NORDIS Chłodnie Polskie

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

łukasz

@Zuza, a o co ci chodziło z ta chęcią czynienia wolontariatu, bo nie bardzo rozumiem. Może chodzi o to, że taka pensja przedstawiciela handlowego do spraw detalu i gastronomii opiera sie głównie na prowizji i jak ktoś kiepsko pracuje to i faktycznie ma zarobek jak na wolontariacie, ale osoba z wynikami zarobi dobrze.

Info
@łukasz

Łukasz faktycznie pensja PH to podstawa + prowizja, mylisz się jednak że tylko ktoś kiepsko pracujący zarabia marne pieniądze. Nordis to firma, która nigdy Ci nie pokaże z czego wynika Twoja prowizja - więc resztę dopowiedz sobie sam. Tu tylko i wyłącznie funkcjonują układy, wtedy dostaniesz fajny teren z bazą klientów. W innym przypadku musisz sobie ich pozyskać sam, a to nie jedyny wyznacznik Twojej prowizji. Jeżeli jesteś pracownikiem to dobrze przeczytaj sobie umowę :), jeżeli nie jesteś - radzę szukaj pracy gdzie indziej.

ja tylko sprątam
@łukasz

Zuza - PH to u nich elita i to ta czystsza.(usunięte przez administratora)

Zuza

Moi Drodzy, widziałam ostatnio przedstawiciela na mieście. Gdyby ktoś taki chciał mi sprzedać cokolwiek ze spożywki, to raczej bankowo nic bym nie kupiła od niechluja...

co sie dzieje w oddziale w Poznaniu??

Zuza

Jeśli masz dużo wolnego czasu, 100% poczucie empatii wobec pracodawcy i chęć czynienia wolontariatu na rzecz innych, żałuj.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NORDIS Chłodnie Polskie? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. utrzymaniu ruchu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
kropek

oplułem monitor, jak przeczytałem "poważna oferta"!

kloss hans

kloss jest tylko jeden..tzn. jeden prawdziwy najlepsze kasztany rosna na placu pigall....wyplaty dobre ale dopiero za miesiac bedie najlepsza...sierpien byl mega upalny....pozdr. dla hansa klossa podszywajacego sie pode mnie...pozdr.

hans kloss

któryś tu niby podszywa się pod prawdziwego Hansa, ale cóż... wybaczam ;) lato w pełni... grzeje aż do przesady, więc chyba powinniście być zadowoleni. sprzedaż rośnie, wypłaty też... wszyscy zadowoleni?

Uskrzydlony

Nie myślę a wiem, w lutym zatrudnili dziewuchę wcześniej zatrudnioną w barze, bo na rozmowie o pracę powiedziała że chce zarabiać 1500 na rękę. Najlepsze jest to że po miesiącu sama się zwolniła. Teraz zatrudnili gościa bo powiedział że chce na rękę 1800 netto. Komentarz jest chyba zbyteczny

Uskrzydlony

Wyślij CV do Zabrza - tam przyjmują na PH nawet "laski" z baru mlecznego

Asia

Witam mam pytanie nie wiecie czy nordis w Zielonej ma wolne miejsca na przedstawiciela handlowego? Czy przyjmują z niewielkim doświadczeniem.?

kloss

soboty mamy wolne...naleza sie nam ale za to wszystkie niedziele jezdzimy aby byc przed konkurencja...niekeidy w niedziele tylko tez jezdzimy z towarem do klienta klient nasz pan..a jak KonQrent u was sprawa wyglada nadal wam podnosza targety w srodku miesiaca aby pozbawic was premii?slyszalem ze craz gorzej z zarobkami u WAS....POZDR.HANS KLOSS

KonQrent

A jak tam wygląda u was sprawa pracujących sobót? Chyba dali wam spokój bo będąc na zakupach w soboty nie widzę PH na sklepach ;-) czy może się myle? I jak sytuacja z kierowcami? Macie już pełną obsadę?

heniek z kamaza
@KonQrent

ja robie za pełna obsade za fajerą

misiek

Zuza,flukuacja kadr we wroclawiu jest nie 100 % a okolo 40% tak wiec wroclaw wyglada o niebo lepiej na tle pozostalych fili....i odziwo te 40% ludzi sa super zadowoleni przychodza z usmiechem do pracy rowniez z tego co wiem z zarobkow sa zadowoleni...tak wiec zuza skoro nie pracujesz juz w nordisie to masz nieaktualne dane nie wiesz jak jest obecnie nie powinnas zatem sie wypowiadac na temat firmy

B.M
@misiek

Zuza pisała o Zabrzu a ty koleś o Wrocławiu, co ma piernik do wiatraka. Albo masz zajefajnego kierownika, albo sam nim jesteś ??? i się produkujesz w pochwałach. Bo jak się czyta wpisy powyżej to chyba właśnie we Wrocławiu miał być strajk.

Zuza

Maćku, nie ma ogłoszeń, bo przyjmują wyłącznie ludzi przez PUP, jedyna grupą rekrutowaną przez portale Pracuj pl itp. są przedstawiciele handlowi. Jeżeli uważasz, że fluktuacja kadr na poziomie przeszło 100% jest pozytywem w firmie - to pozostawię to bez komentarza. Ale oczywiście jeżeli ktoś ma ochotę na wolontariat w Nordisie, bo trudno to nazwać pracą ... gdy Twoje wynagrodzenie to najniższa krajowa, a pracujesz po 12, 14 i więcej godzin, to faktycznie POLECAM.

Zuza

Całokształt tej firmy to miernota, tak jak napisałeś "wszystko rozwali się samo... to kwestia czasu". Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. To tyle... było minęło, szkoda klawiatury.

B.M

do hansa A.P. od ubiegłego roku nie jest już kierownikiem, tera jest taki pajac A.K marionetka A.S. Wydyganiec nie póści bąka bez jego zgody

hans kloss

Zuza, dużo wiesz o Zabrzu. Współpraca z A.P. się nie udała? czy miałaś do czynienia z kimś innym? ;) Misiek, Ty też dużo wiesz o Wrocławiu ;) Strajk tak naprawdę nie jest potrzebny, wszystko rozwali się samo... to tylko kwestia czasu. już nawet konkurencja wie, że kierownicy wywożą towar. najciekawsze jest to, że wszyscy myślą, że nikt o tym nie wie. w XXI wieku ciężko jest to ukryć. mały P.S. dla zarządzających: OBUDŹCIE SIĘ!!

@hans kloss

Trudno mówić o współpracy... bo jak nazwa wskazuje to... praca wspólna... Obiecanki, obietnice.. nic więcej. W firmowych układach du*y nie urywa... Prywatnie dobry człowiek.

Zuza

Cytując Andrzeja Szahaj, "Poniżam, więc jestem”. Takie właśnie hasło przyświeca najnowszej książce "Kapitalizm drobnego druku". To próba skrótowej rekonstrukcji myślenia kogoś, kto na upokarzaniu innych buduje swoje poczucie bycia kimś lepszym, są ludzie, którzy rosną tylko wtedy, gdy inni maleją, są tym bardziej kimś, im bardziej inni są nikim. Poniżanie jest najprostszym sposobem utwierdzenia się w przekonaniu, że ma się władzę. I TAKICH WŁAŚNIE MAMY ZARZĄDZAJĄCYCH W NORDISIE PRZYKŁADEM SĄ DWAJ PANOWIE T.

D.G

tylko starzy kierowcy po układach mają jak w raju , nowi to mięso armatnie na sezon lodowy a potem kop w dupe.odradzam, szkoda czasu i nerwów.

misiek

witaj kawa ale co masz na myśli pisząc ze strajk się powiódł?Przecież nie było żadnego strajku wogole.

Zostaw merytoryczną opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Zielona Góra

• Jak się pracuje w NORDIS Chłodnie Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy NORDIS Chłodnie Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORDIS Chłodnie Polskie?

NORDIS Chłodnie Polskie