EFAWA Św Antoniego 53

Poznań

Opinie o EFAWA Św Antoniego 53

czy to ważne?;] 2010-02-11 09:36:23
Firma Efawa Sp. j. to firma z przyszłością i dobrą kadrą zarządzającą.
Panuje tam miła atmosfera i polecam każdemu kto chce być doceniony i spełnić się zawodowo. Możliwość awansu oraz wysoki poziom obsługi klienta. Gorąco polecam. Firma przyjazna pracownikowi. :)
ziutek 2016-01-29 14:18:10
fima w której pacowałem lata temu... słysze nadal dobe opinie o niej i zarobki adekwatne do kwalifikacji .pozdrawiam R.
spajder 2016-02-04 12:02:46
To chyba było lata temu teraz to jest kołchoz nie szanują ludzi brak podwyżek. Nowy jak przyjdzie to pracuje tydzień dwa i ucinają. Majster to typowy facet z kompleksem tylko drze mordę a towar trzeba sobie samemu przywieźć jeszcze mu źle. Nie polecam!!!!!!!!
Spajder 2016-06-07 03:11:19
Powodzenia jak dostaniesz na początek 14 brutto na godzine to się ciesz po pòł roku złotòwa więcej.
spajder 2016-10-20 08:46:39
Spawaczy cały czas potrzebują ale nie każdy się do tego nadaje już było tu tyle spawaczy że na palcach jednej ręki trudno zliczyć. A jak komuś odpowiada stawka 14 brutto to znaczy że mało się ceni ponoć jest ciężko na spawalni tak słyszałem. Ale na cnc prosta robota 3 maszyny i całe 8 godzin od jednej do drugiej tak latasz idzie się przyzwyczaić czasami jest ciężko.

Zostaw swoją opinię o EFAWA Św Antoniego 53 - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFAWA Św Antoniego 53