Opinie o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Daniel

Uwielbiam prace w MaxBud1 przesympatyczni ludzie wspaniała atmosfera , szef docenia solidnych pracowników. Oby wiecej takich pracodawców

Zadowolony klient

Firma rzetelna. Wywiązuje się z zaplanowanych prac. SZCZERZE POLECAM!

Jaki dress code obowiązuje w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Maxxx

Firma godna polecenia, szczególnie dla osób, które chcą się rozwijać, szukają wyzwań zawodowych i stronią od monotonii! Atmosfera i podejście do pracownika bardzo na plus!

Firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.

Firma dobra, zarobki zadowalające , ludzie i atmosfera super.

Mateusz

Rzetelna firma, miła atmosfera, dobre zarobki- czego chcieć więcej.

Czarny

Firma godna uwagi, polecam każdemu kto się chce rozwijać i poszerzać swoje umiejętności i uprawnienia na maszyny budowlane.

Firma kogucik. Na ogłoszeniu jedno, na rozmowie drugie, na umowie trzecie a na wypłacie ... sami sobie dodajcie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu kto się szanuje.

Robota jak robota, każdy chce zarobić i się nie narobić, stawki są mocno płynne co uważam za uczciwe, jeżeli chcesz kończyć pracę o 14:00 odpuść sobie nie zarobisz. Rozsądne wyplaty zaczynają się przy mocnym zaangażowaniu czasowym tak to już jest w branży budowlanej, rządzi się swoimi prawami jednak jest możliwość zarabiania. Ja sobie chwalę

Inez

Czyli oficjalnie praca jest od 14? To od której zaczyna się praca? Co do tych wynagrodzeń i ich płynności, rozumiem, że trzeba zostawać po godzinach, aby całkiem zadowalającą wziąć wypłatę?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA jako Kierowca c? Jakie macie wrażenia?

Tomasz.

Odpuść sobie, kłamstwo następnym kłamstwem jest poganiane. Dotyczy to jak i wypłat, super samochodów jak i niewiarygodnie szybkich z dojazdem mechaników.

Ryszard

Szukałabym u konkurencji lub po logistykach. Kilka nowych sprzętów reszta złom przechodzący po znajomości. Strach się bać wyjechać tym na drogę. Godziny (usunięte przez administratora)przez warchale, kasa jedynie pod stołem. Nawet kredytu na mieszkanie nikt ci nie przyzna. Warunki spartańskie, dyspozytorzy niedoinformowani, ciągle się uczą. Omijać szerokim łukiem i nie szukać tu zatrudnienia

Remik
@Ryszard

Tragedia, jedyna kompetentna osoba to Pani Alicja i na tym się kończy dyspozytorzy tragedia i nieporozumienie wypłaty wszystkie w gotówce pod stołem gdzie czekasz bo 150 osób czeka w kolejce ,ZUS z najniższej krajowej mam nadzieję że odpowiednie służby się tym zajmą a teraz wisienka na torcie za dobrą opinię w mediach 20 zł omijać szerokim lukiem

Jeżeli chce się zarobić to jest taka możliwość.

Anastazja

Firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, warunki pracy atrakcyjne. Miła atmosfera i pełna kultura.

Jula
@Anastazja

Napiszesz coś więcej o warunkach? No i jakim stanowisku piszesz? :) Mąż znalazł ofertę pracy na pracownika ogólnobudowlanego, nie wiedziałam, że kobiet też szukają:)

Robert

Max bud1 najgorsza firma z jaką się spotkałem Zamówiłem od nich ciężki sprzęt mieli być w środę przyjechali w piątek następnego tygodnia dźwig który przyjechał miał ze 100 lat oczywiście się zepsuł. Serwis przyjechał i też się zepsuł. Masakra i za wszystko chcą zapłatę a nic nie zrobili!!!!

Terefere
@Robert

E to jakieś dziwne, cos tu panie nie gra. Czekam tydzień na usługę hmmmm - kłamczuszek . A może u ciebie cos się zepsuło hahahaha

Mechanik
@Robert

Witaj, mechaniku, magiku maszyn, Twój talent i wiedza to niezwykły skarb w dziedzin. Załatwiasz usterki, naprawiasz coś, co się zepsuło, Twoje ręce zdolne, jak magiczne zaklęcia, dają rozwiązanie. Kiedy samochód chodzi nie tak jak trzeba, Ty przychodzisz z narzędziami i mądrością w swej głowie. Zwrotnie wkręcasz śrubki, sprawdzasz układ i przewody, Zdolności Twoje od zwykłych śmiertelników wyższe są o wiele. Obserwujesz silnik jak tancerza na scenie, Rozumiesz jego język, odczytujesz jego potrzeby. Diagnozujesz problemy, znajdujesz przyczynę, I tak ożywiasz maszynę, sprawiasz, że znów jest w pełni żywa. Każdego dnia stajesz w obliczu nowych wyzwań, Naprawiasz motory, układy hamulcowe i zawieszenia. Od prostych czynności po skomplikowane naprawy, Ty jesteś tym, na kogo zawsze można liczyć, bez wątpliwości. Twój warsztat to królestwo narzędzi i maszyn, Tam tworzysz magię, przywracając pojazdom życie. Klienci opuszczają Twój warsztat z uśmiechem na twarzy, Bo wiedzą, że na Ciebie mogą zawsze liczyć, zawsze masz chwyt. Mechaniku, Twój zawód to sztuka naprawy, Twoje umiejętności są nieocenione, niezastąpione. Dziękujemy Ci za każdą naprawę, za każde wspomaganie, Bo dzięki Tobie nasze maszyny jeżdżą bezpiecznie, w pełnej harmonii.

Max-Bud 1 Tomasz Warchala

Nasi pracownicy Max-Bud 1 Tomasz Warchala są niezwykłymi jednostkami, które wnoszą nie tylko swoje umiejętności i doświadczenie, ale również pasję i zaangażowanie w naszą firmę. To dzięki nim osiągamy nasze cele i utrzymujemy naszą reputację jako dobrego pracodawcy. Nasza ekipa jest wyjątkowo kompetentna. Posiadają głęboką wiedzę w swoich dziedzinach i nieustannie poszerzają swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Są specjalistami w swoich dziedzinach i stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych. Ponadto, nasi pracownicy są lojalni i oddani naszej firmie. Cenią sobie naszą misję i wartości, i identyfikują się z naszym celem. Są dumni z tego, co osiągamy jako zespół i zawsze gotowi do podjęcia dodatkowych wysiłków, aby sprostać oczekiwaniom klientów i przekroczyć ich oczekiwania. W naszej firmie panuje atmosfera współpracy i wsparcia. Nasi pracownicy nie tylko doskonale współpracują ze sobą, ale również są otwarci na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Są gotowi pomagać sobie nawzajem i razem pracować nad osiągnięciem wspólnych celów. Ponadto, nasi pracownicy są elastyczni i adaptują się do zmieniających się warunków rynkowych. Są proaktywni i podejmują inicjatywy, aby rozwijać naszą firmę i przewyższać konkurencję. Ich kreatywność i zdolność do myślenia poza schematami są kluczowe dla naszego sukcesu. Wszyscy pracownicy są również znani z wysokiej etyki pracy i profesjonalizmu. Są rzetelni, terminowi i dbają o jakość swojej pracy. Przejawiają zaangażowanie i odpowiedzialność w każdym zadaniu, jakie wykonują. W sumie, nasi pracownicy są naszym najcenniejszym zasobem. Ich wysokie kompetencje, pasja, zaangażowanie i dążenie do doskonałości sprawiają, że jesteśmy dumni z naszego zespołu. To dzięki nim firma Max Bud 1 Tomasz Warchala ma mocne fundamenty i jest w stanie odnosić sukcesy.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Nie polecam ... szef dużo obiecuje ..a nic z tego nie wynika ... przy każdej możliwej okazji bierze pieniądze z wypłaty.. większość aut nadaje się na złom

Katarzyna
@Paweł

Co to znaczy, że bierze pieniądze z wypłaty? Możesz powiedzieć coś więcej?

@Katarzyna

Np za wystrzał opony na drodze potraci ci z wypłaty pieniądze... nie dostaniesz premi .... przed pracą musisz być 15 mi ut przed i po pracy też musisz czekać 15 minut żeby wyjść bo ci zabiorą godziny.... ogólnie nie polecam firmy auta ciężarowe są w strasznym stanie większość nie nadaje się się na drogi a każą jeździć....

Misa
@Paweł

No premie chyba są od tego żeby były premiami, wiec jak coś nie wyjdzie to chyba to jest naturalne ze nie dostaje się premii. Nie pracowałem w tej firmie i nie pracuje - ale często widzę samochody na drogach z tej firmy i przecież większość z nich jest nowych wiec nie wiem o co chodzi.

Lidia

Uwaga na Firmę MAX-BUD zamawiają usługi lecz nie płacą. Nierzetelna Firma.

Max Bud 1
@Lidia

Pani Lidio, żeby zapłacić za usługę to najpierw trzeba ja do końca wykonać, wasza firma KAPUSTKA Pomoc Drogowa - nie wykonała usługi w całości - nasi pracownicy rozmawiali z panią ze możemy zapłacić ale nie pełna wysokość zamówienia - bo na kolejny dzień musieliśmy wezwać inny pojazd do wykonania do końca usługi. Proszę nas nie opisywać w mediach społecznościowych ponieważ to wy jesteście nie profesjonalna i nie rzetelna firma. A ten portal jest skierowany dla pracowników i ich opinii a nie firm.

PRACOWNIK

Nasza firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA to przykład doskonałej organizacji, która stale osiąga sukcesy i buduje trwałe relacje z klientami. Wyróżnia nas wiele pozytywnych cech, które czynią nas dobrą firmą. Przede wszystkim, nasza firma jest znana z wysokiej jakości produktów/usług, które oferujemy. Dążymy do doskonałości w każdym detalu, dbając o to, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe. Stawiamy sobie najwyższe standardy i nieustannie poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają nam wyprzedzać konkurencję. W naszej firmie ważne jest również zaangażowanie pracowników. Mamy zespół utalentowanych profesjonalistów, którzy wkładają całe serce w to, co robią. Są kreatywni, odpowiedzialni i elastyczni, gotowi podjąć się każdego wyzwania. Nasza firma dba o rozwój umiejętności i kariery swoich pracowników, zapewniając im odpowiednie szkolenia i wsparcie. Klienci są dla nas najważniejsi. Nasza firma stawia na indywidualne podejście do każdego z klientów, słuchając ich potrzeb i dostosowując się do nich. Wierzymy w budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerskiej współpracy. Nasze główne celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klientów, dlatego stale doskonalimy nasze usługi i jesteśmy otwarci na ich opinie. Nie zapominamy również o społecznej odpowiedzialności. Wdrażamy inicjatywy ekologiczne, angażujemy się w projekty społeczne i wspieramy lokalne społeczności. Jesteśmy dumni, że nasza firma może przyczyniać się do tworzenia pozytywnych zmian w środowisku, w którym działamy. W rezultacie, nasza firma jest uważana za lidera w branży, a nasze produkty/usługi cieszą się uznaniem klientów. Dzięki naszej doskonałej jakości, profesjonalizmowi i zaangażowaniu, jesteśmy pewni, że z nami współpraca to gwarancja sukcesu.

Jacuś

Szkoda czasu chyba że ktoś nie chce płacić komornikowi... Obiecują kokosy a realia to najniższa krajowa a reszta do ręki... dosłownie wypłata w gotówce, 50 osób czeka w kolejce po swoje pieniądze... grubo ponad 200h na miesiąc a przy wypłacie i tak część tych godzin ucinają przez swoje widzimisie. Masz być 15 min wcześniej i wychodzić 15 min później, za DARMO! Maszyny głównie stare, chociaż jest pare nowszych. i najważniejsze stawki które proponują to 25-30 zł/h oczywiście 30 to tylko dla wybitnych emeryci pracują tam za 23 :) Czy warto? dla mnie nie (usunięte przez administratora)

Matt
@Jacuś

Chyba nie do końca zrozumiałem, piszesz, że najniższa krajowa, a potem, że stawka to 25-30 zł, to jak najniższa? Jak uzasadniają te obcięte godziny, macie normalnie je później wypłacone w następnej wypłacie czy jak to jest rozwiązane?

Lampa
@Jacuś

A to wysokie stawki, sa tam jakies przyjęcia ?

Nie polecam firmy.... nie ma czym pracować... sprzęt nie nadaje się na jazdę po ulicy ... strach wyjeżdżać autami ,koparko ładowarka na ulice . W szatni w zimę zimno,ubrań nie dają.... nie polecam ... omijać tą firmę

Symbios
@Paweł

A to ciekawości piszesz, i czego jeszcze nie robią i czego jeszcze nie maja - nie widziałem takiej firmy - a może jej wcale nie ma

Ryszard
@Symbios

Jak nigdy dotąd nie pracowałeś w normalnej firmie przestrzegającej prawa pracy to nie dowiesz się co oznaczają normalne warunki i socjal

Drops

Witam potrzebuję opini na temat pracy na stanowisko operator żurawia samojezdnego? Ktoś pracował, miał coś wspólnego? Byłbym bardzo wdzięczny Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnne.

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA