NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy w NORDIS Chłodnie Polskie możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

G Nowy wpis

Po ostatnich komentarzach zastanawiam się czy ludzie faktycznie pracują czy jednak nieco mniej się starają? Opinie zdaja się być nieco rozbieżne a ciekawi mnie przyszłość firmy. chciałbym się tu dostać jako kierowca, już wcześniejsza widziałem ofertę, w której pisali, że prócz podstawy mogę mieć też prowizje. Ciekawie ile wynoszą

HM Nowy wpis

Ostatnio cos kierowników do siebie szukają? Widzę, że na UR była oferta, bo ktoś o niej wspominał jeszcze przed nowym rokiem a obecnie na dział techniczny kogoś do tej funkcji poszukują. Nie mam pojęcia tylko na jaka stawkę? I co jest przyczyna? czy z tego stanowiska można jeszcze wyżej awansować?

Duke

Rowniez jestem bylym pracownikiem Nordis. Przejęty przez Specjał i Ren. Oszukano pracowników Nordis-a zapewniając, że będzie to połączenie firm. Było to typowe przejęcie. Tragiczne zarządzanie. Moze odniesiecie sie Panstwo do braku wyplaconych odpraw, przy zwolnieniu grupowym

Heh
@Duke

To akurat każdy kto miał odrobinę oleju w głowie i patrzył co się dzieje mógł się domyśleć jak taką operacja się zakończy. Nie jestem zaskoczony.

@Duke

No bo to przecież o to chodziło żeby uniknąć odpraw. Dlatego to niby przejęcie przez Ren a potem kopa i pa pa. Ja już dawno mówiłam w pracy że oni już coś wymyśla żeby nie płacić odpraw. Ha ha ha a co niektórzy naiwni mówili że nie zwalniają się bo czekaja na odprawy i za psie pieniądze pracowali Msc a już dawno mogli iść i zarabiać godnie. Na szczęście ja taka glupia nie byłam i poszłam. Zarabiam teraz więcej i pracy mam mniej bo w Nordisie się pracuje za 3 a nawet 4.

@Duke

O jakiej odprawie ty mówisz człowieku?! Po to było to przejęcie żeby ich nie płacić.. Przecież to oczywiste.

normal Nowy wpis
@Duke

znam zadłużoną firmę Nordis, a jeszcze bardziej pracowników, którzy do tego doprowadzili. Nowy właściciel nie tylko nie ma prawa zwolnić "przejętych" pracowników, ale raczej z tego co widzę nie zamierza tym leniom podziękować. Nie widzę tutaj nic dobrego z pracownikami.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma NORDIS Chłodnie Polskie rekrutuje na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu. Może ktoś planuje aplikować?

NORDIS Chłodnie Polskie zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Produkcji. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie kilka lat temu jako kierowca. Zostałem okradziony z pensji przez dyr. M, który zabierał premie uznaniową , gdy ktoś nie wytrzymywał ciężkiej pracy po kilkanaście godzin i mobingu kierownika transportu. Stawka w umowie była groszowa 3 zł za godzię a premia była uznaniowa zależna od ilości wywiezionego towaru ( niezgodne z przepisami prawa pracy ).. Dukumenatacja dotycząca czasu pracy była fałszowana. Przydałaby się w tej fimie duża kontrola z PIP oraz ITD bo widze ,żę dalej są skargi na tą podłą firmę. Do tej pory mam ciarki jak wspominam pracę w tej oszukańczej firmie a najgorzej wspominam cynicznego oszusta dyrektora M.

@Grzegorz

Chyba się komus firmy pomyliły. Bo nic z tych bzdur się nie zgadza.

Wiesław
@Grzegorz

Od kilku lat pa dyrektor M sam biega w swoim interesie ogrodniczym w Ochli koło skansenu :) A cóż to się stało , że ze stołka się zleciało ???

Czy w dalszym ciągu prowadzą państwa O rekrutację?

piotr

Witam. Jest to praca 3 zmianowa? jakie godziny pracy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w NORDIS Chłodnie Polskie?

Grzegorz

wyjątkowo podłe

Co za głupoty!

Leszek
@Ona

Pracujesz w Nordisie? Czym konkretnie się tu zajmujesz? Jakie są tu zadania pracownika i jak wygląda standardowy dzień w firmie? Możesz mi też napisać coś o zarobkach? Z chęcią dowiem się czegoś na ten temat. :)

@Leszek

Nie jestem taka (usunięte przez administratora) żeby takie szczegóły podawać. Ja sobie chwale i jestem zadowolona. Kierownictwo jak kierownictwo mozna się dogadać.

Barbara
@Ona

Ale co dla ciebie jest głupotą? Bo już nie wiadomo, do czego się odnosisz tak szczerze. Te opinie ci się nie podobają? W sumie każdy ma prawo do własnej opinii

maniek

traktują ludzi paskudnie, nie polecam

Iwona
@maniek

A jesteś czy byłeś tam przez agencję, czy na umowie z firmą?

Pracownik były

Napiszę krótko. Potwierdzam, że wszystkie wypisane tutaj negatywne opinie są w mojej opinii niestety prawdziwe. Te pozytywne natomiast uważam za nieprawdziwe ( to moja prywatna opinia )

@Pracownik były

Ale to doświadczyłeś tych wszystkich negatywnych na własnej skórze, że tak piszesz? Można podpytać o stanowisko i szczegóły w takiej sytuacji?

@Maria

Kto tam był ten wie wszystko tyle w temacie ( to tajemnica poliszynela ).

@Pracownik były

Również potwierdzam. To co się tam dzieje wola o pomstę do nieba.

@Mia

To może chociaż Ty wyjaśnisz, żeby już nikt wątpliwości nie miał? Kiedy jeszcze byłaś tu zatrudniona, na bieżąco jesteś z warunkami jakie tu mają?

@Maria

to ja odpowiem pytaniem na pytanie. Po co ty tak dopytujesz o takie szczegóły i w jakim celu?

@Pracownik były

Bo chcę bieżących faktów się dowiedzieć a wy tak piszecie, że się połapać nie da pzt., które stanowisko oceniasz w tym momencie? Trochę ich jest jakby nie patrzeć, a na stronie szukają właśnie na 3

@Maria

No to idź i się tam zatrudnij to się dowiesz w czym problem ?

@Pracownik były

W tym że jak nie Jestem na 100% pewna to nie chcę zabierać swojego czasu i czasu rekruterów. odnośnie tego ilu kandydatów zazwyczaj jest na jedno miejsce? dużo chętnych do was się zgłasza?

Heh
@Maria

Proszę Państwa że strony gowork o nieusuwanie komentarzy, które są merytoryczne a niepodobają się innym uczestnikom tego forum takim jak wskazana Pani Maria którą podejrzewam o bycie osobą zarządzającą tą firmą która poprzez obecność na tym forum próbuje zdobywać informacje realne na temat przedsiębiorstwa wypisując komentarze i podając się za osobę która rzekomo szuka pracy.

@Maria

Nie chcesz zabierać sobie czasu a tym czasem tutaj ten czas marnujesz. Nie wystarczy ci to co widzisz? Po co drążysz temat, szczegółów ci potrzeba? Po co? Domyślam się że pracowałaś w Nordis, jesteś ciekawska i szukasz sensacji za to co cię spotakalo na zakończenie.

Aaaaa
@Mia

Rozumiem że po przejęciu Dostałaś gorsze warunki zatrudnienia?

Iza

Moje pytanie kieruję do firmy Nordis ???? czy można rozwinąć dostawę waszych lodów dalej niż Zamość ???? miałam okazję ich spróbować ???? i są bardzo dobre ???? ale najbliżej gdzie mogę je kupić to Zamość ???? trochę za daleko ode mnie ☹️ pozdrawiam serdecznie ????

Maria

Hej, widziałam właśnie ogłoszenie na stronie odnośnie stanowiska Samodzielnej Księgowej. warunki są w miarę jasno opisane ale prosiłabym o jakąś aktualną opinię odnośnie pracy. Istnieje szansa na doprecyzowanie obecnych zarobków?

@Maria

Ogłoszenie już od dawna nieaktualne.

Gabriela

Wiadomo może czy są jakieś plany by wznowić ogłoszenia w niedalekiej przyszłości? Masz jakieś informacje?

@Gabriela

Raczej wątpię

Rozumiem, a inne osoby do księgowości niekonieczne na stanowisko samodzielnej? Nie będą rozwijać działu o nowe osoby?

@Andrzej

W Nordis to teraz zwalniają a nie zatrudniają.

Jak długo trwa proces awansu w NORDIS Chłodnie Polskie?

Jak się zwolni wyższy szczebel bo się ktoś zwolni a ty będziesz odpowiednim kandydatem.

Alicja

Skoro widać, że pracujesz/pracowałeś w tej firmie, może napiszesz coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej? Na co najbardziej zwracają uwagę?

Weronika

To wiesz może czy często się zwalniają pracownicy? Są rotacje?

Martyna Mielec

Czy ktoś wie jak zatrudnić się w charakterze osoby sprzątającej , porządkowej w Nordisie ? Czy ewentualnie przyjmuję bezpośrednio, czy przez Agencję Pracy i ewentualnie jakie są zarobki ? Czy w tej Firmie można liczyć na jakieś dodatki , premie ? Troszkę jestem zaniepokojona negatywnymi wpisami i zastanawiam się w ogóle czy pojąć ten temat. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Ma

Nie kupujcie ja kupiłem 10 i wszystkie były rozmrożone i ponownie zamrozone

chris
@Ma

czesto nie jest tto winna firma tylko sprzedawca ktoremu czesto w okresie letnim pada lodowka i nie chce byc stratny wiec sprzedaje rozmrozone i zamrozone

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w NORDIS Chłodnie Polskie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witam serdecznie i jednocześnie zachęcam do śledzenia naszych ofert pracy, które zamieszczamy na portalach internetowych, na Naszej stronie internetowej, a także na FB lub Instagramie. Odpowiadając na powyższe pytanie informujemy, że długość procesu rekrutacji jest zależna od stanowiska na jakie aplikuje kandydat. Rekrutacja na stanowiska specjalistyczne zwykle odbywa się dwuetapowo, rekrutacja na stanowiska niższego szczebla trwa krócej. Staramy się, aby poszczególne etapy rekrutacji były przejrzyste, a informacja dla kandydata odnośnie przebiegu procesu była szybka i rzetelna. Przeważnie proces rekrutacji na dane stanowisko rozciąga się w okresie jednego miesiąca. Oczywiście jest to zależne od stopnia trudności pozyskania kandydata na dane stanowisko.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NORDIS Chłodnie Polskie?

Ona

Umowy są przedłużane co 2-3 lata.

viking
@Ona

czyli stała umowa jest na 2 lata ?

Nikt nie ma na stałe

@viking

2 lata to nie stała. 2 lata to 2 lata.

maniek

dają umowy przez agencję i przedłużają je co pare miesięcy

Witam wszystkich forumowiczów. odpowiadając na pytanie dotyczące warunków zatrudnienia informuję, że NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o. w Zielonej Górze z zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę. Na początku jest to umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy, a następnie jeśli jest wola współpracy od strony pracownika i pracodawcy, zatrudniamy na podstawie umowy o pracę na czas określony /do 33 miesięcy/ a następnie na czas nieokreślony, zgodnie z kodeksem pracy. Wynagrodzenia jakie proponujemy są zależne od stanowiska i doświadczenia kandydata do pracy. Na wynagrodzenie składa się stawka zasadnicza i premia. Inne składniki jak np. dodatek nocny czy dodatek za godziny nadliczbowe wypłacane są zawsze w oparciu o kodeks pracy.

@maniek

Witam odpowiadając na powyższe informuję, że Nasza firma zatrudnia także pracowników za pośrednictwem agencji pracy i są to przeważnie pracownicy produkcyjni. Praca na produkcji w naszej branży wiąże się z sezonowością, dlatego też posiłkujemy się wsparciem agencji pracy w tym względzie. Wówczas takie umowy o pracę, są faktycznie przedłużane zależnie od potrzeb produkcyjnych. Pracownicy, którzy świadczą pracę za pośrednictwem agencji znają warunki zatrudnienia od początku. Zatrudnienie przez pośrednictwo agencji pracy odbywa się także na podstawie umowy o pracę. Warto też zaznaczyć, że pracownicy agencyjni, mają również możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Naszą firmę, jeśli się sprawdzą w pracy na danym stanowisku.

nie dobre

bez dobrego smaku, cisnienie tak jak inne firmy aby bylo lepiej loser

Ara

Jak najdalej stąd, jak najdalej chce biec. Byle jak najdalej..... Nie polecam.

@Ara

dlaczego? Co jest nie tak w tej firmie?

Ara
@Ania

Brak szacunku, niesprawiedliwość, małe pieniądze....

Na jakim stanowisku?

Leszek
@Ara

Czym się objawia ten brak szacunku o którym piszesz? To dość względne pojęcie, więc może podasz jakieś przykłady takich sytuacji? Liczę na Twoją odpowiedź, ciekawi mnie również co ogólnie mógłbyś powiedzieć o atmosferze w Nordisie.

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie