Opinie o Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt w Brodnica

Adam Nowy wpis

to u Was ktoś pracuje na czarno czy pisała to konkurencja?

Noc

Powiem Wam, że P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica to niezła firma i mają rozsądne stawki, tak drogi @tomek da się zarobić powyżej 3000 złotych, nie jest to trudne, szczególnie tutaj, trzeba tylko się nie lenić i wszyzstko powinno się jakoś ułożyć ok

Były pracownik Nowy wpis
@Noc

3000 chyba z dwóch miesięcy taka pensja. Pracowałem to wiem. Ogólnie (usunięte przez administratora)

pracownik Nowy wpis

Pierwsze miesiące - praca na czarno, mobbing, główny szef z Torunia o nazwisku takim jak nazwa firmy - straszny cham. Nie polecam ani pracownikom, ani klientom - są na rynku inne/tańsze/lepsze firmy oferujące Hormanna .

Petarda Nowy wpis
@pracownik

Popieram Pana to samo w toruniu. Niestety ale jak sie chce miec pracownika to trzeba tez o niego zadbac a nie gnoic. Dziwie sie ze ta firma jeszcze istnieje jako partner firmy hormann.

ktoś

Kolego.Lepiej nie zadawaj się z tą firmą.Może będziesz pracował,ale gwarantuje że i ty nie dasz rady.atmosfera nie jest ciekawa.Jeżeli masz doświadczenie szukaj lepiej gdzieś indziej.powodzenia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
wynalazek

Czy to prawda,że w Brodnicy zamykają punkt handlowy - słyszałem że [usunięte przez moderatora] szuka pracy?Pewnie jest też już na celowniku[usunięte przez moderatora].Skończy się siedzenie i wygrzewanie [usunięte przez moderatora]?

ktoś

atmosfera tragiczna, kasa marna, bezpośrednia przełożona nic nie może, nawet urlopu dać, trzeba dzwonić do Torunia do [usunięte przez moderatora] Wynalazka, a jeśli chodzi o produkty - Hormanna dostaniecie w Brodnicy w innych firmach dużo taniej

maly

Klient nasz pan.To początek i koniec twojej kariery.Po [usunięte przez moderatora] więcej się nie można spodziewać niż tylko kłamstw.ta [usunięte przez moderatora]co siedzi to palec daleko trzyma-domyślcie się sami gdzie? dajcie sobie spokój z tą firmą i z pracą i współpracą a już nie daj boże kupnem?

Atmosfera w pracy raczej przecietna. Brak czegos takiego jak praca zespolowa,[usunięte przez moderatora]bardzo arogancki i wulgarny. Placa mala (1200 zl ). Czeste niedomowienia. Radze omijajcie ta "firme" kieruje ta rade zarowno do przyszlych pracownikow jak i do klientow.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Hildebrandt Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe R.M.Hildebrandt - Brodnica

1.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ceglana 18
    87-300 Brodnica