Suret Dębica

Dębica

Opinie o Suret Dębica

bez nicka 2010-04-08 11:20:16
Suret Debica oddzial w sandomierzu . Praca jak kazda inna jazda na wozku widlowym zarobki wachaja sie od 1000tys - do 1250zl kierownictwo marne a wymagania bardzo wielkie szczegolnie dwoch mlodych brygadzistow co strasznie chca sie wykazac i urzywaja nie cenzuralnych slow i zastraszaja pracownika. ja czasami mam ochote jednemu z nich wywalic prosto w [usunięte przez moderatora], ale jak narazie trzymam nerwy na wodzy, rotacja duza ludzie przychodza i odchodza tak sie pracuje w surecie w sandomierzu beznadziejnie, szukam innej pracy!
anonimowa 2010-11-17 16:46:50
mam ich gleboko w [usunięte przez moderatora] co do zmianowych to jest jeden spoko zmianowy. jak ktos pracuje w takiej firmie jak suret to wie o kogo chodzi a z wypłatami to jest róznie jaki ma pan [usunięte przez moderatora] chumor. a premie to są to pani bo za co by sie bawili i premie maią takie wysokie jak [usunięte przez moderatora]
Zyszek_R 2013-06-20 09:53:27
Umowa o pracę z wszystkimi składkami, można było liczyć na premię. Pieniążki zawsze trafiały na czas, nie było mowy o żadnym przestoju. Ogólnie atmosfera w pracy, jak to w pracy... Była robota do zrobienia to się pracowało, ale ekipa fajna.
mił 2014-09-06 10:17:58
Marne stawki, marna robota, wyzysk, mobing i złodziejstwo!
bronek 2014-09-07 14:15:05
Robienie na wielkiego prezesa a ma wszystkich w nosie, zero szacunku do ludzi i marne grosze za wyzysk. I ta laurka w ostatnim obserwatorze co za kabaret!
łysy 2016-01-03 19:19:20
Widzę że cenzura działa i dużo obiektywnych komentarzy o tej firmie wywaliło w kosmos.
wojtek 2016-05-13 09:54:16
super firma @karol. Kuzyn pracuje u nich na serwisie. Dużo jeżdżenia ale rekompensują to bardzo przyzwoite zarobki. Mówi że z szefami też jest bardzo dobry kontakt
Zostaw swoją opinię o Suret Dębica - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suret Dębica