Opinie o Suret Dębica w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Suret Dębica. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Suret Dębica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suret Dębica w Dębica

Anonimowa

Byłam tam przez jakiś czas. To co się dzieje to jest chore! Tego nawet opisać się nie da. Byłam zastraszana, wyzywana, grożono mi, mobbing jest na porządku dziennym, obgadywanie za plecami, fałszywi ludzie. "Szefowa" na niczym się nie zna, zgrywa wielką gwiazdę, pracownicy pod nią robią wszystko nawet to czego w ogólnie nie powinni robić. Totalne (usunięte przez administratora) i porażka.

@Majk napiszesz coś więcej?

Majk

Nie polecam dyrektor Suretu nie szanuje ludzi mysli ze majac pieniadze na koncie moze ludzi niszczyc(usunięte przez administratora)

Agata

@koko, podejrzewam, że takich informacji dowiedzieć się możesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Sądząc po dacie dodatnia Twojego komentarza, twierdzę, że już ową odbyłeś? W takim razie może opiszesz Nam już nie jaką pytający ale posiadający na ten temat wiedzę. Jakie warunki oferuje firma?

@Agata

Tu nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej - biorą każdego jak leci,z ulicy.Tylko za te pieniądze nikt już nie chce robić w Surecie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Suret Dębica? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Obserwator

Kadra odewana od pługu. Ręka rękę myje. Sama rodzina. Kierownicy projektów to kawał chu.jow A resztę bucow. Brak z ich strony podstawowej kultury którą wynosi się z domu co do pracowników. Swoich pracowników traktują jak woły A płacą najniższą.

koko

Jest teraz wakat na dyrektora handlowego ile może zarobić taki ktoś w Surecie? Z góry dziękuję...

JoKeR

Pracy sporo ludzi brakuje, a zarobki dalej bez zmian było i jest 11,05 a niby miało być 13 a tutaj dalej kombinują jak oskubać tych którzy pracują na pensje tych którzy zarzadzaja

wojtek

super firma @karol. Kuzyn pracuje u nich na serwisie. Dużo jeżdżenia ale rekompensują to bardzo przyzwoite zarobki. Mówi że z szefami też jest bardzo dobry kontakt

łysy

Widzę że cenzura działa i dużo obiektywnych komentarzy o tej firmie wywaliło w kosmos.

bronek

Robienie na wielkiego prezesa a ma wszystkich w nosie, zero szacunku do ludzi i marne grosze za wyzysk. I ta laurka w ostatnim obserwatorze co za kabaret!

mił

Marne stawki, marna robota, wyzysk, mobing i złodziejstwo!

Zyszek_R

Umowa o pracę z wszystkimi składkami, można było liczyć na premię. Pieniążki zawsze trafiały na czas, nie było mowy o żadnym przestoju. Ogólnie atmosfera w pracy, jak to w pracy... Była robota do zrobienia to się pracowało, ale ekipa fajna.

anonimowa

mam ich gleboko w [usunięte przez moderatora] co do zmianowych to jest jeden spoko zmianowy. jak ktos pracuje w takiej firmie jak suret to wie o kogo chodzi a z wypłatami to jest róznie jaki ma pan [usunięte przez moderatora] chumor. a premie to są to pani bo za co by sie bawili i premie maią takie wysokie jak [usunięte przez moderatora]

bez nicka

Suret Debica oddzial w sandomierzu . Praca jak kazda inna jazda na wozku widlowym zarobki wachaja sie od 1000tys - do 1250zl kierownictwo marne a wymagania bardzo wielkie szczegolnie dwoch mlodych brygadzistow co strasznie chca sie wykazac i urzywaja nie cenzuralnych slow i zastraszaja pracownika. ja czasami mam ochote jednemu z nich wywalic prosto w [usunięte przez moderatora], ale jak narazie trzymam nerwy na wodzy, rotacja duza ludzie przychodza i odchodza tak sie pracuje w surecie w sandomierzu beznadziejnie, szukam innej pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Suret Dębica - Dębica

• Jak się pracuje w Suret Dębica?

Zobacz opinie na temat firmy Suret Dębica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Suret Dębica?

Suret Dębica