Opinie o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

coty

nic nie wiesz chlopie. mlody [usunięte przez moderatora] konczy jakies prace w polsce i daje sobie spokuj . Starszy jako rekompensate od pbg i hydrobudowy bo go na duza kase przewiezli dostal temat na ukrainie .znam goscia co byl z nim w kijowie i widzial to wszystko w polsce gorbudu napewno nie bedzie

wcale nie padli gorbud kamila dziala a gorbud starego [usunięte przez moderatora] narobil dlugow i pali [usunięte przez moderatora].nie ma zadnej ukrainy .robia dalej [usunięte przez moderatora] innych .

Nie ma juz gorbudu. Padli. Przejechali sie na duzych firmach Z tego co wiem siedza na ukrainie. Kiedys to byla dobra firma pozniej sie im posypalo i tyle. Jednych zatrudniali innych tych z komornikami albo innym bagazem nie bo sami nie chcieli

byly

pfff. chlopie nie wiesz co piszesz . G.B. GORBUD juz nie istnieje a przynajmniej nie jest [usunięte przez moderatora]. z tego co wiem juz nic nie robia i nikogo nie zatrudniaja. Po tym jak Budimex ich przewiuzl w Poznaniu dali sobie spokuj z budowlanka

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba kandydat na stanowisko Praca Niemcy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
rafi12011

[usunięte przez moderatora] bom karzdy cicho siedzi ale to koniec [usunięte przez moderatora] i gorzowskich (usunięte przez administratora) szczecin zadzi plska a gorzow to piaki inspekcja ich udupi i skarbowka

rafi12011

gorbud tao [usunięte przez moderatora] niewylacalni a ci co mowia innaczej to im laske ciagna skiba to (usunięte przez administratora) kasy nnieplaci

martin

CZŁOWIEKU NA JAKIM TY SWIECIE ZYJIESZ JESLI TWIERDZISZ ZE FIRMA GORBUD JEST WYPLACALNA I PLACI W TERMINIE? TAK PLACI CO TYDZIEN ZALICZKAMI BO NIE MAJO SOSU ABY CO MIESIOC PLACIC. JA TAM PRACOWALEM I TO SO TYLKO ZLADZIEJIE KTURZY ROBIO W C (usunięte przez administratora) A SWOICH PRACOWNIKOW I NAWET Z ZALICZKAMI MAJO PROBLEMY A PODWYKONAWCOW PRZEKRECAJO NA KASE ZE NAWET NIE POWINNI SIE NADAL NA RYNKU UTRZYMYWAC.

Zamotasuplany

Przepracowalem tam 3 tygodnie i ciesze sie ze nie wiecej, a wy poprostu idealnie lizecie [usunięte przez moderatora] :D

byly

faktem jest ze chlopaki ciagna z kasa ale wczesniej czy pozniej wyplacaja coz takie czasy. Chlopie tak kozaczysz a napisz ile dni popracowales. ? Dzien dwa? My pracujemy 7 lat i prezes nie wisi zadnej kasy

Zamotasupłany

Firma jednym słowem LIPA, 2 grubasy kozaczą, zbywają ludzi od wypłacenia im pieniędzy ale jak wam kmiotką tak pasuje i lubicie być ruchani w dupe to powodzenia, nie zapomnijcie o wazelinie zeby lepiej grubasom wchodzic w tyłek a te 2 grube [usunięte przez moderatora] panoszące sie po ziemi lubuskiej, dostaną za kilka dni nauczke, lepiej siedzcie dalej z podkulonymi ogonami i (usunięte przez administratora) cie kocopoły albo napiszcie na meil [usunięte przez moderatora] jesli jest ktoś chętny po przymusowy odbiór swoich pieniędzy, Pozdrawiam pokrzywdzonych a calemu Gorbudowi [usunięte przez moderatora] W Zarobione od naszej roboty [usunięte przez moderatora]

Robert

Poszukuje pracy w tej firmie na wykonczeniach warto?

Wredna

Firma GORBUD jest firmą nie wypłacalną. Nie wypłacają wogóle wypłat, [usunięte przez moderatora] ze wypłata będzie a ich nie ma. Traktują ludzi jak [usunięte przez moderatora] i odrazdzam każdemu iścia tam do pracy bo będziecie żałować i NIEWARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To są [usunięte przez moderatora]

arczi

Cześć burki z Gorbudu. Żal mi was za waszą tępotę , jak widzę co za głupoty wypisyjecie. Nauczcie sie pisać po polsku. A jak wam nie pasuje firma to won na bezrobotne , a jak jesteście tacy odwazni to niech wszyscy sobie pozakładają własne firmy , i zobaczymy ile popracujecie i jak będziecie płacić pracownikom. A więc polecam [usunięte przez moderatora] albo won z płaczem do Kaczyngo , on wam pomoże.

W wierzyciel

Jestem wierzycielem i nie mogę wyciągnąć swoich pieniędzy. Ostrzgam są nieuczciwi.

pod gorbud mhmmmm

a gdzie jest bombel ?

northug

Grubasy w [usunięte przez moderatora] leca i nie placa podwykonawca a ta [usunięte przez moderatora] nic nie robi tylko sie tam obzera jara i magazyn otwiera naprawde pozdrawiam wszystkich jelenia tam pracujacych

oszukany

wielki [usunięte przez moderatora], moze bys raczyl rozliczyc sie do konca

wierzyciel

Witam [usunięte przez moderatora]! Kiedy odda Pan pieniążki za uczciwie wykonaną pracę? Pozdrawiam!

masz kolego acje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DDD;]

oco w tej firmie chodzi????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba?

Zobacz opinie na temat firmy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba