logo NORDIS Chłodnie Polskie

NORDIS Chłodnie Polskie

Wałbrzych

Opinie o NORDIS Chłodnie Polskie

Nick 2012-05-15 21:05:48
No chyba żartujesz!!! Do profesjonalizmu to im daleko.Wieczne braki asortymentowa na magazynie, nieterminowe dostawy do klientów (czasami nawet po 3 dniach), burdel na magazynie, [usunięte przez moderatora] ludzi, którzy ciężko pracują (kierowcy pracują w sezonie po 12-14h na dobę 6 dni w tygodniu za 2 tys. zł. No i oczywiście brak podstawowych narzędzi pracy począwszy od długopisu a skończywszy na iPAQu które wiecznie się psują a zastępczych brak. Wypada wspomnieć jeszcze o niesprawnych samochodach handlowców zarażających ich bezpieczeństwu bo brak kasy na naprawę.To dopiero początek. Szkoda czas tracić na opisywanie burdelu jaki tam panuje. Szukajcie lepiej pracy w innych firmach.
michal 2012-07-17 20:45:03
potwierdzam burdel jak cholera, 3 magazynierow wiecznie nawalonych, towar dojezdza w zaleznosci jaki wydadza na magzaynie, auta szroty, pandy z przebiegiem 300k km i na naprawe brak zgody bo koszta, nie ma kierownika, jest a'la kierownik, ktoremu do sprzatacza duzo brakuje, nie ogarniety zawieszajacy sie typ, wyplaty stowka ponad krajowke, smiech na sali
Rob 2012-08-23 20:02:24
Burdel na kołach. Pandziory mają min 300tys przejechane. Kierownik w niczym nie pomaga. Siedzi tylko i udaje że coś robi. Kasa? UWAGA PROSZĘ USIĄŚĆ!!!! 3,5/h brutto. To nie żart.No i prowizja chora którą rozliczają tak abyś szanowny pracowniku nigdy nie mógł dojść czy nie zostałeś oszukany. Oczywiście kasę dostaniesz jak klient zaplaci. Nie trzeba dodawać że każdy kombinuje aby nie zaplacić. Wtedy nic z tego nie masz. Jeśli znajdziesz nowego klienta i chcesz wstawić mu lodówkę to najpierw musisz komuś ją zabrać. Najczęściej brudną i pokopaną z rdzą. Udało się? Nie ciesz się jeszcze. Przy pierwszym zamówieniu klient na 98% nie dostanie wszystkiego co zamawiał bo magazyn sie pomyli albo nie będzie fizycznie mimo że w palmtopie będziesz widział stan na magazynie np szt 79szt. Najlepiej się zatrudnić i zobaczyć na własne oczy ten świat bez przyszłości.
Janek 2012-10-15 20:13:02
Darujcie sobie te firmę. Wypłaty przy obrocie 100tys - 1400zł. Zawsze oszukują na nich i nikt nie wie jakie kryteria są brane pod uwagę przy wypłatach. Kierowcy maja ok 2tys za... 260h. Klienci odchodzą bo brak towaru w dostawach. Pracujesz, szukasz klientów a jakies barany przez swoją debilną politykę wszystko Ci psują. Nędzna firma, nędzne płace, nędzny sprzęt.
maciek 2012-10-29 08:47:47
Nie polecam tej firmy. Chociaż nie wiadomo jakby się człowiek starał i tak wynagrodzenie nędzne. Kierownik nawet nie potrafi wytłumaczyć jak jest się rozliczanym na koniec m-c. Mimo, ze zrobi się plan miesięczny, to otrzymuje się grosze. Wiecznie nie ma towaru, trzeba jeździć po innych sklepach i zaopatrywać magazyn nordisu w Złotnikach.Pracownicy mają urlop nie wybrany, a kierownicy (jest ich dwóch) nie pozwalają go wybrać pracownikom. Mało tego zmusza się pracowników do wyjazdów integracyjnych, jeśli ktoś nie pojedzie musi bulić pieniądze. Obiecali,że pracownicy otrzymają wakacje pod gruszą, a niedostali nic. Nie dabaja nawet o samochody. Policja lapie ph i wtedy dopieri zbierają się na to by wymienić np kolo w aucie.
Jak najdalej od tej firmy,
Wojtek 2012-11-23 20:28:42
To wszystko prawda niestety. Na początku jest ok. Masz to co obiecywali, bezstresowa robota. Po 3 miesiącach się zaczyna wyścig. Tylko czym? Otóż samochodem z przebiegiem powyżej 300tys km, na łysych oponach i bez ogrzewania. Chcesz się rozwijać i starasz się, ale to nadaremno. Braki na magazynie, źle wydany towar przez magazyniera spowodują że klient wywali Cię na zbity pysk.I tak w koło.Wypłaty żenada. Zrobisz plan to i tak nic nie masz z tego.W tej firmie nie wzbogacisz się na pewno choćbyś był najlepszym handlowcem w kraju. Dajcie sobie spokój z tą firmą. Nic dobrego Was tam nie spotka.
Tomek 2012-11-29 20:55:27
To prawda. Nie dajcie się tam wciągnąć. Cyrk jakich mało. Zwlaszcza prezes, któremu sie wydaje że wszystko wie a prowadzi tę komunistycznie zarządzaną firmę na dno. Zero nowoczesnych rozwiązań. Śmierdzi Gierkiem wszystko.A szkoda mozna by z tej firmy zrobić potentata lecz najpierw by trzeba zmienić prezesunia [usunięte przez moderatora]
nict 2012-12-10 19:33:15
Nawet nie starajcie się aby tam pracować. Wypłata 1500zł za zapierdol i dowożenie klientom towaru bo magazyn nie wydał.Zero szacunku dla ludzi bo tylko kasa się liczy. Żadnych praw pracowniczych, auta z łysymi oponami na śnieg, bez ogrzewania bo kasy szkoda na naprawę, średnio 2 razy w miesiącu popsute auto. 3,50 zł na godzinę brutto, reszta to prowizja na której i tak biją cie w [usunięte przez moderatora]. Zeby ją dostać musisz zrobić plan nawet jak na magazynie nic nie ma i nie ma co sprzedawać, klient musi zapłacić w terminie. Za lodówki puste też odciągają 50zł od sztuki. Jak ktoś nie wierzy to jego sprawa. Tu jest napisana prawda a właściwie jej część. Bo dzieją się znacznie gorsze rzeczy w tym burdelu.
maciek 2013-05-02 11:48:56
Firma nie daj się. Na wszystkim oszczędzają. O każdą naprawę auta trzeba pytać, nie ma zastępczych. Braki na magazynie, trzeba kupować produkty w MAKRO. Wstyd przed klientami, nie dziwie się, ze odchodzą od nas. Taki farutex przynajmniej ma co zaoferować i nie siedzi codziennie w makro jak przedstawiciel Nordisu ze Złotnik.
Mam nadzieje, ze nie długo wszyscy klienci przekonają się, że 80& towaru mają z makro i dlatego tyle placa za towar.
Dobrze ze odeszlem z tej firmy
edek 2013-05-09 09:17:21
Potwierdzam z tym makro. Są żałośni. Non stop trzeba kupować w makro bo są braki na magazynie.
Marek 2013-06-28 19:32:49
Jak masz problem i pójdziesz do kierownika np: stwierdzisz że dla dobrego klienta nie ma 120kg frytki a jest bardzo potrzebna i kiedy można liczyć na dostawę albo co teraz zrobić to odpowiedz masz coś w stylu: " nie wiem spytaj fakturzystki, ale zobacz frytki nie ma ale jest zupa wiosenna która mało rotuje". Dobre co? :)
Maciek 2013-07-04 17:40:47
To prawda:) Ja usłyszałem, że mam nie wymyślać bo nikogo nie interesuje brak na magazynie.
Mirek 2013-07-23 21:37:59
Praca w Nordisie to nie lada wyzwanie. Kierownicy niby w porządku, ale tylko w konfrontacji z pracownikiem. Za plecami knują, węszą i szukają spisku. No i go znajdują.Tylko że istnieje tylko w ich głowie. Kiedyś chłopakowi,kierowcy który pracował w temp 40stC codziennie po 14h kazali przyjść do pracy w jego wolną sobotę. Chłopak stwierdził iż jest bardzo zmęczony i chce najzwyczajniej w świecie odpocząć. Po czym poszedł posprzątać samochód. Odebrali to za spisek i go zwolnili. Tak z dnia na dzień. To jeden z wielu przykładów. To firma nie przestrzegająca żadnych przepisów i niczego się nie bojąca.Ludzi mają za nic. Rozumiem, wynik sprzedaży jest ważny ale niech szanują ludzi i dadzą im narzędzia i warunki do pracy.
XxX 2013-08-02 20:13:25
Ciekawi mnie i moich kolegow ktorzy tam pracowali, ze inspekcja jeszcze ich nie odwiedzila. Hmm....albo maja znajomosci, albo tyle szczescia
rob 2013-08-06 18:29:35
Ja myślę że płacą kary, tylko co to na firmę 500zł? Mandaty z Inspekcji Pracy wliczone w cenę pracownika bo ciągle ich biją na wypłatach. Zresztą każda instytucja państwowa jest przekupna i wszyscy o tym wiedzą a nikt nic nie robi z tym. A najbardziej cieszy się Meller gdy może kogoś oszukać. Jak ja się ciesze że tam już nie pracuję:) Podstawę teraz mam większa niż całą wypłatę z czasów gdy dla Nordis robiłem 200tys obrotu w miesiącu.
radek 2015-01-23 18:43:44
no dla osób które są zatrudnione tutaj takie pytanie nie powinny być trudne i mam nadzieje, że ktoś się wypowie jednak w tej sprawie.. oby tylko nie było tak, że już mają staż i organizują go jakoś tylko nie płacą za to.. jak to naprawde wygląda, bo nie wiem czy jest teraz sens próbowac w takim razie?
mops 2015-03-25 02:53:27
Działając w Wałbrzychu na pewno mają odpowiednio duże zaplecze na tego typu pojazdy. Ja bym się zastanawiał gdzie oni trzymają tego typu pojazdy, bo opieka czy kontrola to ciągły czad; Jest ogólnie pozwolenia na świadczenie szeryf zasad w ramach rejestracji. myślę, żemiejsce jest dobre i tyle o ile poda dokładnie
prof miodek 2015-04-19 19:43:15
"... bo opieka czy kontrola to ciągły czad; Jest ogólnie pozwolenia na świadczenie szeryf zasad w ramach rejestracji. myślę, żemiejsce jest dobre i tyle o ile poda dokładnie"

stary... możesz wytłumaczyć, o co Ci chodziło? tłumaczyłeś ten tekst translatorem z chińskiego?
Nina 2015-11-03 19:32:59
" widzę, że szukają ciągle pracowników na dość oklepane stanowiska:.." . Nie ciekawi cie co się stało z poprzednimi ? I czemu "ciągle szukają" ?
piki 2016-04-19 16:38:21
a nie łaska 1780zł przedstawiciel.
Człowiek 2016-06-17 14:41:19
Skoro masz do czynienia z żywnością to musisz posiadać badania.... raczej proste. Jestem pracownikiem w Nordis jako PH i powiem tak....zle nie ma ale mogłoby być lepiej. Prezes podnosi ceny lodów w sezonie 2x bo poprzedni sezon był lepszy i więcej zarobił.... jest duży potencjał z racji, że jest to producent a szczypie się na wszystko i tak naprawdę traci dużo na rynku lodowym... szkoda bo można naprawdę fajnie pracować i być postrachem dla konkurencji :]
lala 2016-06-30 18:11:30
no i co na to pracownicy o przeprowadzce do Wróblowic.........
ja dziadzia 2016-07-05 22:48:42
ja sie przeniose bardzo chetnie nowy zaklad nowy park maszynowy nowe samochody wszystko nowe....nawet nowe maszyny do lodow beda...tylko firma musi mi kupic rower abym mogla dojechac do tych wroblowic....super pomysl pozdrawiam jadzia
tomek 2016-09-11 22:04:36
faktycznie w Wałbrzychu Nordisa rozbierają
Zostaw swoją opinię o NORDIS Chłodnie Polskie - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORDIS Chłodnie Polskie