Opinie o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Active. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Active o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

student

Piszę do głąbów którzy szkalują tą firmę z zasadami. W tej firmie trzeba spełniać normy Unii Europejskiej. A tak na poważnie , dawno, dawno temu w scyzorykowie podobno kiedyś ktoś wyleciał za to , że nie spełniał norm Unii Europejskiej, padłem na 5min. jak to usłyszałem . I podobno to jest najprawdziwsza prawda.

Nike Galeria Kazimierz

Ej ale na tym forum jest "mądrych inaczej". Pracowałem tam przez dwa lata, ok trzy lat temu jako student. Poznałem wspaniałych ludzi, nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy między innymi od (z tego co czytam-byłego) KR. Pracę tam wspominam jako miłą przygodę. Pewnie, że były jakieś minusy ale w porównaniu z prowadzeniem własnej działalności to epizod. Ludzie pracujcie, dajcie coś od siebie a później wymagajcie. Żal się robi jak się czyta tą dziecinadę. Skoro chcecie pracować to pracujcie a nie piszcie tu o awansach, znajomościach itp Zaczynałem i skończyłem jako sprzedawca odszedłem sam. Dla osób studiujących to naprawdę dobra firma. A później niech każdy idzie własną drogą.

Firma porazka :)zakłamanie i tępota kielecka

łoł

praca żenada,bez żadnych perspektyw.. wszyscy studenci nieliczne osoby na umowę o prace które już pracują odkąd jest sklep. Patrzą cały czas na kamerach i narzekają ze nie obsługujemy nie biorąc pod uwagę ze przychodzą dzieci ze szkoły na wagary... wielkie pretensje ze nie ma klientów kiedy wcale nie ma ludzi na galerii, wiecznie coś im nie pasuje a klienci się śmieją że chodzimy za nimi jak we wojsku :)Pozdro dla Michaśki i jej stylówki :P

Sprzedawca

Rozmowa 20 min. na zapleczu z kierownikiem sklepu.

Pytania o rodzinę (co robi mama, tata..), doświadczenie oraz ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
ona nieona

Też pracowałam w tej firmie jako pierwszy przez prawie dwa lata. Firma sama w sobie "średnia", wskaźniki nie do wyrobienia, ale jakaś tam premia była zawsze. Praca dla ludzi, którzy się nie boją kontaktu z innymi i chce im się pracować. Mój zespół w pracy był naprawdę ok, jak dla studenta praca w miarę ok.

elo elo 3 2 0

Burdel otworzył, gdzie dziwki chodzą w Air Maxach. Nike płaci prowizję za reklamy, a ruchome reklamy podobno w cenie. "Zainteresowana" dalej zainteresowana?

byly pracownik

A gdzie pracuje nasz były kierownik regionalny bo jestem bardzo ciekawy. Ciekawe jak nakręci inna firme na kase z kiero z Krakowa. Obaj warci siebie.

fdsfrf
@byly pracownik

podaj kontakt to dam znać, tu na forum nie będę tego rozpowszechniać?

bylisprzedawcy

Misia by się zdziwiła, jakby wiedziała gdzie on pracuje>>>>>>.

były

jak tam się teraz pracuje w Active(nie ma mnie już 2 lata :D )?

ffffffffff

nic mi na ten temat nie wiadomo...skąd takie informację?:D

zainteresowana

Podobno przechodzi do 4F na region centralny. Wiesz coś o tym?

mmmmm

:) nawet nie wiesz jak bardzo:P mógłby być wyższy i brałabym;D A to nie wiesz gdzie przeszedł???

mmmmmmmmm

a co chcesz zmienić pracę i iść za nim do konkurencji? :D

zainteresowana

Podobno wasz KR o którym tak piszecie przechodzi do konkurencji. Wiecie coś na ten temat?

vm

Ta...a Jacek i Barbara zakochana para:D Nie masz języka w gębie? trzeba było się odezwać! Co bałeś się, że stracisz pracę czy że partner Cię rzuci...:D Tchórz:P " Ale dopóki nie robi się komuś problemów i przykrości to można robić sobie co się chce" - wiesz dopóki się oczernia kogoś spekulacjami trzecich zawistnych osób też można robić co się chce!!!

oj nie

Widze, że jakiś VM wie o co chodzi w tym temacie. Gratuluje. Ale dopoki nie robi sie komus problemow i przykrosci to mozna robic sobie co sie chce. Przyklad? Bieganie po sklepach i rozpowiadanie, że Michal i Adrian są parą albo, że raczej maja kryzys w związku to raczej na jego stanowisku nie przystoi. Poza tym to nie jego sprawa, nieprawdaż? Nie wszyscy muszą odrazu o tym wiedzieć. No chyba, że w tym przypadku to jego czas ubiegł... like!

VM

do LADY P: skąd wiesz, że na poważnie "uderzał", skoro jak wspomniałaś, sama nie doświadczyłaś. "Przecież chciała mieć pracę", więc może sama zainsynuowała dwuznaczne sytuacje. Nawiązując do KR: żarty zawsze się go trzymały, ale zachowajmy zdrowy rozsądek, gdyby sama nie wyszła z inicjatywą, to takie wydarzenie nie miałoby miejsca, gdyż KR wiedział dokładnie z kim i na jak dużo może sobie pozwolić. Jeśli dziewczyna miała z tym problem mogła zwrócić się do Kadr i załatwić sprawę raz na zawsze, a nie teraz wyrzuca swe żale do Ciebie. DO FCUK: Każdy szuka na każdym kroku jakiejś okazji:) skoro uległy, to znaczy, że chciały, dlatego nie widzę tu winy KR. Jeśli myślały, że romanse w hotelowych pokojach pomogą im w karierze zawodowej, to się grubo pomyliły, bo facet jednak ma głowę na karku i obraca nim dość umiejętnie!:)Widać, że Ty też mądra nie jesteś. Chyba kryje się za tym coś innego, czyżby na Ciebie uwagi nie zwracał? Szkoda Ci?:) może też chciałaś coś osiągną, jednak czas Cię ubiegł:)

kierownik s...er

Witam. Jestem kierownikiem w Waszrj konkurencji ale nie ukrywam, że często tu zaglądam. Chyba lekko przesadzacie z tymi ocenami. Znam człowieka. Nieraz go spotkałem i zawsze można było z nim normalnie porozmawiać. Choć rozmowy prawie zawsze były tylko o służbowych sprawach, bo głównie o sprzedaży, wskaźnikach, itp, to raczej oceniam go pozytywnie niż negatywnie. Pewnie nie powinienem się wypowiadać, tym bardziej bronić konkurencji ale nie nigdy nie wiadomo, gdzie się wyląduje. Sami wiecie. Dlatego pozdrawiam i mniej nerwów życzę.

fcuk

Szuka okazji na każdym kroku. I widać, że chce wykorzystac swoja pozycje Maczo. I że to niby zawsze żartuje. Niektore glupie ulegly i teraz pewnie siedzą cicho.Ja nie uległam i się cieszę a jemu zycze samych problemów. Bo nie powinieneś oceniać pracowników tylko po mozliwosciach romansowych!!! Fiu.

lady p

"lol" widać, żekrótko pracujesz. Mam nadzieję, że teraz skończy się praca na zasadzie coś za coś w relacji kobiety i kr. Bo nie raz slyszalam o dziwnych propozycjach z jego strony. Sama nie doświadczyłam ale znam dziewczynę, do której udeżał na poważnie a ona nie wiedziała co zrobic no bo przecież chciała mieć pracę. Że nikt tego jeszcze nie ukrócił. No chyba, że miał przyzwolenie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Active - Kielce

• Jak się pracuje w F.H. Active?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H. Active?

Kandydaci do pracy w F.H. Active napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H. Active