześniej nie widziałaś co się tam dzieje ? co Cię skłoniło do odmówienia dalszej współpracy z Panią X i kierownikiem ....? było aż tak źle...?

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie